Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація
  • SiteHeart

Кіцманський район

Новини району ( Різне )

25.04.2017 16:55

Відбувся семінар
Відбувся семінар Сьогодні, 25 квітня, відбувся семінар на теми євроінтеграції, децентралізації, протидії корупції для працівників структурних підрозділів РДА, посадових осіб органів місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад. В семінарі також взяли участь голова районної ради П.Лумей та заступник голови І.Гулей. Заступник директора – начальник науково-дослідного відділу Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації, кандидат історичних наук, доцент Сергій Гакман виступив з темою: «Європейський Союз: історія інтеграції». Доповідач ґрунтовно проаналізував історичні етапи створення і розширення Євросоюзу та розкрив питання викликів і перспектив для України в євроінтеграційному процесі.


19.04.2017 11:37

Багато відвідувачів приїжджають помилуватися тюльпановим полем у Лужанах
Багато відвідувачів приїжджають помилуватися тюльпановим полем у Лужанах В селищі Лужани Кіцманського району другий рік поспіль цвіте тюльпанове поле, розміром близько гектара. Жителі Мамаївців Олександр та Мирослава Стратійчуки засівають ці ніжні і тендітні квіти на великих площах для загального милування вже майже десять років. Спочатку поле було в Мамаївцях і в планах подружжя — повернути "буковинську Голландію" туди.Понад 50 сортів тюльпанів з Голландії яскравим килимом розкинулися поблизу старого летовища в Лужанах. Відсьогодні там зустрічають відвідувачів, які не тільки сім’ями, компаніями, а й цілими екскурсійними групами приїжджають хто звідки, щоб помилуватися неймовірною красою.


17.03.2017 13:00

ВІЙСЬКОВІ КОМІСАРІАТИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЗАПРОШУЮТЬ УСІХ БАЖАЮЧИХ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ РОБОТА - ЗАХИЩАТИ БАТЬКІВЩИНУ!
ВІЙСЬКОВІ КОМІСАРІАТИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЗАПРОШУЮТЬ УСІХ БАЖАЮЧИХ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ РОБОТА - ЗАХИЩАТИ БАТЬКІВЩИНУ! Військова служба за контрактом у Збройних Силах України залишається однією з найбільш конкурентоспроможних професій на ринку праці. На сучасному етапі розвитку актуальним є зміцнення її обороноздатності та захист територіальної цілісності. За таких умов, головна увага керівництва держави приділяється комплектуванню Збройних Сил України.


02.03.2017 12:17

У нових паспортах у вигляді ID-картки буде міститися інформація про податковий номер
У нових паспортах у вигляді ID-картки буде міститися інформація про податковий номер Це позбавить власників документа потреби за кожною вимогою пред’являти паперову довідку про реєстраційний номер облікової картки платника податків Управління ДМС України у Чернівецькій області нагадує, що 1 листопада 2016 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2016 р. №745 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 р. №302». З прийняттям зазначеного акта на зворотному боці паспорта громадянина України буде міститися інформація про податковий номер (реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків) або повідомлення про відмову від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків


13.01.2017 14:22

Чи законно рубають дерева на узбіччях поблизу Неполоківців і на трасі Дубівці-Кіцмань
Чи законно рубають дерева на узбіччях поблизу Неполоківців і на трасі Дубівці-Кіцмань Про вирубку дерев у посадці вздовж дороги між Неполоківцями та Оршівцями повідомив член виконкому Неполоківецької селищної ради Василь Цуркан. Він розповів, що вже протягом трьох днів із самого ранку на дорозі між Оршівцями і Неполоківцями спилюють гарні великі дерева, в основному акації і тополі. На місці вирубки з метою встановлення її законності побували голова районної ради Петро Лумей, заступник голови райради Іван Гулей, приїхали неполоківецький селищний голова Уляна Віксич, оршовецький сільський голова Степанія Флорескул, спеціаліст апарату районної ради Сергій Николайчук, прибули працівники районного відділу головного управління Національної поліції в Чернівецькій області.


21.10.2016 12:06

Про видачу повторних документів
Про видачу повторних документів Часто трапляються випадки, що потрібно отримати у відділі ДРАЦС повторний документ про народження, шлюб, смерть, розірвання шлюбу, зміну імені. Виникає питання: як це зробити? Повторна видача свідоцтва про державну реєстрацію актів цивільного стану здійснюється відділами державної реєстрації актів цивільного стану, а також дипломатичними представництвами та консульськими установами України. Повторна видача свідоцтва про державну реєстрацію акту цивільного стану здійснюється за заявою особи, щодо якої складено запис, батьків, усиновлювачів, опікунів, піклувальників, представника закладу охорони здоров'я, навчального або іншого дитячого закладу, де постійно перебуває дитина, органу опіки та піклування. Особам, яким виповнилося 16 років, свідоцтво про державну реєстрацію акту цивільного стану може повторно видаватися за наявності паспорта.


07.10.2016 14:52

Завершується ремонт дороги Н-10 на ділянці Лужани-Мамаївці
Завершується ремонт дороги Н-10 на ділянці Лужани-Мамаївці Підходить до завершення поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Н-10 на ділянці Лужани-Мамаївці до Чернівців, яку виконують за сучасною технологією Ремікс+Мультимак.За інформацією Служби автомобільних доріг у Чернівецькій області, вартість ремонтних робіт підрядника згідно акцептованої пропозиції, визначеної за результатами переговорної процедури, складає понад 43 мільйони гривень.


07.10.2016 10:57

Перших цієї осені буковинців відправили на строкову військову службу
Перших цієї осені буковинців відправили на строкову військову службу 5 жовтня, на Чернівецькому обласному збірному пункті, що знаходиться у районному центрі Кіцмань, відбулася перша цього осіннього призову відправка юнаків до лав Збройних Сил України. Як повідомили в облвійськкоматі, цього дня 20 юнаків з Буковини прибули на збірний пункт. Спочатку усі вони пройшли соціально-психологічні тести та медичну комісію. Після цього майбутні солдати пройшли співбесіду із представниками військових частин, де вони в подальшому проходитимуть військову службу. Сьогоднішні призовники будуть відправлені до підрозділів Сухопутних військ ЗС України і служитимуть вони у навчальних підрозділах. Цієї осені з Буковини буде призвано близько 300 юнаків. Також було наголошено, що строковики не служитимуть у військових підрозділах, які залучені до проведення антитерористичної операції на Сході України. Вони служитимуть виключно в пункті постійної дислокації військових частин.


04.10.2016 14:50

Служба зайнятості допомагає підготуватися до нового опалювального сезону
Служба зайнятості допомагає підготуватися до нового опалювального сезону Триває підготовка до нового опалювального сезону, роботодавці шукають кваліфікованих працівників, тому звертаються до служби зайнятості щодо підбору працівників та їх навчання. Адже знання сучасних технологій, нових знарядь праці – це те, чого очікує від працівника сьогоднішній роботодавець.


28.09.2016 16:13

УПРОДОВЖ ДОБИ СПІВРОБІТНИКИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МИТНИЦІ ДФС ЗАФІКСУВАЛИ 7 ВИПАДКІВ ПОРУШЕННЯ МИТНИХ ПРАВИЛ
У чотирьох випадках предметами правопорушень були тютюнові вироби. За складеними протоколами про ПМП митники вилучили 625 пачок сигарет різних марок на загальну суму близько 10 тис.грн. Аби незаконно перемістити підакцизні вироби до Румунії громадяни приховували їх, зокрема, у спеціально вирізаному в пінопласті сховку та в середині заклеєної клейкою стрічкою картонної коробки з керамічним посудом.


23.09.2016 12:51

З 1-го жовтня міграційна служба розпочне видачу пластикових паспортів усім громадянам
З 1-го жовтня міграційна служба розпочне видачу пластикових паспортів усім громадянам 14 липня 2016 року Верховною Радою України ухвалено законопроект №3224 «Про внесення змін до деяких законів України щодо документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, спрямованих на лібералізацію Європейським Союзом візового режиму для України». З набранням чинності документу з 1 жовтня 2016 року в країні буде започатковано оформлення нових паспортів у вигляді пластикової картки для всіх громадян. Головним мотивом запровадження нових паспортів є їх захищеність від підроблення. Новий паспорт містить електронний безконтактний носій, який неможливо змінити або скопіювати.


26.08.2016 16:04

В Україні з 1 вересня зростуть тарифи на електроенергію
Про це повідомляє Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг. Згідно з графіком Нацкомісії, електроенергія для населення подорожчає на 25-30%, залежно від рівня споживання. Так з 1 вересня встановлені такі тарифи: до 100 кВт/год. (для міського населення) і до 150 кВт/год. (для сільського населення) — 0,714 грн. (було 0,57 грн.);понад 100 кВт/год. до 600 кВт/год. (для міського населення) і понад 150 кВт/год. до 600 кВт/год. (для сільського населення) — 1,29 грн. (було 0,99 грн.);понад 600 кВт/год. — 1,638 грн. (було 1,56 грн.). Тариф для багатодітних, прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу незалежно від обсягів споживання електроенергії — 0,714 грн. Таким чином, з середини жовтня середньостатистична сім'я в місяць буде платити за електрику при споживанні 300 кВт/год. у місяць 387 гривень замість 297. Наступний етап подорожчання запланований на 1 березня 2017 року.


12.08.2016 12:13

З 1 вересня 2016 року в Україні працюватимуть 400 бюро правової допомоги
У Чернівецькій області заплановано відкриття 11 бюро правової допомоги. 7 з них буде відкрито у Герцаївському, Глибоцькому, Заставнівському, Кіцманському, Новоселицькому, Сторожинецькому районах та м.Чернівці. Вказані бюро є структурними підрозділами Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. В Кіцмані він буде знаходитися за такою адресою: вул.Незалежності, 83 (ІІІ поверх). Основним завданням бюро правової допомоги є правопросвітництво у територіальних громадах, надання безоплатної первинної правової допомоги, забезпечення доступу до безоплатної вторинної правової допомоги, надання безоплатної вторинної правової допомоги (крім захисту) та забезпечення доступу до електронних сервісів Міністерства юстиції.


08.08.2016 10:59

Сім комплектів бойового одягу вручили рятувальникам Кіцманської частини
Сім комплектів бойового одягу вручили рятувальникам Кіцманської частини Коли до диспетчера надходить виклик і звучить сигнал тривоги, група рятувальників поспішає на виїзд. Та перш за все вони мають подбати про власну безпеку і за одну хвилину вдягнути захисні костюми, незалежно від того, чи це пожежа, чи будь-яка інша надзвичайна ситуація. Для того, аби кожен співробітник районного відділу управління державної служби з надзвичайних ситуацій мав захисний костюм, рішенням шостої сесії сьомого скликання було спрямовано 35000 грн. з районного бюджету районній державній адміністрації на поповнення матеріального резерву для придбання бойового одягу. У середу, 3 серпня, сім комплектів бойового одягу було вручено працівникам Кіцманської пожежно-рятувальної частини.


05.08.2016 14:29

Зміни у процедурі проставлення апостиля
На сьогодні найбільш поширеним способом оформлення документів для їх можливого використання за кордоном є проставлення апостиля, запровадженого Гаазькою Конвенцією від 1961 року. Апостилювання – це один із правових режимів визнання юридичної чинності українських документів, які мають використовуватися за кордоном. Апостиль виник як альтернативна і універсальна процедура підтвердження чинності іноземних документів. На відміну від консульської легалізації, на апостилювання витрачається менше часу, а документи з апостилем можуть використовуватися в різних країнах, а не в одній. В Україні повноваження на проставлення апостиля надані Міністерству освіти і науки України, Міністерству юстиції та Міністерству закордонних справ.


Tеми