Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація
  • SiteHeart

Кіцманський район

Новини району ( Різне )

10.07.2017 12:33

Відбулася нарада з керівниками медичних установ Кіцманщини
Про роботу медичної галузі району йшлося 6 липня на нараді при голові Кіцманської райдержадміністрації І.В.Друцулу за участю заступника голови Кіцманської районної ради І.С.Гулея з керівниками медичних установ Кіцманщини. Присутні обговорили проблеми недостатнього фінансування райлікарні, пошуки виходу із складної ситуації та про реформування системи охорони здоров’я загалом. Заступник голови районної ради І.С.Гулей серед інших питань звернув увагу присутніх на вишукування резервів, а саме економії теплопостачання, води, електроенергії. За результатами зустрічі дано конкретні рекомендації та доручення.


06.07.2017 12:24

На Буковині в польових умовах триває активна фаза навчань з територіальної оборони роти з Кіцманського району
На Буковині в польових умовах триває активна фаза навчань з територіальної оборони роти з Кіцманського району На полігоні «Прибан», що в Чернівецькій області, триває активна фаза навчань з військовозобов’язаними роти охорони територіальної оборони Кіцманського району. Удосконалення бойових навичок бійців загону проводиться під керівництвом інструкторів, які мають бойовий досвід участі бойових дій в Афганістані та у районі проведення АТО на території Донецької та Луганської областей. Під час навчальних зборів бійці підрозділу територіальної оборони в польових умовах відпрацьовують питання пов’язані із військово-медичної, інженерної, тактико-тактичної підготовки, мінної безпеки та вогневої підготовки із практичним виконанням стрільб.


03.07.2017 15:48

Розпочались навчання роти оборони Кіцманського району на полігоні "Прибан"
Розпочались навчання роти оборони Кіцманського району на полігоні "Прибан" 29 червня на навчання на полігон "Прибан" поблизу Сторожинця відправилася рота оборони Кіцманського району у кількості 121 особи. В перший день через негоду на полігоні не було електроенергії, тож наші земляки вечеряли стравами, приготованими на польовій кухні. Наступного дня, 30 червня, учасники роти тероборони отримали бойову зброю, а ті, хто ще не присягав на вірність Україні, прийняв військову присягу. Перед ротою виступив військовмй комісар Чернівецького обласного військового комісаріату Володимир Шведюк, який повідомив, що навчання територіальної оборони стартують у всіх областях України. Це пов’язано з тим, що в липні-серпні масштабні військові навчання російських військ розгорнуться вздовж кордонів України, що означає пряму загрозу вторгнення в Україну. В разі прямого вторгнення ворога та введення надзвичайного стану загони тероборони будуть захищати стратегічні об’єкти на території свого району. Загальновійськова підготовка особового складу роти тероборони, яка складає 121 чоловік, триватиме з 29 червня по 8 липня.


21.06.2017 11:07

До уваги громадських організацій! До першого липня потрібно внести зміни у статут
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 440 від 13.07.2016 «Про затвердження Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру» із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 195 від 29.03.2017 року передбачено продовження строку формування нового Реєстру неприбуткових установ та організацій до 1 липня 2017 року. До уваги громадських організацій! До першого липня потрібно внести зміни у статут Неприбуткові підприємства, установи та організації, внесені до Реєстру неприбуткових установ та організацій, що не відповідають вимогам пункту 133.4 статті 133 Податкового кодексу України, з метою включення до нового Реєстру неприбуткових установ та організацій зобов’язані до 1 липня 2017 року привести свої установчі документи у відповідність із нормами цього Кодексу та у цей термін подати копії таких документів до контролюючого органу. Неприбуткові підприємства, установи та організації, які не привели свої установчі документи у відповідність із нормами пункту 133.4 статті 133 цього Кодексу, після 1 липня 2017 року виключаються контролюючим органом з Реєстру неприбуткових установ та організацій.


25.04.2017 16:55

Відбувся семінар
Відбувся семінар Сьогодні, 25 квітня, відбувся семінар на теми євроінтеграції, децентралізації, протидії корупції для працівників структурних підрозділів РДА, посадових осіб органів місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад. В семінарі також взяли участь голова районної ради П.Лумей та заступник голови І.Гулей. Заступник директора – начальник науково-дослідного відділу Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації, кандидат історичних наук, доцент Сергій Гакман виступив з темою: «Європейський Союз: історія інтеграції». Доповідач ґрунтовно проаналізував історичні етапи створення і розширення Євросоюзу та розкрив питання викликів і перспектив для України в євроінтеграційному процесі.


19.04.2017 11:37

Багато відвідувачів приїжджають помилуватися тюльпановим полем у Лужанах
Багато відвідувачів приїжджають помилуватися тюльпановим полем у Лужанах В селищі Лужани Кіцманського району другий рік поспіль цвіте тюльпанове поле, розміром близько гектара. Жителі Мамаївців Олександр та Мирослава Стратійчуки засівають ці ніжні і тендітні квіти на великих площах для загального милування вже майже десять років. Спочатку поле було в Мамаївцях і в планах подружжя — повернути "буковинську Голландію" туди.Понад 50 сортів тюльпанів з Голландії яскравим килимом розкинулися поблизу старого летовища в Лужанах. Відсьогодні там зустрічають відвідувачів, які не тільки сім’ями, компаніями, а й цілими екскурсійними групами приїжджають хто звідки, щоб помилуватися неймовірною красою.


17.03.2017 13:00

ВІЙСЬКОВІ КОМІСАРІАТИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЗАПРОШУЮТЬ УСІХ БАЖАЮЧИХ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ РОБОТА - ЗАХИЩАТИ БАТЬКІВЩИНУ!
ВІЙСЬКОВІ КОМІСАРІАТИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЗАПРОШУЮТЬ УСІХ БАЖАЮЧИХ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ РОБОТА - ЗАХИЩАТИ БАТЬКІВЩИНУ! Військова служба за контрактом у Збройних Силах України залишається однією з найбільш конкурентоспроможних професій на ринку праці. На сучасному етапі розвитку актуальним є зміцнення її обороноздатності та захист територіальної цілісності. За таких умов, головна увага керівництва держави приділяється комплектуванню Збройних Сил України.


02.03.2017 12:17

У нових паспортах у вигляді ID-картки буде міститися інформація про податковий номер
У нових паспортах у вигляді ID-картки буде міститися інформація про податковий номер Це позбавить власників документа потреби за кожною вимогою пред’являти паперову довідку про реєстраційний номер облікової картки платника податків Управління ДМС України у Чернівецькій області нагадує, що 1 листопада 2016 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2016 р. №745 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 р. №302». З прийняттям зазначеного акта на зворотному боці паспорта громадянина України буде міститися інформація про податковий номер (реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків) або повідомлення про відмову від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків


13.01.2017 14:22

Чи законно рубають дерева на узбіччях поблизу Неполоківців і на трасі Дубівці-Кіцмань
Чи законно рубають дерева на узбіччях поблизу Неполоківців і на трасі Дубівці-Кіцмань Про вирубку дерев у посадці вздовж дороги між Неполоківцями та Оршівцями повідомив член виконкому Неполоківецької селищної ради Василь Цуркан. Він розповів, що вже протягом трьох днів із самого ранку на дорозі між Оршівцями і Неполоківцями спилюють гарні великі дерева, в основному акації і тополі. На місці вирубки з метою встановлення її законності побували голова районної ради Петро Лумей, заступник голови райради Іван Гулей, приїхали неполоківецький селищний голова Уляна Віксич, оршовецький сільський голова Степанія Флорескул, спеціаліст апарату районної ради Сергій Николайчук, прибули працівники районного відділу головного управління Національної поліції в Чернівецькій області.


21.10.2016 12:06

Про видачу повторних документів
Про видачу повторних документів Часто трапляються випадки, що потрібно отримати у відділі ДРАЦС повторний документ про народження, шлюб, смерть, розірвання шлюбу, зміну імені. Виникає питання: як це зробити? Повторна видача свідоцтва про державну реєстрацію актів цивільного стану здійснюється відділами державної реєстрації актів цивільного стану, а також дипломатичними представництвами та консульськими установами України. Повторна видача свідоцтва про державну реєстрацію акту цивільного стану здійснюється за заявою особи, щодо якої складено запис, батьків, усиновлювачів, опікунів, піклувальників, представника закладу охорони здоров'я, навчального або іншого дитячого закладу, де постійно перебуває дитина, органу опіки та піклування. Особам, яким виповнилося 16 років, свідоцтво про державну реєстрацію акту цивільного стану може повторно видаватися за наявності паспорта.


07.10.2016 14:52

Завершується ремонт дороги Н-10 на ділянці Лужани-Мамаївці
Завершується ремонт дороги Н-10 на ділянці Лужани-Мамаївці Підходить до завершення поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Н-10 на ділянці Лужани-Мамаївці до Чернівців, яку виконують за сучасною технологією Ремікс+Мультимак.За інформацією Служби автомобільних доріг у Чернівецькій області, вартість ремонтних робіт підрядника згідно акцептованої пропозиції, визначеної за результатами переговорної процедури, складає понад 43 мільйони гривень.


07.10.2016 10:57

Перших цієї осені буковинців відправили на строкову військову службу
Перших цієї осені буковинців відправили на строкову військову службу 5 жовтня, на Чернівецькому обласному збірному пункті, що знаходиться у районному центрі Кіцмань, відбулася перша цього осіннього призову відправка юнаків до лав Збройних Сил України. Як повідомили в облвійськкоматі, цього дня 20 юнаків з Буковини прибули на збірний пункт. Спочатку усі вони пройшли соціально-психологічні тести та медичну комісію. Після цього майбутні солдати пройшли співбесіду із представниками військових частин, де вони в подальшому проходитимуть військову службу. Сьогоднішні призовники будуть відправлені до підрозділів Сухопутних військ ЗС України і служитимуть вони у навчальних підрозділах. Цієї осені з Буковини буде призвано близько 300 юнаків. Також було наголошено, що строковики не служитимуть у військових підрозділах, які залучені до проведення антитерористичної операції на Сході України. Вони служитимуть виключно в пункті постійної дислокації військових частин.


04.10.2016 14:50

Служба зайнятості допомагає підготуватися до нового опалювального сезону
Служба зайнятості допомагає підготуватися до нового опалювального сезону Триває підготовка до нового опалювального сезону, роботодавці шукають кваліфікованих працівників, тому звертаються до служби зайнятості щодо підбору працівників та їх навчання. Адже знання сучасних технологій, нових знарядь праці – це те, чого очікує від працівника сьогоднішній роботодавець.


28.09.2016 16:13

УПРОДОВЖ ДОБИ СПІВРОБІТНИКИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МИТНИЦІ ДФС ЗАФІКСУВАЛИ 7 ВИПАДКІВ ПОРУШЕННЯ МИТНИХ ПРАВИЛ
У чотирьох випадках предметами правопорушень були тютюнові вироби. За складеними протоколами про ПМП митники вилучили 625 пачок сигарет різних марок на загальну суму близько 10 тис.грн. Аби незаконно перемістити підакцизні вироби до Румунії громадяни приховували їх, зокрема, у спеціально вирізаному в пінопласті сховку та в середині заклеєної клейкою стрічкою картонної коробки з керамічним посудом.


23.09.2016 12:51

З 1-го жовтня міграційна служба розпочне видачу пластикових паспортів усім громадянам
З 1-го жовтня міграційна служба розпочне видачу пластикових паспортів усім громадянам 14 липня 2016 року Верховною Радою України ухвалено законопроект №3224 «Про внесення змін до деяких законів України щодо документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, спрямованих на лібералізацію Європейським Союзом візового режиму для України». З набранням чинності документу з 1 жовтня 2016 року в країні буде започатковано оформлення нових паспортів у вигляді пластикової картки для всіх громадян. Головним мотивом запровадження нових паспортів є їх захищеність від підроблення. Новий паспорт містить електронний безконтактний носій, який неможливо змінити або скопіювати.


Tеми