Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Кіцманський район

Новини району ( Робочі зустрічі )

30.11.2017 12:34

Обговорено нагальні питання громад району
Обговорено нагальні питання громад району Сьогодні, 30 листопада 2017 року за головуванням голови Кіцманської районної ради Петра Васильовича Лумея відбулась робоча зустріч за участю Кіцманського міського голови та заступника Кіцманського міського голови Кіцманської ОТГ, керівництва Кіцманської РДА, депутатів районної ради, керівників КУ “Кіцманська ЦРЛ” та КУ “Кіцчманський РЦПМСД”, працівників фінансового управління Кіцманської РДА та виконавчого апарату районної ради. В ході зустрічі було обговорено ряд робочих питань щодо подальшого розподілу власності, фінансування, утримання установ медицини та освіти, культури і спорту.


06.05.2017 10:20

Кіцманський район відвідала делегація з м.Унген (республіка Молдова)
Кіцманський район відвідала делегація з м.Унген (республіка Молдова) Сьогодні, 6 травня 2017 року голова Кіцманської районної ради Петро Лумей спільно з головою Кіцманської РДА Іваном Друцулом взяли участь робочій зустрічі з Сергієм Лакустою – заступником голови Унгенської районної ради (республіка Молдова) та Тудором Шептеличем – головним спеціалістом управління сільського господарства і харчової промисловості при Унгенській районній раді. Поважні гості відвідали Кіцманський район з метою обміну досвідом між районами в галузі сільського господарства. В ході робочого візиту планується відвідати передові сільськогосподарські підприємства Кіцманського району та укласти договір про співпрацю між Унгенським та Кіцманським районом.


07.11.2016 15:54

Голова Кіцманської районної ради з робочим візитом відвідав Оршовецьку сільську раду
Голова Кіцманської районної ради з робочим візитом відвідав Оршовецьку сільську раду Нині 7 листопада 2016 року голова Кіцманської районної ради Петро Лумей з робочим візитом відвідав Оршовецьку сільську раду та провів розмову з Оршовецьким сільським головою Флорескул Степанією Семенівною стосовно роботи територіальної громади з благоустрою села, забезпечення роботи бюджетних установ, зокрема сільської амбулаторії сімейної медицини.


02.11.2016 11:41

Відбулась робоча зустріч з представником Народного депутата України
Відбулась робоча зустріч з представником Народного депутата України Сьогодні 2 листопада відбулась робоча зустріч Сербенюка Андрія Альфредовича – юриста Громадської приймальні Народного депутата України Амельченка В.В. з громадянами Кіцманського району. Підчас прийому мешканцями району було піднято ряд важливих питань. Зокрема були підняті питання про подальше призначення та нарахування субсидій громадянам, припинення незаконних вирубок лісу на території Кіцманського району та Чернівецької області в цілому. Зі своєї сторони Андрій Сербенюк надав роз’яснення та запевнив присутніх що всі запитання та пропозиції учасників зустрічі узагальнить та передасть Народному депутату України Амельченку В.В.


07.10.2016 15:58

Відбулась робоча зустрічі з Віце-прем’єр-міністр України В’ячеславом Кириленком
Сьогодні, 7 жовтня, голова Кіцманської районної ради Петро Лумей взяв участь в робочій зустрічі з Віце-прем’єр-міністр України В’ячеславом Кириленком. Основними питаннями наради були питання щодо готовності підприємств житлово-комунального господарства області до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років.


21.07.2016 10:37

Відбулася робоча зустріч голови Кіцманської районної ради
Відбулася робоча зустріч голови Кіцманської районної ради Вчора 20 липня в рамках підготовки до проведення сесії районної ради відбулася робоча зустріч голови Кіцманської районної ради Петра Лумея з директором ОКУ «Чернівецький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Єленєвим Володимиром Володимировичем. Основними питаннями, що були обговорені в ході зустрічі були питання: - труднощі виклику швидкої допомоги дзвінком, як із стаціонарного так і з мобільного телефонів та ряд інших важливих питань роботи пунктів швидкої допомоги в Кіцманському районі; - передачі двох автомобілів марки УАЗ 3962 з балансу КУ «Кіцманська ЦРЛ» на баланс ОКУ «Чернівецький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф; - можливість збільшення лікарських штатних одиниць в пункті Е(Ш)МД «Лужани» з 3-ох до 4,75 та переглянути можливість коригування навантаження на бригади Е(Ш)МД розташованих в Кіцманському районі шляхом зміни місця розташування пунктів Е(Ш)МД, а саме пункт Е(Ш)МД «Драчинці» перенести в Кіцмань, пункт Е(Ш)МД «Киселів» у Ставчани.


19.07.2016 13:17

НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ ПРОВОДИТИМЕ ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН
НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ ПРОВОДИТИМЕ ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ДО ВІДОМА ГРОМАДЯН У ВІВТОРОК 19 ЛИПНЯ 2016 РОКУ 3 16.00 ДО 17.00 В ПРИМІЩЕННІ КІЦМАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ (ТРЕТІЙ ПОВЕРХ) НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ БУРБАК МАКСИМ ЮРІЙОВИЧ ПРОВОДИТЬ ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН


06.04.2016 16:13

Відбулося засідання робочої групи з підготовки перспективного плану формування територій громад Кіцманського району
Відбулося засідання робочої групи з підготовки перспективного плану формування територій громад Кіцманського району Сьогодні 6 квітня 2016 р. заступник голови Кіцманської районної ради Іван Гулей взяв участь в засіданні робочої групи з підготовки перспективного плану формування територій громад Кіцманського району за участю голів територіальних громад Кіцманського району, депутатів районної ради, працівників виконавчих апаратів районної ради та райдержадміністрації. Також в засіданні взяли участь народний депутат України - Іван Рибак, Марчук Христина Василівна - начальник відділу з питань містобудівного кадастру та регіонального розвитку управління регіонального розвитку, містобудування та архітектури обласної державної адміністрації, Ванзуряк Григорій Степанович - голова Глибоцької селищної об’єднаної громади, Баб’юк Ігор Орестович - директор Регіонального офісу з питань впровадження реформ у сфері місцевого самоврядування, децентралізації повноважень органів виконавчої влади, Прокопець Євген Дмитрович - консультант з бюджетних питань Регіонального офісу з питань впровадження реформ у сфері місцевого самоврядування, децентралізації повноважень органів виконавчої влади. В ході засідання доповідачі ознайомили присутніх з питаннями: - Про реалізацію Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад»; - Про перспективи утворення об’єднаних територіальних громад у Чернівецькій області в 2016 році; - Про фінансову децентралізацію. Формування фінансової бази об’єднаних територіальних громад; - Про перспективи та переваги об’єднання територіальних громад.


01.04.2016 12:42

Відбулася нарада з питань реалізації транскордонного проекту
Відбулася нарада з питань реалізації транскордонного проекту Сьогодні 1 квітня в залі засідань районної ради відбулася нарада з питань реалізації транскордонного проекту “Європейський досвід боротьби з ерозією ґрунтів”. В нараді взяли участь голова Кіцманської районної ради Петро Лумей, голова Кіцманської РДА Іван Друцул, члени колегії районної ради, голови місцевих територіальних громад району, працівники виконавчого апарату районної ради та райдержадміністрації. В ході наради учасниками було вирішено використати грантові кошти на благо територіальних громад Кіцманського району.


01.04.2016 09:56

Голова районної ради відвідав полігон “Прибан”
Голова районної ради відвідав полігон “Прибан” Вчора 31 березня голова Кіцманської районної ради Петро Лумей з метою підняття бойового духу бійців відвідав учасників навчань підрозділів територіальної оборони від Кіцманського району на Сторожинецькому загальновійськовому полігоні “Прибан”.


16.03.2016 18:33

Відбувся семінар
Відбувся семінар


02.03.2016 12:16

Головою районної ради проведено прийом громадян в с.Оршівці
1 березня 2016 року Голова Кіцманської районної ради Петро Лумей спільно з заступником начальника Управління Пенсійного фонду України в Кіцманському районі Борисом Біланом провів особистий прийом громадян в с.Оршівці. До Петра Васильовича більшість громадян, які прийшли на прийом звертались з клопотаннями:  Вирішення спорів щодо меж земельних ділянок;  Надання роз’яснень щодо призначення субсидій;  Надання роз’яснень щодо розрахунків за природній газ;  Передачі приміщень гуртожитку на баланс сільської ради;  Створення охоронної зони навколо джерела та каплиці в селі.  Заміни покрівлі на Оршівецькому ЗНЗ; Всі проблемні питання, які були озвучені під час прийому громадян найближчим часом будуть опрацьовані апаратом районної ради та винесені на розгляд постійних депутатських комісій та, відтак, на розгляд сесії районної ради VII скликання.


29.02.2016 15:38

Відбулась підсумкова нарада за результатами роботи управління Пенсійного фонду України в Кіцманському районі
Відбулась підсумкова нарада за результатами роботи управління Пенсійного фонду України в Кіцманському районі 26 лютого 2016 голова Кіцманської районної ради Петро Лумей,взяв участь у підсумковій нараді за результатами роботи управління Пенсійного фонду України в Кіцманському районі у 2015 році. Також в нараді взяли участь начальник головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Романів М. В., голова районної ради з координації профспілкових організацій Баб’юк Д.І. Звітуючи про роботу управління Пенсійного фонду України в Кіцманському районі у 2015 році начальник управління Шемчук Т. М. зазначила що вся їх робота була спрямована на мобілізацію та залучення коштів до бюджету Кіцманського району та погашення заборгованості підприємствами-боржниками, контроль за цільовим використанням коштів банківськими установами та поштовими відділеннями, дотримання термінів при призначенні пенсії, проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення Кіцманського району.


03.06.2013 11:47

Досвід Глиниці вивчали учасники Всеукраїнського семінару
Минулого тижня в нашій області відбулася Всеукраїнська семінар-нарада голів організацій ветеранів АР Крим, областей України, міст Києва і Севастополя. Вони зустрічалися з керівництвом краю та Чернівців, а минулої суботи, вивчаючи досвід роботи первинних ветеранських організацій, завітали до Глиниці.


Tеми