Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація
  • SiteHeart

Кіцманський район

Новини району ( Діяльність народних депутатів України )

29.09.2016 11:51

Зустріч із народним депутатом України Іваном Рибаком
Зустріч із народним депутатом України Іваном Рибаком Вчьора голова Кіцманської районної ради Петро Лумей взяв участь у робочій зустрічі народного депутата України Івана Рибака з керівниками агропідприємств району. Під час зустрічі обговорено проект державного бюджету на 2017 рік та проблемні питання агропромислового комплексу.


20.07.2016 10:01

Кіцманщину відвідав народний депутат України
Кіцманщину відвідав народний депутат України 19 липня в приміщенні Кіцманської районної ради проводив прийом громадян голова парламентської фракції "Народного фронту", народний депутат України Максим Бурбак. В ході робочих зустрічей з мешканцями Кіцманського району було обговорено проблемні питання щодо учасників бойових дій в зоні АТО, земельних питань, проблем субсидії, тарифів на енергоносії. Також народний депутат України провів зустріч з депутатами районної ради та головами територіальних громад Кіцманського району де були озвучені проблемні питання в роботі органів місцевого самоврядування та добровільного об'єднання територіальних громад.


27.07.2015 10:28

Народний депутат України Іван Рибак відвідав Кіцманщину.
Народний депутат України Іван Рибак відвідав Кіцманщину.


09.02.2015 12:12

Шановні Буковинці!
Для ефективного виконання повноважень народного депутата України мною відкрито громадську приймальню в м. Кіцмань за адресою: вул.Незалежності,83 каб.№33 (Кіцманська районна рада). Для налагодження дієвої комунікації з виборцями, прошу Вас надати пропозиції щодо кандидатури помічника-консультанта народного депутата у Вашому населеному пункті. Пропозиції прошу надати на електронну адресу: shtab.rybak@gmail.com або 58000. м.Чернівці вул. І.Франка,11/1.


09.02.2015 12:11

«Іван Рибак: «Маємо знайти нові та дієві європейські методи спільної діяльності депутата і активних громадян»
«Сьогодні , у час неспокою на Сході для мене особисто важливо знайти такий алгоритм роботи, який би дозволив ефективно працювати на 202 Окрузі» - каже народний депутат Іван Рибак. «Маємо шукати нові, європейські підходи. Зараз більшість часу доводиться проводити в Києві, або в дорозі тому виникла ідея для більш ефективної роботи на Окрузі, створити унікальну для Буковини програму взаємодії на рівні депутат-громада-виборець.


Tеми