Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Кіцманський район

Новини району ( Пам’яті товариша )

31.10.2018 13:07

Кіцманщина зустріла загиблого воїна Дмитра Дарія з Суховерхова
Кіцманщина зустріла загиблого воїна Дмитра Дарія з Суховерхова Вранці 31 жовтня скорботний кортеж з свічками, прапорами, на колінах зустрічали вздовж траси — в Мамаївцях, Лашківці, Кіцмані, Суховерхові. Загинув солдат Дарій Дмитро Кузьмович в районі населеного пункту Кримське, Новоайдарського району Луганської області 28 жовтня 2018 року близько 2 години ночі. На території Кіцманського району спільним розпорядженням райдержадміністрації та районної ради оголошено п’ятиденну жалобу — з 29 жовтня по 2 листопада.


29.05.2018 14:23

Кіцманщина на колінах вшанувала загиблого бійця з Путильщини
Кіцманщина  на колінах вшанувала загиблого бійця з Путильщини Сьогодні 29 травня вранці загиблого бійця 24-ї бригади Віктора Ферлієвича привезли на Буковину. В усіх населених пунктах Кіцманського району люди на колінах вшанували загиблого захисника. За даними прес-центру Об’єднаних сил, бронегрупа на БМП, яка патрулювала район між опорними пунктами, потрапила в засідку. Після короткого вогневого зіткнення, за підтримки вогнем із сусідніх опорних пунктів, ДРГ противника було знищено. Ферлієвич Віктор був старшим солдатом, старшим водієм 1-го взводу 1-ї роти 1-го механізованого батальйону 24 омбр. Загинув 26 травня близько 20:00 на горлівському напрямку. Віктор Ферлієвич народився 26 серпня 1994 року в селі Конятин Путильського району Чернівецької області. В ЗСУ – з початку війни, більше року служив за контрактом. Його дружина – офіцер-психолог у 24 омбр.


04.05.2016 15:07

Колектив Кіцманської районної ради глибоко сумує у зв’язку з передчасною смертю начальника господарського відділу при районній раді СІРЖАНТ Ніли Сергіївни.
Колектив Кіцманської районної ради глибоко сумує у зв’язку з передчасною смертю начальника господарського відділу при районній раді СІРЖАНТ Ніли Сергіївни. Колектив Кіцманської районної ради глибоко сумує у зв’язку з передчасною смертю начальника господарського відділу при районній раді СІРЖАНТ Ніли Сергіївни. Майже тринадцять років пропрацювала Ніла Сергіївна в районній раді та була справжньою душею колективу. У ці трагічні та скорботні дні висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким та поділяємо з ними сум та тугу. Світлий добрий спомин про СІРЖАНТ Нілу Сергіївну назавжди залишиться в серцях тих, хто її знав, любив та поважав.


02.11.2015 10:12

Кіцманщина простилась із загиблим Героєм
Кіцманщина простилась із загиблим Героєм 1 листопада в селі Хлівище Кіцманського району поховали бійця 80 бригади 3 Бтгр Високомобільних десантних військ Збройних Сил України Моренюка Валер’яна Ярославовича.


21.10.2015 10:01

Присвоєно звання
Рішенням ХХХІХ сесії Кіцманської районної ради VІ скликання № 688-39/15 від 16 жовтня 2015 року присвоєно звання «Почесний громадянин Кіцманського району» Тащуку Віталію Степановичу, жителю с. Стрілецький Кут, учаснику антитерористичної операції, посмертно.


04.08.2014 17:51

Спільним розпорядженням районної державної адміністрації та районної ради 5-6 серпня 2014 року в районі оголошено Днями жалоби
Спільним розпорядженням районної державної адміністрації та районної ради 5-6 серпня 2014 року в районі оголошено Днями жалоби З метою вшанування пам’яті старшого солдата 95-ї окремої аеромобільної бригади Віктора Ярославовича Бабюка – уродженця села Ошихліби, який загинув при виконанні бойового завдання в рамках проведення антитерористичної операції, спільним розпорядженням райдержадміністрації та районної ради від 04.08.2014 №14-р в Кіцманському районі 5-6 серпня 2014 року оголошено Днями жалоби. У Дні жалоби на всіх будинках та спорудах органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій району приспустити Державний Прапор України. Забезпечити внесення відповідних змін до всіх запланованих розважальних культурно-масових заходів, спортивних змагань.


Tеми