Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Кіцманський район

Новини району ( Надзвичайні ситуації )

25.04.2017 15:23

Рятувальники закликають: бережіть ліс від пожеж
Рятувальники закликають: бережіть ліс від пожеж «Ліс — наше багатство! Бережіть ліс від пожеж!». Ці заклики відомі всім нам із дитинства. Але, на жаль, з року в рік з початком спекотних сонячних днів то тут, то там спалахують лісові пожежі. Особливо різке збільшення кількості лісових пожеж спостерігається у період свят і вихідних, коли багато людей відправляються на відпочинок на природу. Але нерідко гулянки в лісі закінчуються лихом для зеленого багатства. Найгірше те, що такі пожежі порушують і так вкрай незадовільну екологічну ситуацію краю та в цілому Земної кулі. Адже малі природні катаклізми тягнуть за собою породження великих, а великі створюють надзвичайні ситуації, матеріальні збитки немалих розмірів. Причинами виникнення пожеж у лісі, як не дивно, здебільшого є байдужість і безтурботне ставлення людини до природи: непогашені багаття, кинуті в суху траву недопалки цигарок, а також дитячі пустощі з вогнем.


05.01.2017 16:17

Відбулася нарада з головами місцевих рад та ветеринарами відповідних зон Кіцманського район
Відбулася нарада з головами місцевих рад та ветеринарами відповідних зон Кіцманського район Сьогодні 5 січня під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Ю. Косаря, голови комісії з питань ТЕБ та НС, відбулася нарада з головами місцевих рад та ветеринарами відповідних зон Кіцманського району. У нараді взяв участь заступник голови районної ради І.Гулей. Основним питаннями порядку денного були реєстрація грипу птиці в с.Чортория Брусницької сільської ради Кіцманського району Чернівецької області та проведення заходів щодо запобігання розповсюдженню африканської чуми свиней в Україні та недопущення занесення збудника АЧС на територію району.


15.12.2016 09:23

Командно-штабнi навчання за участi всiх цивiльних служб пройшли в районi
Командно-штабнi навчання за участi всiх цивiльних служб пройшли в районi 14 грудня у м.Кіцмань на території Кіцманського РЕМу сектором з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації та Кіцманським РВ УДСНС України в Чернівецькій області спільно з службами цивільного захисту району проведено командно-штабні навчання з ліквідації надзвичайних ситуацій в зимовий період, що можуть виникнути за несприятливих погодних умов.


25.10.2016 14:34

Кіцманські рятувальники у складі рейдових груп запобігають виникненню пожеж
Кіцманські рятувальники у складі рейдових груп запобігають виникненню пожеж Чи не щодня пожежно-рятувальні підрозділи Управління ДСНС України у Чернівецькій області виїжджають на ліквідацію пожеж, яких з початку року на території краю сталося вже 722, із них в Кіцманському районі 46. Основними причинами їхнього виникнення є недотримання правил пожежної безпеки самими громадянами. Тому рятувальники Кіцманщини значну увагу приділяють проведенню просвітницької роботи з мешканцями району. До такої роботи також долучаються і органи місцевого самоврядування та представники соціальних служб, створюючи таким чином рейдові групи.


07.10.2016 14:27

За вересень у районі сталося 5 пожеж
За вересень у районі сталося 5 пожеж Щороку пожежі завдають населенню значних збитків, нищать ліси і врожаї, транспортні засоби, призводять до травм і забирають життя. Від початку 2016 року в Кіцманському районі вже сталася 41 пожежа, збитків завдано на суму 1 млн. 216 тис.грн. Від вогню загинули двоє людей, 1 особа травмована. Полум’ям знищено 24 будівлі і 5 автомобілів.


16.03.2015 17:56

Дії населення при загрозі та виникненні повені або паводку
Тривалі дощі сприяють підйому рівня води, навіть у невеликих водоймах. Внаслідок цього може статися затоплення населених пунктів і територій. З цим порушуються умови сталої життєдіяльності населення та роботи установ, підприємств і закладів. Також може створитися загроза людям, тваринам, посівам, розмиву залізничних та автомобільних шляхів, руйнування споруд і комунікацій, аварій на інженерних мережах. Внаслідок повені чи паводку починається просідання землі та будинків, виникають зсуви та обвали.


Tеми