Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація
  • SiteHeart

Кіцманський район

Новини району ( Повідомлення податкової інспекції )

18.07.2017 10:38

Результати роботи Кіцманської ОДПІ у І-му півріччі 2017 р.
Результати роботи Кіцманської ОДПІ у І-му півріччі 2017 р. Кіцманська ОДПІ повідомляє, що з початку року надходження по податках, зборах та інших платежах, що контролюються Кіцманською ОДПІ по Кіцманському району склали 76731,3 тис грн до Зведеного бюджету, що на 41% більше у порівнянні до 01.07. 2016 р., до Державного бюджету 24903,3 тис. грн, що на 37,3 % більше у порівнянні до аналогічного періоду минулого року та до Місцевого бюджету 51827,9 тис. грн, що на 42,9 % більше у порівнянні до 01.07.2016 р. Одночасно повідомляємо, що податковий борг до Зведеного бюджету по Кіцманському району склав 12693,6 тис.грн., що у порівнянні до 01.01.2017 р. зменшився на 254,6 тис. грн. або на 1,97 %. Податковий борг до Місцевого бюджету станом на 01.07.2017 р склав 4136,4 тис. грн., що на 327 тис. грн. або на 7 % менше у порівнянні до 01.01.2017 р.


12.07.2017 11:01

В рамках інформаційно-роз’яснювальної кампанії щодо запровадження електронної системи управління ризиками при адмініструванні ПДВ
Як працює система автоматизованого моніторингу? Процедура моніторингу виглядає наступним чином: ПН/РК після введення в ЄРПН та подання запиту на реєстрацію проходить перевірку на оцінку ризиків; якщо ПН/РК не потрапила під критерії ризику (п. 5 Критеріїв оцінки), то відбувається реєстрація; якщо потрапила – ПН/РК відправляється на моніторинг (пункт 74.2 ПКУ); відбувається моніторинг ПН/РК за системою ризиків і аналізується. Якщо потрапила хоча б під одну ознаку, то її реєстрація призупиняється і підприємству в автоматичному режимі відправляється відповідно до пункту 201.16.1 ПКУ в електронному вигляді квитанція про зупинення реєстрації такої ПН/РК. Усе це має відбуватися протягом операційного дня. З Наказом Мінфіну №567 про визначення критеріїв можна ознайомитися за посиланням: http://cv.sfs.gov.ua/media-ark/news-ark/301141.html.


06.07.2017 12:17

До уваги платників податків податку на додану вартість!
Державна фіскальна служба повідомляє, що у разі зупинення реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – Реєстр) відповідно до пункту 201.16 статті 201 Податкового кодексу України (далі – Кодекс), платник податку має право подати протягом 365 календарних днів, що настають за датою виникнення податкового зобов'язання, відображеного у такій податковій накладній/розрахунку коригування пояснення та/або копії документів, зазначені у підпункті «в» підпункту 201.16.1 пункту 201.16 статті 201 Кодексу.


13.06.2017 15:43

Заповнення податкового розрахунку за формою №1ДФ відокремленими підрозділами.
Порядок заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку затверджено наказом Міністерства фінансів України від 13.01.2015 р. N4, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 30.01.2015 р. за N111/26556. Відповідно до пп."б" п.176.2 ст.176 Податкового кодексу України (далі - Кодекс) особи, які відповідно до Кодексу мають статус податкових агентів, зобов'язані подавати у строки, встановлені Кодексом для податкового кварталу, податковий розрахунок суми доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, а також суми утриманого з них податку до контролюючого органу за місцем свого розташування.


25.05.2017 12:09

ДЕЯКІ НЮАНСИ ЗАСТОСУВАННЯ СПРОЩЕНОЇ СИСТЕМИ ОПОДАТКУВАННЯ
ДЕЯКІ НЮАНСИ ЗАСТОСУВАННЯ СПРОЩЕНОЇ СИСТЕМИ  ОПОДАТКУВАННЯ


06.04.2017 11:46

До уваги платників екологічного податку
 До уваги платників екологічного податку Головне управління ДФС у Чернівецькій області нагадує платникам екологічного податку про те, що Законом України від 20 грудня 2016 року № 1791-VIII "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році" внесено зміни до Податкового кодексу України, зокрема, ставки екологічного податку викладені у нових розмірах і порівняно з діючими у 2016 році збільшені на 12 відсотків. Збільшені ставки повинні застосовуватися при обрахуванні податкових зобов'язань, що виникли з 1 січня 2017 року.


29.03.2017 17:02

Подарунок не підлягає оподаткуванню, якщо його вартість менше 800 грн.
Подарунок не підлягає оподаткуванню, якщо його вартість менше 800 грн. У фіскальній службі Чернівецької області нагадують, якщо вартість дарунка, який надається платнику податків, не перевищує 25 відс. однієї мінімальної заробітної плати (у розрахунку на місяць), встановленої на 1 січня звітного податкового року (у 2017 року - 800 грн.), то вона не є об'єктом оподаткування податком на доходи фізичних осіб. У разі якщо вартість дарунка перевищує вказаний розмір, то сума такого перевищення оподатковується податком на доходи фізичних осіб як додаткове благо з урахуванням п. 164.5 ст. 164 Кодексу, тобто коефіцієнт застосовується виключно до суми перевищення.


23.03.2017 09:21

Коли виникає обов’язок декларувати отримані доходи
Коли виникає обов’язок декларувати отримані доходи Обов’язок щодо подання податкової декларації про майновий стан і доходи у платників податків виникає: - при отриманні доходів не від податкових агентів (тобто від інших фізичних осіб, які не зареєстровані як самозайняті особи). До таких доходів відносяться, зокрема, доходи від надання в оренду рухомого або нерухомого майна іншим фізичним особам, успадкування чи отримання в дарунок майна не від членів сім’ї першого ступеня споріднення тощо; - при отриманні від податкових агентів доходів, які не підлягали оподаткуванню при виплаті, але які не звільнені від оподаткування. До таких доходів відноситься, зокрема, операції з інвестиційними активами; - при отриманні іноземних доходів; - в інших випадках, передбачених законодавством, зокрема, при отриманні у власність майна за рішенням суду.


23.03.2017 09:17

З 1 квітня бюджетне відшкодування ПДВ здійснюватиметься за новим Порядком
З 1 квітня бюджетне відшкодування  ПДВ здійснюватиметься за новим Порядком Головне управління ДФС у Чернівецькі області звертає увагу, що Постановою КМУ від 25.01.2017 р. №26 затверджено новий Порядок ведення Реєстру заяв про повернення суми бюджетного відшкодування ПДВ.


03.03.2017 12:24

Посадові особи ОМС та депутати можуть отримати довідку про доходи в Електронному кабінеті
Посадові особи ОМС та депутати  можуть отримати довідку про доходи в Електронному кабінеті В рамках кампанії декларування доходів громадян та електронного декларування доходів державних службовців отримати інформацію про суми виплачених доходів та утриманих податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків можна за допомогою електронного сервісу «Електронний кабінет платника».


15.02.2017 16:22

Інформує Головне управління ДФС у Чернівецькій області
Інформує Головне управління ДФС у Чернівецькій області Фахівці Головного управління ДФС у Чернівецькій області зазначають, що з 1 січня 2017 року набули чинності зміни, внесені до статті 56 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні».


24.01.2017 10:24

Податкова знижка: витрати на навчання без обмежень
Фахівці Головного управління ДФС у Чернівецькій області повідомляють, що відповідно до змін внесених Законом України від 21.12.2016 р. N 1797-VІІІ до Податкового кодексу України викладено у новій редакції п.п.166.3.3 п.166.3 ст.166 ПКУ щодо податкової знижки за навчання.У 2017 році в перелік витрат, дозволених до включення до податкової знижки включається сума коштів, сплачених платником податку на користь вітчизняних вищих та професійно-технічних навчальних закладів для компенсації вартості здобуття середньої професійної або вищої освіти такого платника податку та/або члена його сім'ї першого ступеня споріднення. Тобто, скасовано обмеження щодо суми витрат. Для порівняння – за 2016 рік враховуються понесені витрати, які не повинні перевищувати у розрахунку за кожний повний або неповний місяць навчання - 1930 грн, у 2015 році ця сума складала – 1710 грн.


20.01.2017 09:18

Про доходи від продажу майна необхідно повідомити фіскальну службу
Про доходи від продажу майна необхідно повідомити фіскальну службу Триває кампанія декларування доходів отриманих громадянами у 2016 році. Цьогоріч фізичні особи декларують свої доходи за новою формою податкової декларації про майновий стан і доходи. Обов’язок щодо подання декларації про доходи передбачений для тих громадян, які отримували доходи, що підлягають оподаткуванню, але з яких податок не утримувався, зокрема при продажу чи обміні об’єктів рухомого та нерухомого майна – зокрема, квартир, будинків, землі, автомобілів, художніх цінностей, тощо. Дана норма встановлена Податковим кодексом України відповідно до ст.172 і ст.173 - до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу фізичної особи включається, зокрема, частина доходів від операцій з нерухомим і рухомим майном у розмірі, визначеному Податкового кодексу України.


18.01.2017 11:18

ДФС Буковини: особи, які провадять незалежну професійну діяльність зобов’язані декларувати свої доходи
ДФС Буковини: особи, які провадять незалежну професійну діяльність зобов’язані декларувати свої доходи У Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області роз’яснюють, що незалежна професійна діяльність – це участь фізичної особи у науковій, літературній, артистичній, художній, освітній або викладацькій діяльності, діяльності лікарів, приватних нотаріусів, адвокатів, арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів), аудиторів бухгалтерів, оцінщиків, інженерів чи архітекторів, особи, зайнятою релігійною (місіонерською) діяльністю, іншою подібною діяльністю за умови, що така особа не є працівником або фізичною особою – підприємцем та використовує працю не більше як чотирьох фізичних осіб (пп.14.1.226 ст.14 Податкового Кодексу). Фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність, зобов’язані подати податкову декларацію про майновий і доходи фізичних осіб за підсумками 2016 року до 1 травня 2017 року.


17.01.2017 11:26

У фіскальній службі Буковини закликають посадовців не зволікати з отриманням особистого ключа ЕЦП для електронного декларування
У фіскальній службі Буковини закликають посадовців не зволікати з отриманням особистого ключа ЕЦП для електронного декларування Головне управління ДФС у Чернівецькій області повідомляє посадових осіб органів державної влади та органів місцевого самоврядування, що відповідно до Закону України від 14 жовтня 2014 року №1700-VII «Про запобігання корупції» починаючи з січня 2017 року особи, зазначені у пункті 1, підпункті «а» пункту 2 частини першої статті 3 цього Закону, зобов’язані щорічно до 1 квітня поточного року подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік. Для подання декларації за минулий рік суб’єкт декларування має використовувати особистий ключ електронного цифрового підпису (ЕЦП), отриманий для виконання своїх службових обов’язків. Разом з цим, особи, які припинили діяльність пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування протягом звітного року, отримують послуги ЕЦП як фізичні особи, а не як посадові особи органу державної влади, органу місцевого самоврядування, підприємства, установи або організації державної форми власності.


Tеми