Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Кіцманський район

Новини району ( Добро. Благодійність. Милосердя. )

08.08.2016 11:57

Сільські громади долучаються до волонтерства
Минулої неділі після закінчення Служби Божої, парафіяни православної церкви "Трьох Святих", що в селі Суховерхів, вирішили, на прохання сільського голови Юрія Ткачука та священика отця Юрія, зібрати кошти для бійців АТО. Поділилися хто скільки зміг і вже наступного ж дня голові Кіцманського волонтерського центру Ганні Юрбаш було передано 1818 грн. Долучилася до волонтерства цього тижня і южинецька громада, голова якої Катерина Танасійчук передала у вівторок до волонтерського центру кілька мішків картоплі та консервацію, яку зібрали жителі с.Южинець. Досить активними в допомозі волонтерам є підприємці Кіцманського міського ринку, які завжди відгукуються і діляться своїми товарами. Зокрема, за одяг та засоби гігієни для бійця 14-ї танкової бригади Артура Чеснокова, який щойно повернувся з-під Мар’їнки, де ідуть жорстокі бої за кожен метр української землі. Власники кафе «Вікторія» завжди пригощають смачною кавою та смаколиками учасників АТО та волонтерів. Від імені бійців АТО та Кіцманського волонтерського центру виносимо щиру подяку всім небайдужим людям, які допомагають українській армії. Ми переможемо!


14.03.2016 17:10

З Шипинців бійцям на фронт відправили чергову партію домашніх харчів
Галушки з печі, запашні котлети, квасоля з м’ясом, гречка з м’ясом, капуста з м’ясом, рогалики та завиванці – усе найкраще для наших захисників, які боронять Україну від клятого ворога. До благородної справи долучилася уся шипинська громада. Готували домашню їжу кілька днів. Учора мікроавтобус з харчами вирушив на Схід.


22.06.2015 12:24

Кіцманські волонтери допомагають донецьким переселенцям
Нещодавно в травматологічному відділенні Кіцманської ЦРЛ проходив курс лікування 29-річний Максим Апвахов із Єнакієво Донецької області. А потрапив молодий хлопець на Буковину завдяки доброму серцю голови Кіцманського координаційного центру допомоги Українському війську Тетяни Тучак.


27.05.2015 11:54

Не залишаємо людину наодинці з бідою
Не залишаємо людину наодинці з бідою Закінчився Всеукраїнський місячник Червоного Хреста під гаслом “Здорова нація-2015. Приєднуйся до руху Червоного Хреста”. Хоч би яким розвиненим і цивілізованим було суспільство, воно завжди потребує милосердя, любові до людей. Товариство Червоного Хреста України довело свою життє-здатність, згуртованість і здатність будь-коли, за найскрутніших обставин прийти на допомогу. Основою діяльності червонохрестівців є підтримка беззахисних людей, чим би ця беззахисність не була зумовлена — бідністю, неосвіченістю, збройними конфліктами, культурними чи соціальними чинниками. І це природно, адже всіх нас об’єднують внутрішні моральні закони, якими маємо керуватися, вибираючи між добром і злом, честю і зневагою.


16.03.2015 18:04

Чергова поїздка на Схід
Чергова поїздка на Схід 5 березня 2015 року з Божою поміччю з відрядження на Схід повернулися кіцманські волонтери Віктор Щорчук та Юрій Кондряк, які доправили чергову допомогу бійцям, котрі героїчно воюють в Донецькій та Луганській областях. Маршрут цього разу пролягав на Северодонецьк, Рубіжне. Дорога, відстанню в 3000 км, була досить складною, а на зворотньому шляху під Києвом допомога була потрібна вже самим волонтерам, вони добирались за допомогою евакуатора.


19.01.2015 14:53

Дякуємо добрим людям
Дякуємо добрим людям Інформує районна Координаційна рада з надання матеріально-технічної допомоги Українській армії У різдвяні дні ми стаємо добрішими, щирішими, милосерднішими. Спаситель народився, щоб принести своє життя на олтар любові до грішників на землі. Сьогодні українські солдати не шкодують свого життя за любов до України і своєї родини. А добрі люди не шкодують своєї кишені, щоб допомогти бійцям, які зараз в зоні АТО, і моляться за їхнє повернення до рідних домівок та мир у нашій державі. Завдячуючи всім добрим людям, ми маємо можливість допомагати тим, хто зараз в окопах, та жителям прифронтових територій, яких щоденно обстрілюють проросійські бойовики. Протягом грудня за сприяння Кіцманської районної ради та районного відділу освіти, молоді та спорту було організовано в школах району збір теплих речей та подарунків для дітей Донбасу.


15.12.2014 10:19

Домашні страви і теплі речі передали з Кіцманщини бійцям на Схід
Домашні страви і теплі речі передали з Кіцманщини бійцям на Схід Вже більше як півроку триває неоголошена війна на Сході України, а наші люди не втомлюються допомагати захисникам і стараються доставити солдатам усе, що їм необхідно. Дії волонтерів стали більш злагодженими, вони знають, що потрібно військовим, де це можна дістати і як до них доставити. Координаційні штаби з допомоги українському війську шукають спонсорів, купують та відправляють теплий зимовий одяг і взуття для солдатів, матраци і каремати, тепловізори і ліхтарі, та ще багато чого іншого, без чого нашим захисникам важко було б протриматися і воювати. І, звичайно, в кожному бусі волонтери везуть в зону АТО продукти, адже їсти солдатам потрібно щодня.


08.12.2014 11:51

Рибні тушонки для бійців АТО приготували у Валяві
Рибні тушонки для бійців АТО приготували у Валяві Для того, щоб наші захисники на Сході України мали смачну і поживну домашню їжу, на початку грудня у Валяві приготували 34 літрові банки рибної тушонки. Як повідомила волонтерка Марина Ахтемійчук, за ініціативи голови районної ради Павла Лупула, ТДВ "Чернівецький рибокомбінат" долучився до доброї справи і виділив 50 кг свіжого товстолоба Кіцманському координаційному центру з надання допомоги воїнам АТО.


01.12.2014 11:18

Жителі Кіцманщини продовжують підтримувати наших захисників
Жителі Кіцманщини продовжують підтримувати наших захисників Кіцманчани продовжують активно збирати допомогу українській армії, яку щотижня відвозять на Схід волонтери. Вагому підтримку надають благодійники з-за кордону — зокрема, з Канади (м.Едмонтон) та Німеччини. Також продовжується робота із виготовлення пічок-буржуйок зі старих балонів. Як розповів Степан Петруник, умілець із Кіцманя Василь Іванович Павлюк безкоштовно зварює буржуйки. За його підрахунками, якщо купувати всі матеріали та електроди, собівартість такої пічки виходить близько 400-450 гривень. А якщо використовувати балони та труби, які люди пожертвували на добру справу, то виготовлення обходиться майже безкоштовно – потрібно придбати лише витратні матеріали. Підприємець Микола Кириченко з Лужан передав волонтерам 18 малих балонів, також ще кілька принесли інші небайдужі люди.


Tеми