Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Кіцманський район

Новини району ( Життя територіальних громад )

08.11.2016 14:49

Сьогодні — відкриття Брусницької лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини
Сьогодні — відкриття Брусницької лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Сьогодні, 8 листопада 2016 року в с.Брусниця відкрито лікарську амбулаторію загальної практики сімейної медицини в оновленому приміщенні.


06.06.2016 11:51

У Стрілецькому Куті коні вправлялися в силі, витривалості і норовливості
У Стрілецькому Куті коні вправлялися в силі, витривалості і норовливості У селі Стрілецький Кут в неділю, 5 червня, відбувся третій фестиваль "Коні мої, коні". На свято зібралося понад 40 учасників з Кіцманщини, Сторожинеччини та інших районів Буковини.


11.04.2016 11:00

Триває місячник благоустрою та санітарної очистки району
Триває місячник благоустрою та санітарної очистки району В п’ятницю 8 квітня працівники виконавчого апарату Кіцманської районної ради на чолі з заступником голови районної ради Іваном Гулеєм долучились до місячника санітарної очистки та благоустрою населених пунктів Кіцманського району. Працівниками було прибрано сміття та розчищено від парослі узбіччя ділянку дороги Кіцмань-Дубівці протяжністю 400м..


02.02.2016 12:05

Відбувся семінар «Підготовка грантових проектів та залучення зовнішніх ресурсів у Чернівецьку область»
Відбувся семінар «Підготовка грантових проектів та залучення зовнішніх ресурсів у Чернівецьку область» Працівники Кіцманської районної ради взяли участь в інформаційному семінарі


26.01.2015 12:08

Брусницька територіальна громада підтримує своїх бійців
Брусницька територіальна громада підтримує своїх бійців У цей час для кожного пересічного громадянина небайдужа доля нашої України, а особливо її синів — воїнів-захисників, які перебувають у самому пеклі війни. Цієї зимової пори брусницька територіальна громада, підтримуючи волонтерський рух, зібрала чималі кошти — 21 тисячу 237 гривень. Крім коштів, громадяни приносили теплі речі, домашню консервацію, овочі, фрукти, ліки. Не стояли осторонь підприємці села С.Журавель, Д.Перч, О.Марчук, В.Крецький, С.Корнель, М.Грицюк, В.Костриба, В.Попадюк, О.Малярчук, О.Шородок. Активними були хлопці с.Брусниця (кут «Гора»), які заколядували 500 гривень і пожертвували на АТО.


12.05.2014 10:45

На Кіцманщині вшанували пам’ять загиблих у Другій Світовій війні
На Кіцманщині вшанували пам’ять загиблих у Другій Світовій війні У зв’язку із відзначенням в Україні 8 та 9 травня Днів пам'яті і примирення, 8 травня голова Кіцманської районної ради, перший заступник голови районної державної адміністрації, Кіцманський міський голова, керівники установ та організацій Кіцманщини поклали квіти до Меморіалу Слави та Пам’ятного Хреста борцям за незалежність України. Хвилиною мовчання вшанували полеглих в роки Великої Вітчизняної війни.


22.07.2013 15:34

На Кіцманщині побувала делегація з Бєльського повіту
На Кіцманщині побувала делегація з Бєльського повіту У святкові для Кіцманя та нашого району дні, коли райцентр відзначав 600-літній ювілей та храмове свято, в районі перебувала делегація з дружнього Бєльського повіту Республіки Польща.


Tеми