Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Кіцманський район

Новини району ( Суспільство )

29.01.2016 08:49

Підтримаймо петицію про присвоєння Івану Миколайчуку звання «Герой України»
Підтримаймо петицію про присвоєння Івану Миколайчуку звання «Герой України» В особі Івана Миколайчука українська нація має світового невмирущого позитивного героя, який пробуджував національний дух українців. Він був і досі є популярним та відомим за межами України, але за життя жодного звання — ні заслуженого, ні народного артиста, він не одержав.


24.11.2014 14:51

Увічнено ім’я Героя
Учора на фасаді школи Ошихлібської школи відкрили меморіальну дошку Віктору Баб’юку, випускнику, який загинув 31 липня поблизу міста Шахтарськ Донецької області при виконанні бойового завдання в рамках проведення антитерористичної операції. Вся школа вишикувалася під національним прапором, прийшла родина, друзі, однокласники, бойові побратими, щоб вшанувати хвилиною мовчання, згадати словом і сльозою мужнього земляка, який у тридцять літ, захищаючи рідну землю, став Героєм.


18.06.2013 14:18

Наша землячка відзначена на фестивалі у Москві
Наша землячка відзначена на фестивалі у Москві Минулого тижня Галина Сивка з Лужан привезла перемогу з Міжнародного фестивалю соціальних інтернет-ресурсів «Світ рівних можливостей»


05.03.2013 08:28

Вшановано материнський подвиг
Вшановано материнський подвиг У нашому районі багатодітні матері, які народили і зразково виховали п'ятьох і більше дітей, продовжують отримувати, згідно з Указом Президента України, почесні звання "Мати-героїня".21 лютого відзначення життєвого подвигу матерів відбулося у Верхніх Станівцях. Перший заступник голови райдержадміністрації Валентина Рухтурак і сільський голова Віктор Базна вручили посвідчення, нагрудні знаки "Матері-героїні" та квіти нагородженим жінкам, побажали їм міцного здоров’я і весни в душі.Наступного дня, 22 лютого, вшанування матерів-героїнь відбулося в Драчинцях (на знімку). Їх щиро привітали Валентина Рухтурак і сільський голова Корниль Прокопець. А працівники Драчинського будинку культури організували невеличкий гарний концерт за участю талановитих дітей села.


Tеми