Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Кіцманський район

Новини району ( Інтерв'ю )

07.04.2015 12:45

Валерій Рудько: "Працював і буду працювати на благо району"
Валерій Рудько: "Працював і буду працювати на благо району" Цими днями минає рік, як виконавчу гілку влади на Кіцманщині очолював Валерій Рудько, який, працюючи першим заступником, виконував обов’язки голови райдерж-адміністрації. Про підсумки своєї роботи, про життя району в цей буремний період Валерій Юрійович розповідає читачам «Вільного життя». — Для кіцманчан, як і для всіх громадян України, це був непростий та дуже насичений час. Адже наша держава на Сході фактично опинилася в стані війни, що спричинило загальну економічну кризу та напругу в суспільстві. Тому і влада, і правоохоронні органи району працювали над недопущенням провокацій, диверсій. Масові протести проти мобілізації з перекриттям доріг, які відбувалися по всій області, не оминули і Кіцманщину. Але організаторами і учасниками перекриття трас в Мамаївцях і Кіцмані були жителі інших районів. Наші земляки вкотре продемонстрували мудрість та патріотизм, і я їм за це щиро вдячний. Натомість в районі сформувався потужний волонтерський рух, жителі Кіцманщини активно допомагають бійцям на Сході України і продуктами, і коштами.


05.03.2015 15:49

Павло Лупул: Ми маємо вистояти і побудувати істинно незалежну державу
Вже понад рік Україна переживає дуже складний період і майже стільки ж часу тривають бойові дії на Сході. Складна ситуація в державі позначається й на Кіцманщині. Так 2014 рік пройшов в умовах війни і жорсткої економії бюджетних коштів. Тож про те, як минулого року, попри всі труднощі, вдавалось забезпечувати життєдіяльність району, на що в першу чергу була спрямована робота райради та які пріоритетні завдання заплановані на цей рік нашому кореспондентові розповів голова районної ради П.М.Лупул, який рік тому, в такий нестабільний і тривожний час, очолив представницьку гілку влади на Кіцманщині.


08.12.2014 12:17

Про роль органів місцевого самоврядування в розвитку державності
Микола ПОДІЛЬЧУК, голова профспілки працівників освіти: — Свою думку щодо того, якою бути системі влади в Україні, я сформував давно і завжди говорив, що виступаю за парламентсько-президентську республіку. Бо вважаю, що коли рішення приймає колегіальний орган, тоді воно максимально виважене і правильне. Сьогодні я повністю підтримую децентралізацію влади, бо нам не потрібне повне керування, заміна влади зверху донизу, а органи місцевого самоврядування цілком можуть справлятися з тими функціями, які на них покладені. Я за те, щоб орган місцевого самоврядування мав свій виконком, який би займався виконавчою роботою на місцях, а вже контролюватиме той, кому буде надано таке право.


08.12.2014 12:12

Довіра і повага — у винагороду за роботу
Довіра і повага — у винагороду за роботу Щодня про всебічне забезпечення життєдіяльності територіальних громад насамперед турбуються органи місцевого самоврядування. Саме сільський, селищний чи міський голова і працівники місцевих рад найкраще знають, чим живе їхня громада. Адже вони першими стикаються з нагальними проблемами людей, потребами садочків, шкіл, закладів медицини, торгівлі, побутового обслуговування тощо. Про тонкощі своєї виборчої посади і роботу Берегометської сільради, спрямовану на турботу про громадян: підтримку аграрного сектору, малого і середнього бізнесу, поліпшення умов життя, праці, побуту і дозвілля населення напередодні Дня місцевого самоврядування розповідає берегометський сільський голова Григорій ХРАПКО, якому виборці вже не вперше висловлюють довіру і повагу.


Tеми