Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Кіцманський район

Новини району ( Діяльність депутатів обласної ради )

19.09.2017 15:19

Зміни в перспективному плані: депутати обласної ради приїхали радитися з головами громад Кіцманщини
Зміни в перспективному плані: депутати обласної ради приїхали радитися з головами громад Кіцманщини Сьогодні, 19 вересня в Кіцманській районній раді під головуванням голови районної ради Петра Лумея відбулася нарада за участю голів територіальних громад району та депутатів Чернівецької обласної ради. В ході наради депутати обласної ради вислухали думки та пропозиції голів територіальних громад щодо майбутнього голосування за рішення Чернівецької обласної ради “Про схвалення змін до перспективного плану формування територій громад Чернівецької області” та пообіцяли, що всі пропозиції будуть враховані на сесії обласної ради.


17.05.2017 09:04

Відбулась 13-та позачергова сесія Чернівецької обласної ради
Відбулась 13-та позачергова сесія Чернівецької обласної ради Вчора, 16 квітня, під головуванням керівника представницької влади краю Івана Мунтяна відбулося пленарне засідання 13-ї позачергової сесії Чернівецької обласної ради VII скликання. Так, депутати крайового парламенту внесли зміни до обласного бюджету на 2017 рік, Комплексної програми з охорони навколишнього природного середовища «Екологія» у Чернівецькій області на 2016-2018 роки, а також зміни до рішення 14-ї сесії Чернівецької обласної ради VI скликання від 14.03.2013 №5-14/13 «Про затвердження Регіональної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2013-2017 роки» (із змінами). Також народні обранці включили до порядку денного, розглянули та ухвалили відповідні рішення із низки інших важливих питань життєдіяльності області, що потребували невідкладного розгляду.


27.10.2016 14:45

140 земельних ділянок роздадуть буковинським атовцям
140 земельних ділянок роздадуть буковинським атовцям Сьогодні відбулась 8-ма позачергова сесія обласної ради. Одним з важливих питань порядку денного було - надання земельних ділянок бійцям АТО. Голова Чернівецької обласної державної адміністрації Олександр Фищук зазначив: "Буде надано 140 земельних ділянок в с.Шипинці, для будівництва житла учасникам АТО Кіцманського району. Також ми домовились, що 5 земельних ділянок нададуть бійцям АТО Путильського району, тому що там ця ситуація найскладніша". - Наше завдання сьогодні - виділити земельні ділянки для ведення сільського господарства. Тут теж складна ситуація, адже резерву землі в районах майже немає. Ми шукаємо різні варіанти щоб вирішити це питання, - повідомив Фещук. Натомість голова облради Іван Мунтян зазначив, що в розпорядженні обласної ради є декілька земельних ділянок. - Якщо зараз ми приймемо протокольне доручення, то на наступну сесію вже буде представлено повне рішення на розгляд депутатів. Депутати погодилися з пропозицією, із 51 зареєстрованого - 49 підтримали запропоноване рішення.


Tеми