Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Кіцманський район

Новини району ( Вибори )

22.10.2014 17:33

Шановні краяни! В день виборів в міграційній службі буде забезпечено чергування
У переддень та під час проведення виборів до ВРУ – 25 та 26 жовтня – чергуватимуть відповідальні працівники всіх територіальних підрозділів Управління ДМС України в Чернівецькій області. В Управлінні по вул. Шептицького, 25 також буде забезпечено чергування працівників відділу з питань громадянства, реєстрації та роботи з громадянами з тимчасово окупованої території України.


19.05.2014 14:36

25 травня 2014 року відбудуться позачергові вибори Президента України
25 травня 2014 року відбудуться позачергові вибори Президента України Шановні виборці Кіцманського району! Наступної неділі, 25 травня 2014 року відбудуться позачергові вибори Президента України. Це надзвичайно важлива і знакова подія в житті нашої держави. Адже однією із ключових ознак демократичного суспільства є проведення прозорих і чесних виборів. Народ України має унікальний шанс закріпити демократичні зміни, які стали реальністю завдяки Революції Гідності. Ми не маємо права бути байдужими і довірити вибирати долю нашої України комусь іншому. Тому прошу виборців нашого району взяти активну участь у голосуванні. А членам виборчих комісій щиро дякую за підготовку і проведення виборів та закликаю забезпечити прозорий підрахунок голосів, провести вибори чесно та демократично, обрати президента, якого визнають усі країни світу.


03.08.2012 16:42

Незабаром вибори народних депутатів України
Як відомо, 17 листопада 2011 року Верховна Рада України прийняла новий Закон "Про вибори народних депутатів", згідно якого чергові вибори до Верховної Ради України відбудуться 28 жовтня цього року, а виборчий процес чергових виборів депутатів розпочинається за дев'яносто днів до дня голосування. Центральна виборча комісія оголошує про початок виборчого процесу не пізніш, як за дев'яносто один день до дня голосування. Основною новацією цього Закону є те, що вибори депутатів здійснюються за змішаною (пропорційно-мажоритарною) системою, тобто 225 депутатів обираються за пропорційною системою у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі за виборчими списками кандидатів у депутати від політичних партій та 225 депутатів обираються за мажоритарною системою відносної більшості в одномандатних виборчих округах. Кількісний склад Верховної Ради України не змінився і становить 450 депутатів.


Tеми