Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація
  • SiteHeart

Кіцманський район

Новини району ( Привітання )

22.01.2018 17:19

Вітання голови Кіцманської районної ради з нагоди День Соборності та Свободи України
Вітання голови Кіцманської районної ради з нагоди День Соборності та Свободи України Щиро вітаю жителів району з великим державним святом - Днем Соборності та Свободи України! 22 січня увійшло до національного календаря як велике державне свято -День Соборності України. Саме цього дня у 1919 році на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських І патріотів: на велелюдному зібранні було урочисто проголошено злуку І Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Цей історичний факт показав безсилля будь-яких спроб роз'єднати український народ, протиставити українців один одному. Свято Соборності нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, що у нас єдина держава, що ми - єдиний народ! Успіх побудови демократичної та міцної держави залежить від наших спільних зусиль, від дотримання принципів незалежності, від усвідомлення власної відповідальності за майбутнє усього українського народу. Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети - процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу. З нагоди свята бажаємо усім жителям Кіцманщини здоров'я і злагоди, сил та натхнення, успіхів та задоволення від роботи. Голова районної ради Петро ЛУМЕЙ.


29.12.2017 12:33

Привітання голови районної ради Петра Лумея з Новим 2018 роком та Різдвом Христовим!
Привітання голови районної ради Петра Лумея з Новим 2018 роком та Різдвом Христовим! Традиційно на порозі Нового року ми оглядаємось на пройдений шлях, аналізуємо рік прожитий. Він був неоднозначним, сповненим різнопланових подій, викликів та випробувань. Та попри всі труднощі, були у минулому році свої здобутки та радісні події. Ми просимо Бога, аби він укріпив нас у вірі та єдності для перемоги у війні з агресором на Сході України та побудови щасливої та заможної країни. Нехай же святкова новорічна зірка осяє кожну оселю світлом добра та надії, укріпить вірою душі та зігріє любов'ю серця, додасть сил та натхнення на наполегливу працю заради наших дітей та онуків, заради нашого рідного краю, заради всієї України! Бажаємо, щоб святковий настрій зберігся у ваших серцях упродовж всього наступного року, а доля наділила вас і ваші родини міцним здоров'ям, особистим щастям, взаєморозумінням та оптимізмом. Щедрою на здобу піки хай буде життєва дорога, а в родині завжди панують злагода, любов і достаток. Божого благословення вам і вашим рідним! З Новим роком, з новим щастям, дорогі земляки!


06.12.2017 09:56

Привітання голови районної ради Петра Лумея з Днем місцевого самоврядування.
Привітання голови районної ради Петра Лумея з Днем місцевого самоврядування. Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад! Сердечно вітаємо вас з професійним святом – Днем місцевого самоврядування. Органи місцевого самоврядування – це важливий елемент конституційного устрою демократичних держав. Саме участь громад у вирішення управлінських завдань сприяє формуванню громадської свідомості, створює необхідні умови для реалізації справжнього народовладдя. Майбутнє нашої країни неможливе без розвитку місцевого самоврядування. Особливо сьогодні, коли наша держава проходить нелегкий шлях децентралізації державної влади та реформування місцевого самоврядування. Перед Вами, шановні представники місцевого самоврядування, стоять великі виклики. Від вашої активної позиції та професіоналізму залежатиме добробут громадян, їхній розвиток та процвітання. Тому бажаємо вам плідної роботи, міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя та здійснення всіх ваших життєвих планів і задумів!


05.12.2017 10:00

Привітання голови районної ради Петра Лумея з Днем Збройних Сил України.
Привітання голови районної ради Петра Лумея з Днем Збройних Сил України. Шановні військовослужбовці! Дорогі ветерани! Вітаємо вас з професійним святом - Днем Збройних Сил України! Це свято сильних, мужніх і сміливих людей, готових у потрібний момент стати захистом і опорою для своєї країни, рідних і близьких, це данина пам'яті тисячам воїнів, які загинули в битвах за свободу, волю та незалежність України. Ваша служба - це не тільки професія, для більшості з вас - це справа всього життя. У нелегкий для країни час ви героїчно захищаєте рідну землю, зберігаючи вірність військовому обов'язку, гідно та віддано служите українському народові. Висловлюємо вдячність всім, хто сьогодні служить в лавах Збройних Сил України, вдень і вночі охороняючи спокій мирних громадян. Віримо, що українські військовослужбовці й надалі будуть виступати надійним гарантом суверенітету та цілісності нашої держави. Бажаємо вам міцного здоров'я, надійного родинного тилу, добра та щастя, мирного неба над Україною!


04.12.2017 14:54

Привітання голови районної ради Петра Лумея з Міжнародним днем волонтера.
Привітання голови районної ради Петра Лумея з Міжнародним днем волонтера. 5 грудня в усьому світі відзначають Міжнародний день волонтера - свято кожного, хто хоч раз за покликом серця допомагав людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання. З 2014 року для України це свято є, як ніколи, важливим і актуальним. Слово "волонтер" стало майже тотожним слову "порятунок". Саме завдяки волонтерам і їх роботі сотні тисяч українців, які вимушені були покинути свої домівки, забезпечені тим, без чого не обійтися в повсякденному житті, а українська армія отримала потужну підтримку, необхідну для захисту територіальної цілісності і незалежності нашої держави. Прийміть щирі вітання з нагоди свята і слова подяки за вашу працю на благо процвітання і мир на землі, за щиру допомогу тим, хто її потребує. Впевнені, доки в наших серцях є місце для допомоги, чуйності, доброти та співчуття, Україна житиме і процвітатиме. Нехай ваші благі справи повертаються вам сторицею!


17.11.2017 15:25

Привітання голови районної ради П.Лумея з Днем Гідності та Свободи!
Привітання голови районної ради П.Лумея з Днем Гідності та Свободи! Шановні жителі Кіцманщини! Сердечно вітаємо вас із Днем Гідності і Свободи! У цей день ми згадуємо всі доленосні події, що відбулися в Україні, та віддаємо глибоку шану учасникам Революції гідності, яка, сколихнувши всю країну хвилею патріотизму, стійкості і мужності, показала важливість демократичних цінностей і національних інтересів нашої держави. У час сьогоднішніх важких випробувань усім нам необхідно єднати зусилля для захисту свободи і цілісності Української держави. Цю нашу справедливу боротьбу підтримує весь світ і саме тому Україна неодмінно переможе. З нагоди Дня Гідності та Свободи щиро вітаємо учасників національно-визвольної боротьби, всіх тих, хто відстояв перемогу Революції Гідності та сьогодні мужньо боронить рідну землю, усіх жителів району! Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у кожній домівці, не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави. Вічна слава героям, що полягли за свободу рідної землі! Слава Україні! Слава її героям!


17.11.2017 11:23

Привітання голови районної ради П.Лумея з Днем працівників сільського господарства.
Привітання голови районної ради П.Лумея з Днем працівників сільського господарства. Шановні працівники сільського господарства району! Щиро вітаємо вас із професійним святом! Це свято справжніх господарів української землі, які щоденно працею прославляють наш край. це - свято усіх, хто з душею та любов'ю в серці вирощує хліб, худобу, овочеві та фруктові культури, займається переробкою продукції. Ваша праця споконвіку була і буде основою нашого життя. Висловлюємо глибоку подяку хліборобам, механізаторам, тваринникам, організаторам агропромислового виробництва району. Ваша робота нелегка, але дуже важлива. Адже Україна живе і працює завдяки невтомним трудівникам, які постійно дбають про землю. Нехай ваша віддана праця і надалі служить на користь державі, на благо України. Бажаємо радості, успіхів у роботі, міцного здоров'я і людського щастя вам і вашим родинам. Нехай щедро родять ниви, хай над ними буде мирне небо, завжди світить сонце, а в кожному домі будуть добро та злагода.


03.11.2017 12:31

Привітання голови районної ради П.Лумея з нагоди 99-ї річниці Буковинського віча та з Днем працівника соціальної сфери
Привітання голови районної ради П.Лумея з нагоди 99-ї річниці Буковинського віча та з Днем працівника соціальної сфери На початку листопада ми традиційно відзначаємо річницю славної події в історії нашого краю – Буковинського віча. Цьогоріч ми святкуємо передювілейні 99-ті роковини. Ця дата має особливу вагу не лише для буковинців, але й для всієї Української держави. Вона не втратила своєї актуальності і сьогодні, адже спонукає сучасників зберігати і примножувати вікопомні традиції українського державотворення, не допускати нищення здобутків демократичної правової держави, розбрату та протистоянь в суспільстві. Буковинське віче прийняло рішення в якому наголошувалось, що буковинці разом із усіма українцями хочуть жити в єдиній Українській державі. Це рішення займає гідне місце серед визначних документів українського державного відродження, є визнаним актом міжнародного права щодо входження Північної Буковини до складу України. 99 років тому наші попередники з честю виконали свій патріотичний обов’язок. Скликане 3 листопада 1918 року Буковинське народне віче фактично здійснило природне право народу на національно-державне самовизначення і проголосило на всю Європу його бажання “прилучити австрійську частину української землі до України”.


01.09.2017 11:04

Привітання голови районної ради Петра Лумея із Днем знань!
Привітання голови районної ради Петра Лумея із Днем знань! Шановні краяни! Шановні педагоги, учні, батьки! Щиросердечно вітаємо вас із Днем знань! 1 вересня завжди особливо хвилюючий день, адже саме з нього розпочинається навчальний рік, а він завжди означає відкриття нової, осяйної й чисто нелегкої дороги до знань і нових звершень. Особливим і, безперечно, визначальним у життя він стане для першокласників, які ступлять на незвіданий шлях. Не менш важливим він буде й для учнів випускних класів, котрим доведеться обирати професійну стежину. Найщиріші слова подяки вчителям, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави. Адже саме педагоги сприяють формуванню юних особистостей, від яких залежить наше майбутнє, розвиток нашого району й української держави. Тож бажаємо вам натхнення, творчої наснаги та нових здобутків на педагогічній ниві. Вітаємо всіх із Днем знань – справжнім всенародним святом мудрості, добра і людяності. Нехай цей навчальний рік відкриє перед школярами нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей.


23.08.2017 12:13

Вітання голови Кіцманської районної ради з нагоди Дня Незалежності України
Вітання голови  Кіцманської районної  ради з  нагоди  Дня  Незалежності України Шановні краяни! Дорогі земляки! Поважні гості! В День Незалежності України, вітаю всіх вас, хто своїми діями докладається до нашої спільної справи – розбудови нової європейської держави України. Ця визначна дата навіки увійшла в історію молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпила його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення. Сьогодні наше з вами завдання, завдання усіх громадян України – зробити усе, аби наповнити незалежність нашої країни справжнім змістом, докласти максимум наших зусиль і снаги, аби наблизити пору розквіту України. День незалежності, це не просто День народження держави. Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, а також день, коли варто думати про день завтрашній, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією. Незалежність України відтворює загальнодержавну ідею і духовне оновлення, сприяє подальшому утвердженню патріотизму, надихає на добрі справи задля розбудови нашої України, як демократичної, правової, економічно міцної, соціальної, знаної та впливової серед світової спільноти держави. З кожним роком розбудови і розвитку України поглиблюється усвідомлення цієї події і дати – значення її для всієї країни, для кожного з нас, її громадян. І це закономірно: великі події осягаються на відстані, з плином часу. Перед Україною, її громадянами складні й великі завдання. Але я вірю, що разом ми здолаємо будь-які перешкоди на шляху зміцнення незалежності нашої держави. Сьогодні в країні проходять великі зміни та впроваджуються реформи у різних галузях її буття – економіці, освіті, медицині, місцевому самоврядуванні та інше. Депутатський корпус Кіцманської районної ради, місцеві ради сіл, селищ району та міста Кіцмань докладають чимало зусиль для впровадження в життя всіх цих реформ, які безумовно будуть сприяти покращенню матеріального та соціального становища кожного жителя нашого району. На жаль, цьогоріч вже вкотре, цей день має гіркий присмак втрат. 26-ту річницю своєї незалежності Україна змушена відвойовувати її, виборюючи власні землі, відстоюючи права та свободи громадян. Тисячі героїв нашого часу заплатили за незалежність непомірну ціну – власне життя. Отже, настав час переоцінити себе, як частину великої держави – час для єднання, змін і виважених рішень. Водночас, це свято особливе, бо сьогодні, як ніколи, ми потребуємо Незалежності! Ми маємо її більше ніж чверть століття, та лише тепер ми усвідомлюємо її справжню цінність! Нині ми всі щиро молимось за мирне небо, за вояків, які попри свята воюють на східному рубежі зі зброєю в руках за наше спокійне життя! Тому ми з вами зобов’язані пам’ятати, що кожен із нас – це Незалежність! Бо кожен з нас причетний до неї своєю відданістю, своєю витримкою, своєю відвагою, своєю вірою, своєю любов’ю до України! Нам судилося стати учасниками творення новітньої української держави, втілювати у реальність одвічну мрію нашого народу. Це велика честь і велика відповідальність перед власним сумлінням, громадою, родиною і прийдешніми поколіннями. Саме від кожного з нас залежить, якою бути нашій державі, як житимуть наші діти, онуки й правнуки. Нехай свято Незалежності духмяним серпневим запахом українського хліба принесе у кожен ваш дім щастя і добро, порозуміння та згуртованість, мир та любов! Сьогодні, в день річниці Незалежності України, від імені районної ради, від імені депутатів усіх рівнів та від себе особисто бажаю вам взаєморозуміння, злагоди та успіхів у справах на благо нашої Батьківщини. Нехай кожен день вашого життя буде сповнений радістю, дружнім теплом і новими здобутками. Нехай ваші досягнення стануть міцними цеглинками в будівництві міцної Держави, якою зможуть пишатися наші діти та внуки. Бажаю міцного здоров’я, особистого щастя, добра і благополуччя у ваших родинах. Нехай день прийдешній принесе вам світле почуття радості від усвідомлення власної причетності до будівництва нашого рідного дому, ім’я якому — Україна. СЛАВА УКРАЇНІ!


28.07.2017 14:09

Привітання голови районної ради Петра Лумея з Днем працівників торгівлі.
Привітання голови районної ради Петра Лумея з Днем працівників торгівлі. Шановні працівники торгівлі! Вітаємо вас з професійним святом! Торгівля - одна з найпопулярніших сфер економічної діяльності, яка покликана задовольняти повсякденні потреби громадян. За останні роки торгівельна мережа нашого району стала сучаснішою і ближчою до потреб населення, значно поліпшилась культура обслуговування. Велика заслуга в цьому працівників торгівлі - справжніх професіоналів. Від вашої майстерності, доброзичливості, уваги та чітко організованої роботи закладів торгівлі залежить настрій і самопочуття людей. Бажаємо вам міцного здоров'я, комерційного успіху, вдячних покупців та гарного попиту на ваші товар!


14.07.2017 12:53

Привітання голови районної ради П.Лумея з Днем бухгалтера
Привітання голови районної ради П.Лумея з Днем бухгалтера Роль бухгалтера надзвичайно важлива у сучасному суспільстві. Важко уявити собі галузь національної економіки, де б не використовувалась ваша праця, досвід та професійні знання. Від вас залежить злагоджена робота народного господарства Кіцманщини. Адже саме ви забезпечуєте чіткий контроль фінансових потоків, своєчасність податкових платежів, подальший розвиток економіки району та України в цілому. Тож прийміть глибоку вдячність за ваші трудові здобутки, за сумлінну працю і вірність професійному обов’язку. Від щирого серця бажаємо вам успіхів у роботі, міцного здоров’я, щастя, виваженості та здійснення всіх заповітних мрій. Хай всі добрі справи лише множаться і додаються, проблеми ж – тільки віднімаються.


27.06.2017 10:48

Привітання голови районної ради Петра Лумея з Днем Конституції України
Привітання голови районної ради Петра Лумея з Днем Конституції України Дорогі земляки! Прийміть найщиріші вітання з визначним державним святом – Днем Конституції України. В цей день ми святкуємо початок історії сучасної незалежної України. Прийняття Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність, сприяло підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені. Конституція визначила найціннішим – життя людини, її здоров’я, честь і гідність, надала кожному громадянину можливості для самоорганізації, свободу слова та віросповідання. І обов’язок кожного українця поважати Конституцію та дотримуватись її законів. Тільки так ми зможемо забезпечити подальший розвиток України як держави демократичної, рівноправної зі світовою спільнотою. Нехай цей святковий день принесе в оселі мешканців Кіцманщини радість і успіх, родинний затишок і злагоду, добробут і гарний настрій. Бажаємо усім впевненості, сили, гідності та усвідомлення захищеності своїх прав, всього того, що дає нам Конституція і високе звання громадянина України!


23.06.2017 14:01

Привітання голови районної ради Петра Лумея з Днем державної служби
Привітання голови районної ради Петра Лумея з Днем державної служби Шановні державні службовці Кіцманщини! Щиро вітаємо вас із професійним святом - Днем державної служби України. Вірно, чесно та шляхетно служити своєму народові та державі в ім'я її процвітання для українців у всі часи було почесним обов'язком. Без сумніву, саме на вас покладена основа відповідальність за стан справ у розбудові нашої України, за втілення в життя найголовніших функцій держави. Від ваших щоденних наполегливих зусиль, професіоналізму, мудрості, принциповості, сумління та ініціативності значною мірою залежать темпи та якість соціально-економічних перетворень у районі та країні загалом, моральне та фінансове благополуччя людей, а відтак і піднесення позитивного іміджу держави на міжнародному рівні. Від усієї душі бажаємо вам успіхів, терпіння, сили волі, міцного здоров'я, щирих друзів та творчої наснаги!


16.06.2017 14:14

Привітання голови районної ради Петра Лумея з Днем медичного працівника
Привітання голови районної ради Петра Лумея з Днем медичного працівника Шановні медичні працівники! Від імені депутатського корпусу районної ради та від себе особисто щиро вітаю вас із професійним святом. Прийміть найтепліші слова вдячності за вашу працю, за врятовані життя, за повернуті здоров’я і радість. Ви ті, хто, не шкодуючи зусиль і часу, приймає на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігаєте найцінніше – людське життя і здоров’я. Ви ті, хто дарує людям найголовніше – віру та надію. Тож прийміть низький уклін та подяку за вашу невтомну працю. Нехай сторицею повернуться вам добро, людяність і душевність, що ви даруєте людям. Бажаємо міцного здоров’я і благополуччя. Хай збуваються всі мрії та задуми, хай оптимізм завжди залишається з вами. З вірою і впевненістю, відданістю клятві Гіппократа прямуйте в майбутнє, докладаючи всіх зусиль на допомогу хворим, задля збереження життя і зміцнення здоров’я населення Кіцманщини.


Tеми