Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Кіцманський район

Новини району ( Привітання )

17.04.2020 14:32

Привітання голови районної ради П.Лумея з Днем Світлого Христового Воскресіння
Привітання голови районної ради П.Лумея з Днем Світлого Христового Воскресіння Шановні жителі Кіцманщини! Прийміть найщиріші вітання з Великим Днем Світлого Христового Воскресіння! У житті кожного християнина Великдень - свято особливо шановане та величне. Й не тільки тому, що воно з утвердженням справжньої, квітучої та теплої весни, але й тому, що є символом життя над смертю, добра над злом, світла над пітьмою, віри - над безнадією. Великодні дні зазвичай спонукають усіх віруючих по-новому побачити й відчути себе в світі, оцінити чистоту своїх помислів, бажань та вчинків, а ще - бути добрішими, милосерднішими, терплячішими, благороднішими один до одного. Звісно, ці прості вимоги до кожного християнина - дуже мізерні в порівнянні з тією пожертвою, яку поніс Спаситель Ісус Христос заради порятунку людства від гріхів. Але, як переконує Святе Письмо, будь-яка добра справа, зроблена однією людиною на користь іншої, є гідною в очах Господніх і з часом обов'язково воздасться їй сторицею. Від усього серця бажаємо вам благодаті, добробуту, окриленого настрою, миру, злагоди та душевної величі. Нехай Бог дарує всім вам щастя, здоров'я, любов та непохитну віру в кращий завтрашній день! Голова районної ради П.В.Лумей


06.01.2020 15:32

Вітання голови Кіцманської районної ради християнам східного обряду з Різдвом Христовим
Вітання голови Кіцманської районної ради християнам східного обряду з Різдвом Христовим Вітаю всіх жителів Кіцманського району з Різдвом Христовим та Різдвяними святами! Нехай ці свята, як вісники оновлення життя, нових мрій та сподівань, принесуть Вам і Вашим родинам добро, мир і злагоду. Бажаю Вам завжди бути у гарному настрої, зі світлими думками та хорошими намірами, які неодмінно повинні збутися. Нехай Ваші справи сприяють злагоді та миру, зростанню особистого та державного добробуту. Нехай Вас не залишає Віра, підтримує Надія, допомагає Любов! Хай світла різдвяна зірка осяє Ваш шлях, колядки наповнять Вашу оселю сміхом і радістю, принесуть здоров’я, щастя, злагоду та благополуччя. Щастя Вам, щедрої долі, світлої радості та натхнення, здійснення всіх найзаповітніших мрій! З Різдвом Христовим!


06.12.2019 11:35

Привітання голови Кіцманської районної ради з нагоди Дня місцевого самоврядування
Привітання голови Кіцманської районної ради з нагоди Дня місцевого самоврядування Щиро вітаю працівників місцевого самоврядування, депутатів місцевих громад зі святом! Цей день стоїть в ряду дат, які пов'язані із здобуттям Україною незалежності і розбудовою власної державності та демократії. Він об'єднав людей активної життєвої позиції, лідерів територіальних громад, організаторів втілення в життя їх волі. Реалії сьогодення ставлять перед нами завдання - спільними зусиллями побудувати Українську державу європейського зразка. Країна поруч з економічними реформами потребує і подальшого розвитку органів місцевого самоврядування. За такими змінами — майбутнє держави. Тому й надалі залишаються актуальними питання вдосконалення та розширення повноважень самоврядних органів. З нагоди свята висловлюю вдячність усім працівникам органів місцевого самоврядування за сумлінну і самовіддану працю, за високий професіоналізм, компетентність та відповідальність, активну громадську позицію у розбудові нашого району. Бажаю від щирого серця усім, хто працює на благо територіальних громад, відстоює їхні запити та інтереси, міцного здоров'я, великого щастя, нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення життєвих мрій і сподівань. Нехай цей святковий день додасть всім нам натхнення і наполегливості у спільній справі подальшого розвитку територіальних громад, відродженню сіл і селищ нашого району, зміцнення авторитету нашої держави в європейській спільноті і у всьому демократичному світі!


06.12.2019 11:32

Привітання голови Кіцманської районної ради з нагоди Дня Збройних Сил України
Привітання голови Кіцманської районної ради з нагоди Дня Збройних Сил України Шановні військовослужбовці! Дорогі ветерани! Вітаю вас з Днем Збройних Сил України! Це свято сильних, мужніх і сміливих людей, готових у потрібний момент стати захистом і опорою для своєї країни, рідних і близьких, це данина пам'яті тисячам воїнів, які загинули в битвах за свободу, волю та незалежність України. Ваша служба — це не тільки професія, для більшості з вас — це справа всього життя. У нелегкий для країни час ви героїчно захищаєте рідну землю, зберігаючи вірність військовому обов'язку, гідно та віддано служите українському народові. Висловлюю вдячність всім, хто сьогодні несе службу в лавах Збройних Сил України, вдень і вночі охороняючи спокій мирних громадян. Вірю, що українські військовослужбовці й надалі будуть виступати надійним гарантом суверенітету та цілісності нашої держави. Бажаємо вам міцного здоров'я, надійного родинного тилу, добра та щастя, мирного неба над Україною!


04.10.2019 11:21

Привітання голови районної ради з Днем працівників освіти.
Привітання голови районної ради з Днем працівників освіти. Дорогі освітяни! Щиро вітаю вас з професійним святом — Днем працівників освіти! Професія вчителя в усі часи була і залишається поважною та надзвичайно важливою. Адже саме ваша праця закладає підвалини особистості кожного з нас, вводить у неосяжний світ знань. Досягаючи життєвих чи професійних перемог, ми завжди завдячуємо тим, хто нас навчав. Ваша місія є визначальною для держави - саме педагог щоденно формує людину та суспільство майбутнього, навчає жити, мислити, любити Батьківщину. Висловлюємо щиру вдячність усім викладачам, учителям, вихователям за самовіддану працю, високий професіоналізм та тепло сердець, які ви даруєте дітям. Бажаю вам міцного здоров'я, щастя, добробуту та успіхів!


23.08.2019 17:12

Вітання голови Кіцманської районної ради з нагоди Дня Незалежності України
Вітання голови Кіцманської районної ради з нагоди Дня Незалежності України Дорогі краяни! Щиросердно вітаю вас із 28-ою річницею національного свята нашої державності — Днем Незалежності України! Найдорожчою коштовністю для всіх нас є державна незалежність, про яку мріяло не одне покоління українців, за яку віддали своє життя сотні й тисячі героїв національно-визвольної боротьби, а сьогодні їх нащадки зі зброєю в руках теж відстоюють незалежність Батьківщини в зоні анти- терористичної операції. День Незалежності - свято національної державності, яке символізує єдність і багатовікову перемогу правди та надії. Вірю що, тільки згуртувавшись, ми подолаємо історичні виклики, які постали сьогодні перед українським народом, та відстоїмо цілісність суверенної Української держави. Бажаю вам і вашим рідним миру, спокою та злагоди, міцного здоров'я, щедрої долі, успіхів у всіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України та її народу! Нехай ваші серця будуть сповнені гордістю за нашу державу, прагненням до єднання та порозуміння, а джерело віри, надії та любові до України буде невичерпним!


27.06.2019 09:02

Привітання голови районної ради Петра Лумея з Днем Конституції України
Привітання голови районної ради Петра Лумея з Днем Конституції України Дорогі земляки! Прийміть найщиріші вітання з визначним державним святом – Днем Конституції України. В цей день ми святкуємо початок історії сучасної незалежної України. Прийняття Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність, сприяло підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені. Конституція визначила найціннішим – життя людини, її здоров’я, честь і гідність, надала кожному громадянину можливості для самоорганізації, свободу слова та віросповідання. І обов’язок кожного українця поважати Конституцію та дотримуватись її законів. Тільки так ми зможемо забезпечити подальший розвиток України як держави демократичної, рівноправної зі світовою спільнотою. Нехай цей святковий день принесе в оселі мешканців Кіцманщини радість і успіх, родинний затишок і злагоду, добробут і гарний настрій. Бажаємо усім впевненості, сили, гідності та усвідомлення захищеності своїх прав, всього того, що дає нам Конституція і високе звання громадянина України!


21.06.2019 15:14

Привітання голови районної ради П.Лумея з Днем державної служби України.
Привітання голови районної ради П.Лумея з Днем державної служби України. Шановні державні службовці Кіцманщини! Щиро вітаю вас з професійним святом - Днем державної служби. Працювати в державних органах, забезпечувати виконання завдань і функцій держави є дуже відповідальна справа, від якої залежить успіх економічних та соціальних змін в Україні, благополуччя людей, їх ставлення до влади. У цей святковий день висловлюємо найщиріші подяки всім державним службовцям, які з повною віддачею працюють на користь соціально-економічного та культурного розвитку Кіцманського району. Запорукою успішного виконання поставлених цілей є ваш професіоналізм, високі моральні та ділові якості, старанність, завзяття та практичний досвід. Бажаємо вам постійного фахового зростання, ініціативності, невичерпної енергії, міцного здоров'я, благополуччя і достатку, наснаги у праці в ім'я розбудови України!


07.03.2019 09:54

Привітання голови районної ради з нагоди Міжнародного дня 8 Березня
Привітання голови районної ради з нагоди Міжнародного дня 8 Березня Привітання голови районної ради з нагоди Міжнародного дня 8 Березня Знову – Свято Весни, і ми вітаємо найкращу половину людства – наших матерів, дружин, дочок і сестер. Берегинь нашого домашнього вогнища. Немає у цьому світі нічого святішого, ніж жінка, яка подарувала життя дітям і навчила їх першим крокам. Дорогі наші жінки! Я вітаю вас з наступаючим святом весни, зі святом жіночої краси - 8 Березня. У цей світлий день ми з почуттям глибокої поваги і шани даруємо щирі посмішки і квіти усім, хто надає сенсу нашому життю, за тепло і ніжність, чуйність і мужність, віру та любов. Ви – наша надійна опора, наші берегині сімейного затишку і продовження нашого роду. Ваша мудрість, розуміння, невичерпне терпіння, доброта і душевна щедрість підтримують і оберігають нас на життєвих дорогах. Два останніх роки стали для України роками війни. Тисячі чоловіків з усіх куточків нашої держави відбули на схід країни, щоб захищати незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України. Не стояли осторонь і жінки – багато з них теж стали добровольцями та були мобілізовані до війська, серед них є і представниці нашого району. Та найбільшу допомогу армії представниці прекрасної половини змогли організувати тут, далеко в тилу, за тисячу кілометрів від бойових дій – сотні і сотні жінок долучилися до волонтерського руху: приготування їжі, виготовлення теплого одягу, пошиття військового одягу та амуніції, збір коштів, поїздки в зону АТО – ось той далеко неповний перелік зробленого ніжними руками жінок Кіцманщини. У серцях мільйонів українських чоловіків - зачарованість вами, відданість вам і вдячність за вашу любов, турботу та, як не дивно, мужність. Тож нехай ваша ніжна і добра вдача, самовіддана праця і всеперемагаюча любов допомагають усім долати непростий і тернистий шлях, який веде до гідного, щасливого і заможного життя. Напередодні 8 березня бажаю вам якнайбільше яскравих, незабутніх вражень, нових творчих злетів, невичерпної наснаги, прихильності долі, жіночого щастя, достатку й успіхів, здоров’я й оптимізму. Нехай завжди вас оточують любов і шана, і кожен день буде осяяний усмішками ваших рідних та друзів. З святом Вас дорогі жінки!


04.01.2019 11:53

Привітання голови районної ради Петра Лумея із Різдвом Христовим!
Привітання голови районної ради Петра Лумея із Різдвом Христовим! З Різдвом Христовим, дорогі краяни! Крізь тисячоліття й покоління Світло Різдва зігріває серця людей і вказує шлях любові, довіри, взаємоповаги і правди. Його промені несуть радість у кожну сім'ю, у кожну домівку, у кожний куточок нашої землі, бо в ньому – велич Божа. Нехай ще свято, від якого беруть початок найвищі людські цінності, нагадає всім нам про заповіді Господні, пробудить любов до ближнього. Хай до кожної оселі увійдуть мир і спокій. З сердечною теплотою бажаєю всім міцного здоров'я, достатку, родинного тепла, добрих і вірних друзів на життєвій дорозі, Божого благословення на нові задуми і звершення.


29.12.2018 10:01

Вітання голови Кіцманської районної ради з прийдешнім Новим 2019 роком
Вітання голови Кіцманської районної ради з прийдешнім Новим 2019 роком Дорогі краяни! Щиросердечно вітаю вас з Новим 2019 роком! Нехай ці світлі новорічні дні, дні нових сподівань і мрій, принесуть Вам здоров’я радість, удачу у нових звершеннях, злагоду і добра в домівку, надію і впевненість у майбутньому. Нехай Ваша праця завжди буде потрібною і корисною, а успіхи – вагомими і перспективними. Хай збудуться всі ваші світлі наміри, здійсняться добрі справи, справдяться численні побажання здоров’я і щастя, що їх зичитимуть у ці святкові дні! Гарного настрою Вам і веселих свят у колі близьких та друзів! Голова Кіцманської районної ради П.Лумей


22.12.2018 10:29

Вітання голови Кіцманської районної ради християни західного обряду з Різдвом Христовим
Вітання голови Кіцманської районної ради християни західного обряду з Різдвом Христовим Шановні кіцманчани-християни західного обряду! Сердечно вітаємо вас ! Чудо народження Сина Божого Ісуса Христа єднає християн у радості, утверджує в серцях віру, сповнює душу і розум благими намірами, надихає на добро і милосердя. Нехай Різдвяна Зоря принесе у кожну домів¬ку щастя і достаток, мир і тепло й об'єднає усіх нас - і тих, хто зустрічає ці свята в дружньому сімейному колі, і тих, хто зна¬ходиться далеко від рідного дому, - чистим світлом незгасних людських чеснот та цінностей. Нехай Божа ласка буде завжди з вами! Веселих різдвяних свят!


02.11.2018 11:56

4 листопада - День працівника соціальної сфери України.
4 листопада - День працівника соціальної сфери України. Шановні працівники соціальної сфери! День працівників соціальної сфери - свято тих, хто піклується життєвими проблемами пенсіонерів, ветеранів війни та праці, інвалідів, дітей-сиріт, багатодітних сімей та самотніх людей. На ваші плечі покладено одне з найважливіших і відповідальних завдань - забезпечення державної політики та соціального захисту громадян, заснованих на принципах індивідуального підходу до кожної людини. Ваша праця надзвичайно важлива для суспільства, оскільки вона сповнена високого гуманізму, милосердя та душевного тепла. У цей святковий день висловлюємо вам вдячність за самовіддане служіння обраній справі та ідеалам добра і справедливості, високий професіоналізм та витримку, любов і співчуття. Бажаємо вам міцного здоров'я, щастя, благополуччя, миру та злагоди. Нехай ніколи не згасає ваш оптимізм і прагнення надавати допомогу тим, хто її потребує! Голова районної ради Петро Лумей


02.11.2018 11:20

Привітання до 100-річчя Буковинського віча
Привітання до 100-річчя Буковинського віча Дорогі Кіцманчани! 3 листопада 1918 року наші героїчні земляки зібрались на велелюдне Буковинське віче, щоб на повний голос сповістити всьому світові про одвічне прагнення жити в єдиній Україні. Ця подія переконливо продемонструвала волю буковинців до етнічної та територіальної консолідації, відкрила шлях до спільної боротьби за єдність нації. Віримо, що мудрість, терпимість, працьовитість і безмежний патріотизм жителів Кіцманщини допоможуть довершити те, за що впродовж століття боролись наші діди та прадіди, - збудувати таку державу, про яку вони мріяли і заради якої сповна віддали себе. Нехай відзначення ювілею цієї історичної події згуртує нас на нові успіхи та досягнення, а славні традиції Буковинського віча й надалі надихають вас на розбудову та утвердження демократичної, незалежної соборної України. Бажаємо всім міцного здоров'я, щастя,нових звершень, життєвих гараздів, віри у світле майбутнє України та мирного неба над нашими головами. Голова районної ради Петро Лумей


12.10.2018 12:49

Привітання голови районної ради з Днем захисника України
Привітання голови районної ради з Днем захисника України Дорогі земляки! 14 жовтня ми святкуємо світле християнське свято - Покрову Пресвятої Богородиці. Від часів Хрещення Київської Русі і до наших днів це свято духовно об'єднувало наш народ, живило його вірою у повсякчасне заступництво Божої Матері за людський рід, за мир і добро на нашій землі. Ця пам'ятна дата об'єднує чотири величні свята: день Українського козацтва, день утворення Української повстанської армії, свято Покрови Пресвятої Богородиці та нещодавно запроваджене свято - День захисника України. Поєднання цих свят є символом непорушного зв'язку багатьох поколінь захисників України та проявом поваги до них. Адже за багатовікову історію українського народу не один раз його сини ставали на захист рідної землі. Нинішні нащадки хоробрих українських козаків із честю відстоюють нашу землю. Ваша мужність та відвага наповнюють наші серця і душі гордістю та вірою. Захищаючи свою Батьківщину, ви показали незламність духу та патріотизм. У цей величний день ми просимо Пресвяту Богородицю взяти під своє покровительство усіх захисників України. Подарувати їм гарну долю, міцне здоров'я, довголіття, а найважливіше - можливість виконувати свій обов'язок у мирній та процвітаючій Україні. Слава Україні! Героям слава!


Tеми