Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація
  • SiteHeart

Кіцманський район

Новини району ( Привітання )

14.07.2017 12:53

Привітання голови районної ради П.Лумея з Днем бухгалтера
Привітання голови районної ради П.Лумея з Днем бухгалтера Роль бухгалтера надзвичайно важлива у сучасному суспільстві. Важко уявити собі галузь національної економіки, де б не використовувалась ваша праця, досвід та професійні знання. Від вас залежить злагоджена робота народного господарства Кіцманщини. Адже саме ви забезпечуєте чіткий контроль фінансових потоків, своєчасність податкових платежів, подальший розвиток економіки району та України в цілому. Тож прийміть глибоку вдячність за ваші трудові здобутки, за сумлінну працю і вірність професійному обов’язку. Від щирого серця бажаємо вам успіхів у роботі, міцного здоров’я, щастя, виваженості та здійснення всіх заповітних мрій. Хай всі добрі справи лише множаться і додаються, проблеми ж – тільки віднімаються.


27.06.2017 10:48

Привітання голови районної ради Петра Лумея з Днем Конституції України
Привітання голови районної ради Петра Лумея з Днем Конституції України Дорогі земляки! Прийміть найщиріші вітання з визначним державним святом – Днем Конституції України. В цей день ми святкуємо початок історії сучасної незалежної України. Прийняття Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність, сприяло підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені. Конституція визначила найціннішим – життя людини, її здоров’я, честь і гідність, надала кожному громадянину можливості для самоорганізації, свободу слова та віросповідання. І обов’язок кожного українця поважати Конституцію та дотримуватись її законів. Тільки так ми зможемо забезпечити подальший розвиток України як держави демократичної, рівноправної зі світовою спільнотою. Нехай цей святковий день принесе в оселі мешканців Кіцманщини радість і успіх, родинний затишок і злагоду, добробут і гарний настрій. Бажаємо усім впевненості, сили, гідності та усвідомлення захищеності своїх прав, всього того, що дає нам Конституція і високе звання громадянина України!


23.06.2017 14:01

Привітання голови районної ради Петра Лумея з Днем державної служби
Привітання голови районної ради Петра Лумея з Днем державної служби Шановні державні службовці Кіцманщини! Щиро вітаємо вас із професійним святом - Днем державної служби України. Вірно, чесно та шляхетно служити своєму народові та державі в ім'я її процвітання для українців у всі часи було почесним обов'язком. Без сумніву, саме на вас покладена основа відповідальність за стан справ у розбудові нашої України, за втілення в життя найголовніших функцій держави. Від ваших щоденних наполегливих зусиль, професіоналізму, мудрості, принциповості, сумління та ініціативності значною мірою залежать темпи та якість соціально-економічних перетворень у районі та країні загалом, моральне та фінансове благополуччя людей, а відтак і піднесення позитивного іміджу держави на міжнародному рівні. Від усієї душі бажаємо вам успіхів, терпіння, сили волі, міцного здоров'я, щирих друзів та творчої наснаги!


16.06.2017 14:14

Привітання голови районної ради Петра Лумея з Днем медичного працівника
Привітання голови районної ради Петра Лумея з Днем медичного працівника Шановні медичні працівники! Від імені депутатського корпусу районної ради та від себе особисто щиро вітаю вас із професійним святом. Прийміть найтепліші слова вдячності за вашу працю, за врятовані життя, за повернуті здоров’я і радість. Ви ті, хто, не шкодуючи зусиль і часу, приймає на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігаєте найцінніше – людське життя і здоров’я. Ви ті, хто дарує людям найголовніше – віру та надію. Тож прийміть низький уклін та подяку за вашу невтомну працю. Нехай сторицею повернуться вам добро, людяність і душевність, що ви даруєте людям. Бажаємо міцного здоров’я і благополуччя. Хай збуваються всі мрії та задуми, хай оптимізм завжди залишається з вами. З вірою і впевненістю, відданістю клятві Гіппократа прямуйте в майбутнє, докладаючи всіх зусиль на допомогу хворим, задля збереження життя і зміцнення здоров’я населення Кіцманщини.


02.06.2017 16:07

Вітання голови районної ради з нагоди Дня Святої Трійці
Вітання голови районної ради з нагоди Дня Святої Трійці Шановні Кіцманчани прийміть найщиріші вітання з нагоди одного з величніших християнських свят – Трійці! У цей світлий день Святий дух зійшов до апостолів, благословив їх нести в світ силу Христової віри й істини. Різні народні обряди супроводжують святу Трійцю зеленими барвами, символізуючи оновлення світу, розквіт життєвих сил, вселяють надію на краще майбутнє, примножують прагнення жити в мирі та творити добро на рідній землі. Тож нехай це свято надихає всіх вас на добрі справи, наповнює серця любов’ю до ближніх, дарує кожному сімейний затишок і добробут, несе щастя і впевненість у майбутньому.


12.05.2017 14:32

Привітання голови районної ради Петра Лумея з Днем матері.
Привітання голови районної ради Петра Лумея з Днем матері. Шановні краянки! Прийміть найсердечніші вітання з прекрасним святом - Днем матері! Материнство - безцінний дар Божий, вічне джерело буття людського, основа сім'ї, роду і народу. Саме уроки матері є головним дороговказом на життєвому шляху, а її любов - найнадійнішим оберегом. Нелегка і дуже відповідальна праця - виростити своїх дітей здоровими фізично і морально, добрими й сильними у житті, гідними громадянами своєї Батьківщини. Доземний уклін вам, дорогі наші матері, за ваше велике серце, за ніжність і ласку, за безмежне терпіння і щоденну клопітку працю. Особливі слова подяки висловлюємо багатодітним матерям Кіцманщини та всім жінкам, які взяли у свої сім'ї на виховання дітей-сиріт. У міцній і дружній сім'ї зберігаються і примножуються родинні звичаї, формується атмосфера високої духовності та моральності, патріотизму та щирої любові до рідного краю. Від усієї душі бажаємо нашим дорогим матерям здоров'я, родинного затишку, добробуту і впевненості у прийдешньому дні. Господнього благословення вам і вашим родинам!


14.03.2017 15:02

Вітання з Днем добровольця голови Кіцманської районної ради
Вітання з Днем добровольця голови Кіцманської районної ради 14 березня вперше за роки української незалежності наша країна відзначає День українського добровольця. Свято встановлено 17 січня 2017 року Постановою Верховної Ради України, з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, підвищенню суспільної уваги і турботи про учасників добровольчих формувань. Вітання з Днем добровольця від керівників Кіцманського району Саме у березні 2014 року, усвідомлюючи високий ризик військового вторгнення на територію материкової України та бажаючи захистити незалежність, суверенітет та територіальну цілісність своєї держави, згідно рішення керівництва Самооборони Майдану, добровольці із Самооборони Майдану вирушили на військовий полігон для проходження військової підготовки з метою подальшої участі у воєнних діях. Як наслідок, з лав Самооборони Майдану було сформовано Перший добровольчий батальйон Національної гвардії. 14 березня 2014 року понад п’ять сотень бійців Самооборони Майдану прибули на полігон в Нові Петрівці Київської області. Так розпочався бойовий шлях першого добровольчого батальйону. Від початку року добровольцями в українське військо записалися 60 тис. українських військовослужбовців. Cаме ці люди стали одним із стовпів змін в країні… Тільки стабільність і впевненість у завтрашньому дні можуть служити заставою плідної праці та високих досягнень, які дозволять добитися процвітання України і забезпечити гідне майбутнє наших дітей! Бажаємо вам мирного неба, міцного здоров'я, величезного щастя, і удачі у всіх починаннях! З повагою, голова Кіцманської районної ради П.В.Лумей.


07.03.2017 11:31

Привітання голови районної ради Петра Лумея з Міжнародним жіночим днем 8 Березня.
Привітання голови районної ради Петра Лумея з Міжнародним жіночим днем 8 Березня. Дорогі жінки! З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня. Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою. Ніжні матері, турботливі бабусі, любі сестри, кохані дружини, милі дочки й онучки! Наші віддані і надійні подруги, близькі і рідні люди! Сердечно вітаємо вас із найпрекраснішим святом весни - Міжнародним жіночим днем 8 Березня! Добрі і ласкаві, мужні і ранимі, такі хоробрі і такі тендітні, ви – найдорожче, що є в житті чоловіків. Охоронниці домашнього вогнища, берегині роду людського, ви народжуєте і виховуєте дітей, передаючи з покоління в покоління традиції високої духовності, культури, працьовитості. Щедрість ваших душ зігріває, сила духу – захоплює, а краса – вселяє віру в те, що світ буде врятований. Від усієї душі бажаємо вам величезного жіночого щастя, любові і добра! Нехай поруч з вами завжди будуть лише гідні люди, а серед них – чоловік, з яким будуть нестрашні будь-які незгоди! Бажаємо, щоб кожен прийдешній день ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, із впевненістю і щиросердечним спокоєм! Єдності, згоди і благополуччя вашим родинам!


20.01.2017 12:19

Привітання голови районної ради з Днем Соборності та Свободи України
Привітання голови районної ради з Днем Соборності та Свободи України Шановні жителі району! Щиро вітаємо вас з великим державним святом – Днем Соборності та Свободи України! День 22 січня увійшов до національного календаря як велике державне свято – День Соборності України. Саме цього дня у 1919 році на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління патріотів: на велелюдному зібранні було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Цей історичний факт показав безсилля будь-яких спроб роз’єднати український народ, протиставити українців один одному. «Соборна» - означає спільна, злагоджена, та, що ми хочемо жити саме в такій державі! Ідея соборності України була і є однією з найзаповітніших мрій українців протягом довгих років. Сьогодні нас розділяють різні епохи, але об’єднують однакові прагнення. Це свято ще раз нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, що у нас єдина держава, що ми – єдиний народ.


19.01.2017 11:04

Привітання голови районної ради з нагоди свята Хрещення Господнього
Привітання голови районної ради з нагоди свята Хрещення Господнього Свято Хрещення Господнього або Богоявлення є одним з найдавніших свят Церкви. Вода має особливе значення - це основа життя, але це і нищівна сила, адже водою Великого потопу Господь залив всі гріхи людські і зруйнував зло. Тому Хрещення має великий сенс – як тіло омивається водою, так і душа людська, увірувавши в Бога, буде очищена від гріхів. Шановні кіцманчани! Від щирого серця вітаю Вас із світлими християнськими святами Богоявленням і Хрещенням Господнім! Бажаю, щоб на Вас зійшла свята Божа благодать, щоб тіло і душа, омивалися освяченою водою, наситилися здоров'ям, легкістю, втіхою, щоб пішли біль, прикрість, розчарування, а на зміну їм в душі запанували мир, спокій і злагода!


06.12.2016 17:01

Привітання голови районної ради П.Лумея з Днем місцевого самоврядування в Україні.
Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад! Сердечно вітаю вас з професійним святом – Днем місцевого самоврядування. Органи місцевого самоврядування – це важливий елемент конституційного устрою демократичних держав. Саме участь громад у вирішенні управлінських завдань сприяє формуванню громадської свідомості, створює необхідні умови для реалізації справжнього народовладдя.


06.12.2016 11:33

Привітання голови районної ради П.Лумея з Днем Збройних Сил України
Привітання голови районної ради П.Лумея з Днем Збройних Сил України Шановні військовослужбовці! Дорогі ветерани! Вітаємо вас з професійним святом – Днем Збройних Сил України! Це свято сильних, мужніх і сміливих людей, готових у потрібний момент стати захистом і опорою для своєї країни, рідних і близьких, це данина пам’яті тисячам воїнів, які загинули в битвах за свободу, волю та незалежність України. Ваша служба – це не тільки професія, для більшості з вас – це справа всього життя. У нелегкий для країни час ви героїчно захищаєте рідну землю, зберігаючи вірність військовому обов’язку, гідно та віддано служите українському народові.


21.11.2016 10:25

Привітання голови районної ради із Днем Гідності і Свободи.
Привітання голови районної ради із Днем Гідності і Свободи. Шановні жителі Кіцманщини!Сердечно вітаємо вас із Днем Гідності і Свободи! У цей день ми згадуємо всі доленосні події, що відбулися в Україні, та віддаємо глибоку шану учасникам Революції Гідності, яка сколихнувши всю країну хвилею патріотизму, стійкості і мужності, показала важливість демократичних цінностей і національних інтересів нашої держави. У час сьогоднішніх важких випробувань усім нам необхідно єднати зусилля для захисту свободи і цілісності Української держави. Цю нашу справедливу боротьбу підтримує весь світ і саме тому Україна неодмінно переможе. З нагоди Дня Гідності та Свободи щиро вітаємо учасників національно-визвольної боротьби, всіх тих, хто відстояв перемогу Революціії Гідності та сьогодні мужньо боронить рідну землю, усіх жителів району! Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у кожній домівці, не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави. Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!Слава Україні! Слава її героям!


18.11.2016 14:56

Привітання голови районної ради з Днем працівників сільського господарства
Привітання голови районної ради з Днем працівників сільського господарства Шановні працівники сільського господарства району! Це свято для справжніх господарів української землі, які щоденною працею прославляють наш край. Це – свято усіх, хто з душею та любов’ю в серці вирощує хліб, худобу, овочеві та фруктові культури, займається переробкою продукції. Ваша праця споконвіку була і буде основою нашого життя.


03.11.2016 09:41

Привітання голови районної ради з нагоди 98 річниці Буковинського віча
Привітання голови районної ради з нагоди 98 річниці Буковинського віча На початку листопада ми традиційно відзначаємо чергову річницю славної дати в історії нашого краю – Буковинського віча. Нині цій події виповнилося 98 років.


Tеми