Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Кіцманський район

Новини району ( Слово на спомин )

22.11.2019 15:05

В Кіцмані відбувся молебень за жертвами голодомору
В Кіцмані відбувся молебень за жертвами голодомору 22 листопада в Кіцмані відбувся молебень за жертвами голодомору У XX сторіччі український народ пережив одну з найстрашніших трагедій у своїй історії – голодомор. Україна, яка завжди годувала хлібом весь світ, зазнала масового голоду. Голодомор призвів до значних жертв, приніс багато горя. Історія нашої Батьківщини знала багато важких часів. Стихійні лиха, війни, соціально-політичні заворушення та інші негаразди. Але в 30-ті роки ХХ століття Україна вперше пережила штучний голод, масове вбивство владою мільйонів своїх громадян: цинічне, цілеспрямоване, безжальне. На щедрому українському чорноземі вмирали у страшних муках мільйони людей. Голодомор був намаганням знищити саму душу народу, привести її до повного духовного рабства. Україна втратила тоді мільйони своїх дітей. Усі вони зазнали тяжких мук і жахливої смерті. Сьогодні 22 листопада в Кіцмані відбувся спільний поминальний молебень за душами невинно убієнних українців під час геноциду нашого народу.


23.11.2018 12:37

Звернення голови районної ради П.Лумея до Дня пам'яті жертв голодоморів.
Звернення голови районної ради П.Лумея до Дня пам 24 листопада - День пам'яті жертв голодоморів, день глибокої скорботи і туги за мільйонами обірваних життів наших співвітчизників. Голодомор, що прокотився трьома потужними хвилями Україною, забрав тисячі й тисячі життів українців, став масштабною національною трагедією. Правда про ці трагічні сторінки вітчизняної історії, про небачений масштаб злочину проти українського народу довгий час старанно приховувалися. Сьогодні державні інституції відверто заявляють про голодомор як ретельно спланований, свідомий акт геноциду проти української нації. Розбудовуючи власну державу, ми маємо пам'ятати про кожен наш крок на п'єдестал незалежності, про кожну історичну віху - сумну і радісну, вчитися на помилках, робити все можливе, аби подібне не повторилося. Схилімо голови в глибокій жалобі і запалімо 24 листопада о 16.00 год. свічу пам'яті за тими, хто загинув голодною смертю. Збережімо мир та суспільну злагоду в соборній незалежній Україні, за яку боролися наші попередники!


31.10.2018 10:33

Свіча пам’яті
Свіча пам’яті На 62 році раптово й передчасно обірвалося життя шанованої людини, мудрого і досвідченого керівника - голови Кіцманської районної ради (2006-2010 р.р.)ПОДІЛЬЧУКА Миколи Корнійовича Пішла з життя людина, чий внесок у розвиток району важко переоцінити. Свідченням цього є його багаторічна гідна і високопрофесійна робота в закладах освіти та органах державної влади. За роки плідної праці Микола Корнійович здобув повагу та шану серед колег та жителів Кіцманщини. Для нас усіх він був мудрим порадником, хорошим товаришем, вірним другом, відповідальним працівником. А для сім’ї він був люблячим чоловіком, найкращим батьком і дідусем. Він завжди приходив на допомогу, вмів порадити, розрадити, розділити радість і горе. В нашій пам’яті Микола Корнійович назавжди залишиться справедливою, життєрадісною, щирою, привітною людиною. Світлі спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть сильніші, ніж смерть. Висловлюємо слова найщирішого співчуття дружині, дітям та внукам покійного. Поділяємо Ваші біль та горе. Нехай земля йому буде пухом!


22.05.2018 15:39

Свято величі духу українських вояків – борців за волю України!
Свято величі духу українських вояків – борців за волю України! 23 травня в Україні відзначають День Героїв!!! Свято величі духу українських вояків – борців за волю України! Сьогодні 22 травня на передодні такої події голова Кіцманської районної ради Петро Лумей спільно з волонтерами та учасниками АТО відвідали села Кіцманщини Ошихліби, Стрілецький Кут та Хлівище де навічно спочили захисники та герої Незалежної України, що відстоювали нашу честь та гідність у зоні АТО, щоб вшанувати пам'ять героїв яких не забудемо ніколи... Земля Вам пухом та низький уклін...


20.12.2017 10:37

Вічна пам'ять
Вічна пам Кіцманська районна рада з глибоким сумом сповіщає, що 20 грудня 2017 року внаслідок важкої хвороби передчасно відійшла у вічність Лисюк Ольга Денисівна - головний спеціаліст відділу організаційно-аналітичної роботи районної ради. Висловлюємо щирі співчуття родині покійної, поділяємо їх горе. Світла пам’ять про неї назавжди збережеться в наших серцях. Вічна пам’ять!


04.12.2017 12:31

Співчуття з приводу смерті голови Кіцманської РДА Івана Васильовича Друцула.
Співчуття з приводу смерті голови Кіцманської РДА Івана Васильовича Друцула. Депутатський корпус, керівництво та виконавчий апарат Кіцманської районної ради висловлюють щирі слова співчуття рідним та близьким з приводу передчасної смерті голови Кіцманської районної державної адміністрації Івана Васильовича Друцула. Хай Господь дасть сили перенести родині та близьким тяжку втрату. Сумуємо разом з вами. Вічна пам’ять!


27.11.2017 11:09

24 листопада в Кіцмані відбувся молебень за жертвами голодомору
24 листопада в Кіцмані відбувся молебень за жертвами голодомору У XX сторіччі український народ пережив одну з найстрашніших трагедій у своїй історії – голодомор. Україна, яка завжди годувала хлібом весь світ, зазнала масового голоду. Голодомор призвів до значних жертв, приніс багато горя. Історія нашої Батьківщини знала багато важких часів. Стихійні лиха, війни, соціально-політичні заворушення та інші негаразди. Але в 30-ті роки ХХ століття Україна вперше пережила штучний голод, масове вбивство владою мільйонів своїх громадян: цинічне, цілеспрямоване, безжальне. На щедрому українському чорноземі вмирали у страшних муках мільйони людей. Голодомор був намаганням знищити саму душу народу, привести її до повного духовного рабства. Україна втратила тоді мільйони своїх дітей. Усі вони зазнали тяжких мук і жахливої смерті. 24 листопада в Кіцмані відбувся спільний поминальний молебень за душами невинно убієнних українців під час геноциду нашого народу.


24.11.2017 15:41

25 листопада – День пам’яті жертв голодоморів
25 листопада – День пам’яті жертв голодоморів В останню суботу листопада вся Україна у жалобі схиляє голову в пам'ять перед мільйонами жертв Голодомору 1932-1933 років, голодоморів 1921-1922, 1946-1947 років. Перед немовлятами, ангельське життя яких було перервано і позбавлено майбутнього. Перед батьками, які робили все можливе для того, щоб захистити свої родини, своїх дітей, і не змогли цього зробити. Перед людьми старшого віку, які є носіями української мужності, духу, пам’яті і моралі. Перед сповненими сил і надій хліборобами, які вирощували хліб і здатні були прогодувати декілька таких країн, як Україна, і були пограбовані. Перед українськими митцями, письменниками, поетами, вченими, більшість яких була знищена голодом 32-33-го років. Пом’янемо всіх: наших дідів і прадідів, відомих і невідомих нам членів наших родин, що упокоїлись в українській землі, бо в Україні майже немає родини, яка би не постраждала від голодоморів. Запрошуємо всіх, незалежно від політичних поглядів та віросповідання 25 листопада о 16:00 у своїх домівках долучитися до Всеукраїнської хвилини мовчання та запалити свічки пам’яті і скорботи.


28.11.2016 09:34

Пам'яті жертв голодомору та політичних репресій
Пам Відбувся мітинг-реквієм пам'яті жертв голодомору та політичних репресій в Україні


02.11.2016 10:03

Вшанували пам’ять героя України
Вшанували пам’ять героя України Вчора 1 листопада 2016 року голова Кіцманської районної ради Петро Лумей разом з Хлівищанським сільським головою Романом Руснаком та представниками Кіцманського волонтерського центру допомоги Українській Армії вшанували пам'ять мешканця с.Хлівище, що загинув підчас збройного конфлікту на Сході України Валеряна МОРЕНЮКА.


29.07.2016 10:47

Герої не вмирають
Герої не вмирають Два роки тому, 31 липня 2014 року, поблизу м.Шахтарськ Донецької області від снайперської кулі загинув Віктор Бабюк, який проживав в селі Ошихліби Кіцманського району. Рішенням 33 сесії Кіцманської районної ради VI скликання Віктору Бабюку присвоєно звання Почесний громадянин Кіцманського району. Віктор був взірцем людини праці, зразковим сім'янином, люблячим батьком та сином. Займався вирощуванням голубів. Користувався авторитетом серед своїх однокласників, товаришів та всієї громади, в серцях якої залишиться патріотом та Героєм своєї Батьківщини.


26.04.2016 11:23

30 років аварії на Чорнобильській АЕС
30 років аварії на Чорнобильській АЕС 30 років тому в ніч на 26 квітня 1986 року на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції стався вибух, після якого почалася пожежа. В результаті вибуху реактор був зруйнований і в довкілля було викинуто велику кількість радіоактивних речовин.


19.04.2016 09:45

Районна рада сумує з приводу смерті Василя Гавриловича ГУЦУЛЯКА
Районна рада сумує з приводу смерті Василя Гавриловича ГУЦУЛЯКА Районна рада сумує з приводу смерті Верхньостанівецького сільського голови (1992–2002 р.р.), заступника керуючого справами – завідувача організаційним відділом районної ради (2002-2003 р.р.) Василя Гавриловича ГУЦУЛЯКА та висловлюють щире співчуття рідним та близьким.


20.02.2016 12:06

Слава героям України!
Слава героям України! В ці лютневі дні кожен українець згадує трагічні події, що сталися в Києві два роки тому під час Революції Гідності… Сто двадцять українців поклали життя на Майдані за наше майбутнє. Держава не забула їхній подвиг – 92-є з тих, що загинули, були нагороджені званням «Герой України» (посмертно) та ще троє, громадян інших держав, Орденом Героїв Небесної Сотні (посмертно). Кожен із них мав свою родину, друзів, свої захоплення, свої нагальні справи… І Україну – одну на всіх. За Україну, вільну і демократичну, боролися за покликом душі, мужньо, як лицарі. За неї, єдину, незалежну, суверенну, європейську і полягли вони. Під прапором стояли - під прапором і спочили. Схилімо у жалобі голови перед звитягою героїв, котрі заради торжества справедливості пожертвували собою, і хай пам'ять про них, безневинно убитих, згуртує нас, живих, дасть нам силу, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на рідній землі. Герої не вмирають, допоки лишаються в наших серцях, душах, в нашій пам’яті, тому ми не маємо права забути їх ніколи!!! Слава Україні! Героям слава!


29.01.2016 14:37

Українська громадськість сьогодні відзначає День пам'яті Героїв Крут.
Українська громадськість сьогодні відзначає День пам Українська громадськість сьогодні відзначає День пам'яті Героїв Крут. Помолімось за пам'ять героїв.


Tеми