Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація
  • SiteHeart

Кіцманський район

Новини району ( Слово на спомин )

20.12.2017 10:37

Вічна пам'ять
Вічна пам Кіцманська районна рада з глибоким сумом сповіщає, що 20 грудня 2017 року внаслідок важкої хвороби передчасно відійшла у вічність Лисюк Ольга Денисівна - головний спеціаліст відділу організаційно-аналітичної роботи районної ради. Висловлюємо щирі співчуття родині покійної, поділяємо їх горе. Світла пам’ять про неї назавжди збережеться в наших серцях. Вічна пам’ять!


04.12.2017 12:31

Співчуття з приводу смерті голови Кіцманської РДА Івана Васильовича Друцула.
Співчуття з приводу смерті голови Кіцманської РДА Івана Васильовича Друцула. Депутатський корпус, керівництво та виконавчий апарат Кіцманської районної ради висловлюють щирі слова співчуття рідним та близьким з приводу передчасної смерті голови Кіцманської районної державної адміністрації Івана Васильовича Друцула. Хай Господь дасть сили перенести родині та близьким тяжку втрату. Сумуємо разом з вами. Вічна пам’ять!


27.11.2017 11:09

24 листопада в Кіцмані відбувся молебень за жертвами голодомору
24 листопада в Кіцмані відбувся молебень за жертвами голодомору У XX сторіччі український народ пережив одну з найстрашніших трагедій у своїй історії – голодомор. Україна, яка завжди годувала хлібом весь світ, зазнала масового голоду. Голодомор призвів до значних жертв, приніс багато горя. Історія нашої Батьківщини знала багато важких часів. Стихійні лиха, війни, соціально-політичні заворушення та інші негаразди. Але в 30-ті роки ХХ століття Україна вперше пережила штучний голод, масове вбивство владою мільйонів своїх громадян: цинічне, цілеспрямоване, безжальне. На щедрому українському чорноземі вмирали у страшних муках мільйони людей. Голодомор був намаганням знищити саму душу народу, привести її до повного духовного рабства. Україна втратила тоді мільйони своїх дітей. Усі вони зазнали тяжких мук і жахливої смерті. 24 листопада в Кіцмані відбувся спільний поминальний молебень за душами невинно убієнних українців під час геноциду нашого народу.


24.11.2017 15:41

25 листопада – День пам’яті жертв голодоморів
25 листопада – День пам’яті жертв голодоморів В останню суботу листопада вся Україна у жалобі схиляє голову в пам'ять перед мільйонами жертв Голодомору 1932-1933 років, голодоморів 1921-1922, 1946-1947 років. Перед немовлятами, ангельське життя яких було перервано і позбавлено майбутнього. Перед батьками, які робили все можливе для того, щоб захистити свої родини, своїх дітей, і не змогли цього зробити. Перед людьми старшого віку, які є носіями української мужності, духу, пам’яті і моралі. Перед сповненими сил і надій хліборобами, які вирощували хліб і здатні були прогодувати декілька таких країн, як Україна, і були пограбовані. Перед українськими митцями, письменниками, поетами, вченими, більшість яких була знищена голодом 32-33-го років. Пом’янемо всіх: наших дідів і прадідів, відомих і невідомих нам членів наших родин, що упокоїлись в українській землі, бо в Україні майже немає родини, яка би не постраждала від голодоморів. Запрошуємо всіх, незалежно від політичних поглядів та віросповідання 25 листопада о 16:00 у своїх домівках долучитися до Всеукраїнської хвилини мовчання та запалити свічки пам’яті і скорботи.


28.11.2016 09:34

Пам'яті жертв голодомору та політичних репресій
Пам Відбувся мітинг-реквієм пам'яті жертв голодомору та політичних репресій в Україні


02.11.2016 10:03

Вшанували пам’ять героя України
Вшанували пам’ять героя України Вчора 1 листопада 2016 року голова Кіцманської районної ради Петро Лумей разом з Хлівищанським сільським головою Романом Руснаком та представниками Кіцманського волонтерського центру допомоги Українській Армії вшанували пам'ять мешканця с.Хлівище, що загинув підчас збройного конфлікту на Сході України Валеряна МОРЕНЮКА.


29.07.2016 10:47

Герої не вмирають
Герої не вмирають Два роки тому, 31 липня 2014 року, поблизу м.Шахтарськ Донецької області від снайперської кулі загинув Віктор Бабюк, який проживав в селі Ошихліби Кіцманського району. Рішенням 33 сесії Кіцманської районної ради VI скликання Віктору Бабюку присвоєно звання Почесний громадянин Кіцманського району. Віктор був взірцем людини праці, зразковим сім'янином, люблячим батьком та сином. Займався вирощуванням голубів. Користувався авторитетом серед своїх однокласників, товаришів та всієї громади, в серцях якої залишиться патріотом та Героєм своєї Батьківщини.


26.04.2016 11:23

30 років аварії на Чорнобильській АЕС
30 років аварії на Чорнобильській АЕС 30 років тому в ніч на 26 квітня 1986 року на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції стався вибух, після якого почалася пожежа. В результаті вибуху реактор був зруйнований і в довкілля було викинуто велику кількість радіоактивних речовин.


19.04.2016 09:45

Районна рада сумує з приводу смерті Василя Гавриловича ГУЦУЛЯКА
Районна рада сумує з приводу смерті Василя Гавриловича ГУЦУЛЯКА Районна рада сумує з приводу смерті Верхньостанівецького сільського голови (1992–2002 р.р.), заступника керуючого справами – завідувача організаційним відділом районної ради (2002-2003 р.р.) Василя Гавриловича ГУЦУЛЯКА та висловлюють щире співчуття рідним та близьким.


20.02.2016 12:06

Слава героям України!
Слава героям України! В ці лютневі дні кожен українець згадує трагічні події, що сталися в Києві два роки тому під час Революції Гідності… Сто двадцять українців поклали життя на Майдані за наше майбутнє. Держава не забула їхній подвиг – 92-є з тих, що загинули, були нагороджені званням «Герой України» (посмертно) та ще троє, громадян інших держав, Орденом Героїв Небесної Сотні (посмертно). Кожен із них мав свою родину, друзів, свої захоплення, свої нагальні справи… І Україну – одну на всіх. За Україну, вільну і демократичну, боролися за покликом душі, мужньо, як лицарі. За неї, єдину, незалежну, суверенну, європейську і полягли вони. Під прапором стояли - під прапором і спочили. Схилімо у жалобі голови перед звитягою героїв, котрі заради торжества справедливості пожертвували собою, і хай пам'ять про них, безневинно убитих, згуртує нас, живих, дасть нам силу, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на рідній землі. Герої не вмирають, допоки лишаються в наших серцях, душах, в нашій пам’яті, тому ми не маємо права забути їх ніколи!!! Слава Україні! Героям слава!


29.01.2016 14:37

Українська громадськість сьогодні відзначає День пам'яті Героїв Крут.
Українська громадськість сьогодні відзначає День пам Українська громадськість сьогодні відзначає День пам'яті Героїв Крут. Помолімось за пам'ять героїв.


21.10.2015 09:48

Cвіча пам’яті
Cвіча пам’яті На 69 році раптово й передчасно обірвалося життя шанованої людини, мудрого і досвідченого керівника - голови Кіцманської районної ради (1998-2006 р.р.) САНДУЛЯКА Мирослава Теофіловича


13.07.2015 17:17

Буковинець, що служив артилеристом в АТО, помер у лікарні Харкова.
Буковинець, що служив артилеристом в АТО, помер у лікарні Харкова. Мешканець села Стрілецький Кут Кіцманського району, Віталій Тащук 1974 року народження служив у 26-ій артилерійській бригаді, брав участь в АТО. Потім захворів. Поранений не був. Лікувався у лікарні міста Харків. Та 11 липня помер". 14 липня, тіло Віталія привезуть до його рідного села, для поховання. Олександр проживав разом із дружиною в Києві. Був призваний Київським міським комісаріатом.


01.12.2014 11:06

Своєю теплотою і любов’ю зігрівав усіх
Своєю теплотою і любов’ю зігрівав усіх Указом Президента України №873/2014 від 14 листопада «За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі» орденом «За мужність» ІІІ ступеня нагороджено старшого солдата 95-ї аеромобільної бригади Бабюка Віктора Ярославовича (посмертно). Минулого тижня на фасаді Ошихлібської школи відкрили меморіальну дошку на честь випускника Віктора Бабюка, який загинув 31 липня поблизу міста Шахтарськ Донецької області при виконанні бойового завдання в рамках проведення антитерористичної операції. Вся школа вишикувалася під національним прапором, прийшли родина, друзі, однокласники, бойові побратими, щоб вшанувати хвилиною мовчання, згадати словом і сльозою мужнього земляка, який у тридцять літ, захищаючи рідну землю, став Героєм.


05.09.2014 15:11

Кіцманська районна рада висловлює щире співчуття рідним та близьким Валер’яна Ярославовича Моренюка.
Кіцманська районна рада висловлює щире співчуття рідним та близьким Валер’яна Ярославовича Моренюка. Дорогі близькі та рідні! З глибоким сумом висловлюємо Вам співчуття з приводу загибелі славного сина Буковина, жителя села Хлівище, солдата 80-ї окремої аеромобільної бригади – Валер’яна Ярославовича Моренюка. Він загинув, захищаючи незалежність і територіальну цілісність України, право на мирне життя її громадян. Схиляємо голови перед справжнім патріотом України, який пожертвував власним життям заради мирного майбутнього мільйонів своїх співгромадян. Вічна пам’ять Герою!


Tеми