Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Кіцманський район

Новини району ( Екологія )

27.03.2017 10:57

Під час весняної толоки на Кіцманщині прибирали узбіччя доріг
Під час весняної толоки на Кіцманщині прибирали узбіччя доріг Початок весни — це перші паростки молодої трави, теплі сонячні дні, цвітіння первоцвітів і ніжна зелень на деревах. Але, на жаль, цю красу природи псує сміття, кількість якого на узбіччях, в лісах кожного року не зменшується. Тонни непотребу збирають, вивозять піч час весняних толок, але нерідко через тиждень-два на прибраних місцях знову з’являється сміття. Розпорядженням голови райдержадміністрації з 9 березня по 9 квітня цього року в районі оголошено весняний місячник санітарної очистки та благоустрою населених пунктів. Працівники Кіцманської районної ради долучилися до прибирання узбіч.


20.09.2016 16:03

Незаконна вирубка лісів
Незаконна вирубка лісів До IX сесії Кіцманської районної ради VII скликання надійшов запит депутата районної ради Петруника С.М., щодо незаконної вирубки лісу на території Драчинецької сільської ради. Для реагування на запит, 16 вересня 2016р. була створена робоча група в складі депутатів Кіцманської районної ради Олійник Л.І., Петруник С.М., голови райради Петра Лумея та працівників апарату районної ради, які провели обстеження зазначених у запиті ділянок. Під час виїзду на місце були виявлені факти, які дають підстави сумніватися в законності даної вирубки. З громадськими активістами села була обговорена дана ситуація, та намічені подальші кроки для усунення можливості незаконної вирубки лісу як на території Драчинецької сільської ради так і на території району загалом.


28.05.2015 16:23

Поляки хочуть нашого сміття
Поляки хочуть нашого сміття і готові організувати збір та вивезення побутових відходів за чисто символічну ціну — п’ять гривень з людини в місяць. Ось з такою пропозицією до районної влади і сільських голів звернулася наша краянка Руслана Вишньовська, яка нині мешкає в Польщі і разом з чоловіком Ремідіушом Шукольським створила три роки тому фірму «Ягутка», яка зібрані відходи передає в Німеччину. Для європейців збір, сортування та переробка сміття — дуже прибутковий бізнес, а для українців — майже екологічна катастрофа.


29.04.2013 12:51

Прибираємо і озеленюємо район
Прибираємо і озеленюємо район Жителі Кіцманщини активно взяли участь у прибиранні та благоустрої населених пунктів під час відзначення Дня довкілля в рамках місячника санітарної очистки та благоустрою. Більше 9 тисяч працівників 149 підприємств, установ та організацій прибрали 24 гектари прибудинкових територій адмінбудівель та місць загального користування. Було ліквідовано 144 стихійні сміттєзвалища, зібрано і вивезено 182 м3 відходів та сміття. Також на території району посаджено 450 дерев, 85 кущів, впорядковано близько 200 м2 квіткових клумб та газонів. Прибирання території району, озеленення, як і кожної весни до Великодня, триває. До цієї корисної і благородної справи долучається багато кіцманчан, які прибирають біля своїх осель та прилеглі території, а також парки та ліси, узбіччя і тротуари.


Tеми