Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Кіцманський район

Новини району ( Інформації )

11.12.2020 10:43

УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ДЕКЛАРУВАННЯ! ПОВІДОМЛЕННЯ для суб’єктів подання декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування – НООБРАНИХ депутатів місцевої ради.
УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ДЕКЛАРУВАННЯ!  ПОВІДОМЛЕННЯ  для суб’єктів подання декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування – НООБРАНИХ депутатів місцевої ради. Особа, обрана депутатом Верховної Ради Автономної Республіки Крим, депутатом місцевої ради, сільським, селищним, міським головою, подає декларацію впродовж п’ятнадцяти календарних днів з дня набуття повноважень. Відповідне положення закріплене у тій же частині 3 статті 45 ЗУ «Про запобігання корупції». Закон України «Про статус депутатів місцевих рад» у частині 2 статті 4 визначає, що повноваження депутата місцевої ради починаються з дня відкриття першої сесії відповідної ради з моменту офіційного оголошення підсумків виборів відповідною територіальною виборчою комісією. Отже, декларацію особі, обраній депутатом місцевої ради, необхідно подати протягом 15 календарних днів із дня відкриття першої сесії ради. Тип декларації «кандидата, що претендує на зайняття посади», оскільки на згаданій посаді вони ще не перебували. Тобто, новообрані депутати мають подати декларацію за 2019 рік, а саме, за період з 01.01.2019 року по 31.12.2019 року, враховуючи нові правила подачі декларацій, які набрати чинності із Законом України №140-ІХ від 02.10.2019 року. Детальніше щодо порядку подання даної декларації уточнено також Національним агентством у відповідних роз’ясненнях від 26.08.2020 року за №9. Якщо з якихось причин Ви вже подали декларацію за минулий рік (тобто за період з 01.01.2019 року по 31.12.2019 року), повторно її подавати після оголошення результатів виборів та набуття повноважень не потрібно. ПОВІДОМЛЕННЯ для тих депутатів, які ЗАВЕРШУЮТЬ свою каденцію та не переобрані до нового скликання місцевої ради Повноваження депутата сільської, міської, районної, обласної ради закінчуються в день відкриття першої сесії ради нового скликання. Депутати, які завершують свою каденцію та не переобрані до нового скликання місцевої ради зобов’язані подати: не пізніше двадцяти робочих днів з дня припинення повноважень депутата місцевої ради декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за період, не охоплений раніше поданими деклараціями (тип декларації – декларація перед звільненням, звітний період – з 01.01.2020 р. по день припинення повноважень депутата); до 1 квітня наступного року після припинення повноважень депутата місцевої ради подати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (тип декларації – щорічна декларація, звітний період – 2020 рік).


28.09.2020 14:19

Кіцманський окремий батальйон територіальної оборони запрошує громадян на військову службу за контрактом в резерві.
Кіцманський окремий батальйон територіальної оборони запрошує громадян на військову службу за контрактом в резерві. Ця інформація зацікавить в першу чергу громадян призовного віку та офіцерів запасу, які закінчили військові кафедри. Резервісти підрозділів територіальної оборони звільняються від проходження строкової служби, при укладенні контракту для офіцерів - 10 (ДЕСЯТЬ ) років, для солдат - 6 (ШІСТЬ) років. З питань укладання контракту на службу в резерві Ви можете звернутися до найближчого військкомату або до командування батальйону за місцем проживання. Строк служби у військовому резерві може бути щоразу продовжений на 3-5 років до досягнення громадянином граничного віку перебування у військовому резерві. Резервістам, які уклали контракт, надається переважне право отримати вищестоящу посаду та чергові військові звання. Збереження робочого місця на весь період виконання обов’язків служби у військовому резерві. Резервіст проходить підготовку у своєму підрозділі на посаді згідно з контрактом та залучається до участі в усіх найбільш значущих заходах бойової підготовки (бойові стрільби, тактичні навчання). Резервістам щорічно виплачується грошова винагорода у відповідності із військовим званням за результатами виконання програми підготовки. Не забувайте про КРИМ, ДОНЕЦЬК та ЛУГАНСЬК! Ворог може опинитися біля воріт швидше, чим ви зможете втекти за кордон. Якщо Ви справжній патріот, бажаєте завжди бути готовим до захисту Батьківщини і свого району, стати на захист своїх родин, захистити своє майбутнє - запрошуємо вас за адресою: м.Кіцмань, вул.Сковороди,15. моб. тел. - 095 772 10 51 тел. - 2 - 16 - 33 ( Кіцманський ОРВК )


15.09.2020 11:49

Як батьку реалізувати право на декретну відпустку
Як батьку реалізувати право на декретну відпустку Ще зовсім недавно, почути про те, що чоловік пішов у декретну відпустку, було чимось незвичним і в деякій мірі дивним. Але зараз, суспільство вже по іншому сприймає інформацію, що не лише мама може доглядати за малюком у перші роки його життя. Поступово стереотипи суспільства руйнуються. Адже, хто має бути з дитиною повинні вирішувати саме батьки, з урахуванням усіх сімейних обставин кожної сім’ї. Діюче законодавство України не вимагає, щоб саме жінка йшла у відпустку для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку. У «декрет» може йти не лише мати дитини, а й інші родичі. Згідно зі ст. 179 Кодексу законів про працю України (КЗпП) і ст.18 Закону України «Про відпустки», взяти декретну відпустку з догляду за дитиною можуть: мати, батько, дідусь, бабуся, опікун чи інші родичі. До того ж таку відпустку можна використовувати як повністю, так і частково. Тобто батько та мати можуть розділити її навпіл.


15.09.2020 11:48

Порядок виїзду дитини за кордон без нотаріально посвідченої згоди одного з батьків
Порядок виїзду дитини за кордон без нотаріально посвідченої згоди одного з батьків Проблема виїзду дитини за кордон без згоди одного з батьків є одним з найактуальніших питань із яким звертаються до Кіцманського бюро правової допомоги батьки, з якими проживає дитина. Згідно положень Правил перетинання державного кордону громадянами України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 27.01.95 № 57 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 25.08.2010р. № 724) виїзд з України громадян, які не досягли 16-річного віку, в супроводі одного з батьків або інших осіб, уповноважених одним з батьків за нотаріально посвідченою згодою, здійснюється за нотаріально посвідченою згодою другого з батьків із зазначенням у ній держави прямування та відповідного часового проміжку перебування у цій державі, якщо другий з батьків відсутній у пункті пропуску. Виїзд з України громадян, які не досягли 16-річного віку, в супроводі осіб, які уповноважені обома батьками, здійснюється за нотаріально посвідченою згодою обох батьків із зазначенням держави прямування та відповідного часового проміжку перебування у цій державі.


20.08.2020 11:14

Виборчий процес стає доступнішим для осіб з інвалідністю та маломобільних людей за допомогою інтернету
Виборчий процес стає доступнішим для осіб з інвалідністю та маломобільних людей за допомогою інтернету З 1 липня 2020 року громадяни можуть онлайн звернутися до органу ведення державного реєстру виборців (https://www.drv.gov.ua/) щодо: •свого включення до реєстру; •внесення змін до своїх ідентифікаційних персональних даних у реєстрі; •зміни своєї виборчої адреси; •внесення змін до відомостей про постійну нездатність виборця пересуватися самостійно; •виправлення неправильностей у Реєстрі стосовно іншої особи; •змісту своїх персональних даних; •прізвищ, власних імен, по батькові, дати народження усіх виборців, внесених до Реєстру за своєю власною виборчою адресою. Щоб подати заяву онлайн, потрібен кваліфікований електронний підпис. До заяви додайте копії документів, що підтверджують ці зміни. Якщо Ви проживаєте не за місцем реєстрації та плануєте голосувати на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року, потрібно змінити виборчу адресу до 10 вересня. Через карантинні обмеження рекомендується подати заяву онлайн. Відеоролик «Онлайн-сервіси державного реєстру виборців» можна завантажити за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1PjakZeYdH_rjiALYRF4bemnzBkvfigD1/view?usp=sharing Нагадуємо, що у разі виникнення правових питань отримати юридичну консультацію або роз’яснення можна дистанційно за телефоном: 2-10-38, (066) 062-63-35, (095) 63-69-522. Крім того, можна зателефонувати через систему інтернет – спілкування «Скайп» набравши «Кіцманське бюро правової допомоги» щоденно з 9.00 до 18.00 год. (крім вихідних та святкових днів). Також консультацію Ви зможете отримати, написавши на нашу електронну пошту kitsmanske@legalaid.cv.ua та chernivetske@legalaid.cv.ua. Детальну інформацію з питань, пов’язаних з отриманням безоплатної правової допомоги, можна отримати за єдиним номером цілодобової телефонної лінії безоплатної правової допомоги – 0 800 213 103.


18.08.2020 10:29

Що таке податкова знижка на навчання і хто на неї має право?
Що таке податкова знижка на навчання і хто на неї має право? Багато громадян чули про податкову знижку на навчання як можливість повернути собі частину витрат сімейного бюджету, але не всі знають, як правильно нею скористатись. Податкова знижка – це сума, на яку дозволяється зменшити розмір сплаченого особою податку на доходи фізичних осіб у зв’язку з оплатою нею послуг навчання. Витрати на військову кафедру та на інші курси в закладах освіти та витрати на навчання за кордоном не враховуються. Право на отримання податкової знижки мають громадян України, які оплачують навчання у закладах дошкільної, позашкільної, загальної середньої, професійно-технічної та вищої освіти за себе або члена їх сім’ї 1-го ступеня споріднення (батьки, чоловік/дружина, діти, у тому числі усиновлені). Оформленням податкової знижки краще займатися тому з батьків, хто офіційно працює і отримує найбільшу зарплату, оскільки розмір соціальної пільги безпосередньо залежить від суми сплачених податків, але разом з цим не може перевищувати 18%. Для того, щоб скористатися податковою знижкою на навчання, Вам потрібно: - оплатити навчання та зберегти квитанцію про оплату; - отримати від роботодавця довідку про доходи; - до 31 грудня поточного року заповнити податкову декларацію про майновий стан та доходи за минулий рік; - подати документи на отримання податкової знижки в органи Державної фіскальної служби за місцем реєстрації та отримати протягом 60 днів податкову знижку. Щоб повернути гроші за навчання, потрібно надати такий пакет документів Державної фіскальної служби за місцем реєстрації: - копія паспорта; - копія ідентифікаційного номеру; - довідка про доходи за формою №3; - копія договору із закладом освіти; - копія квитанцій (чеків, платіжних доручень) про оплату навчання; - оригінали документів, що підтверджують ступінь споріднення (свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб); - податкова декларацію про майновий стан і доходи; - заява, у якій зазначено реквізити рахунку для перерахування відшкодування. Нагадуємо, що у разі виникнення правових питань отримати юридичну консультацію або роз’яснення можна дистанційно за телефоном: 2-10-38, (066) 062-63-35, (095) 63-69-522. Крім того, можна зателефонувати через систему інтернет – спілкування «Скайп» набравши «Кіцманське бюро правової допомоги» щоденно з 9.00 до 18.00 год. (крім вихідних та святкових днів). Також консультацію Ви зможете отримати, написавши на нашу електронну пошту kitsmanske@legalaid.cv.ua та chernivetske@legalaid.cv.ua. Детальну інформацію з питань, пов’язаних з отриманням безоплатної правової допомоги, можна отримати за єдиним номером цілодобової телефонної лінії безоплатної правової допомоги – 0 800 213 103.


11.06.2020 12:19

Роз’яснення щодо коректного внесення даних листків непрацездатності до заяви-розрахунку
При оформленні заяви-розрахунку, за якою Фонд соціального страхування України фінансує лікарняні, роботодавці мають вказувати ті листки непрацездатності, на підставі яких необхідно здійснити виплату матеріального забезпечення. Включення до заяви-розрахунку лише первинного лікарняного листка без зазначення листків непрацездатності, які були видані як продовження первинного, та за якими призначено допомогу від Фонду, є порушенням порядку використання страхових коштів. Допомога по тимчасовій непрацездатності призначається на підставі лікарняного листка та фінансується Фондом після отримання від страхувальника (роботодавця) відповідної заяви-розрахунку. При цьому, кожен листок непрацездатності вважається окремою підставою для нарахування допомоги по тимчасовій непрацездатності незалежно від того, є він первинним, чи виданим як продовження первинного. Отже, під час оформлення заяви-розрахунку страхувальник має вносити дані по кожному з листків непрацездатності застрахованої особи, які підтверджують страховий випадок, в окремі рядки. Подання до Фонду заяви-розрахунку, у якій зазначено одним записом дані про серію та номер первинного листка непрацездатності застрахованої особи, а кількість днів тимчасової непрацездатності, що підлягали оплаті, та сума матеріального забезпечення – за весь період непрацездатності застрахованої особи (згідно з первинним листком непрацездатності та відповідно до листків непрацездатності, які були видані, як продовження первинного), є порушенням порядку використання страхових коштів. Суми страхових коштів, які отримані та використані страхувальником на підставі таких даних заяви-розрахунку, вважаються неправомірно витраченими та підлягають поверненню до Фонду із застосуванням фінансових санкцій.


22.01.2020 15:36

ЗМІНИ СЕБЕ – СТАНЬ ПРОФЕСІОНАЛОМ!
ЗМІНИ СЕБЕ – СТАНЬ ПРОФЕСІОНАЛОМ! Якщо Ви шукаєте цікаву роботу з перспективою кар’єрного росту та гідною зарплатою. Плюс безкоштовне навчання по спеціальності. Якщо Ви бажаєте отримати вищу освіту безкоштовно та мати після закінчення ВУЗу не тільки диплом, а ще й гарантоване працевлаштування. Ми здійснюємо набір на військову службу за контрактом до військових частин по всій території України осіб рядового, сержантського, старшинського та офіцерського складу, а також готуємо абітурієнтів для вступу до військових навчальних закладів. Військова служба за контрактом це: гарантія стабільного грошового забезпечення від 10 200 грн. додаткові грошові виплати та винагороди (допомога на оздоровлення, підйомна допомога, матеріальна допомога для вирішення соціальних питань тощо); вільний вибір місця та умов служби по всій території Україні; можливість зробити кар'єру; можливість служби у миротворчих підрозділах за кордоном; якісне безкоштовне медичне обслуговування; можливість отримання заочної вищої освіти під час служби, в т.ч. за рахунок Міністерства оборони (після підписання другого контракту); щорічна відпустка від 30 днів, тривалість якої зростає зі збільшенням вислуги, крім щомісячного грошового забезпечення при вибутті у відпустку виплачується допомога на оздоровлення в такому ж розмірі; додаткові відпустки (для навчання, творчі, соціальні, інші згідно закону); безкоштовне харчування в обід (або компенсація), триразове харчування в добовому наряді; право на отримання безкоштовного житла; право на пенсію після 25 років вислуги; інші соціальні гарантії встановлені законами; служба зараховується до загального страхового стажу, державної служби. Шановний кандидат! Якщо Ви вирішили присвятити своє життя служінню Батьківщині в Збройних Силах України на посадах осіб рядового та офіцерського складу, отримати можливість для самореалізації, загартуватися фізично і духовно, звільнитися від батьківської опіки, вирватися з набридлого оточення, побачити нових людей, нові місця, здобути кваліфіковану освіту Вам слід звертатися: Кіцманський об’єднаний районний військовий комісаріат, м.Кіцмань вул.Сковороди 15. тел.21633, 21305. Військовий комісар Кіцманського об’єднаного районного військового комісаріату підполковник Олександр ТОВСТИЙ


06.11.2019 11:49

У Кіцманському управлінні ГУ ДПС у Чернівецькій області працюватиме «гаряча лінія»
У Кіцманському управлінні ГУ ДПС у Чернівецькій області працюватиме  «гаряча лінія» Увага, «гаряча лінія» у Кіцманському управлінні ГУ ДПС у Чернівецькій області! 14 листопада 2019 року з 11.00 до 13.00 відбудеться сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» з питань погашення заборгованості з майнових податків та єдиного соціального внеску. На ваші запитання за телефоном (03736) 2-19-61, 2-19-55 відповідатиме головний державний ревізор-інспектор відділу податків і зборів з юридичних осіб Марія Ковальська та начальник відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Василь Федорюк.


18.09.2019 12:53

ЗАХИСТ ВІТЧИЗНИ – ОБОВ’ЯЗОК ГРОМАДЯНИНА УКРАЇНИ!
ЗАХИСТ ВІТЧИЗНИ – ОБОВ’ЯЗОК ГРОМАДЯНИНА УКРАЇНИ! З 1 жовтня 2019 року в Україні стартує призовна кампанія. Виклику на призовну комісію підлягають юнаки віком від 18 до 27 років. Відправці у війська підлягають громадяни України чоловічої статі придатні за станом здоров’я до військової служби в мирний час, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років та старші особи, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу. Термін строкової служби становить півтора року для юнаків, які не мають повної вищої освіти, та один рік для тих, хто її має. При цьому, відповідно до розпорядження Президента України, солдати-строковики проходитимуть службу поза межами району проведення ООС. Солдатам-строковикам виплачується одноразова грошова допомога в розмірі двох прожиткових мінімумів з Державного бюджету в порядку, встановленому урядом. Виплати здійснюються через рахунки в установі банку. Призовники, яким надійшла повістка районного військового комісаріату на прибуття до призовної дільниці для проходження призовної комісії, зобов’язані прибути в пункт і у строк, зазначені в повістці. У разі, якщо за будь-яких обставин повістка не надійшла, громадяни призовного віку зобов’язані з’явитися до призовної дільниці в десятиденний строк з дня початку відповідного чергового призову, визначеного Указом Президента України (наразі до 10.10.2019 року). Поважними причинами неприбуття призовників до призовних дільниць у строк, установлений військовим комісаріатом, які підтверджені відповідними документами, визначаються перешкода стихійного характеру; хвороба призовника або інші обставини, які позбавили його можливості особисто прибути у зазначені пункт і строк; смерть його близького родича (батьків, дружини, дитини, рідних брата, сестри, діда, баби) або близького родича його дружини. Призовники, яким вже надана відстрочка, зобов’язані щороку до 1 жовтня подавати військовим комісаріатам документи, що підтверджують їх право на відстрочку. Військовий комісар Кіцманського об’єднаного районного військового комісаріату підполковник Олександр ТОВСТИЙ


05.09.2019 14:08

Фонд соціального страхування України профінансував лікарняні для 1,6 млн застрахованих осіб
Фонд соціального страхування України профінансував лікарняні для 1,6 млн застрахованих осіб Фонд профінансував лікарняні для 1,6 млн застрахованих осіб За оперативними даними семи місяців 2019 року Фонд соціального страхування України профінансував надання допомоги по тимчасовій втраті працездатності для майже 1,6 млн застрахованих осіб. Загалом допомогу по тимчасовій втраті працездатності було призначено та надано на підставі 2,4 млн лікарняних листків. Сума коштів, направлена на зазначену статтю видатків, у січні–липні склала 5,8 млрд гривень, що на 23% більше, ніж за той же період минулого року. Середньоденний розмір допомоги по тимчасовій непрацездатності зріс на 28,2% та склав 271,34 грн. Нагадаємо, розмір допомоги з тимчасової втрати працездатності залежить від тривалості страхового стажу та складає 50% середньої заробітної плати (якщо стаж не перевищує 3 років), 60% (при стажі від 3 до 5 років), 70% (від 5 до 8 років) і 100% (якщо стаж – понад 8 років, або за наявності пільг відповідно до законодавства). Право на матеріальне забезпечення від Фонду соціального страхування України мають усі застраховані особи – громадяни України, іноземці, особи без громадянства та члени їх сімей, які проживають в Україні. Це право виникає з настанням страхового випадку в період роботи, здійснення підприємницької та іншої діяльності.


12.08.2019 16:25

Соціальні гарантії та пільги для військовослужбовців за контрактом
Соціальні гарантії та пільги для військовослужбовців за контрактом Під час проходження військової служби за контрактом військовослужбовці рядового, сержантського і старшинського складу мають право на наступні пільги: - зарахування часу проходження військової служби до загального і безперервного трудового стажу та стажу державної служби; - безоплатне забезпечення речовим майном на період служби; - безкоштовний гарячий обід (або грошова компенсація), триразове харчування під час виконання бойових завдань або виконання обов’язків у добовому наряді; - безоплатна медична допомога військовослужбовцям; - пільгове санаторно-курортне лікування військовослужбовців та членів їх сімей; - значно вищий ніж у цивільному секторі розмір пенсійного забезпечення та можливість його отримання за вислугою років, а не при досягненні пенсійного віку. Для пільгових пенсіонерів (під час особливого періоду) при прийнятті на військову службу за контрактом виплата пенсій не припиняється; - отримання військової освіти та спеціальності; - кар’єрне зростання військовослужбовців за контрактом; - надання статусу учасника бойових дій; - для учасників бойових дій - виділення земельних ділянок та інші пільги. Після укладення першого контракту військовослужбовцям виплачується одноразова грошова винагорода в розмірах: - особам рядового складу –15 368 грн.; - особам сержантського і старшинського складу – 17 289 грн. Держава гарантує щомісячне стабільне грошове забезпечення від 10 200 грн. (Десантно-штурмові війська та гірсько-штурмові бригади від 12 200 грн.), додаткову місячну надбавку військовослужбовцям за участь в операції Об’єднаних сил на лінії бойового зіткнення (на першій лінії 17 000 грн., на другій лінії – 6 500 грн.) Відповідно до ст.119 КЗпП України під час проходження військової служби за контрактом зберігається основне місце роботи та виплачується середньомісячна заробітна плата. Розглядаються кандидатами на військову службу за контактом громадяни віком від 18 до 57 років, які мають освіту не нижче базової середньої та відповідальність вимогам військової служби. Терміни укладання контрактів: - на 3 роки – для осіб рядового складу; - від 3 до 5 років – для осіб сержантського і старшинського складу; - на 6 місяців - для військовослужбовців строкової військової служби та військовослужбовців військової служби за призовом під час мобілізації, на особливий період, які під час дії особливого періоду вислужили не менше 11 місяців, осіб, звільнених з військової служби під час дії особливого періоду, які приймаються на військову службу за контрактом у період з моменту оголошення мобілізації до часу введення воєнного стану або оголошення рішення про демобілізацію. За детальною інформацією щодо проходження військової служби за контрактом звертатись до Кіцманського об’єднаного районного військового комісаріату за адресою: м.Кіцмань вул.Сковороди 15, тел.21633, 050-103-53-05.


30.07.2019 11:15

Кіцманський окремий батальйон територіальної оборони запрошує місцевих громадян на військову службу за контрактом в резерві
Кіцманський окремий батальйон територіальної оборони запрошує місцевих громадян на військову службу за контрактом в резерві Кіцманський окремий батальйон територіальної оборони запрошує місцевих громадян на військову службу за контрактом в резерві. Ця інформація зацікавить в першу чергу громадян призовного віку та офіцерів запасу, які закінчили військові кафедри. Резервісти підрозділів територіальної оборони звільняються від проходження строкової служби. Для офіцерів - 10 ( ДЕСЯТЬ ) років, для солдат - 6 ( ШІСТЬ) роки. З питань укладання контракту на службу в резерві Ви можете звернутися до найближчого військкомату або до командування батальйону за місцем проживання. Строк служби у військовому резерві може бути щоразу продовжений на 3-5 років до досягнення громадянином граничного віку перебування у військовому резерві. Резервістам, які уклали контракт, надається переважне право отримати вищестоящу посаду та чергові військові звання. Збереження робочого місця на весь період виконання обов’язків служби у військовому резерві. Резервіст проходить підготовку у своєму підрозділі на посаді згідно з контрактом та залучається до участі в усіх найбільш значущих заходах бойової підготовки (бойові стрільби, тактичні навчання). Резервістам щорічно виплачується грошова винагорода у відповідності із військовим званням за результатами виконання програми підготовки. Не забувайте про КРИМ, ДОНЕЦЬК та ЛУГАНСЬК! Ворог може опинитися біля воріт швидше, чим ви зможете втекти за кордон. Румунський та Придністровський кордон близько. А ви неготові оборонятися. Якщо Ви справжній патріот, бажаєте завжди бути готовим до захисту Батьківщини і свого району, стати на захист своїх родин, захистити своє майбутнє - запрошуємо вас за адресою: м. Кіцмань, вул.. Сковороди 15. моб. тел. - 095 772 10 51 тел. - 2 - 16 - 33 ( Кіцманський ОРВК )


09.07.2019 09:23

З 08 липня вводяться нові рахунки для Фонду соціального страхування
З 08 липня вводяться нові рахунки для Фонду соціального страхування Для Кіцманського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України ЄДРПОУ 41450042 відкрито рахунки 3717 на балансі центрального апарату Казначейства України: - для зарахування коштів (дохідний) - код банку 899998, банк отримувача Казначейство України (ЕАП) Рахунок 37173000124127 - для проведення витрат - код банку 820172, банк отримувача Казначейство України. Рахунок 37170000706229 Нові рахунки вводять у дію з 08 липня 2019 року. Аби належно і своєчасно зараховувати кошти та мінімізувати нез'ясовані надходження Казначейство України просить платників, починаючи з 08 липня 2019 року, забезпечити спрямування коштів виключно на рахунки 3717, відкриті на балансі Казначейства. Кошти, сплачені платниками на старі рахунки, не будуть зараховувати, а повертатимуть як нез'ясовані надходження.


12.02.2019 12:18

Військова служба за контрактом в ЗСУ – почесний обов’язок справжніх чоловіків!
Із метою виконання завдань відновлення боєздатності Збройних Сил України Кіцманський об’єднаний районний військовий комісаріат проводить набір громадян України віком від 18 до 57 років на військову службу за контрактом на посади рядового, сержантського та старшинського складу. Військова служба за контрактом — це особливий вид державної служби, яку проходять громадяни у Збройних Силах України, які в добровільному порядку вступили на військову службу на певний період. На військову службу за контрактом приймаються громадяни, які пройшли професійно-психологічний відбір і відповідають установленим вимогам проходження військової служби. Військовослужбовцям Збройних Сил України держава гарантує: стабільне грошове забезпечення, одноразову грошову винагороду при укладанні першого контакту, виплату грошового забезпечення на оздоровлення, щорічну відпустку (від 30 діб), професійне зростання, безкоштовне медичне обслуговування в закладах МО України та інше. Терміни укладання контрактів: - на 3 роки – для осіб рядового складу; - від 3 до 5 років – для осіб сержантського і старшинського складу; - на 6 місяців - для військовослужбовців строкової військової служби та військовослужбовців військової служби за призовом під час мобілізації, на особливий період, які під час дії особливого періоду вислужили не менше 11 місяців, осіб, звільнених з військової служби під час дії особливого періоду, які приймаються на військову службу за контрактом у період з моменту оголошення мобілізації до часу введення воєнного стану або оголошення рішення про демобілізацію. За детальною інформацією щодо проходження військової служби за контрактом звертатись до Кіцманського об’єднаного районного військового комісаріату за адресою: м.Кіцмань вул.Сковороди 15, тел.21633, 050-103-53-05. Військовий комісар Кіцманського об’єднаного районного військового комісаріату майор Олександр ТОВСТИЙ


Tеми