Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація
  • SiteHeart

Кіцманський район

Новини району ( Інформації )

28.03.2017 10:19

ЗВІТ депутата Кіцманської районної ради VII скликання ГРИЦЮКА ВОЛОДИМИРА ТОДОРОВИЧА про проведену роботу Кіцмань-2017
ЗВІТ депутата Кіцманської районної ради VII скликання ГРИЦЮКА ВОЛОДИМИРА ТОДОРОВИЧА про проведену роботу Кіцмань-2017 У відповідності до статті 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» представляю свій звіт, як депутата-мажоритарника по Брусницькій сільській раді. На мою думку, саме сьогодні, в період реформ в нашій країні, вагомо і авторитетно має звучати зважене слово депутатського корпусу, кожного депутата чи посадової особи місцевого самоврядування. Ознакою і показником змін у сьогоденні нашої країни, яка визначає суспільну й політичну ситуацію в ній, є турбота про людей. Втілення в життя основних напрямів поліпшення соціально-економічного становища краю та усіх сфер життя наших земляків неможливе без участі в цьому процесі місцевого самоврядування. Адже депутат - це не просто представник влади, особа, яка наділена особливими повноваженнями та здатна безпосередньо впливати на ситуацію у регіоні в цілому. В першу чергу це обранець громади, який дав чималій когорті людей конкретні обіцянки та зобов'язаний їх виконати, зробити все можливе аби покращити життя соціальних верств і конкретних громадян, У своїй депутатській діяльності я додержувався Конституції та законів України, регламенту ради та інших нормативно-правових актів. Сьогодні можу із упевненістю підвести риску і визначити, що вдалося зробити позитивного за цей період, проаналізувати свої помилки. У депутатській діяльності опираюся на достатній практичний досвід роботи в галузі освіти. Зараз - директор Зеленівського загальноосвітнього навчального закладу І-П ступенів. Звітуючи перед своїми виборцями, які виявили мені цю високу довіру, я маю всі підстави стверджувати, що мої принципи Свободи, Законності та Справедливості були й залишаються непорушними і спрямовуються на задоволення інтересів моїх земляків. Гордий тим, що наданий мені депутатський мандат завжди використовував в інтересах своїх виборців, а не особистої наживи. Упродовж періоду роботи депутатського корпусу Кіцманської районної ради сьомого скликання відбулося 10 сесій. Хочу зазначити, що відвідав 10 засідань. Відповідно до рішення районної ради був обраний головою постійної комісії з питань освіти, культури, молоді та спорту. В цій комісії ми проводили активну роботу: розглядали звернення громадян, розробляли проекти рішень, висловлювали пропозиції, зауваження. В переважній більшості виникали питання по роботі в галузях освіти, культури, спорту, призначенню виплати стипендій, премій, допомога. Кожне звернення було розглянуте, кожна пропозиція взята до уваги. За звітний період мною проведено кілька прийомів та зустрічей з виборцями. Часто спілкуюся індивідуально, дослухаюся до проблем односельчан, озвучую їх на сесіях Брусницької сільської ради, які відвідую.


14.12.2016 10:41

У Кіцмані вручили перший біометричний паспорт
У Кіцмані вручили перший біометричний паспорт У вівторок, 13 грудня у Кіцманському районному секторі управління ДМС у Чернівецькій області було вручено біометричний паспорт громадянина України з безконтактним електронним носієм. Його щасливою власницею стала юна 14-річна кіцманчанка Ірина Михальчук. У Кіцмані вручили перший біометричний паспорт Дізнавшись про те, що вже з 14 років можна отримати посвідчення громадянина України нового зразка, дівчина звернулася у державну міграційну службу, зібрала необхідний пакет документів і вже за якийсь час прийшла, щоб забрати бажаний паспорт.


09.08.2016 11:44

Важливо для газоспоживачів
Важливо для газоспоживачів Інформуємо, що з 1.08.2016 р. у нашому управлінні в три рази зменшено штат контролерів, однією із функцій яких було регулярне зняття показників газових лічильників. Відтепер, відповідно до нового Кодексу, такі показники контролери будуть знімати в кожного абонента лише один раз на півроку. Натомість за цим Кодексом кожен газоспоживач зобов`язаний самостійно щомісяця в період з 28 по 3 число надавати показники свого лічильника до газової служби. Це дуже просто зробити одним із таких способів (на вибір абонента): - через Особистий кабінет, пройшовши реєстрацію на сайті 104.uа, де розміщено покрокову інструкцію щодо реєстрації. Про порядок реєстрації також можна довідатися за телефоном (0372) 931-904; - через IVR цілодобово за номером телефону контакт-центру 0372-931-904 є можливість передати показник без участі оператора, самостійно ввівши особовий рахунок та показник; - через смс на мобільний номер телефону 7104 у форматі: номер особового рахунку — пробіл — показник лічильника (приклад тексту повідомлення: 1600152343 23698); - за номером телефону контролера, який обслуговує ваш населений пункт; - надіславши листа на електронну адресу: contact@cv.104.ua (при цьому необхідно зазначати: прізвище, ім’я, по батькові, номер особового рахунку (або адресу), показання лічильника, дату фіксації показника).


01.03.2016 11:54

ЯК СПЛАЧУВАТИ ЛИШЕ ЗА РЕАЛЬНО СПОЖИТИЙ ГАЗ
ЯК СПЛАЧУВАТИ ЛИШЕ ЗА РЕАЛЬНО СПОЖИТИЙ ГАЗ Найчастішими питаннями з якими споживачі сьогодні звертаються до ПАТ «Чернівцігаз» є: чому показання в квитанції не співпадають з переданими або звідки виник борг?


01.03.2016 11:34

ПАТ «ЧЕРНІВЦІГАЗ» НАГАДУЄ ПРО ВАЖЛИВІСТЬ ВЧАСНОГО НАДАННЯ ПОКАЗАНЬ ЛІЧИЛЬНИКА
ПАТ «ЧЕРНІВЦІГАЗ» НАГАДУЄ ПРО ВАЖЛИВІСТЬ ВЧАСНОГО НАДАННЯ ПОКАЗАНЬ ЛІЧИЛЬНИКА Вчасне надання показань лічильника газу є запорукою коректного розрахунку плати за спожите блакитне паливо.


18.01.2016 12:30

Інформація територіального управління Рахункової палати
Територіальне управління Рахункової палати по Вінницькій, Житомирській, Кіровоградській, Хмельницькій та Чернівецькій областях інформує


26.10.2015 11:04

Запровадження пілотних проектів у сфері державної реєстрації юридичних та фізичних осіб-підприємців
З метою створення сприятливих умов для отримання фізичними та юридичними особами адміністративних послуг у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб–підприємців у Чернівецькій області з 16.10.2015 запроваджується пілотний проект «Екстериторіальність подання документів».


03.02.2015 16:12

До відома депутатів, міського, селищних та сільських голів, усіх зацікавлених осіб
Роз’яснюємо порядок підготовки та відбору інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізовуватися за рахунок бюджетних коштів. Відповідно до чинного законодавства з 2013 року фінансування з державного бюджету об'єктів соціальної сфери здійснюється за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. Порядок підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, та Порядок використання зазначених коштів затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 4.07.2012 №656 "Питання державного фонду регіонального розвитку".


07.02.2014 11:30

Депутатам Кіцманської районної ради
Звертаємо Вашу увагу, що згідно підпункту б пункту 1 ст.4.Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», що набув чинності 01 липня 2011р. зі змінами та доповненнями депутати місцевих рад є суб’єктами декларування.


22.01.2014 15:20

Інформує Нацдержслужба України
Протягом 2013 року до Нацдержслужби України та управлінь державної служби Головного управління державної служби України в Автономній Республіці Крим, областях, мм. Києві та Севастополі надійшло 13 063 звернення громадян.


19.12.2013 11:40

ДО УВАГИ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ!!! Зміна КВЕДу-2005 на КВЕД-2010 завершується.
До кінця 2013 року всі підприємці та юридичні особи повинні пройти перереєстрацію видів своєї економічної діяльності.


06.08.2013 15:11

Трудовий архів допоможе кожному
За період функціонування трудового архіву, з 2004 року, на зберігання передані документи з особового складу 51-ою організацією різних форм власності, які ліквідовані.


17.05.2013 14:53

Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування інформує
24 квітня цього року відбулося чергове засідання Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування "Українська асоціація районних та обласних рад".


15.02.2012 17:08

Відбувся семінар
Відбувся семінар Управлінням держслужби Головдержслужби України в Чернівецькій області спільно з сектором запобігання та протидії корупції апарату Чернівецької обласної державної адміністрації сьогодні в залі засідань районної ради проведено семінар з питань державної кадрової політики, запобігання та протидії корупції за участю голови Кіцманської районної ради В.Г.Ящука, заступника голови Кіцманської районної державної адміністрації Ю.Д.Косара, міського, селищних та сільських голів Кіцманського району, керівників установ та організацій, працівників структурних підрозділів райдержадміністрації, районної ради, представників засобів масової інформації.


13.02.2012 10:31

Змінилася форма декларації
Відповідно до пп. 49.18.4 п. 49.18 ст. 49 Податкового кодексу термін подання податкової декларації про майновий стан і доходи, за базовий звітний (податковий) період, який дорівнює календарному року, для платників податку на доходи фізичних осіб встановлено до 1 травня року, що настає за звітним.Звертаємо увагу громадян, що в 2012 р. змінено форму податкової декларації. Наказом №1395 затверджено нову форму податкової декларації про майновий стан і доходи та додатки до неї відповідно до п.179.9 ст. 179 Податкового кодексу.Суттєвою відмінністю цьогорічної компанії декларування доходів є обов’язок фізичних осіб, які протягом звітного року отримували дохід у вигляді заробітної плати та суми винагород за цивільно-правовими договорами від декількох податкових агентів і при цьому загальна сума такого доходу за будь-який календарний місяць перевищувала десятикратний розмір мінімальної заробітної плати, встановленої законом станом на 1 січня звітного податкового року (у 2011 р. – 9410 грн.), подавати декларацію про майновий стан і доходи за своїм місцем реєстрації (пп.«є»п.176.1 ст.176 Податкового кодексу).Податковими агентами щодо податку на доходи фізичних осіб виступають юридичні та фізичні особи – суб’єкти господарської діяльності та особи, які займаються незалежною професійною діяльністю.


Tеми