Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Кіцманський район

Новини району ( Громадське життя )

09.02.2018 15:54

Акція «Велика українська хода» відбулася в Кіцмані
Акція «Велика українська хода» відбулася в Кіцмані Незвичайна патріотична акція відбулася 9 лютого у Кіцмані. Більше сотні українських прапорів, серед яких Державні Прапори України, прапори міст та стяги, які побували на полях боїв на Сході нашої держави, майоріли біля приміщення районної ради та на прилеглих алеях. Акція «Велика українська хода» відбулася в Кіцмані. Організатор Всеукраїнської акції «Велика Українська хода» волонтер Катерина Валевська, яка побувала у багатьох великих і малих містах нашої держави, зазначила, що приурочує свій захід Героям Революції Гідності та АТО. На Буковині їй допомагає волонтерка Оксана Герасименко. Мета акції — пронести через усю Україну дух патріотизму, свободи і єдності, вшанувати загиблих за незалежність нашої держави. Розпочали цю акцію на Майдані у Києві 14 вересня 2014 року. Четвертий рік поспіль у кожному місті до експозиції долучають ще один прапор з підписами місцевих жителів. Голова районної ради Петро Лумей та т.в.о.голови райдержадміністрації Юрій Косар подякували волонтерам та передали прапор від нашого району, на якому написали свої побажання присутні. Також було організовано виставку шевронів бойових підрозділів українських захисників, частин зброї і осколків із зони АТО. Районна влада підтримала патріотичну акцію та допомогла з організацією «Великої української ходи» в Кіцмані.


31.05.2017 15:42

Відбулося відкриття в нового приміщення управління Пенсійного фонду в Кіцманському районі
Відбулося відкриття в нового приміщення управління Пенсійного фонду в Кіцманському районі Сьогодні, 31 травня голова Кіцманської районної ради Петро Васильович Лумей взяв участь в урочистому відкритті нового приміщення Кіцманського управління обслуговування громадян головного управління пенсійного фонду України. В заході також взяли участь голова Чернівецької ОДА – Олександр Георгійович Фищук, депутат Верховної Ради України – Іван Петрович Рибак, голова Кіцманської РДА – Іван Васильович Друцул, начальник головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Михайло Романів, начальник районного управління Пенсійного фонду Тетяна Шемчук. Тепер пенсійний фонд розташований у приміщенні державної форми власності, де знаходиться й управління держслужби надзвичайних ситуацій Кіцманського району.


24.10.2016 12:16

Кіцманські волонтери знову відправили допомогу в зону АТО
Кіцманські волонтери знову відправили допомогу в зону АТО Цими вихідними невтомні волонтери Кіцманського волонтерського центру допомоги Українській Армії та їх помічники — небайдужі жителі району, підприємці, представники влади знову організували відправку допомоги нашим захисникам, які несуть службу на Сході України. Продукти харчування, смачні гостинці, теплі речі та багато іншого підтримають наших воїнів фізично і морально. А всі, хто хоче долучитися до доброї справи, можуть приносити допомогу у Кіцманський волонтерський центр допомоги Українській Армії, який розміщується в будівлі районної ради. Адже відправивши один автомобіль на Схід, волонтери збирають продукти і речі для відправки наступного.


12.03.2016 11:37

Працівники районної ради прибрали прибудинкову територію
Працівники районної ради прибрали прибудинкову територію Працівники виконавчого апарату районної ради з власної ініціативи прибрали прибудинкову територію районної ради, було зібрано та вивезено опале з осені листя, зрізано сухі гілки на деревах та підбілено стовбури дерев. Після прибирання територія стала охайнішою та затишнішою. Сподіваємось, що нашу ініціативу підхоплять інші трудові колективи та мешканці району


27.11.2015 16:14

Пам'яті жертв голодомору та політичних репресій
Пам Відбувся мітинг-реквієм пам'яті жертв голодомору та політичних репресій в Україні


10.11.2014 11:46

Все для фронту, все для перемоги
Все для фронту, все для перемоги У понеділок, третього листопада, в районному будинку народної творчості та дозвілля відбулись урочистості, які об’єднали три знакові події в українській історії: 96-ту річницю Буковинського віча, 70-ліття визволення України від німецько-фашистських окупантів, 25-річчя створення Народного Руху України.


23.09.2013 10:39

Верхні Станівці багаті природними ресурсами і працьовитими людьми
Верхні Станівці багаті природними ресурсами і працьовитими людьми Верхні Станівці багаті природними ресурсами і працьовитими людьми


23.09.2013 10:35

Громада — за здоровий спосіб життя
Громада — за здоровий спосіб життя
Минулої неділі у селі Шипинці відбулася приємна подія


01.07.2013 12:25

Славно відсвяткували 600-річчя Суховерхова
Славно відсвяткували 600-річчя Суховерхова Найбільшою цінністю кожного села є люди, які в ньому живуть і працюють, проявляють активну громадську позицію, вміють згуртуватися задля спільної справи, а також гарно і змістовно відпочити при нагоді.


28.05.2013 12:54

День вишиванки на Кіцманщині
Здавна сорочка була захистом людини від впливу зовнішніх факторів


Tеми