Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Кіцманський район

Новини району ( Законність і правопорядок )

27.03.2018 14:32

ВІЙСЬКОВА СЛУЖБА ЗА КОНТРАКТОМ У ЗБРОЙНИХ СИЛАХ УКРАЇНИ!
З 01 березня 2018 року набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 30.08.2017 №704 «Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб» в частині виплати одноразової грошової допомоги військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу, після укладення ними першого контракту (п.6 пп.8 Постанови).


14.07.2017 15:43

Відбулась координаційна нарада керівників правоохоронних органів
Відбулась координаційна нарада керівників правоохоронних органів Сьогодні 14 липня 2017 року, заступник голови Кіцманської районної ради Іван Гулей взяв участь в координаційній нараді керівників правоохоронних органів, щодо стану запобігання і протидії злочинності в Кіцманському, Заставнівському, Вижницькому та Путильському районах продовж 6 місяців 2017 року. Про стан справ та проведену роботу щодо запобігання і протидії злочинності в районах присутніх ознайомили керівник Кіцманської місцевої прокуратури Никифорук Андрій Степанович та начальники Кіцманського , Заставнівського, Вижницького та Путильського районних відділів поліції.


17.02.2017 15:37

Відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів чотирьох районів
Відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів чотирьох районів Кіцманською місцевою прокуратурою проведено координаційну нараду керівників правоохоронних органів Кіцманського, Заставнівського, Вижницького та Путильського районів. У нараді також взяли участь голова Кіцманської районної державної адміністрації І.Друцул та заступник голови Кіцманської районної ради І.Гулей. На нараді обговорено позитивні досягнення в період 2016 року, звернуто увагу на основні недоліки та визначено низку основних пріорітетних напрямів у роботі на перше півріччя 2017 року. Зокрема, боротьба із злочинністю у бюджетній, земельній, лісовій сферах та надросфері.


21.10.2016 12:15

У Кіцмані заборонено продавати алкоголь уночі
У Кіцмані заборонено продавати алкоголь уночі На X сесії Кіцманської міської ради VІI скликання від 13 жовтня 2016 року прийнято рішення «Про заборону продажу алкогольних напоїв та пива в стаціонарних об’єктах торгівлі та малих архітектурних формах в м.Кіцмань»


07.10.2016 12:20

Звернення Кіцманського відділу поліції ГУНП в Чернівецькій області до жителів району
Звернення Кіцманського відділу поліції ГУНП в Чернівецькій області до жителів району Оперативна обстановка в Україні залишається складною. Значному її загостренню певною мірою сприяє наявність у населення великої кількості вогнепальної зброї. Саме проблема її незаконного поширення викликає занепокоєння органів внутрішніх справ. Ми вкрай стурбовані тим, що значна кількість вогнепальної зброї потрапляє до рук злочинців, які за її допомогою скоюють найбільш зухвалі та небезпечні злочини.


30.09.2016 14:40

До уваги водіїв!
До уваги водіїв! З 1 жовтня на заміських дорогах необхідно вмикати денні ходові вогні або ближнє світло фар! Нагадуємо, ця вимога пункту 9.8 Правил дорожнього руху діє з 1 жовтня по 1 травня, є обов’язковою для виконання і покликана підвищити безпеку дорожнього руху на затемнених ділянках дороги як у світлу пору доби, так і в темну. Звертаємо увагу, що саме в зазначений період у зв’язку зі скороченням світлового дня та погодними умовами виникає необхідність у підвищенні видимості автомобіля для пішоходів та інших учасників руху.


30.09.2016 12:11

Керівник обласної поліції провів особистий прийом громадян у Кіцмані
Керівник обласної поліції провів особистий прийом громадян у Кіцмані Вже традиційно керівник поліції Буковини кожного четверга проводить виїзні особисті прийоми громадян у районах області. Цього разу Сергій Пілігрім відвідав Кіцманщину, зустрівся з головами районної державної адміністрації, районної ради, районного суду, керівником місцевої прокуратури, міським головою та мешканцями району. Під час особистого прийому керівник поліції Буковини спілкувався з кожним відвідувачем індивідуально, ретельно з’ясовував суть питань. Тож кожен мав змогу викласти свою проблему, отримати пораду і дізнатися перспективу рішення.


05.08.2016 15:31

Голова районної ради взяв участь у роботі координаційної наради керівників правоохоронних органів.
Голова районної ради взяв участь у роботі координаційної наради керівників правоохоронних органів. Сьогодні, 5 серпня у голова Кіцманської районної ради Лумей П.В. взяв участь у роботі координаційної наради керівників правоохоронних органів з порядком денним: "Про стан запобігання і протидії злочинності у Кіцманському, Заставнівському, Вижниуькому та Путильському районах у І півріччі 2016 року". Також на VIII сесії районної ради VII скликання заслухано інформацію Кіцманської місцевої прокуратури про стан законності, боротьби із злочинністю та результати діяльності на території району.


17.02.2015 15:20

Відбулася зустріч
12 лютого 2015 року за ініціативою і головуванням прокурора району Лопачука В.М. та участі заступника голови районної ради Грекула В.В., представників громадських і волонтерських організацій на місцях, проведено зустріч у якій проінформовано учасників про проведену прокуратурою району роботу упродовж 2014 року та січня 2015 року, доведено до відома пріоритети роботи прокуратури району у І півріччі 2015 року, із врахуванням Закону України «Про прокуратуру» (в новій редакції); обговорено стан законності на території Кіцманського району, визначено заходи щодо її зміцнення, з'ясовано зауваження до роботи прокуратури району.


20.08.2014 08:45

Вимушені переселенці із зони проведення АТО, які раніше подавали заяви на оформлення закордонного паспорта, можуть отримати документи за місцем перебування
Державна міграційна служба фіксує багато звернень мешканців Донецької та Луганської областей, які подали заяви на оформлення закордонного паспорта за місцем проживання, але не отримавши документ змушені були залишити свої домівки та тимчасово переїхати до інших регіонів України.


20.08.2014 08:44

Права громадян України, які переміщуються з окупованої території та районів проведення АТО
З метою дотримання прав громадян України, які переміщені з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції, до надання паспортних послуг залучені Центри обслуговування громадян «Паспортний сервіс» ДП Документ. Тут вимушені переселенці можуть отримати послуги з вклеювання фото по досягненню відповідного віку, реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування, оформлення та видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон та проїзного документа дитини.


06.08.2013 15:36

Правоохоронні органи району скоординовують дії
Правоохоронні органи району скоординовують дії 30 липня в прокуратурі району відбулася координаційна рада керівників правоохоронних органів району за участю голови райдержадміністрації Олега Унгуряна і голови районної ради Василя Ящука.


Tеми