Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Кіцманський район

Новини району ( Міжрегіональне співробітництво )

09.02.2016 17:11

Відбувся “Форум Місцевого Розвитку Кіцманського району”
Відбувся “Форум Місцевого Розвитку Кіцманського району” 9 лютого 2016 року в рамках проекту ЄС/ПРООН відбувся “Форум Місцевого Розвитку Кіцманського району”


25.03.2013 14:50

На Кіцманщині побувала делегація з Хорватії
На Кіцманщині побувала делегація з Хорватії Минулої п’ятниці відбулася зустріч керівників нашого району із делегацією Вараждинської жупанії Республіки Хорватія на чолі з жупаном регіону Предрагом Штромаром. Гості з Хорватії побували на Кіцманщині в рамках першого візиту на Буковину з метою налагодження партнерського співробітництва.Під час зустрічі голова райдержадміністрації Олег Унгурян розповів членам делегації про історію району, економіку, культурні надбання, а також — про перспективи розвитку та можливої співпраці. Олег Унгурян запросив Предрага Штромара із делегацією відвідати Кіцманщину влітку під час святкування 600-ліття з дня першої писемної згадки про місто Кіцмань.З роботою органів місцевого самоврядування Кіцманщини та життям громад району ознайомив гостей голова районної ради Василь Ящук.


17.08.2012 16:32

Співпраця в рамках транскордонного співробітництва
Співпраця в рамках транскордонного співробітництва Минулого тижня на Кіцманщині побував консул Генерального консульства України в Сучаві (Румунія) Василь Неровний. Під час робочої зустрічі консула з головою райдержадміністрації Олегом Унгуряном, головою районної ради Василем Ящуком і головним лікарем району Василем Залявським було обговорено участь нашого району в проектах транскордонного співробітництва Україна-Румунія-Молдова.Вперше консул Василь Неровний відвідав Кіцманщину в травні минулого року, коли на святі останнього дзвоника в Кліводинському ЗНЗ відкривали меморіальну дошку на честь Дениса Онищука — українського письменника з Румунії, який в 1911 році був випускником цієї школи. Після знайомства з кіцманчанами консул організував приїзд делегації з Румунії для налагодження співпраці в медичній та інших сферах. І цього року на запрошення колег із Румунії кіцманські медики взяли участь у міжнародному симпозиумі (про цю подію вже йшлося у позаминулому номері "ВЖ").Під час зустрічі посадовців було обговорено можливі умови транскордонного співробітництва у галузі медицини та інших напрямках, проаналізовано зроблене протягом останнього року та намічено плани на майбутнє.На знімку: голова райдержадміністрації Олег УНГУРЯН, голова районної ради Василь Ящук, головний лікар району Василь Залявський і консул Генконсульства України в Сучаві Василь НЕРОВНИЙ.


Tеми