Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація
  • SiteHeart

Кіцманський район

Новини району ( Патріотична робота )

13.07.2016 10:36

Волонтери на лужанському аеродромі тестували безпілотники
Волонтери на лужанському аеродромі тестували безпілотники Чернівецькі волонтери разом із колегами з інших міст розбили на аеродромі намет, встановили різноманітну техніку та тестували літальні системи. За словами голови ГО “Центр безпілотних літальних апаратів» Олега Ботушанського, на сьогоднішній день бракує підтримки місцевої влади для того, щоб допомоги українським військовим. А також не вистачає коштів, адже вартість одного апарату може становити від 1 до 4 тисяч доларів. Оскільки більшість запчастин до безпілотників купують з-за кордону.


25.01.2016 10:23

КІЦМАНСЬКИЙ ОРВК ЗАПРОШУЄ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ
КІЦМАНСЬКИЙ ОРВК ЗАПРОШУЄ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ У ЖИТТІ КОЖНОЇ ЛЮДИНИ НАСТАЄ МОМЕНТ, КОЛИ ПОТРІБНО ЗРОБИТИ ДЛЯ СЕБЕ ВИБІР - ВІД МРІЙ ТА ФАНТАЗІЙ ДО ВИЗНАЧЕННЯ МІСЦЯ У ПОДАЛЬШОМУ ЖИТТІ Кіцманським ОРВК проводиться відбір кандидатів на військову службу за контрактом до усіх видів Збройних Сил України, військову службу у військовому резерві.


02.11.2010 09:41

Квіти полеглим воїнам.
Квіти полеглим воїнам. З нагоди 66-ї річниці визволення України від фашистських загарбників, 28 жовтня, в Кіцмані відбулося покладання квітів до меморіалу Слави і Пам’ятного Хреста. Кіцманчани вшанували пам’ять тих, хто, пожертвувавши своїм життям, заплатив цим за наше мирне сьогодення.


Tеми