Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Кіцманський район

Новини району ( Діяльність органів виконавчої влади )

11.04.2017 14:55

Голова Кіцманської райдержадміністрації Іван Друцул прозвітував перед громадськістю
Голова Кіцманської райдержадміністрації Іван Друцул прозвітував перед громадськістю Загалом у звіті окреслені основні напрямки здійсненої роботи, досягнення та здобутки у всіх галузях району, використання бюджетних коштів тощо. Іван Друцул також відповів на запитання присутніх у залі, що стосувались соціального захисту населення, ремонту доріг, розвитку інфраструктури, проведення благоустрою тощо. Керівник виконавчої гілки влади також наголосив, що за звітній період вдалося завершити два довгобуди: Брусницьку амбулаторію та ІІ нитку водогону «Лужани-Кіцмань». Крім того влада працює над покращенням матеріально-технічного стану медичної та освітньої галузей району. Відтак голова адміністрації подякував за конструктивну спільну роботу органам місцевого самоврядування та закликав до подальшої співпраці на розвиток району і благополуччя його мешканців. «Є ще багато невирішених питань та проблем, але ми працюємо і в нас є з чим іти до людей. Хочу вас запевнити, що така робота триватиме й надалі", – наголосив Іван Друцул. Також керівник привітав усіх із прийдешніми Великодніми святами і побажав здоров’я, щастя, мирного неба, благополуччя, наснаги для добрих і корисних справ на добробут і процвітання Кіцманщини та України.


16.08.2016 11:28

Відбулася колегія РДА
Відбулася колегія РДА Сьогодні, 16 серпня 2016 року, в малій залі районної ради відбулося засідання колегії районної державної адміністрації. В роботі колегії взяв участь голова Кіцманської районної ради Лумей П.В. Згідно порядку денного на засіданні колегії розглянуто питання: - Про підготовку об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років - доповідав завідувач сектору з питань житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації Лисак Родіон Іванович; - Про стан погашення боргів до бюджету Пенсійного фонду України - доповідала начальник управлiння Пенсiйного фонду України у Кiцманському районi Шемчук Тетяна Михайлівна; - Про підсумки роботи шкіл естетичного виховання Кіцманського району - доповідала начальник відділу культури, національностей та релігій райдержадміністрації Тощук Оксана Дмитрівна.


20.04.2015 10:48

Підбили підсумки у сфері цивільного захисту
Підбили підсумки у сфері цивільного захисту Минулого тижня голова районної державної адміністрації Іван Друцул провів розширену нараду, яка стосувалася важливого питання для нашого сьогодення — сфери цивільного захисту населення і техногенно-екологічної безпеки. Адже минулий рік став для цієї сфери діяльності справжнім випробуванням на стійкість і готовність до надзвичайних ситуацій в умовах посягань на цілісність України. Підсумки роботи органів місцевого самоврядування і районних служб у сфері цивільного захисту населення у 2014 році та І кварталі 2015 року підводили начальник управління цивільного захисту Чернівецької обласної державної адміністрації Олексій Гайдай, т.в.о. заступника начальника Управління ДСНС України у Чернівецькій області Роман Сушинський, заступник голови районної державної адміністрації Юрій Косар, голова Кіцманської районної ради Павло Лупул, начальник районного відділу УДСНС України в Чернівецькій області Віктор Колодрівський, завідувач сектору з питань надзвичайних ситуацій Кіцманської райдержадміністрації Максим Заремський.


16.09.2014 11:04

Паспортні послуги та реєстрацію місця проживання здійснюватиме Центр надання адміністративних послуг при Кіцманській районній державній адміністрації
Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 року № 523-Р визначено перелік адміністративних послуг Державної міграційної служби, які будуть передані Центрам надання адміністративних послуг (ЦНАП).


11.02.2013 14:18

Проведено нараду з головами місцевих рад
Міський, селищні та сільські головами 07 лютого цього року взяли участь у нараді, що проведена Кіцманською районною державною адміністрацією за участю голови райдержадміністрації Унгуряна О.М. про забезпечення еколого-економічного обґрунтування сівозміни та впорядкування сільськогосподарських угідь. В нараді також взяли участь начальник Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації М.В.Олексюк, начальник Державної інспекції сільського господарства в Чернівецькій області В.С.Усик, начальник Головного управління Держземагенства в Чернівецькій області Г.П.Верденюк, директор інституту землеустрою Г.М.Павлюк та директор обласного державного центру «Облдержродючість» М.В.Денисюк.


07.02.2012 11:29

Звіт голови Кіцманської районної державної адміністрації щодо виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку, бюджету району і здійснення делегованих радою повноважень у 2011 році
Звіт голови Кіцманської районної державної адміністрації  щодо виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку, бюджету району і здійснення делегованих радою повноважень у 2011 році Робота районної державної адміністрації у 2011 році була спрямована на неухильне виконання законів України, указів та розпоряджень Президента України, актів і доручень Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, обласної державної адміністрації, рішень обласної та районної ради, програми економічного і соціального розвитку Кіцманського району та бюджету району.У звітному періоді районній державній адміністрації довелось вирішувати питання не тільки соціально-економічного і культурного розвитку району, але і вживати заходів щодо мінімізації наслідків світової фінансової кризи на економіку та подолання наслідків стихійного лиха, що сталося влітку 2010 року.В економічній сфері дії влади були зосереджені на подоланні існуючих проблем і перешкод на шляху до розбудови ринкової економіки, забезпечення системного зростання продукції у базових галузях, залучення внутрішніх та іноземних інвестицій, розширення внутрішнього ринку, здійснення заходів із детінізації економічних процесів.


25.01.2011 14:28

Михайло Папієв представив голову райдержадміністрації Олега Унгуряна.
Михайло Папієв представив голову райдержадміністрації Олега Унгуряна. На Водохреща, 19 січня, відбулося представлення голови райдержадміністрації Олега Унгуряна. Голова облдержадміністрації Михайло Папієв привітав усіх присутніх зі святом Богоявлення Господнього та зачитав Розпорядження Президента України № 47/2011-рп від 14 січня 2011 року «Про призначення О.Унгуряна головою Кіцманської районної державної адміністрації Чернівецької області».


Tеми