Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Кіцманський район

Новини району ( Діяльність органів виконавчої влади )

30.05.2019 11:50

ЗВІТ Т.В.О. ГОЛОВИ КІЦМАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ПРО ВИКОНАННЯ ПРОГРАМИ ЕКОНОМІЧНОГО І СОЦІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ЗА 2018 РІК
ЗВІТ Т.В.О. ГОЛОВИ КІЦМАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ПРО ВИКОНАННЯ ПРОГРАМИ ЕКОНОМІЧНОГО І СОЦІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ЗА 2018 РІК ЗВІТ Т.В.О. ГОЛОВИ КІЦМАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ПРО ВИКОНАННЯ ПРОГРАМИ ЕКОНОМІЧНОГО І СОЦІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ЗА 2018 РІК


11.04.2017 14:55

Голова Кіцманської райдержадміністрації Іван Друцул прозвітував перед громадськістю
Голова Кіцманської райдержадміністрації Іван Друцул прозвітував перед громадськістю Загалом у звіті окреслені основні напрямки здійсненої роботи, досягнення та здобутки у всіх галузях району, використання бюджетних коштів тощо. Іван Друцул також відповів на запитання присутніх у залі, що стосувались соціального захисту населення, ремонту доріг, розвитку інфраструктури, проведення благоустрою тощо. Керівник виконавчої гілки влади також наголосив, що за звітній період вдалося завершити два довгобуди: Брусницьку амбулаторію та ІІ нитку водогону «Лужани-Кіцмань». Крім того влада працює над покращенням матеріально-технічного стану медичної та освітньої галузей району. Відтак голова адміністрації подякував за конструктивну спільну роботу органам місцевого самоврядування та закликав до подальшої співпраці на розвиток району і благополуччя його мешканців. «Є ще багато невирішених питань та проблем, але ми працюємо і в нас є з чим іти до людей. Хочу вас запевнити, що така робота триватиме й надалі", – наголосив Іван Друцул. Також керівник привітав усіх із прийдешніми Великодніми святами і побажав здоров’я, щастя, мирного неба, благополуччя, наснаги для добрих і корисних справ на добробут і процвітання Кіцманщини та України.


16.08.2016 11:28

Відбулася колегія РДА
Відбулася колегія РДА Сьогодні, 16 серпня 2016 року, в малій залі районної ради відбулося засідання колегії районної державної адміністрації. В роботі колегії взяв участь голова Кіцманської районної ради Лумей П.В. Згідно порядку денного на засіданні колегії розглянуто питання: - Про підготовку об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років - доповідав завідувач сектору з питань житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації Лисак Родіон Іванович; - Про стан погашення боргів до бюджету Пенсійного фонду України - доповідала начальник управлiння Пенсiйного фонду України у Кiцманському районi Шемчук Тетяна Михайлівна; - Про підсумки роботи шкіл естетичного виховання Кіцманського району - доповідала начальник відділу культури, національностей та релігій райдержадміністрації Тощук Оксана Дмитрівна.


20.04.2015 10:48

Підбили підсумки у сфері цивільного захисту
Підбили підсумки у сфері цивільного захисту Минулого тижня голова районної державної адміністрації Іван Друцул провів розширену нараду, яка стосувалася важливого питання для нашого сьогодення — сфери цивільного захисту населення і техногенно-екологічної безпеки. Адже минулий рік став для цієї сфери діяльності справжнім випробуванням на стійкість і готовність до надзвичайних ситуацій в умовах посягань на цілісність України. Підсумки роботи органів місцевого самоврядування і районних служб у сфері цивільного захисту населення у 2014 році та І кварталі 2015 року підводили начальник управління цивільного захисту Чернівецької обласної державної адміністрації Олексій Гайдай, т.в.о. заступника начальника Управління ДСНС України у Чернівецькій області Роман Сушинський, заступник голови районної державної адміністрації Юрій Косар, голова Кіцманської районної ради Павло Лупул, начальник районного відділу УДСНС України в Чернівецькій області Віктор Колодрівський, завідувач сектору з питань надзвичайних ситуацій Кіцманської райдержадміністрації Максим Заремський.


16.09.2014 11:04

Паспортні послуги та реєстрацію місця проживання здійснюватиме Центр надання адміністративних послуг при Кіцманській районній державній адміністрації
Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 року № 523-Р визначено перелік адміністративних послуг Державної міграційної служби, які будуть передані Центрам надання адміністративних послуг (ЦНАП).


11.02.2013 14:18

Проведено нараду з головами місцевих рад
Міський, селищні та сільські головами 07 лютого цього року взяли участь у нараді, що проведена Кіцманською районною державною адміністрацією за участю голови райдержадміністрації Унгуряна О.М. про забезпечення еколого-економічного обґрунтування сівозміни та впорядкування сільськогосподарських угідь. В нараді також взяли участь начальник Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації М.В.Олексюк, начальник Державної інспекції сільського господарства в Чернівецькій області В.С.Усик, начальник Головного управління Держземагенства в Чернівецькій області Г.П.Верденюк, директор інституту землеустрою Г.М.Павлюк та директор обласного державного центру «Облдержродючість» М.В.Денисюк.


07.02.2012 11:29

Звіт голови Кіцманської районної державної адміністрації щодо виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку, бюджету району і здійснення делегованих радою повноважень у 2011 році
Звіт голови Кіцманської районної державної адміністрації  щодо виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку, бюджету району і здійснення делегованих радою повноважень у 2011 році Робота районної державної адміністрації у 2011 році була спрямована на неухильне виконання законів України, указів та розпоряджень Президента України, актів і доручень Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, обласної державної адміністрації, рішень обласної та районної ради, програми економічного і соціального розвитку Кіцманського району та бюджету району.У звітному періоді районній державній адміністрації довелось вирішувати питання не тільки соціально-економічного і культурного розвитку району, але і вживати заходів щодо мінімізації наслідків світової фінансової кризи на економіку та подолання наслідків стихійного лиха, що сталося влітку 2010 року.В економічній сфері дії влади були зосереджені на подоланні існуючих проблем і перешкод на шляху до розбудови ринкової економіки, забезпечення системного зростання продукції у базових галузях, залучення внутрішніх та іноземних інвестицій, розширення внутрішнього ринку, здійснення заходів із детінізації економічних процесів.


Tеми