Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Кіцманський район

Новини району ( Медицина )

21.07.2017 12:45

Кіцманські медики розпочали співпрацю з італійськими колегами
Кіцманські медики розпочали співпрацю з італійськими колегами У рамках взаємодії передбачається приїзд італійських лікарів до Кіцманської ЦРЛ та скерування мешканців району на лікування до Італії Кіцманська центральна районна лікарня започаткувала новий напрямок у своїй діяльності. Задля покращення надання медичної допомоги мешканцям району та збільшення доступності до сучасних медичних послуг, лікувально-профілактичний заклад розпочав співпрацю з однією із громадських організацій міста Болонія, що в Італії. – Завдяки допомозі заробітчан з нашого району, які довгий час працювали в Болонії, вдалось налагодити співпрацю з однією із тамтешніх громадських організацій. До її складу, крім низки різних фахівців та поважних людей, входить чимало лікарів. Наразі вже уклали з благодійниками договір. Заплановано, що наша співпраця полягатиме в наданні консультаційної та лікувальної допомоги мешканцям Кіцманщини і, насамперед, учасникам АТО. Працюватимемо у двох напрямках – нейрохірургія та реабілітація, – розповідає головний лікар Кіцманської ЦРЛ Володимир Хромюк.


12.06.2017 09:37

Медсестра Кіцманської ЦРЛ здобула друге місце на обласному конкурсі
Медсестра Кіцманської ЦРЛ здобула друге місце на обласному конкурсі Впродовж 8-9 червня у Новоселиці за організації Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА, Асоціації медичних сестер Чернівецької області та Новоселицього медичного коледжу БДМУ відбувався щорічний конкурсу професійної майстерності медичних сестер "Ескулап-професіонал-2017”. Традиційно у змаганнях взяли участь представники кожної з районних медустанов області (4 учасниці з центральних районних лікарень і 7 з центрів первинної медико-санітарної допомоги) та ще по одній представниці від обласних та міських лікувально-профілактичних закладів. Конкурс складався з чотирьох етапів, два з яких були спрямовані на перевірку професійних знань та майстерності і передбачали складання 150 тестових завдання та демонстрацію практичних навичок з трьох основних напрямків системи охорони здоров’я – педіатрії, терапії та хірургії. Два інші етапи, «Привітання» і «Талановита людина – талановита у всьому», дозволяли розкрити й продемонструвати природні здібності, обдарування конкурсанток. Відповідно до результатів проходження всіх етапів конкурсу та отриманих оцінок, перемогу в "Ескулап-професіонал-2017” здобула медсестра офтальмологічного відділення КМУ "Чернівецька міська дитяча поліклініка” Ірина Костюк. Друге місце посіла медсестра відділення анестезіології та інтенсивної терапії Кіцманської ЦРЛ Тетяна Дячук. І третє призове місце дісталось відразу двом учасницями – медсестрі КМУ «Чернівецький обласний спеціалізований будинок дитини» Юлії Корні та завідуючій ФАПу села Довжок КУ "Центр ПМСД Новоселицького району” Наталії Савці.


15.12.2016 09:49

Буковина перша за кількістю хворих на грип та ГРВІ
Буковина перша за кількістю хворих на грип та ГРВІ Центр грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій Державного закладу «Український центр з контролю та моніторингу захворювань Міністерства охорони здоров’я України» подає аналіз захворюваності на грип та ГРВІ в Україні за період з 5 по 11 грудня (49 тиждень). За оперативними даними територіальних органів системи охорони здоров’я за звітний тиждень на грип та ГРВІ захворіла 300411 особа, з них 67 % – діти віком до 17 років. Показник захворюваності на грип та ГРВІ на 30,9 % більший за попередній. Найвищий показник зареєстровано в Чернівецькій, найменший – у Закарпатській областях.


15.11.2016 16:37

Відбулась нарада з питань підсумків роботи закладів охорони здоров’я району за 9 місяців 2016 року
Відбулась нарада з питань підсумків роботи закладів охорони здоров’я району за 9 місяців 2016 року Сьогодні, 15.11.2016 року, заступник голови районної ради Гулей І.С. взяв участь у нараді при голові районної державної адміністрації І. Друцулу з питань підсумків роботи закладів охорони здоров’я району за 9 місяців 2016 року. Про підсумки роботи закладів охорони здоров’я району за 9 місяців 2016 року доповідали головний лікар КУ «Кіцманська ЦРЛ» Мисевич В.М. та головний лікар КУ «Кіцманський Центр ПМСД» Заліщук М.М.


09.02.2016 18:04

Відбулася підсумкова медична рада КУ «Кіцманська ЦРЛ»
Відбулася підсумкова медична рада КУ «Кіцманська ЦРЛ» Заступник голови районної ради Іван Гулей взяв участь у підсумковій медичній раді КУ «Кіцманська ЦРЛ» Кіцманського району.


23.12.2015 09:06

Відкрили дитяче відділення центральної районної лікарні
Відкрили  дитяче відділення центральної районної лікарні Відділення капітально ремонтували протягом двох років


16.06.2015 11:17

Прибула гуманітарна допомога з Німеччини
Прибула гуманітарна допомога з Німеччини Лікарняні ліжка, матраци, ходунки, дитячі та інвалідні коляски, велосипеди для інвалідів, морозильні камери, печі, електричні плити, господарські товари та інше для користування Кіцманській центральній районній лікарні безкоштовно передали німці. Цими днями представники іноземної делегації відвідали ЦРЛ, ознайомилися з українськими реаліями в галузі охорони здоров’я. Колег з Німеччини медики, за давнім звичаєм, зустріли короваєм і провели відділеннями та палатами лікарні, показали, в яких умовах працюють кіцманські лікарі та перебувають хворі.


28.05.2015 17:16

Відбулося засідання постійної комісії
Відбулося засідання постійної комісії 27 травня відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства. У роботі комісії взяли участь голова районної ради Лупул П.М., головний лікар КУ «Кіцманська районна лікарня» Мисевич В.М. та головний лікар КУ «Кіцманський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Липка Ю.В. На засіданні комісії розглядались питання про внесення змін до Положення про премію ім..П.І.Фівчука, про стан охорони материнства та дитинства в Кіцманському районі, про хід виконання Програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2013-2016 роки та інші. В ході обговорення питань порядку денного було прийнято рішення доручити голові районної ради Лупулу П.М. звернутися до фінансового управління райдержадміністрації про виділення коштів у сумі 12000 грн. на придбання вакцини БЦЖ та 10000 грн. на паливно-мастильні матеріали для мобільного флюорографа.


09.02.2015 10:48

Кіцманські медики повернулися зі змагань у Польщі
Кіцманські медики повернулися зі змагань у Польщі Днями делегація Кіцманського району повернулася з Польщі, де у м.Бєльсько-Бяла пройшла 10-та міжнародна зимова медична конференція, у рамках якої відбулися традиційні змагання бригад швидкої медичної допомоги. Кіцманські медики вже є постійними учасниками цих престижних і надзвичайно корисних для вдосконалення лікарської майстерності змагань. Цього року у них брали участь 56 команд із п’ятьох країн. Україну представляли на конкурсі 3 команди — зі Львова, Івано-Франківська і команда Кіцманської центральної лікарні.


02.02.2015 12:16

В Кіцманській центральній районній лікарні запрацювала котельня на дровах
В Кіцманській центральній районній лікарні запрацювала котельня на дровах Минулого четверга у Кіцмані відбулася важлива для району подія: у райлікарні відкрили нову котельню, яка працює на дровах. Глянути на неї приїхали представники майже з усіх районів області, а також із Заліщиків Тернопільщини. - Щорічно райлікарня споживала до 300 тисяч кубометрів природного газу, - розповів Павло Лупул, голова Кіцманської райради. А це при нинішніх цінах становить понад два мільйони гривень. Перевівши її на дрова буде зекономлено 15-20 відсотків витрат на опалення, котельня обігріватиме майже 13 тисяч квадратних метрів приміщень лікувального закладу. Райрадою було оголошено конкурс на кращу пропозицію щодо надання послуг у сфері енергозабезпечення. Було дві пропозиції, але конкурсна комісія на чолі з заступником голови райради Василем Грекулом віддала перевагу чернівецьким спеціалістам з ТОВ “Укрспецтепло-Чернівці”. Фірма виступила й інвестором проекту.


03.08.2012 16:34

Кіцманські лікарі взяли участь у міжнародному медичному симпозіумі в Румунії
Кіцманські лікарі взяли участь у міжнародному медичному симпозіумі в Румунії 26-28 липня в румунському місті Мойнешти відбувся міжнародний медичний симпозіум на базі міської лікарні швидкої допомоги. Участь у заході взяли провідні спеціалісти з Румунії та інших країн (Франції, Німеччини, Ізраїлю, Іспанії, Угорщини). Також на симпозіум була запрошена делегація з нашого району, адже минулого року для розвитку транскордонного співробітництва мер міста Мойнешти Віорел Іліє та медики муніципальної лікарні побували з візитом на Кіцманщині. Як розповів головний лікар району Василь Залявський, провідні хірурги з різних країн робили унікальні операції, які транслювалися на екрани в залі, де проходила конференція. Одночасно вони пояснювали свої дії та відповідали на запитання своїх колег із залу. Це стало можливим завдяки налагодженій в лікарні системі двосторонньої відеотрансляції, яка застосовується в щоденній практиці лікарів. Завдяки системі відеокамер та моніторів медики можуть консультуватися зі своїми колегами не лише з місцевої лікарні, а й з інших спеціалізованих закладів. За словами Василя Залявського, подібну систему можна налагодити і в Кіцманській райлікарні.


03.08.2012 16:31

Обрано кращу медсестру району
Обрано кращу медсестру району Щоби робочий тиждень вдався на славу, розпочати його треба зі свята, — подумали медичні працівники Кіцманської ЦРЛ і влаштували в перший робочий день тижня, 30 липня, конкурс «Краща медична сестра року». Те, що районна лікарня краща за підсумками своєї роботи, медпрацівники підтвердили, здобувши найвищий бал під час проходження акредитації закладу. Аби показати, крім фахових, інші здібності і таланти медичних сестер, організували цей творчий конкурс. Він пройшов у три етапи: візитна картка, демонстрація практичних навичок і домашнє завдання «Талановита людина – талановита у всьому».


22.06.2012 15:08

Вітали медичних працівників
Вітали медичних працівників Фах кожної людини – це відображення її характеру і внутрішнього світу. Без сумніву, що кожна професія – корисна і цінна для суспільства, проте найскладнішою і найважливішою вважають, звісно, працю медика. Насправді ж за цим словом криється дещо більше і складніше, ніж людина в білому халаті, яка записує кілька рядків у нашу медичну книжку чи, при необхідності, ставить болючі уколи. Адже саме лікарям ми завдячуємо від самого початку життя і до останніх днів. Місія охоронців людського здоров’я є надзвичайно шанованою.Аби привітати медпрацівників Кіцманщини з їх професійним святом, у понеділок, 18 червня, в актовому залі Кіцманської ЦРЛ організували урочисте свято, на якому були присутні почесні гості, зокрема начальник головного управління освіти і науки ОДА, куратор Кіцманського району Михайло Бауер, голова районної державної адміністрації Олег Унгурян, голова районної ради Василь Ящук. Вони висловили щирі слова привітання і подякували лікарям та всьому медперсоналу за їхню нелегку, але таку потрібну роботу, побажали всім міцного здоров’я, щоб бути постійно на захисті людських життів, а також відзначили дипломами лауреатів районної премії імені Заслуженого лікаря України П.І.Фівчука.


27.01.2012 14:34

Медицина Кіцманщини: підсумки роботи та перспективи розвитку
Медицина Кіцманщини: підсумки роботи та перспективи розвитку Минулої п’ятниці в Кіцманській центральній районній лікарні голова райдержадміністрації Олег Унгурян провів нараду за підсумками роботи медицини Кіцманщини за 2011 рік. Взяли участь у нараді заступник начальника головного управління охорони здоров’я ОДА Іван Тріска, заступник голови РДА Валентина Рухтурак, головний санітарний лікар району Богдан Куспись.Про підсумки діяльності галузі охорони здоров’я району та пріоритети діяльності на 2012 рік доповів головний лікар району Василь Залявський. Діяльність галузі охорони здоров’я Кіцманського району в 2011 році була спрямована на забезпечення стабільної роботи медичних закладів в умовах економічної кризи, зміцнення та модернізацію їх матеріально-технічної бази, покращення якості обслуговування населення, забезпечення рівного доступу до медичних послуг, поліпшення стану здоров’я та продовження тривалості життя жителів району. Проводилась значна робота, спрямована на покращення якості медичної допомоги, поліпшення умов перебування хворих у стаціонарі та амбулаторно-поліклінічних закладах.


28.01.2011 15:16

Підсумкова нарада медиків
Підсумкова нарада медиків Зі вдячності і вручення почесних грамот районної державної адміністрації та районної ради ветеранам медичної галузі розпочалося минулого вівторка підсумкове за 2010 рік розширене засідання медичної ради Кіцманської ЦРЛ. Участь у засіданні медичної ради взяли і виступили заступник начальника головного управління охорони здоров’я ОДА Іван Тріска, голова Кіцманської райдержадміністрації Олег Унгурян, голова районної ради Василь Ящук, які подякували медикам за плідну працю, відзначили позитиви, наголосивши на необхідності співпраці медиків із владою для покращення надання ефективних, якісних медичних послуг населенню району.


Tеми