Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Кіцманський район

Новини району ( Медицина )

21.07.2017 12:45

Кіцманські медики розпочали співпрацю з італійськими колегами
Кіцманські медики розпочали співпрацю з італійськими колегами У рамках взаємодії передбачається приїзд італійських лікарів до Кіцманської ЦРЛ та скерування мешканців району на лікування до Італії Кіцманська центральна районна лікарня започаткувала новий напрямок у своїй діяльності. Задля покращення надання медичної допомоги мешканцям району та збільшення доступності до сучасних медичних послуг, лікувально-профілактичний заклад розпочав співпрацю з однією із громадських організацій міста Болонія, що в Італії. – Завдяки допомозі заробітчан з нашого району, які довгий час працювали в Болонії, вдалось налагодити співпрацю з однією із тамтешніх громадських організацій. До її складу, крім низки різних фахівців та поважних людей, входить чимало лікарів. Наразі вже уклали з благодійниками договір. Заплановано, що наша співпраця полягатиме в наданні консультаційної та лікувальної допомоги мешканцям Кіцманщини і, насамперед, учасникам АТО. Працюватимемо у двох напрямках – нейрохірургія та реабілітація, – розповідає головний лікар Кіцманської ЦРЛ Володимир Хромюк.


12.06.2017 09:37

Медсестра Кіцманської ЦРЛ здобула друге місце на обласному конкурсі
Медсестра Кіцманської ЦРЛ здобула друге місце на обласному конкурсі Впродовж 8-9 червня у Новоселиці за організації Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА, Асоціації медичних сестер Чернівецької області та Новоселицього медичного коледжу БДМУ відбувався щорічний конкурсу професійної майстерності медичних сестер "Ескулап-професіонал-2017”. Традиційно у змаганнях взяли участь представники кожної з районних медустанов області (4 учасниці з центральних районних лікарень і 7 з центрів первинної медико-санітарної допомоги) та ще по одній представниці від обласних та міських лікувально-профілактичних закладів. Конкурс складався з чотирьох етапів, два з яких були спрямовані на перевірку професійних знань та майстерності і передбачали складання 150 тестових завдання та демонстрацію практичних навичок з трьох основних напрямків системи охорони здоров’я – педіатрії, терапії та хірургії. Два інші етапи, «Привітання» і «Талановита людина – талановита у всьому», дозволяли розкрити й продемонструвати природні здібності, обдарування конкурсанток. Відповідно до результатів проходження всіх етапів конкурсу та отриманих оцінок, перемогу в "Ескулап-професіонал-2017” здобула медсестра офтальмологічного відділення КМУ "Чернівецька міська дитяча поліклініка” Ірина Костюк. Друге місце посіла медсестра відділення анестезіології та інтенсивної терапії Кіцманської ЦРЛ Тетяна Дячук. І третє призове місце дісталось відразу двом учасницями – медсестрі КМУ «Чернівецький обласний спеціалізований будинок дитини» Юлії Корні та завідуючій ФАПу села Довжок КУ "Центр ПМСД Новоселицького району” Наталії Савці.


15.12.2016 09:49

Буковина перша за кількістю хворих на грип та ГРВІ
Буковина перша за кількістю хворих на грип та ГРВІ Центр грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій Державного закладу «Український центр з контролю та моніторингу захворювань Міністерства охорони здоров’я України» подає аналіз захворюваності на грип та ГРВІ в Україні за період з 5 по 11 грудня (49 тиждень). За оперативними даними територіальних органів системи охорони здоров’я за звітний тиждень на грип та ГРВІ захворіла 300411 особа, з них 67 % – діти віком до 17 років. Показник захворюваності на грип та ГРВІ на 30,9 % більший за попередній. Найвищий показник зареєстровано в Чернівецькій, найменший – у Закарпатській областях.


15.11.2016 16:37

Відбулась нарада з питань підсумків роботи закладів охорони здоров’я району за 9 місяців 2016 року
Відбулась нарада з питань підсумків роботи закладів охорони здоров’я району за 9 місяців 2016 року Сьогодні, 15.11.2016 року, заступник голови районної ради Гулей І.С. взяв участь у нараді при голові районної державної адміністрації І. Друцулу з питань підсумків роботи закладів охорони здоров’я району за 9 місяців 2016 року. Про підсумки роботи закладів охорони здоров’я району за 9 місяців 2016 року доповідали головний лікар КУ «Кіцманська ЦРЛ» Мисевич В.М. та головний лікар КУ «Кіцманський Центр ПМСД» Заліщук М.М.


09.02.2016 18:04

Відбулася підсумкова медична рада КУ «Кіцманська ЦРЛ»
Відбулася підсумкова медична рада КУ «Кіцманська ЦРЛ» Заступник голови районної ради Іван Гулей взяв участь у підсумковій медичній раді КУ «Кіцманська ЦРЛ» Кіцманського району.


23.12.2015 09:06

Відкрили дитяче відділення центральної районної лікарні
Відкрили  дитяче відділення центральної районної лікарні Відділення капітально ремонтували протягом двох років


16.06.2015 11:17

Прибула гуманітарна допомога з Німеччини
Прибула гуманітарна допомога з Німеччини Лікарняні ліжка, матраци, ходунки, дитячі та інвалідні коляски, велосипеди для інвалідів, морозильні камери, печі, електричні плити, господарські товари та інше для користування Кіцманській центральній районній лікарні безкоштовно передали німці. Цими днями представники іноземної делегації відвідали ЦРЛ, ознайомилися з українськими реаліями в галузі охорони здоров’я. Колег з Німеччини медики, за давнім звичаєм, зустріли короваєм і провели відділеннями та палатами лікарні, показали, в яких умовах працюють кіцманські лікарі та перебувають хворі.


28.05.2015 17:16

Відбулося засідання постійної комісії
Відбулося засідання постійної комісії 27 травня відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства. У роботі комісії взяли участь голова районної ради Лупул П.М., головний лікар КУ «Кіцманська районна лікарня» Мисевич В.М. та головний лікар КУ «Кіцманський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Липка Ю.В. На засіданні комісії розглядались питання про внесення змін до Положення про премію ім..П.І.Фівчука, про стан охорони материнства та дитинства в Кіцманському районі, про хід виконання Програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2013-2016 роки та інші. В ході обговорення питань порядку денного було прийнято рішення доручити голові районної ради Лупулу П.М. звернутися до фінансового управління райдержадміністрації про виділення коштів у сумі 12000 грн. на придбання вакцини БЦЖ та 10000 грн. на паливно-мастильні матеріали для мобільного флюорографа.


09.02.2015 10:48

Кіцманські медики повернулися зі змагань у Польщі
Кіцманські медики повернулися зі змагань у Польщі Днями делегація Кіцманського району повернулася з Польщі, де у м.Бєльсько-Бяла пройшла 10-та міжнародна зимова медична конференція, у рамках якої відбулися традиційні змагання бригад швидкої медичної допомоги. Кіцманські медики вже є постійними учасниками цих престижних і надзвичайно корисних для вдосконалення лікарської майстерності змагань. Цього року у них брали участь 56 команд із п’ятьох країн. Україну представляли на конкурсі 3 команди — зі Львова, Івано-Франківська і команда Кіцманської центральної лікарні.


02.02.2015 12:16

В Кіцманській центральній районній лікарні запрацювала котельня на дровах
В Кіцманській центральній районній лікарні запрацювала котельня на дровах Минулого четверга у Кіцмані відбулася важлива для району подія: у райлікарні відкрили нову котельню, яка працює на дровах. Глянути на неї приїхали представники майже з усіх районів області, а також із Заліщиків Тернопільщини. - Щорічно райлікарня споживала до 300 тисяч кубометрів природного газу, - розповів Павло Лупул, голова Кіцманської райради. А це при нинішніх цінах становить понад два мільйони гривень. Перевівши її на дрова буде зекономлено 15-20 відсотків витрат на опалення, котельня обігріватиме майже 13 тисяч квадратних метрів приміщень лікувального закладу. Райрадою було оголошено конкурс на кращу пропозицію щодо надання послуг у сфері енергозабезпечення. Було дві пропозиції, але конкурсна комісія на чолі з заступником голови райради Василем Грекулом віддала перевагу чернівецьким спеціалістам з ТОВ “Укрспецтепло-Чернівці”. Фірма виступила й інвестором проекту.


Tеми