Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація
  • SiteHeart

Кіцманський район

Новини району ( Освіта )

02.06.2017 15:25

«Вернісаж особистостей» на Кіцманщині – вшанування найталановитіших та обдарованих
«Вернісаж особистостей» на Кіцманщині – вшанування найталановитіших та обдарованих За доброю традицією 1 червня вкотре відбулося в Кіцмані районне свято «Вернісаж особистостей», під час якого вшанували найкращих вчителів та обдарованих учнів, які є переможцями та учасниками обласних, міжнародних, всеукраїнських олімпіад та конкурсів, що відбулися впродовж 2016/2017 навчального року. Тож переможців ІІІ, ІV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад, ІІ,ІІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Буковинської малої академії наук вітали та нагороджували на святі обдарованих учнів "Вернісаж особистостей". 1 червня 2017року у районному Будинку народної творчості та дозвілля відбулося свято, на якому відзначено найкращих учнів. Талановиту учнівську молодь району та їх наставників привітали та нагородили подарунками голова Кіцманської райдержадміністрації І.В.Дуцул, голова Кіцманської районної ради П.В.Лумей, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Р.М.Равлюк, голова райкому профспілки працівників освіти і науки М.К.Подільчук, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Л.М.Галіцька. Також на святі були присутні Н.К.Куриш — завідувач науково-методичного центру освітнього менеджменту та координації діяльності методичних служб Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області. І.І.Костащук — кандидат географічних наук, доцент кафедри географії України та регіоналістики ЧНУ ім.Ю.Федьковича, керівник Відділення Наук про Землю КОПНЗ «БМАНУМ», депутат Чернівецької обласної ради. Про це інформує відділ освіти, молоді та спорту РДА. Святковий настрій музичними вітаннями забезпечили переможці різноманітних творчих конкурсів.На святі присутні мали змогу ще раз пересвідчитися, яких талановитих дітей зростила земля Кіцманщини.


02.06.2017 11:49

Випускники Кіцманського технікуму урочисто отримали дипломи
Випускники Кіцманського технікуму урочисто отримали дипломи Промайнув ще один навчальний рік, школярі радіють довгожданим канікулам, а для когось він став останнім в стінах рідного навчального закладу і попереду нелегкий крок у доросле життя. Так цьогоріч 110 молодших спеціалістів закінчили навчання у Кіцманському технікумі Подільського державного аграрно-технічного університету. З нагоди вручення дипломів випускникам цього навчального закладу в середу, 31 травня, в районному будинку народної творчості та дозвілля відбулись урочистості. І ось під піднесені звуки маршу та гучні оплески глядачів на святково оформлену сцену виходять винуватці свята — випускники 2017 року Кіцманського технікуму ПДАТУ разом зі своїми кураторами Ю.В.Біляр, О.О.Пасічником, А.І.Сорохан, В.О.Семенюком, О.І.Корсей, О.В.Томаш та Б.І.Бабюк. Після офіційного відкриття і звучання Державного Гімну хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіалу Слави присутні вшанували Героїв Небесної сотні та учасників АТО, які віддали життя за долю, волю, незалежність і свободу України. Кращих випускників, викладачів, кураторів нагородили почесними грамотами кіцманський міський голова Сергій Булега, перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Косар та заступник голови районної ради Іван Гулей. У своїх виступах вони говорили про те, що важко переоцінити роль технікуму в розвитку міста, згадали кращих випускників закладу, які сьогодні успішно працюють в різних установах і організаціях Кіцманщини, а також дякували педагогам і ветеранам освітянської ниви за невтомну працю, настанови молодим викладачам, виховання у студентів високих патріотичних почуттів, людяності і поваги.


16.02.2017 10:31

Оновлений спортивний зал у Драчинецькому ЗНЗ — найкращий у Кіцманському районі
Оновлений спортивний зал у Драчинецькому ЗНЗ — найкращий у Кіцманському районі Вчора, 15 лютого, на урочистостях з нагоди відкриття оновленого спортивного залу у Драчинецькому ЗНЗ І-ІІ ст. після капітального ремонту були присутні заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Богатирець, директор департаменту освіти і науки ОДА Оксана Палійчук, народний депутат України Іван Рибак, голова Кіцманської районної ради Петро Лумей, перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Косар, начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Руслана Равлюк, драчинецький сільський голова Корній Прокопець, підрядник виконаних робіт з капітального ремонту Юрій Столярчук. Учнівський та педагогічний колектив закладу представляли директор Драчинецького ЗНЗ Мар’яна Незнайко, голова батьківського комітету школи Дарія Мангер.


03.02.2017 11:56

У Драчинцях та Киселеві будуть опорні школи
У Драчинцях та Киселеві будуть опорні школи Одним із нововведень освітньої галузі торік стало створення опорних шкіл, метою яких є забезпечення рівного доступу дітей відповідного віку до якісної освіти. В області торік вже були створені перші три опорні школи. Опорні школи – це один із способів упорядкування шкільної мережі, забезпечення навчального закладу всім необхідним для ефективного оволодіння учнями основ наук та формування їх життєвих і предметних навичок, тобто створення необхідних умов для всебічного гармонійного розвитку учнів, збереження та зміцнення їх здоров’я, якісної організації навчально-виховного процесу.


20.12.2016 11:30

У Дубівцях відкрили після капремонту приміщення дитсадка «Малятко»
У Дубівцях відкрили після капремонту приміщення дитсадка «Малятко» Приємний подарунок напередодні Святого Миколая отримали наймолодші жителі села Дубівці. Тут у п’ятницю, 16 грудня, після капітального ремонту урочисто відкрили дошкільний навчальний заклад «Малятко», в якому працюють дві групи і виховуються 40 дітей. Цієї знакової і довгожданої події колектив дитячої установи, батьки, сільський голова і місцеві жителі чекали ще з 2007 року. На відкриття завітали поважні гості, освітяни, представники влади, меценати.


20.12.2016 09:59

10-річний ювілей Мамаївського ЗНЗ №2
10-річний ювілей Мамаївського ЗНЗ №2 16 грудня в Мамаївському ЗНЗ №2 відзначали незвичайне свято – 10-ліття з дня введення в експлуатацію нового великого, просторого і світлого приміщення школи в Мамаївцях. У святковій залі були присутні випускники різних поколінь, вчителі та всі працівники школи, батьки, школярі та почесні гості: голова Чернівецької обласної державної адміністрації Фищук О.Г., директор Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації Палійчук О.М., народний депутат Верховної ради України Рибак І.П., голова обласної ради Мунтян І.М., голова Кіцманської районної ради Лумей П.В., заступники голови районної державної адміністрації Косар Ю.Д. та Мельничук Г.Г., начальник відділу освіти, молоді та спорту Равлюк Р.М., керівник будівельної фірми «ПМК-311» Карвацький В.І., сільський голова Угринчук С.З. голова приватного підприємства «Мамаївське» Швед Я.А., Кізема К.К., Шелепницький І.О., Харатін М.І.


14.12.2016 14:45

На Кіцманщині учні підуть до школи на Миколая - карантин продовжують
На Кіцманщині учні підуть до школи на Миколая - карантин продовжують Зважаючи на складну епідситуацію із захворюванісю на ГРВІ в Кіцманському районі планується продовжити карантин ще на два дні - до кінця цього тижня. Учні мають йти до школи у понеділок, 19 грудня - саме в День святого Миколая. Вчителі обдзвонюють батьків школярів і повідомляють цю інформацію.


30.08.2016 16:33

Відбулась серпнева конференція працівників освіти району.
Відбулась серпнева конференція працівників освіти району. Вчора, 29 серпня в сесійному залі районної ради, відбулась серпнева конференція працівників освіти району. Про розвиток освіти Кіцманщини в умовах Концепції «Нової української школи» доповідала Равлюк Р.М. – начальник відділу освіти, молоді та спорту. Голова районної державної адміністрації Друцул І.В. доповів про співпрацю органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування, педагогічної та батьківської громадськості у реалізації рівного доступу вихованців до якісної освіти. Також із вітальним словом виступив голова районної ради Лумей П.В., який зокрема зазначив, що не дивлячись на складну економічну ситуацію в Україні, пов’язану із воєнними діями на сході освіта в нашому районі має задовільне фінансування – не має проблем з виплатою заробітної плати та оплати комунальних платежів.


28.05.2015 15:21

Виховуємо майбутню еліту України
Виховуємо майбутню еліту України Навчання — це освітній процес, орієнтований на результат. А що є результатом освіти? Вступ випускників до вищих навчальних закладів, перемоги та призові місця учнів в олімпіадах і конкурсах різного роду – такі й подібні результати видно всім учасникам навчально-виховного процесу. Кіцманська районна гімназія за вісім років самостійного існування міцно утвердилася як один із авторитетних, провідних навчальних закладів району, що забезпечує високий рівень освітньої підготовки учнів.


21.01.2014 12:04

Обдаровані діти — майбутнє України
Обдаровані діти — майбутнє України
Давня китайська мудрість стверджує: «Шлях в тисячу миль завжди починається з першого кроку». Свій перший крок до мрії, успіху зробили креативно мислячі, розумні, талановиті, красиві, мрійливі, сильні школярі Кіцманщини, взявши участь і здобувши перемогу на Всеукраїнських предметних олімпіадах, Всеукраїнських та міжнародних мистецьких та спортивних конкурсах, фестивалях, виставках.


21.01.2014 12:01

Рік під зіркою таланту Великого Кобзаря
Рік під зіркою таланту Великого Кобзаря 2014 рік в нашій державі проходитиме під найяскравішою зіркою на мистецькому небосхилі України — зіркою таланту Великого Кобзаря.


11.09.2013 10:43

Відбулася серпнева конференція освітян
Відбулася серпнева конференція освітян Традиційно перед початком нового навчального року педагоги Кіцманщини зустрічаються на серпневій конференції, яка цьогоріч відбулася в районному будинку народної творчості та дозвілля.


11.09.2013 10:22

Першовересневим святом розпочався новий навчальний рік
Першовересневим святом розпочався новий навчальний рік У День знань, 1 вересня, пролунав перший дзвінок у 39 загальноосвітніх навчальних закладах району.


03.06.2013 11:29

Прощавай, школо! Здрастуй, літо!
Прощавай, школо! Здрастуй, літо! Такими словами можна підсумувати щорічне свято останнього дзвоника, яке відбулося 24 травня у навчальних закладах Кіцманщини.


02.04.2013 12:36

На Кіцманщині побував представник Адміністрації Президента
27 березня наш район з робочим візитом відвідав головний консультант-інспектор Головного управління з питань регіональної та кадрової політики Адміністрації Президента України Анатолій Головатенко. Його зустріли та ознайомили з соціально-економічним розвитком району голова райдержадміністрації Олег Унгурян та голова районної ради Василь Ящук. Вони побували у Мамаївському ЗНЗ І-ІІІ ст., де створено музей Дмитра Гнатюка, у Лужанському ЗНЗ І-ІІІ ступенів, який було введено в експлуатацію в 2012 році. З можливостями розвитку рекреаційного туризму представник Адміністрації Президента ознайомився в кінно-спортивному клубі «Буковинська Троя» в с.Реваківці та в туристичному комплексі у Нижніх Станівцях, де було обговорено перспективи створення стаціонарної бази для оздоровлення дітей. А.С.Головатенко побував в ПАТ «Буковинаплемсервіс», де реалізується місцева аграрна програма, що фінансується з районного бюджету. Також він ознайомився з роботою основного виробника живої риби в області — ТДВ «Чернівецький рибокомбінат».


Tеми