Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація
  • SiteHeart

Кіцманський район

Новини району ( Освіта )

16.02.2017 10:31

Оновлений спортивний зал у Драчинецькому ЗНЗ — найкращий у Кіцманському районі
Оновлений спортивний зал у Драчинецькому ЗНЗ — найкращий у Кіцманському районі Вчора, 15 лютого, на урочистостях з нагоди відкриття оновленого спортивного залу у Драчинецькому ЗНЗ І-ІІ ст. після капітального ремонту були присутні заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Богатирець, директор департаменту освіти і науки ОДА Оксана Палійчук, народний депутат України Іван Рибак, голова Кіцманської районної ради Петро Лумей, перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Косар, начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Руслана Равлюк, драчинецький сільський голова Корній Прокопець, підрядник виконаних робіт з капітального ремонту Юрій Столярчук. Учнівський та педагогічний колектив закладу представляли директор Драчинецького ЗНЗ Мар’яна Незнайко, голова батьківського комітету школи Дарія Мангер.


03.02.2017 11:56

У Драчинцях та Киселеві будуть опорні школи
У Драчинцях та Киселеві будуть опорні школи Одним із нововведень освітньої галузі торік стало створення опорних шкіл, метою яких є забезпечення рівного доступу дітей відповідного віку до якісної освіти. В області торік вже були створені перші три опорні школи. Опорні школи – це один із способів упорядкування шкільної мережі, забезпечення навчального закладу всім необхідним для ефективного оволодіння учнями основ наук та формування їх життєвих і предметних навичок, тобто створення необхідних умов для всебічного гармонійного розвитку учнів, збереження та зміцнення їх здоров’я, якісної організації навчально-виховного процесу.


20.12.2016 11:30

У Дубівцях відкрили після капремонту приміщення дитсадка «Малятко»
У Дубівцях відкрили після капремонту приміщення дитсадка «Малятко» Приємний подарунок напередодні Святого Миколая отримали наймолодші жителі села Дубівці. Тут у п’ятницю, 16 грудня, після капітального ремонту урочисто відкрили дошкільний навчальний заклад «Малятко», в якому працюють дві групи і виховуються 40 дітей. Цієї знакової і довгожданої події колектив дитячої установи, батьки, сільський голова і місцеві жителі чекали ще з 2007 року. На відкриття завітали поважні гості, освітяни, представники влади, меценати.


20.12.2016 09:59

10-річний ювілей Мамаївського ЗНЗ №2
10-річний ювілей Мамаївського ЗНЗ №2 16 грудня в Мамаївському ЗНЗ №2 відзначали незвичайне свято – 10-ліття з дня введення в експлуатацію нового великого, просторого і світлого приміщення школи в Мамаївцях. У святковій залі були присутні випускники різних поколінь, вчителі та всі працівники школи, батьки, школярі та почесні гості: голова Чернівецької обласної державної адміністрації Фищук О.Г., директор Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації Палійчук О.М., народний депутат Верховної ради України Рибак І.П., голова обласної ради Мунтян І.М., голова Кіцманської районної ради Лумей П.В., заступники голови районної державної адміністрації Косар Ю.Д. та Мельничук Г.Г., начальник відділу освіти, молоді та спорту Равлюк Р.М., керівник будівельної фірми «ПМК-311» Карвацький В.І., сільський голова Угринчук С.З. голова приватного підприємства «Мамаївське» Швед Я.А., Кізема К.К., Шелепницький І.О., Харатін М.І.


14.12.2016 14:45

На Кіцманщині учні підуть до школи на Миколая - карантин продовжують
На Кіцманщині учні підуть до школи на Миколая - карантин продовжують Зважаючи на складну епідситуацію із захворюванісю на ГРВІ в Кіцманському районі планується продовжити карантин ще на два дні - до кінця цього тижня. Учні мають йти до школи у понеділок, 19 грудня - саме в День святого Миколая. Вчителі обдзвонюють батьків школярів і повідомляють цю інформацію.


30.08.2016 16:33

Відбулась серпнева конференція працівників освіти району.
Відбулась серпнева конференція працівників освіти району. Вчора, 29 серпня в сесійному залі районної ради, відбулась серпнева конференція працівників освіти району. Про розвиток освіти Кіцманщини в умовах Концепції «Нової української школи» доповідала Равлюк Р.М. – начальник відділу освіти, молоді та спорту. Голова районної державної адміністрації Друцул І.В. доповів про співпрацю органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування, педагогічної та батьківської громадськості у реалізації рівного доступу вихованців до якісної освіти. Також із вітальним словом виступив голова районної ради Лумей П.В., який зокрема зазначив, що не дивлячись на складну економічну ситуацію в Україні, пов’язану із воєнними діями на сході освіта в нашому районі має задовільне фінансування – не має проблем з виплатою заробітної плати та оплати комунальних платежів.


28.05.2015 15:21

Виховуємо майбутню еліту України
Виховуємо майбутню еліту України Навчання — це освітній процес, орієнтований на результат. А що є результатом освіти? Вступ випускників до вищих навчальних закладів, перемоги та призові місця учнів в олімпіадах і конкурсах різного роду – такі й подібні результати видно всім учасникам навчально-виховного процесу. Кіцманська районна гімназія за вісім років самостійного існування міцно утвердилася як один із авторитетних, провідних навчальних закладів району, що забезпечує високий рівень освітньої підготовки учнів.


21.01.2014 12:04

Обдаровані діти — майбутнє України
Обдаровані діти — майбутнє України
Давня китайська мудрість стверджує: «Шлях в тисячу миль завжди починається з першого кроку». Свій перший крок до мрії, успіху зробили креативно мислячі, розумні, талановиті, красиві, мрійливі, сильні школярі Кіцманщини, взявши участь і здобувши перемогу на Всеукраїнських предметних олімпіадах, Всеукраїнських та міжнародних мистецьких та спортивних конкурсах, фестивалях, виставках.


21.01.2014 12:01

Рік під зіркою таланту Великого Кобзаря
Рік під зіркою таланту Великого Кобзаря 2014 рік в нашій державі проходитиме під найяскравішою зіркою на мистецькому небосхилі України — зіркою таланту Великого Кобзаря.


11.09.2013 10:43

Відбулася серпнева конференція освітян
Відбулася серпнева конференція освітян Традиційно перед початком нового навчального року педагоги Кіцманщини зустрічаються на серпневій конференції, яка цьогоріч відбулася в районному будинку народної творчості та дозвілля.


11.09.2013 10:22

Першовересневим святом розпочався новий навчальний рік
Першовересневим святом розпочався новий навчальний рік У День знань, 1 вересня, пролунав перший дзвінок у 39 загальноосвітніх навчальних закладах району.


03.06.2013 11:29

Прощавай, школо! Здрастуй, літо!
Прощавай, школо! Здрастуй, літо! Такими словами можна підсумувати щорічне свято останнього дзвоника, яке відбулося 24 травня у навчальних закладах Кіцманщини.


02.04.2013 12:36

На Кіцманщині побував представник Адміністрації Президента
27 березня наш район з робочим візитом відвідав головний консультант-інспектор Головного управління з питань регіональної та кадрової політики Адміністрації Президента України Анатолій Головатенко. Його зустріли та ознайомили з соціально-економічним розвитком району голова райдержадміністрації Олег Унгурян та голова районної ради Василь Ящук. Вони побували у Мамаївському ЗНЗ І-ІІІ ст., де створено музей Дмитра Гнатюка, у Лужанському ЗНЗ І-ІІІ ступенів, який було введено в експлуатацію в 2012 році. З можливостями розвитку рекреаційного туризму представник Адміністрації Президента ознайомився в кінно-спортивному клубі «Буковинська Троя» в с.Реваківці та в туристичному комплексі у Нижніх Станівцях, де було обговорено перспективи створення стаціонарної бази для оздоровлення дітей. А.С.Головатенко побував в ПАТ «Буковинаплемсервіс», де реалізується місцева аграрна програма, що фінансується з районного бюджету. Також він ознайомився з роботою основного виробника живої риби в області — ТДВ «Чернівецький рибокомбінат».


14.01.2013 15:03

Обдаровані діти — гордість і надія Кіцманщини
Обдаровані діти — гордість і надія Кіцманщини Діти — це майбутнє будь-якої нації та держави, на них покладають свої найкращі сподівання батьки, педагоги, наставники. Бог щедро обдарував дітей на Кіцманщині різними талантами: до науки, мистецтва, спорту. Вони прославляють рідну землю і радують своїх батьків перемогами на різних конкурсах, олімпіадах та спартакіадах, підтверджуючи своїм успіхом те, що наш край і його люди благословенні Господом. Учора обдаровані діти — неодноразові переможці та призери міжнародних, все-українських та обласних конкурсів зустрілися за «круглим столом» з районною владою. У невимушеній атмосфері дружного спілкування присутні розповідали про свої захоплення, мрії, плани.


21.12.2012 14:35

В Ошихлібському дитсадку відкрили нову групу
В Ошихлібському дитсадку відкрили нову групу Чарівної зимової пори приємна подія відбулася в Ошихлібах: у місцевому дошкільному навчальному закладі "Колосок" відкрилася нова група для малюків, віком до 3 років.До цього у дитсадку було 56 вихованців, які ходили у дві групи. Тепер заклад будуть відвідувати ще 15 маленьких жителів села.З нагоди відкриття групи працівники ДНЗ та вихованці старшої групи підготували святковий концерт. Ошихлібський сільський голова Тарас Канюк розповів, що більшу частину ремонтних робіт у приміщенні ДНЗ виконували за кошти районного центру зайнятості (в рамках громадських робіт). Значну допомогу надали батьки вихованців садочка, вони завершували внутрішнє оздоблення приміщень групи. За кошти з сільського бюджету придбано будматеріали, сантехніку, бойлер. На 20 тисяч гривень з фонду розвитку села замовлено нові меблі для групи.


Tеми