Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Кіцманський район

Новини району ( Відповіді на питання )

15.04.2015 11:30

Роз’яснюємо порядок надання житлових субсидій: питання — відповіді
— На який термін призначається субсидія? — Якщо громадянин за призначенням субсидії звернувся у квітні поточного року, необхідно призначати таким громадянам житлові субсидії згідно з Положенням, яке діє до 1.05.2015 р., тобто на 6 місяців. Після закінчення терміну дії субсидії таким особам субсидія може бути призначена на наступний період (12 місяців) без звернення громадян. Якщо громадянин за призначенням субсидії звернувся у травні поточного року, йому необхідно призначати житлові субсидії з урахуванням норм, що передбачені Положенням у редакції з 1.05.2015 р., тобто на 12 місяців, а на наступний період — без звернення.


21.09.2012 10:14

КРИТЕРІЇ яким повинні відповідати кандидати до списку присяжних (відповідно до Закону України «Про судоустрій і статус суддів»).
Стаття 59. Вимоги до народного засідателя, присяжного 1. Народним засідателем, присяжним може бути громадянин України, який досяг тридцятирічного віку і постійно проживає на території, на яку поширюється юрисдикція відповідного суду. 2. Не підлягають включенню до списків народних засідателів та списків присяжних громадяни: 1) визнані судом обмежено дієздатними або недієздатними; 2) які мають хронічні психічні чи інші захворювання, що перешкоджають виконанню обов'язків народного засідателя, присяжного; 3) які мають не зняту чи не погашену судимість; 4) народні депутати України, члени Кабінету Міністрів України, судді, прокурори, працівники органів внутрішніх справ та інших правоохоронних органів, військовослужбовці, працівники апаратів судів, інші державні службовці, адвокати, нотаріуси; 5) громадяни, які досягли шістдесяти п'яти років; 6) особи, які не володіють державною мовою. 3. Особа, включена до списку народних засідателів або списку присяжних, зобов'язана повідомити суд про обставини, що унеможливлюють її участь у здійсненні правосуддя, у разі їх наявності.


08.04.2011 16:28

Що актуально у 2011 році: безоплатна передача землі у власність чи безкоштовне оформлення державних актів?
Безкоштовна видача державних актів на право власності на земельні ділянки – тема, яка виникла наприкінці 2009 року разом із відомою постановою Кабінету міністрів №844. З того часу безкоштовних актів усі бажаючі не отримали, їх видачу припинили, тож у кількох сот тисяч громадян виникли запитання.


18.02.2011 16:41

Керівники району спілкуються з громадянами.
Минулої пятниці у прямому ефірі ТРК "Буковина" виступили голова Кіцманської районної ради Василь Ящук та голова районної державної адміністрації Олег Унгурян.


Tеми