Кіцманський район

Новини району ( Фізкультура і спорт )

31.05.2017 12:24

Відбувся фінал обласної спартакіади
Відбувся фінал обласної спартакіади Минулих вихідних в м. Чернівцях проводилися обласна спартакіада серед голів та депутатів сільських,селищних,міських, районних та обласної рад. Урочиста частина відкриття проводилася в спорткомплексі ФОК «Олімпія». Учасників змагань привітав заступник голови обласної ради Мельничук Віталій Кузьмич Досить успішно виступили наші спортсмени у обласних змаганнях з настільного тенісу ,шахів та шашок, які і стали переможцями у цих видах спорту. За команду з настільного тенісу виступали: Олег Зендит депутат Білянської сільської ради та Катерин Танасійчук голова Южинецької сільської ради . За команду із шахів виступали: Андрій Полянек депутат районної ради та Марія Климчук депутат Оршівцівецької сільської ради стала переможницею в змаганнях з шахів. У змаганнях з шашок перемогу здобули Лариса Гначук секретар Давидівської сільської ради та Ілля Літун депутат Шишківської сільської ради. Волейбольна команда чоловіків зайняли друге місце, а з міні-футболу - третє місце. Збірна чоловіча команда з волейболу зайняла ІІ місце, за команду виступали: Іван Гулей заступник голови районної ради, Андрій Стасюк Валявський сільський голова, Іван Полованюк депутат Оршівської сільської ради,Олександр Мельничук депутат Брусницької сільської ради, депутати із Ставчан Юрій Кубрак та Василь Грінка, Олександр Гордей голова Борівецької сільської ради. Збірна команда з міні-футболу зайняла ІІІ місце, за команду виступали : Олег Скорейко депутат Кіцманської міської ради, Роман Унгурян Білянський сільський голова із ним депутати Білянської сільської ради: Василь Дутчак, Ілля Сідор,Василь Гузак, Роман Іванцин депутат із Суховерхова, Микола Подільчук та Іван Візнюк депутати із Мамаївців. В загально-командному заліку збірна Кіцманського району зайняла ІІ місце, яка поступилася Вижницьким спортсменам, на ІІІ місці Новоселицька команда. Переможців та призерів, як в особистому так і в командному заліку нагороджено грамотами, медалями та кубками.

06.10.2016 10:13

У фіналі кубка Буковини з футболу зіграють "Волока" та "Іванківці"
У фіналі кубка Буковини з футболу зіграють "Волока" та "Іванківці" Визначилися фіналісти кубку Чернівецької області з футболу. У п’ятницю 14 жовтня у фіналі зійдуться "Волока" та "Іванківці". У півфіналах "Волока" подолала "Університет" - 2:0 та 1:3, а "Іванківці" - "Заставну" - 6:0 та технічна перемога у другому матчі.

13.09.2016 11:48

Відбувся фінал сільських спортивних ігор
Відбувся фінал сільських спортивних ігор Минулої неділі Кіцманщина приймала учасників обласних фінальних змагань сільських спортивних ігор Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос», що були присвячені 25 річниці Незалежності України та 66-річчю початку сільського спортивного руху на Буковині. Варто відзначити, що Чернівецька обласна організація ВФСТ «Колос» АПК України нині об’єднує 11 районних організацій. 274 колективи фізкультури, з яких 226 фізкультурно-спортивних клубів при сільських та селищних радах, залучають до занять фізичною культурою і спортом тисячі буковинців. Кращими районними організаціями є: Новоселицька, Кіцманська, Сторожинецька.