Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Кіцманський район

Новини району ( Відбулося засідання постійної комісії )

02.03.2017 15:05

Відбулося засідання постійної комісії районної ради
Відбулося засідання постійної комісії районної ради Сьогодні в Кіцманській районній раді відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань соціально - економічного розвитку району, планування бюджету і фінансів та управління об'єктами спільної власності територіальних громад району на порядку денному якої було розглянуто питання щодо: • призначення стипендій Кіцманської районної ради перспективним спортсменам району • призначення стипендії Кіцманської районної ради талановитим та обдарованим учням, учасникам конкурсів та олімпіад • призначення стипендії Кіцманської районної ради талановитим дітям у галузі культури. Також було розглянуто питання Про хід виконання районних програм та використання коштів районного бюджету, виділених на її виконання в 2016 році та про затвердження звітів та планів фінансово-господарської діяльності і встановлення нормативів відрахування від чистого прибутку для підприємств спільної власності територіальних громад району і інші. Всі розглянуті на комісії питання було рекомендовано винести на розгляд та затвердження сесії районної ради.


22.07.2016 11:51

Розглянуто проекти рішень районної ради
Розглянуто проекти рішень районної ради Сьогодні, 22 липня, голова Кіцманської районної ради Петро Лумей та заступник голови районної ради Іван Гулей взяли участь в роботі постійної комісія районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, законності, охорони прав громадян, праці та соціального захисту населення. В ході роботи комісії було обговорено проекти рішень сесії районної ради, які планується розглянути на черговому засіданні сесії, а саме: -Про комісію Кіцманської районної ради з питань поновлення прав реабілітованих; -Про інформацію щодо реагування на депутатські запити, що внесені на попередніх сесіях районної ради. -Про організацію санаторно-курортного лікування учасників бойових дій району в 2016 році. -Про інформацію Кіцманської місцевої прокуратури про стан законності, боротьби із злочинністю та результати діяльності на території області за 2015 рік.


21.07.2016 13:58

Обговорено проекти рішень сесії районної ради
Обговорено проекти рішень сесії районної ради Сьогодні 21 липня відбулось засідання постійна комісія Кіцманської районної ради з питань освіти, культури, молоді та спорту на якому було розглянуто питання, які виносяться на затвердження сесії районної ради.


15.07.2016 09:51

Проведено засідання постійної комісії районної ради
Проведено засідання  постійної комісії районної ради Вчора 14 липня в рамках підготовки питань на розгляд сесії районної ради, відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку, будівництва, житлово-комунального господарства, побутового, торговельного обслуговування населення. На порядку денному засідання були питання: 1. Про стан ремонту доріг на території Кіцманського району інформував Косар Ю.Д. – перший заступник голови Кіцманської РДА. 2. Про роботу підприємств дорожнього господарства району по ремонту доріг в населених пунктах інформував Сердюк В.О. – начальник філії «Кіцманський райавтодор». 3. Про роботу районного вузла поштового зв’язку інформувала Симчук М.Я. – начальник центрального відділення поштового зв’язку Кіцмань Чернівецької дирекції УДППЗ «Укрпошта» 4. Про стан та розвиток телефонної мережі в Кіцманському районі інформував Шевчук М.В. – начальник станційно-лінійної дільниці (м.Кіцмань) КЦТ №182 (м.Чернівці) 5. Про роботу автопідприємств району по перевезенню населення інформував Стеф’юк Д.М. – голова правління ПАТ «Кіцманське АТП-17739» З кожного питання членами комісії прийнято висновки – рекомендації.


30.07.2015 12:32

Відбулося засідання комісії з присудження літературно-мистецької премії імені В.Зубара.
Відбулося засідання комісії з присудження літературно-мистецької премії імені В.Зубара. Відбулося засідання комісії з присудження літературно-мистецької премії імені В.Зубара.


20.05.2014 10:53

Відбулося засідання постійної комісії з питань освіти, культури, молоді та спорту
16 травня 2014 на засіданні постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, молоді та спорту розглянуто два питання.


Tеми