Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Кіцманський район

Новини району ( Громадянське суспільство )

15.03.2017 12:12

День українського добровольця вперше відзначили на державному рівні
День українського добровольця вперше відзначили на державному рівні 14 березня, в нашій державі вперше відзначається День українського добровольця, що встановлений 17 січня цього року Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України


05.12.2016 14:33

Вітання голови Кіцманської районної ради з нагоди Міжнародного дня волонтера
Вітання голови Кіцманської районної ради з  нагоди Міжнародного дня волонтера Шановні волонтери! Прийміть щирі вітання з Днем волонтера і слова подяки за вашу доброту і милосердя, за здатність співчувати й з готовністю прийти на допомогу тим, хто її потребує. Волонтери – це люди з добрими і чуйними серцями, які не проходять повз чужу біду. Особливо важко переоцінити роль волонтерської діяльності в умовах, коли на нашу землю прийшла війна. Це свято тих, хто кожну мить свого життя присвячує благодійності, тих, хто робить це не тільки з професійної необхідності, але і за покликом серця і душі. Бажаємо усім волонтерам міцного здоров’я родинного затишку і тепла, наснаги та благополуччя. Нехай ваша безкорислива праця буде на благо процвітання та миру в Україні.


17.05.2016 09:31

День пам’яті жертв політичних репресій
День пам’яті жертв політичних репресій У День пам’яті жертв політичних репресій, який в Україні відзначається у третю неділю травня відповідно до Указу Президента України №431/2007 від 21-го травня 2007-го року. Цього року кіцманчани вшанували пам’ять постраждалих в неділю 15 травня.


Tеми