Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація
  • SiteHeart

Кіцманський район

Новини району ( Діяльність органів місцевого самоврядування )

12.03.2018 11:30

Розпорядження Про скликання чергової ХХІІ сесії районної ради VІІ скликання
Керуючись ст.55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати чергову ХХІІ сесію районної ради VІІ скликання 22 березня 2018 року о 10 годині ранку в сесійному залі районної ради за адресою: м.Кіцмань, вул. Незалежності, 83. На розгляд сесії винести такі питання: 1.Про звіт Кіцманської районної державної адміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку Кіцманського району за 2017 рік 2.Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Кіцманського району на 2018 рік. 3.Про виконання районного бюджету за 2017 рік. 4.Інші На сесію запросити: т.в.о.голови райдержадміністрації та заступника голови райдержадміністрації, начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, голів рад ОТГ, селищного та сільських голів, керівника місцевої прокуратури, голову Кіцманського районного суду, начальників: Кіцманського районного відділення СБУ, Кіцманського відділу поліції Головного управління Національної поліції, районного відділу УДСНС України в Чернівецькій області, Кіцманської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління державної фіскальної служби в Чернівецькій області; військового комісара Кіцманського об’єднаного районного військового комісаріату, керівників політичних партій та громадських формувань, працівників районної газети «Вільне життя», районного радіомовлення, виконавчий апарат районної ради.


27.02.2018 10:33

Звіт про виконання депутатських повноважень депутата Кіцманської районної ради VII скликання Олійник Лесі Іванівни
Відповідно до ст.16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», з метою інформування виборців про свою діяльність, залучення громадян до розв’язання проблем місцевого значення, звітую про свою роботу. У звітному періоді намагалася виконувати свої депутатські повноваження добросовісно і якісно. Брала участь в усіх пленарних засіданнях районної ради, досить часто висловлювала свою думку щодо ухвалення окремих рішень, озвучувала зміни та доповнення до деяких з них. Скориставшись правом депутата, у періоді, за який звітую, подала два депутатські запити щодо передбачення в районному бюджеті на 2017 рік коштів на проведення капітального ремонту покрівлі Кіцманської художньої школи в сумі 197322 грн. та щодо виділення коштів на проектні роботи та виготовлення кошторисної документації на капітальний ремонт адмінбудівлі районного методичного кабінету в сумі 52000 грн., що знаходиться в м.Кіцмань вул.Шевченка,7. Дані запити знайшли підтримку у керівництва району та завдяки колегам-депутатам стали рішеннями ради, згідно яких до кінця 2017 року було профінансовано та проведені відповідні роботи, адже, працюючи у відділі розвитку територій та комунальної власності району, на власні очі бачу проблеми комунальних установ.


25.01.2018 21:52

Відбулось засідання ХХІ позачергової сесії Кіцманської районної ради
Відбулось засідання ХХІ позачергової сесії Кіцманської районної ради Сьогодні 25 січня 2018 року відбулось засідання ХХІ позачергової сесії Кіцманської районної ради. Присутніми депутатами було розглянуто та затверджено ряд рішень, а саме: -Про звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України «Щодо забезпечення реалізації права учасникам бойових дій на отримання належних пільг, наданих їм Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». -Про Програму економічного і соціального розвитку Кіцманського району на 2018 рік; -Про хід виконання районної комплексної Програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота» на 2016-2018 роки і внесення змін та доповнень до програми; -Про інформацію керівника Кіцманської місцевої прокуратури про результати діяльності за 12 місяців 2017 року; -Про внесення змін до рішення ІІ сесії районної ради VII скликання від 04 грудня 2015 року № 09-02/15 «Про затвердження складу та голів постійних комісій районної ради»; -Про делегування представників до складу Госпітальної ради Центрального госпітального округу; -Про передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району в оперативне управління; Також в ході засідання сесії районної ради депутати заслухали інформацію головного архітектора району щодо виділення земельних ділянок учасникам АТО.


18.01.2018 11:25

Розпорядження голови Кіцманської районної ради “Про скликання позачергової ХХІ сесії районної ради VІІ скликання”
Розпорядження голови Кіцманської районної ради “Про скликання позачергової ХХІ сесії районної ради VІІ скликання” Розпорядження голови Кіцманської районної ради №05 15 січня 2018 р. Про скликання позачергової ХХІ сесії районної ради VІІ скликання Керуючись ст.55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати позачергову ХХІ сесію районної ради VІІ скликання 25 січня 2018 року о 10 годині ранку в сесійному залі районної ради за адресою: м.Кіцмань, вул. Незалежності, 83. На розгляд сесії винести такі питання: 1. Про Програму економічного і соціального розвитку Кіцманського району на 2018 рік. 2. Про хід виконання районної комплексної Програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота». 3. Інші На сесію запросити: т.в.о. голови та заступника голови райдержадміністрації, начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, голів рад ОТГ, селищного та сільських голів, керівника місцевої прокуратури, голову Кіцманського районного суду, начальників: Кіцманського районного відділення СБУ, Кіцманського відділу поліції Головного управління Національної поліції, районного відділу УДСНС України в Чернівецькій області, Кіцманської об’єднаної державної податкової інспекції та Кіцманського управління Головного управління державної фіскальної служби в Чернівецькій області; військового комісара Кіцманського об’єднаного районного військового комісаріату, керівників політичних партій та громадських формувань, працівників районної газети «Вільне життя», районного радіомовлення, виконавчий апарат районної ради.


28.12.2017 16:43

ІНФОРМАЦІЯ про трудовий архів Кіцманського району
Наш район був одним із перших в області, де рішенням ХІ сесії районної ради ХХІV скликання від 24.02.2004 року № 201-11/04 створено трудовий архів Кіцманського району. На даний час в трудовому архіві зберігається 72 фонди загальною кількістю 11939 одиниць зберігання. Працівниками архіву наводяться такі архівні довідки як: - довідка про трудовий стаж; - довідка про суми нарахованої заробітної плати; - довідка про помісячно відпрацьовані в/дні. Також надаються архівні копії наказів з кадрових питань, книг обліку трудового стажу і заробітку колгоспника, особових карток форми Т-2 і т.д. Трудовий архів забезпечує для громадян України, іноземців та осіб без громадянства, що перебувають в Україні на законних підставах, вільний доступ до документів з відкритою інформацією. Заповнивши заяву-анкету, Ви отримуєте право на перегляд, опрацювання архівних документів під наглядом працівників архіву. Для громадян, які ще не скористалися послугами трудового архіву повідомляємо, що ми знаходимося в м.Кіцмань по вул.Українська 53, (колишній адмінбудинок міжколгоспбуду). Наш телефон 2-20-16. Наша електронна адреса: maria-arhiv@ukr.net Прийом відвідувачів проводиться щоденно (крім суботи і неділі) з 9 до 18 год., обідня перерва з 13 до 14 год. Ми завджи готові Вам допомогти! У разі, якщо документи потрібної вам установи не перебувають у нас на збереженні, працівниками архіву надуються консультації щодо місцезнаходження затребуваних документів.


19.12.2017 16:29

Розпорядження Про скликання позачергової ХХ сесії районної ради VІІ скликання
Керуючись ст.55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати позачергову ХХ сесію районної ради VІІ скликання 22 грудня 2017 року о 10 годині ранку в сесійному залі районної ради за адресою: м.Кіцмань, вул.Незалежності, 83. На розгляд сесії винести такі питання: 1. Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік. 2. Про районний бюджет на 2018 рік 3. Інші На сесію запросити: голову та заступників голови райдержадміністрації, начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, голів рад ОТГ, селищного та сільських голів, керівника місцевої прокуратури, голову Кіцманського районного суду, начальників: Кіцманського районного відділення СБУ, Кіцманського відділу поліції Головного управління Національної поліції, районного відділу УДСНС України в Чернівецькій області, Кіцманської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління державної фіскальної служби в Чернівецькій області; військового комісара Кіцманського об’єднаного районного військового комісаріату, керівників політичних партій та громадських формувань, працівників районної газети «Вільне життя», районного радіомовлення, виконавчий апарат районної ради.


18.12.2017 16:42

Керуючий справами районної ради взяла участь в тренінгу для працівників уповноважених підрозділів з питань запобігання корупції
Керуючий справами районної ради взяла участь в тренінгу для працівників уповноважених підрозділів з питань запобігання корупції 14 грудня Національне агентство з питань запобігання корупції в межах реалізації Закону України «Про засади державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційна стратегія) на 2014–2017 роки» органзувало тренінг «Окремі превентивні антикорупційні механізми: засади антикорупційної політики в Україні, робота уповноважених підрозділів (осіб) з питань запобігання та виявлення корупції, спеціальна перевірка, захист викривачів». У тренінгу взяла участь Довбенчук Н.Ю. - керуючий справами районної ради, а також працівники уповноважених підрозділів з питань запобігання та виявлення корупції обласних, районних, державних адміністрацій Західного регіону України. Під час тренінгу особливу увагу зосередили на розгляді питань, які стосувались основних засад антикорупційної політики в Україні. Окрім того, присутніх ознайомили з порядком проведення спеціальної перевірки стосовно осіб, які претендують на зайняття посад, що передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища, а також посад з підвищеним корупційним ризиком, окремим аспектам функціонування уповноважених підрозділів (осіб) з питань запобігання та виявлення корупції та проблемам пов’язаним із правами викривачів корупції та гарантії їх захисту за законодавством України. Тренінг відбувся за підтримки Програми розвитку ООН в Україні та Міністерства закордонних справ Данії.


18.12.2017 10:33

Оголошення районної ради
Районна рада оголошує конкурс на здачу в оренду приміщення дзеркальної зали Кіцманського районного будинку народної творчості та дозвілля для занять спортивно-бальними танцями за адресою м. Кіцмань, вул. Незалежності,42. Умови конкурсу: Дотримання вимог експлуатації об’єктів (утримання приміщень в належному стані у відповідності до призначення об’єктів оренди), забезпечення пожежної безпеки; Ознайомитись з об’єктом оренди можна буде 11 та 18 січня 2018 року з 1000 до 1300 за адресою м. Кіцмань, вул. Незалежності, 42. Прийом заяв на конкурс проводиться районною радою за адресою м. Кіцмань, вул. Незалежності, 83, приміщення районної ради каб. № 35 протягом 25 робочих днів з дня опублікування оголошення до 1815 год. 23.01.2018 року. У разі надходження на конкурс двох і більше заяв конкурс буде проводитись 25.01.2018 року об 1100 в приміщенні районної ради каб. № 18 (мала зала) За інформацією щодо проведення конкурсу звертатись в районну раду вул. Незалежності, 83 каб. №35, тел.2-20-26.


18.12.2017 10:31

Оголошення районної ради
Районна рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки приміщення дзеркальної зали Кіцманського районного будинку народної творчості та дозвілля за адресою м. Кіцмань, вул. Незалежності, 42. Ознайомитись з об’єктом оцінки можна буде 04 та 11 січня 2018 року з 1000 до 1300 за адресою м. Кіцмань, вул.Незалежності, 42. Прийом заяв на конкурс проводиться районною радою за адресою м. Кіцмань, вул. Незалежності, 83, приміщення районної ради каб. № 35 протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення до 1815 год. 15.01.2018 року. У разі надходження на конкурс двох і більше заяв конкурс буде проводитись 18.01.2018 р. об 1100 в приміщенні районної ради каб. № 18 (мала зала). За інформацією щодо проведення конкурсу звертатись в районну раду вул. Незалежності, 83 каб. № 35, тел. 2-20-26.


08.12.2017 13:47

Відбулася чергова ХІХ сесія районної ради
Відбулася чергова ХІХ сесія районної ради Сьогодні, 08 грудня 2017 р., відбулася чергова ХІХ сесія районної ради VIІ скликання. 03 грудня відійшов у Вічність голова Кіцманської районної державної адміністрації, член колегії районної ради Друцул Іван Васильович, який завжди шукав і знаходив шляхи порозуміння з депутатами районної ради. Тому сесія розпочалась із хвилини мовчання в пам'ять про цю достойну людину та про всіх патріотів України, які віддали життя за незалежність України. 5 грудня в Україні відзначається День волонтера, 6 грудня - День Збройних Сил України, 7 грудня - День Місцевого самоврядування, з нагоди цих свят вручено спільні Почесні грамоти Кіцманської районної районної державної адміністрації та районної ради волонтерам, учасникам АТО, депутатам та працівникам районної ради, головам місцевих рад. Всі питання порядку денного ХІХ сесії попередньо розглядалися на депутатських комісіях та колегії.


06.12.2017 16:46

Відбулись засідання постійної комісії районної ради та колегії районної ради
Відбулись засідання постійної комісії районної ради та колегії районної ради Сьогодні, 6 грудня 2017 року в Кіцманській районній раді відбулись засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку району, планування бюджету і фінансів та управління об'єктами спільної власності територіальних громад району та колегії районної ради. На розгляд засідань було винесено питання, що планується винести на розгляд та затвердження сесії районної ради, а саме: 1. Про Програму запобігання дитячій бездоглядності та захисту прав дитини в Кіцманському районі на період до 2021 року. 2. Про внесення змін до Програми розвитку інформаційної та видавничої галузей Кіцманського району на 2016-2017 роки. 3. Про хід виконання Комплексної програми розвитку цивільного захисту, забезпечення пожежної безпеки та запобігання і реагування на надзвичайні ситуації в Кіцманському районі на 2016-2019 роки та внесення змін до Програми. 4. Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік. 5. Про надання дозволу на продовження оренди приміщення спільної власності територіальних громад району(товариство політв’язнів). 6. Про надання дозволу на списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району. 7. Про план роботи районної ради на 2018 рік.


28.11.2017 11:48

Звіт голови районної ради Петра Васильовича Лумея про діяльність Кіцманської районної ради VІІ скликання за період з листопада 2016 до листопада 2017 року
Звіт голови районної ради Петра Васильовича Лумея про діяльність Кіцманської районної ради VІІ скликання за період з листопада 2016 до листопада 2017 року У відповідності до пункту 17 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» складаю звіт про діяльність керівництва, колегії, постійних комісій та виконавчого апарату Кіцманської районної ради VІІ скликання за період з листопада 2016 року до листопада 2017 року. Упродовж звітного періоду діяльність Кіцманської районної ради будувалася шляхом забезпечення необхідних умов та можливостей для налагодження найбільш оперативного та результативного втілення владних повноважень, консолідації зусиль депутатів задля стабільної життєдіяльності територіальних громад сіл, селищ та міста нашого району. Тому все, що зроблено за звітний період, є результатом колективної праці кожного депутата, постійних комісій, колегії районної ради, сесійної діяльності, роботи виконавчого апарату районної ради, співпраці з районною державною адміністрацією, міською, селищними та сільськими радами, керівниками підприємств, господарств та установ району, громадських організацій, депутатів Верховної та обласної рад. Діяльність районної ради і депутатів є відкритою та прозорою. Депутати добре володіють ситуацією на місцях, сприяють вирішенню проблемних питань, які турбують громадян. Районна рада працювала у складі 36 депутатів, двоє депутатів стали депутатами рад об’єднаних громад та прийняли рішення скласти повноваження в районній раді , тому проводиться заміщення депутатів. Ми і надалі прагнемо бути чесними, справедливими й відкритими до людей з їхніми проблемами, стояти на захисті їхніх прав і свобод, організувати роботу районної ради таким чином, щоб депутати приймали найважливіші й найнеобхідніші рішення для забезпечення достойного рівня життєдіяльності громадян району. Наша держава переживає складні часи. На сході країни триває боротьба з терористичними угрупуваннями, які створюють реальну загрозу територіальній цілісності України. Продовжує гостро стояти питання консолідації зусиль всього суспільства, в тому числі і районної громади на підтримку наших земляків, які захищали та захищають суверенітет країни в зоні АТО, забезпечення стабільного функціонування установ, організацій, підприємств району, соціального захисту громадян. Всім депутатам хочу висловити слова вдячності за розуміння та підтримку у цей складний для країни час. У раді діють шість фракцій. Незважаючи на різні політичні уподобання й розбіжності, депутати працювали заради вирішення проблемних питань територіальних громад і жителів нашого району. Завдяки цьому впродовж звітного періоду проведено 8 пленарних засідань, на яких розглянуто й ухвалено 137 рішень.


28.11.2017 10:44

Розпорядження Про скликання чергової ХІХ сесії районної ради VІІ скликання
Керуючись ст.55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати чергову ХІХ сесію районної ради VІІ скликання 8 грудня 2017 року о 10 годині ранку в сесійному залі районної ради за адресою: м.Кіцмань, вул.Незалежності, 83. На розгляд сесії винести такі питання: 1. Про інформацію Кіцманської районної виборчої комісії щодо визнання повноважень депутатів районної ради. 2. Про звіт голови районної ради. 3. Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік. 4. Інші На сесію запросити: голову та заступників голови райдержадміністрації, начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, Кіцманського міського голову ОТГ, Мамаївського сільського голову ОТГ, селищного та сільських голів, керівника місцевої прокуратури, голову Кіцманського районного суду, начальників: Кіцманського районного відділення СБУ, Кіцманського відділу поліції Головного управління Національної поліції, районного відділу УДСНС України в Чернівецькій області, Кіцманської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління державної фіскальної служби в Чернівецькій області; військового комісара Кіцманського об’єднаного районного військового комісаріату, керівників політичних партій та громадських формувань, працівників районної газети «Вільне життя», районного радіомовлення, виконавчий апарат районної ради.


09.11.2017 15:39

Відбулось засідання сесії Кіцманської районної ради
Відбулось засідання сесії Кіцманської районної ради Сьогодні, 9 листопада, відбулася позачергова XVІІІ сесія районної ради, під час якої депутатами розглянуто та прийнято сімнадцять рішень порядку денного. Традиційно, сесія розпочалась із вшанувати всіх тих, хто віддав життя за незалежність та територіальну цілісність України хвилиною мовчання. Основними питаннями порядку денного були: Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку Кіцманського району на 2017 рік за 9 місяців 2017 року; Про затвердження Цільової програми «Власний дім» в Кіцманському районі на 2017-2019 роки; Про виконання районного бюджету за 9 місяців та внесення змін до районного бюджету на 2017 рік; Про дострокове припинення повноважень депутатів Кіцманської районної ради VІI скликання Мошука В.В. та Олексюка С.В. Також було розглянуто питання, що стосуються затвердження технічних документацій про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, питання управління комунальною власністю територіальних громад Кіцманського району та запити депутатів районної ради.


31.10.2017 15:27

Розпорядження Про скликання позачергової ХVІІІ сесії районної ради VІІ скликання
Керуючись ст.55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати позачергову ХVІІІ сесію районної ради VІІ скликання 9 листопада 2017 року о 10 годині ранку в сесійному залі районної ради за адресою: м.Кіцмань, вул.Незалежності,83.


Tеми