Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація
  • SiteHeart

Кіцманський район

Новини району ( Діяльність органів місцевого самоврядування )

09.11.2017 15:39

Відбулось засідання сесії Кіцманської районної ради
Відбулось засідання сесії Кіцманської районної ради Сьогодні, 9 листопада, відбулася позачергова XVІІІ сесія районної ради, під час якої депутатами розглянуто та прийнято сімнадцять рішень порядку денного. Традиційно, сесія розпочалась із вшанувати всіх тих, хто віддав життя за незалежність та територіальну цілісність України хвилиною мовчання. Основними питаннями порядку денного були: Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку Кіцманського району на 2017 рік за 9 місяців 2017 року; Про затвердження Цільової програми «Власний дім» в Кіцманському районі на 2017-2019 роки; Про виконання районного бюджету за 9 місяців та внесення змін до районного бюджету на 2017 рік; Про дострокове припинення повноважень депутатів Кіцманської районної ради VІI скликання Мошука В.В. та Олексюка С.В. Також було розглянуто питання, що стосуються затвердження технічних документацій про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, питання управління комунальною власністю територіальних громад Кіцманського району та запити депутатів районної ради.


31.10.2017 15:27

Розпорядження Про скликання позачергової ХVІІІ сесії районної ради VІІ скликання
Керуючись ст.55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати позачергову ХVІІІ сесію районної ради VІІ скликання 9 листопада 2017 року о 10 годині ранку в сесійному залі районної ради за адресою: м.Кіцмань, вул.Незалежності,83.


22.08.2017 14:39

Відбулась чергова сесія Кіцманської районної ради
Відбулась чергова сесія Кіцманської районної ради Сьогодні 22 серпня 2017 року відбулась чергова XVII сесія Кіцманської районної ради. Основними питаннями розгляду порядку денного сесії були: -Про звіт Кіцманської місцевої прокуратури про проведену роботу за 6 місяців 2017 року. -Про виконання районного бюджету за І півріччя 2017 року та внесення змін до районного бюджету на 2017 рік. -Про внесення змін до Програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції (учасників бойових дій) та членів їх сімей на 2017-2018 роки. -Про реорганізацію фельдшерсько-акушерських пунктів села Шипинці («Центр» та «Луг») в амбулаторію загальної практики-сімейної медицини. Також було розглянуто питання, що стосуються управління комунальною власністю територіальних громад Кіцманського району та запити депутатів районної ради.


21.08.2017 14:54

Відбулось засідання постійної комісії та колегії Кіцманської районної ради
Відбулось засідання постійної комісії та колегії Кіцманської районної ради Сьогодні 21 серпня 2017 року в Кіцманській районній раді відбулось засідання постійної комісії з питань соціально - економічного розвитку району, планування бюджету і фінансів та управління об’єктами спільної власності територіальних громад району та засідання колегії районної ради. На розгляд засідань було винесено питання що плануються винести на розгляд та затвердження сесії районної ради. Основними питаннями розгляду порядку денного комісії та колегії були: - Про виконання районного бюджету за І півріччя 2017 року та внесення змін до районного бюджету на 2017 рік. - Про внесення змін до Програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції (учасників бойових дій) та членів їх сімей на 2017-2018 роки. - Про реорганізацію фельдшерсько-акушерських пунктів села Шипинці («Центр» та «Луг») в амбулаторію загальної практики-сімейної медицини. Також питання, що стосуються управління комунальною власністю територіальних громад Кіцманського району


14.08.2017 16:54

Розпорядження Про скликання чергової ХVІІ сесії районної ради VІІ скликання
Керуючись ст.55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати чергову ХVІІ сесію районної ради VІІ скликання 22 серпня 2017 року о 10 годині ранку в малій залі районної ради за адресою: м.Кіцмань, вул.Незалежності,83. На розгляд сесії винести такі питання: 1. Про звіт керівника Кіцманської місцевої прокуратури Никифорука А.С. про проведену роботу Кіцманської місцевої прокуратури за 6 місяців 2017 року. 2. Про виконання районного бюджету за І півріччя 2017 року та внесення змін до районного бюджету на 2017 рік. 3. Про реорганізацію фельдшерсько-акушерських пунктів села Шипинці («Центр» та «Луг») в амбулаторію загальної практики-сімейної медицини. 4. Інші.


31.07.2017 10:37

Графік проведення особистого прийому громадян народним депутатом України Іваном РИБАКОМ
Графік проведення особистого прийому громадян народним депутатом України Іваном РИБАКОМ Графік проведення особистого прийому громадян народним депутатом України Іваном РИБАКОМ в Кіцманському районі: 31 липня, понеділок: 10:00 — Дубівці, 13:00 — Кіцмань, 16:00 — Южинець, 17:30 — Іванківці. 1 серпня, вівторок: 10:00 — Брусниця.


22.06.2017 17:14

Відбулася позачергова XVІ сесія Кіцманської районної ради
Відбулася позачергова XVІ сесія Кіцманської районної ради Розпочалася позачергова шістнадцята сесія районної ради сьомого скликання з вшанування пам'яті жертв Другої світової війни, адже щорічно 22 червня є Днем скорботи в Україні. Відбулося покладання квітів до меморіалу Слави. Також перед початком роботи привітали червневих іменинників зі складу депутатів районної ради, обговорили клопотання та депутатські запити, внесли зміни до порядку денного.Звернувся до присутніх військовий комісар Леонід Підручний, який попросив сприяння у проведенні навчання роти охорони Кіцманського військового комісаріату. До порядку денного увійшли такі питання: «Про створення Драчинського та Киселівського освітніх округів», «Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік», «Про делегування представників до складу Госпітальної ради Центрального госпітального округу», «Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки Шипинецької сільської ради», «Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, водного фонду, що передається в оренду», «Про внесення змін до Програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції (учасників бойових дій) та членів їх сімей на 2017-2018 роки», «Про виплату добових депутатам районної ради», «Про умови оплати праці голови та заступника голови районної ради в 2017 р.».


21.06.2017 14:24

Відбулись засідання постійних комісій та колегії районної ради
Вчора, 19 червня, відбулись засідання постійних комісій районної ради з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства; з питань освіти, культури, молоді та спорту; з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, законності, охорони прав громадян, праці та соціального захисту населення; з питань агропромислового комплексу району, екології та природних ресурсів; з питань соціально - економічного розвитку району, планування бюджету і фінансів та управління об'єктами спільної власності територіальних громад району та засідання колегії районної ради. На засіданнях комісії та колегії розглянуто ряд важливих питань, що виносяться на розгляд ХVІ позачергової сесії районної ради 22 червня 2017 року.


19.06.2017 15:10

Розпорядження про скликання позачергової ХVІ сесії районної ради VІІ скликання
Керуючись ст.55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати позачергову ХVІ сесію районної ради VІІ скликання 22 червня 2017 року о 10 годині ранку в малій залі районної ради за адресою: м.Кіцмань, вул. Незалежності, 83.


14.06.2017 16:32

Відбулося засідання постійної комісії
Відбулося засідання постійної комісії 8 червня 2017 р. на виконання рішення сесії Кіцманської районної ради відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку, будівництва, житлово-комунального господарства, побутового, торговельного обслуговування населення (голова комісії Олійник Л.І.). На порядку денному стояло одне питання: «Про виділення земельних ділянок під індивідуальне житлове будівництво учасникам бойових дій в Кіцманському районі». В засіданні взяли участь заступник голови районної ради Гулей І.С., Берегометський сільський голова Храпко Г.В., Неполоковецький селищний голова Віксіч У.Р. разом із землевпорядником Боднар С.М., секретар Шипинецької сільської ради Тащук І.І. та землевпорядник Лакуста М.Ю. Доповідачем був Антощук Іван Павлович – завідувач сектору з питань містобудування та архітектури РДА, головний архітектор району, який провів детальний аналіз наявних земельних ділянок відведених під індивідуальне житлове будівництво в межах генеральних планів населених пунктів Кіцманського району за результатами проведеної інвентаризації органами місцевого самоврядування станом на 01.06.2017р. Було відмічено, що в ряді населених пунктів: Іванківці, Неполоківці, Шипинці, Берегомет є земельні ділянки придатні під індивідуальну житлову забудову, про те в останніх двох селах вони розташовані на меліорованих землях. Доповідач відмітив, що багато голів місцевих рад не надали потрібної інформації, але при детальному аналізі існуючих генеральних планів забудови і у них можна виявити вільні ділянки під забудову.


12.06.2017 16:31

Відбулася Координаційна рада з питань місцевого самоврядування при голові Кіцманської районної ради
09 червня 2017 р. відбулася Координаційна рада з питань місцевого самоврядування при голові Кіцманської районної ради на базі Оршовецької сільської ради. В нараді взяли участь голова та заступник голови районної ради, голови місцевих рад району. Із вступним словом, до присутніх, звернувся голова Кіцманської районної ради Лумей Петро Васильович. Оршовецький сільський голова Флорескул Степанія Семенівна зробила короткий екскурс в історію та сучасні надбання села, ознайомила з інфраструктурою села. На нараді розглянуто питання про координацію завдань місцевих рад щодо реалізації повноважень органів місцевого самоврядування; про прийняття та оприлюднення рішень сесій місцевих рад; про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 р. № 268.


20.04.2017 17:56

Відбулася чергова XIV сесія Кіцманської районної ради
Відбулася чергова XIV сесія Кіцманської районної ради Сьогодні, 20 квітня, відбулася чергова XIV сесія районної ради, під час якої депутатами розглянуто та прийнято шістнадцять рішень порядку денного. Основними питаннями порядку денного були: - Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Кіцманського району за 2016 рік (звіт голови РДА); - Про хід виконання законів України щодо соціальних гарантій воїнам АТО в Кіцманському районі; - Про виконання районного бюджету за І квартал 2017 року та внесення змін до районного бюджету на 2017 рік; - Про роботу Кіцманського РЕМ ПАТ ЕК «Чернівціобленерго» по забезпеченню підприємств, установ, організацій та населення району електроенергією; - Про роботу Кіцманського відділення ПАТ «Чернівцігаз» по забезпеченню підприємств, установ, організацій та населення газом; - Про хід виконання Програми сприяння залученню інвестицій в економіку Кіцманського району на 2016-2020 роки та використання коштів районного бюджету, виділених на її виконання в 2016 році; Також було розглянуто питання про призначення головного лікаря КУ «Кіцманська ЦРЛ», та прийнято рішення призначити на цю посаду Володимира Васильовича Хромюка і доручити голові районної ради укласти з ним контракт на 5 років.


19.04.2017 15:30

Відбулись засідання постійних комісій та колегії районної ради
Відбулись засідання постійних комісій та колегії районної ради Сьогодні 19 квітня відбулися засідання постійної комісій районної ради з питань соціально - економічного розвитку району, планування бюджету і фінансів та управління об’єктами спільної власності територіальних громад району та постійної комісій районної ради з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства, а також колегії районної ради. Основними питаннями порядку денного засідань були питання: -Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Кіцманського району за 2016 рік ( звіт голови РДА) -Про виконання районного бюджету за І квартал 2017 року та внесення змін до районного бюджету на 2017 рік. -Про хід виконання Програми сприяння залученню інвестицій в економіку Кіцманського району на 2016-2020 роки за 2016 рік -Про призначення головного лікаря КУ «Кіцманська ЦРЛ» та інші питання, які планується винести на розгляд сесії районної ради 20 квітня 2017 року.


11.04.2017 12:44

Розпорядження про скликання чергової ХІV сесії районної ради VІІ скликання
Керуючись ст.55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати чергову ХІV сесію районної ради VІІ скликання 20 квітня 2016 року о 10 годині ранку в сесійній залі районної ради за адресою: м.Кіцмань, вул.Незалежності,83.


10.04.2017 10:05

Петро Лумей: «Знайомство з роботою лісового комунального підприємства — дуже цінний досвід»
Петро Лумей: «Знайомство з роботою лісового комунального підприємства — дуже цінний досвід» У зв’язку із загостренням ситуації із вирубкою лісів на Кіцманщині, яка стала особливо болючою протягом останнього року, постало питання про те, як захистити ліс від сумнівних вирубок і перевести лісові угіддя з державної власності у комунальну. Подібної успішної практики у Чернівецькій області ще немає. Тож, аби запозичити такий корисний досвід, дізнатися механізм передачі лісу у комунальну власність, делегація Кіцманського району минулої п’ятниці відвідала м.Летичів Хмельницької області.Тут вже давно діє комунальне підприємство Летичівської районної ради «Летичівський спецлісгосп», що було створено у 2000 році, коли, власне, ліс вийшов з-під державної опіки. До складу делегації увійшли голова районної ради Петро Лумей, заступник голови райради Іван Гулей, голова постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, планування бюджету, фінансів та управління об’єктами спільної власності територіальних громад району Віктор Базна, верхньостанівецький сільський голова Василь Харітон, депутат Глиницької сільської ради, голова ініціативної групи жителів с.Глиниця Борис Прокопець.


Tеми