Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація
  • SiteHeart

Кіцманський район

Новини району ( Діяльність органів місцевого самоврядування )

22.08.2017 14:39

Відбулась чергова сесія Кіцманської районної ради
Відбулась чергова сесія Кіцманської районної ради Сьогодні 22 серпня 2017 року відбулась чергова XVII сесія Кіцманської районної ради. Основними питаннями розгляду порядку денного сесії були: -Про звіт Кіцманської місцевої прокуратури про проведену роботу за 6 місяців 2017 року. -Про виконання районного бюджету за І півріччя 2017 року та внесення змін до районного бюджету на 2017 рік. -Про внесення змін до Програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції (учасників бойових дій) та членів їх сімей на 2017-2018 роки. -Про реорганізацію фельдшерсько-акушерських пунктів села Шипинці («Центр» та «Луг») в амбулаторію загальної практики-сімейної медицини. Також було розглянуто питання, що стосуються управління комунальною власністю територіальних громад Кіцманського району та запити депутатів районної ради.


21.08.2017 14:54

Відбулось засідання постійної комісії та колегії Кіцманської районної ради
Відбулось засідання постійної комісії та колегії Кіцманської районної ради Сьогодні 21 серпня 2017 року в Кіцманській районній раді відбулось засідання постійної комісії з питань соціально - економічного розвитку району, планування бюджету і фінансів та управління об’єктами спільної власності територіальних громад району та засідання колегії районної ради. На розгляд засідань було винесено питання що плануються винести на розгляд та затвердження сесії районної ради. Основними питаннями розгляду порядку денного комісії та колегії були: - Про виконання районного бюджету за І півріччя 2017 року та внесення змін до районного бюджету на 2017 рік. - Про внесення змін до Програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції (учасників бойових дій) та членів їх сімей на 2017-2018 роки. - Про реорганізацію фельдшерсько-акушерських пунктів села Шипинці («Центр» та «Луг») в амбулаторію загальної практики-сімейної медицини. Також питання, що стосуються управління комунальною власністю територіальних громад Кіцманського району


14.08.2017 16:54

Розпорядження Про скликання чергової ХVІІ сесії районної ради VІІ скликання
Керуючись ст.55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати чергову ХVІІ сесію районної ради VІІ скликання 22 серпня 2017 року о 10 годині ранку в малій залі районної ради за адресою: м.Кіцмань, вул.Незалежності,83. На розгляд сесії винести такі питання: 1. Про звіт керівника Кіцманської місцевої прокуратури Никифорука А.С. про проведену роботу Кіцманської місцевої прокуратури за 6 місяців 2017 року. 2. Про виконання районного бюджету за І півріччя 2017 року та внесення змін до районного бюджету на 2017 рік. 3. Про реорганізацію фельдшерсько-акушерських пунктів села Шипинці («Центр» та «Луг») в амбулаторію загальної практики-сімейної медицини. 4. Інші.


31.07.2017 10:37

Графік проведення особистого прийому громадян народним депутатом України Іваном РИБАКОМ
Графік проведення особистого прийому громадян народним депутатом України Іваном РИБАКОМ Графік проведення особистого прийому громадян народним депутатом України Іваном РИБАКОМ в Кіцманському районі: 31 липня, понеділок: 10:00 — Дубівці, 13:00 — Кіцмань, 16:00 — Южинець, 17:30 — Іванківці. 1 серпня, вівторок: 10:00 — Брусниця.


22.06.2017 17:14

Відбулася позачергова XVІ сесія Кіцманської районної ради
Відбулася позачергова XVІ сесія Кіцманської районної ради Розпочалася позачергова шістнадцята сесія районної ради сьомого скликання з вшанування пам'яті жертв Другої світової війни, адже щорічно 22 червня є Днем скорботи в Україні. Відбулося покладання квітів до меморіалу Слави. Також перед початком роботи привітали червневих іменинників зі складу депутатів районної ради, обговорили клопотання та депутатські запити, внесли зміни до порядку денного.Звернувся до присутніх військовий комісар Леонід Підручний, який попросив сприяння у проведенні навчання роти охорони Кіцманського військового комісаріату. До порядку денного увійшли такі питання: «Про створення Драчинського та Киселівського освітніх округів», «Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік», «Про делегування представників до складу Госпітальної ради Центрального госпітального округу», «Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки Шипинецької сільської ради», «Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, водного фонду, що передається в оренду», «Про внесення змін до Програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції (учасників бойових дій) та членів їх сімей на 2017-2018 роки», «Про виплату добових депутатам районної ради», «Про умови оплати праці голови та заступника голови районної ради в 2017 р.».


21.06.2017 14:24

Відбулись засідання постійних комісій та колегії районної ради
Вчора, 19 червня, відбулись засідання постійних комісій районної ради з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства; з питань освіти, культури, молоді та спорту; з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, законності, охорони прав громадян, праці та соціального захисту населення; з питань агропромислового комплексу району, екології та природних ресурсів; з питань соціально - економічного розвитку району, планування бюджету і фінансів та управління об'єктами спільної власності територіальних громад району та засідання колегії районної ради. На засіданнях комісії та колегії розглянуто ряд важливих питань, що виносяться на розгляд ХVІ позачергової сесії районної ради 22 червня 2017 року.


19.06.2017 15:10

Розпорядження про скликання позачергової ХVІ сесії районної ради VІІ скликання
Керуючись ст.55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати позачергову ХVІ сесію районної ради VІІ скликання 22 червня 2017 року о 10 годині ранку в малій залі районної ради за адресою: м.Кіцмань, вул. Незалежності, 83.


14.06.2017 16:32

Відбулося засідання постійної комісії
Відбулося засідання постійної комісії 8 червня 2017 р. на виконання рішення сесії Кіцманської районної ради відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку, будівництва, житлово-комунального господарства, побутового, торговельного обслуговування населення (голова комісії Олійник Л.І.). На порядку денному стояло одне питання: «Про виділення земельних ділянок під індивідуальне житлове будівництво учасникам бойових дій в Кіцманському районі». В засіданні взяли участь заступник голови районної ради Гулей І.С., Берегометський сільський голова Храпко Г.В., Неполоковецький селищний голова Віксіч У.Р. разом із землевпорядником Боднар С.М., секретар Шипинецької сільської ради Тащук І.І. та землевпорядник Лакуста М.Ю. Доповідачем був Антощук Іван Павлович – завідувач сектору з питань містобудування та архітектури РДА, головний архітектор району, який провів детальний аналіз наявних земельних ділянок відведених під індивідуальне житлове будівництво в межах генеральних планів населених пунктів Кіцманського району за результатами проведеної інвентаризації органами місцевого самоврядування станом на 01.06.2017р. Було відмічено, що в ряді населених пунктів: Іванківці, Неполоківці, Шипинці, Берегомет є земельні ділянки придатні під індивідуальну житлову забудову, про те в останніх двох селах вони розташовані на меліорованих землях. Доповідач відмітив, що багато голів місцевих рад не надали потрібної інформації, але при детальному аналізі існуючих генеральних планів забудови і у них можна виявити вільні ділянки під забудову.


12.06.2017 16:31

Відбулася Координаційна рада з питань місцевого самоврядування при голові Кіцманської районної ради
09 червня 2017 р. відбулася Координаційна рада з питань місцевого самоврядування при голові Кіцманської районної ради на базі Оршовецької сільської ради. В нараді взяли участь голова та заступник голови районної ради, голови місцевих рад району. Із вступним словом, до присутніх, звернувся голова Кіцманської районної ради Лумей Петро Васильович. Оршовецький сільський голова Флорескул Степанія Семенівна зробила короткий екскурс в історію та сучасні надбання села, ознайомила з інфраструктурою села. На нараді розглянуто питання про координацію завдань місцевих рад щодо реалізації повноважень органів місцевого самоврядування; про прийняття та оприлюднення рішень сесій місцевих рад; про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 р. № 268.


20.04.2017 17:56

Відбулася чергова XIV сесія Кіцманської районної ради
Відбулася чергова XIV сесія Кіцманської районної ради Сьогодні, 20 квітня, відбулася чергова XIV сесія районної ради, під час якої депутатами розглянуто та прийнято шістнадцять рішень порядку денного. Основними питаннями порядку денного були: - Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Кіцманського району за 2016 рік (звіт голови РДА); - Про хід виконання законів України щодо соціальних гарантій воїнам АТО в Кіцманському районі; - Про виконання районного бюджету за І квартал 2017 року та внесення змін до районного бюджету на 2017 рік; - Про роботу Кіцманського РЕМ ПАТ ЕК «Чернівціобленерго» по забезпеченню підприємств, установ, організацій та населення району електроенергією; - Про роботу Кіцманського відділення ПАТ «Чернівцігаз» по забезпеченню підприємств, установ, організацій та населення газом; - Про хід виконання Програми сприяння залученню інвестицій в економіку Кіцманського району на 2016-2020 роки та використання коштів районного бюджету, виділених на її виконання в 2016 році; Також було розглянуто питання про призначення головного лікаря КУ «Кіцманська ЦРЛ», та прийнято рішення призначити на цю посаду Володимира Васильовича Хромюка і доручити голові районної ради укласти з ним контракт на 5 років.


19.04.2017 15:30

Відбулись засідання постійних комісій та колегії районної ради
Відбулись засідання постійних комісій та колегії районної ради Сьогодні 19 квітня відбулися засідання постійної комісій районної ради з питань соціально - економічного розвитку району, планування бюджету і фінансів та управління об’єктами спільної власності територіальних громад району та постійної комісій районної ради з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства, а також колегії районної ради. Основними питаннями порядку денного засідань були питання: -Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Кіцманського району за 2016 рік ( звіт голови РДА) -Про виконання районного бюджету за І квартал 2017 року та внесення змін до районного бюджету на 2017 рік. -Про хід виконання Програми сприяння залученню інвестицій в економіку Кіцманського району на 2016-2020 роки за 2016 рік -Про призначення головного лікаря КУ «Кіцманська ЦРЛ» та інші питання, які планується винести на розгляд сесії районної ради 20 квітня 2017 року.


11.04.2017 12:44

Розпорядження про скликання чергової ХІV сесії районної ради VІІ скликання
Керуючись ст.55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати чергову ХІV сесію районної ради VІІ скликання 20 квітня 2016 року о 10 годині ранку в сесійній залі районної ради за адресою: м.Кіцмань, вул.Незалежності,83.


10.04.2017 10:05

Петро Лумей: «Знайомство з роботою лісового комунального підприємства — дуже цінний досвід»
Петро Лумей: «Знайомство з роботою лісового комунального підприємства — дуже цінний досвід» У зв’язку із загостренням ситуації із вирубкою лісів на Кіцманщині, яка стала особливо болючою протягом останнього року, постало питання про те, як захистити ліс від сумнівних вирубок і перевести лісові угіддя з державної власності у комунальну. Подібної успішної практики у Чернівецькій області ще немає. Тож, аби запозичити такий корисний досвід, дізнатися механізм передачі лісу у комунальну власність, делегація Кіцманського району минулої п’ятниці відвідала м.Летичів Хмельницької області.Тут вже давно діє комунальне підприємство Летичівської районної ради «Летичівський спецлісгосп», що було створено у 2000 році, коли, власне, ліс вийшов з-під державної опіки. До складу делегації увійшли голова районної ради Петро Лумей, заступник голови райради Іван Гулей, голова постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, планування бюджету, фінансів та управління об’єктами спільної власності територіальних громад району Віктор Базна, верхньостанівецький сільський голова Василь Харітон, депутат Глиницької сільської ради, голова ініціативної групи жителів с.Глиниця Борис Прокопець.


16.03.2017 15:36

Відбулась чергова ХІІІ сесія Кіцманської районної ради
Відбулась чергова ХІІІ сесія Кіцманської районної ради Сьогодні 16 березня 2017 року відбулась чергова ХІІІ сесія Кіцманської районної ради. Депутатами було розглянуто понад шістдесят питань з них сорок дев’ять планових. В ході роботи сесії заслухано інформацію Кіцманського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області про стан боротьби із злочинністю, забезпечення охорони публічного порядку та безпеки на території району за 2016 рік, інформацію Кіцманської місцевої прокуратури про стан законності, боротьби із злочинністю та результати діяльності на території району прийнято рішення: - Про внесення змін та виконання районного бюджету за 2016 рік; - Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік, -Про присвоєння звання «Почесний громадянин Кіцманського району» Савчуку Євгену Герасимовичу, -Про призначення стипендій Кіцманської районної ради перспективним спортсменам району -Про призначення стипендії Кіцманської районної ради талановитим та обдарованим учням, учасникам конкурсів та олімпіад -Про призначення стипендії Кіцманської районної ради талановитим дітям у галузі культури. Заслухано інформації про хід виконання районної програм та використання коштів районного бюджету, виділених на її виконання в 2016 році. Затверджено шість нових районних програм та інші рішення що стосуються комунальної власності району; Прийняті звернення депутатів районної ради: -До Президента України, Прем’єр-міністра України, Державного агентства автомобільних доріг України щодо завершення будівництва автомобільної дороги Лашківка-Суховерхів -До Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо встановлення НКРЕКП необґрунтованої вартості на електроенергію, яка витрачається для зовнішнього освітлення населених пунктів та нестандартного приєднання електроустановок до електричних мереж на 2017 рік -До Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо підвищення посадових окладів працівників дошкільних та позашкільних навчальних закладів.


14.03.2017 15:34

Відбулось засідання колегії районної ради
Відбулось засідання колегії районної ради Сьогодні 14 березня 2017 року відбулись засідання постійної комісії районної ради з питань соціально - економічного розвитку району, планування бюджету і фінансів та управління об'єктами спільної власності територіальних громад району та колегія районної ради. На засіданні комісії та колегії було розглядалися питання, які в подальшому планується винести на розгляд сесії районної ради. Основними питаннями порядків денних були питання: -Про внесення змін та виконання районного бюджету за 2016 рік; -Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік; -Про затвердження Програми підтримки діяльності районної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів – інтернаціоналістів) на 2017 – 2020 роки; -Про затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту в Кіцманському районі на 2017-2020 роки; -Про затвердження Програми підтримки Кіцманського районного товариства політв’язнів та репресованих на 2017 – 2020 роки; -Про затвердження Програми покращення умов обслуговування громадян Кіцманського району з питань пенсійного забезпечення на 2017 рік; -Про затвердження Програми правової освіти та надання безоплатної правової допомоги населенню у Кіцманському районі на 2017 – 2018 роки; -Про затвердження Районної Програми забезпечення лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет на 2017-2018 роки; -Про присвоєння звання «Почесний громадянин Кіцманського району» Савчуку Євгену Герасимовичу; -Про затвердження звітів та планів фінансово-господарської діяльності і встановлення нормативів відрахування від чистого прибутку для підприємств спільної власності територіальних громад району -Про призначення стипендій Кіцманської районної ради перспективним спортсменам району; -Про призначення стипендії Кіцманської районної ради талановитим та обдарованим учням, учасникам конкурсів та олімпіад; -Про призначення стипендії Кіцманської районної ради талановитим дітям у галузі культури та інші питання. Загалом на розгляд ХІІІ сесії районної ради планується винести понад сорок питань.


Tеми