Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Кіцманський район

Новини району ( Діяльність органів місцевого самоврядування )

05.11.2020 16:31

Сьогодні, 5 листопада, відбулась позачергова ХLI сесія районної ради.
Сьогодні, 5 листопада, відбулась позачергова ХLI сесія районної ради. Сьогодні, 5 листопада, відбулась позачергова ХLI сесія районної ради. Перед початком роботи сесії голова Кіцманської районної ради Петро Лумей та голова Кіцманської РДА Олексій Добровольський привітали всіх присутніх з 102 річницею з Дня Буковинського Віча та нагородили найактивніших депутатів районної ради, учасників АТО, працівників установ та організацій Кіцманщини почесними грамотами Кіцманської районної ради та Кіцманської РДА. В роботі пленарного засідання взяли участь керівники установ, підприємств і організацій району, голови місцевих рад району та громадськість. Відтак, у ході пленарного засідання розглянуто 10 питань порядку денного та питання «Різне», які були попередньо опрацьовані на профільних комісіях районної ради. Основними питаннями порядку денного були: Про виконання районного бюджету за 9 місяців 2020 року та внесення змін до районного бюджету на 2020 рік; Про внесення змін до Комплексної програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства “Кіцманська центральна районна лікарня” на 2019-2021 роки; Про передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Кіцманського району; Про ліквідацію територіальної виборчої комісії. В результаті своєї роботи депутати ухвалили проекти рішень з усіх питань порядку денного.


04.11.2020 15:09

Розпорядження Про скликання позачергової ХLІ сесії районної ради VІІ скликання
Керуючись ст.55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи Постанову Кабінету України № 641 від 22 липня 2020 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», скликати позачергову ХLІ сесію районної ради VІІ скликання 05 листопада 2020 року о 10 годині ранку в сесійному залі районної ради за адресою: м.Кіцмань, вул. Незалежності, 83. На розгляд сесії винести питання: 1. Про виконання районного бюджету за 9 місяців 2020 року та внесення змін до районного бюджету на 2020 рік. 2. Про передачу об’єкта спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Кіцманського району. 3. Інші


20.10.2020 14:37

Відбулась сорокова сесія Кіцманської районної ради
Відбулась сорокова сесія Кіцманської районної ради Сьогодні 20 жовтня під головуванням Петра Васильовича Лумея – голови Кіцманської районної ради відбулось позачергове засідання сесії районної ради. В ході роботи сесії депутатами було розглянуто та прийнято рішення щодо виходу Кіцманської районної ради із засновників:  Комунального підприємства «Кіцманське районне бюро технічної інвентаризації»;  Районного комунального підприємства «Кіцмань - фарм»;  Комунального підприємства «Кіцманський некомерційний центр первинної медико-санітарної допомоги»;  Комунального підприємства «Кіцманська машинно-тракторна станція»;  Комунального некомерційного підприємства «Кіцманська центральна районна лікарня»;  Трудового архіву Кіцманського району;  Комунального підприємства «Кіцманське районне бюро технічної інвентаризації»;  Установи Районного будинку народної творчості та дозвілля;  Комунального закладу «Кіцманський інклюзивно-ресурсний центр»;  Кіцманського комунального госпрозрахункового підприємства «Профдезінфекція», та рекомендовано Кіцманській міській об’єднаній територіальній громаді (у особі Кіцманської міської ради) виступити засновником цих установ.


19.10.2020 16:16

Відбулись засідання постійних комісій районної ради та колегія Кіцманської районної ради
Відбулись засідання постійних комісій районної ради та колегія Кіцманської районної ради Сьогодні 19 жовтня в Кіцманській районній раді відбулись засідання постійних комісій районної ради та колегія Кіцманської районної ради під головуванням голови районної ради Петра Васильовича Лумея. Основними питаннями порядків денних комісії та колегії були питання що заплановано винести на розгляд та затвердження ХL позачергової сесії районної ради 20 жовтня 2020 року.


29.09.2020 15:27

Сьогодні, 29 вересня, відбулась чергова ХХХІХ сесія районної ради.
Сьогодні, 29 вересня, відбулась чергова ХХХІХ сесія районної ради. Сьогодні, 29 вересня, відбулась чергова ХХХІХ сесія районної ради. Роботу сесії розпочали з вшанування пам'яті всіх синів і дочок українського народу, які віддали життя за незалежність України хвилиною мовчання. В роботі пленарного засідання взяли участь керівники установ, підприємств і організацій району, голови місцевих рад району та громадськість. Відтак, у ході пленарного засідання розглянуто 25 питань порядку денного та питання «Різне», які були попередньо опрацьовані на профільних комісіях районної ради. Основними питаннями порядку денного були: Звіт голови районної ради; - Про інформацію керівника Кіцманської місцевої прокуратури про результати діяльності за І-ше півріччя 2020 року; - Про виконання районного бюджету за І півріччя 2020 року та внесення змін до районного бюджету на 2020 рік; - Про затвердження фінансового плану на 2021 рік Комунального некомерційного підприємства «Кіцманська центральна районна лікарня» Кіцманської районної ради; - Про затвердження фінансового плану на 2021 рік Комунального підприємства «Кіцманський некомерційний центр первинної медико-санітарної допомоги» Кіцманської районної ради. Також під час роботи сесії були розглянуті та затверджені рішення про передачу приміщень лікарських установ на баланс місцевих рад Кіцманського району. В результаті своєї роботи депутати ухвалили проекти рішень з усіх питань порядку денного.


25.09.2020 17:22

Відбулись засідання постійних комісій районної ради та колегія Кіцманської районної ради
Відбулись засідання постійних комісій районної ради та колегія Кіцманської районної ради Сьогодні 25 вересня в Кіцманській районній раді відбулись засідання постійних комісій районної ради та колегія Кіцманської районної ради під головуванням голови районної ради Петра Васильовича Лумея. Основними питаннями порядків денних комісії та колегії були питання що заплановано винести на розгляд та затвердження ХХХІХ чергової сесії районної ради 29 вересня 2020 року.


22.09.2020 15:42

Про скликання чергової ХХХІХ сесії районної ради VІІ скликання
Керуючись ст.55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи Постанову Кабінету України № 641 від 22 липня 2020 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», скликати чергову ХХХІХ сесію районної ради VІІ скликання 29 вересня 2020 року о 10 годині ранку в сесійному залі районної ради за адресою: м.Кіцмань, вул.Незалежності,83. На розгляд сесії винести питання: 1. Про звіт голови районної ради. 2. Про інформацію керівника Кіцманської місцевої прокуратури про результати діяльності за І-ше півріччя 2020 року. 3. Про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік. 4. Інші На сесію запросити: голову райдержадміністрації та заступників голови райдержадміністрації, начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, голів ОТГ, сільських голів, керівника місцевої прокуратури, голову Кіцманського районного суду, начальників: Кіцманського районного відділення СБУ, Кіцманського відділу поліції Головного управління Національної поліції, районного сектору УДСНС України в Чернівецькій області, Кіцманського управління Головного управління державної фіскальної служби в Чернівецькій області; військового комісара Кіцманського об’єднаного районного військового комісаріату, керівників політичних партій та громадських формувань, працівників районної газети «Вільне життя», районного радіомовлення, виконавчий апарат районної ради.


27.08.2020 16:32

Відбулась позачергова сесія Кіцманської районної ради
Відбулась позачергова сесія Кіцманської районної ради Сьогодні 27 серпня під головуванням Петра Васильовича Лумея голови Кіцманської районної ради відбулась позачергова сесія районної ради. На порядок денний сесії було винесено питання “Про епідеміологічну ситуацію в Кіцманському районі”. Заслухавши інформацію заступника головного лікаря КНП «Кіцманська ЦРЛ» Дмитра Фівчука, головного лікаря КНП «Кіцманський центр ПМСД» Мирослава Заліщука, завідувача Кіцманським міжрайонним відділом лабораторних досліджень ДУ «Чернівецький обласний лабораторний центр МОЗ України» Юрія Водянчука про епідеміологічну ситуацію в Кіцманському районі депутати районної ради прийняли рішення: Встановити порядок роботи: - Громадського транспорту за умови забезпечення водіїв та наявності у пасажирів під час таких перевезень засобів індивідуального захисту в межах кількості місць для сидіння. Зобов’язати перевізників дотримуватися усіх необхідних протиепідемічних заходів. - Суб’єктів господарювання (торгівлі, побутових послуг, ринків, торгових комплексів, дитячо-юнацьких спортивних шкіл, спортивним клубам, залам, секціям тощо), за умови дотримання протиепідемічних заходів. - Закладів громадського харчування, за умови дотримування усіх необхідних протиепідемічних заходів. - Дошкільних навчальних закладів та загальноосвітніх навчальних закладів, за умови дотримання рекомендацій головного державного санітарного лікаря України. •Заборонити проведення масових заходів з великою кількістю учасників у закритих приміщеннях. •Сектору з питань освіти Кіцманської РДА невідкладно підготувати рішення про відновлення роботи закладів дошкільної освіти та закладів загальної середньої освіти, з урахуванням Регламенту діяльності закладів дошкільної освіти комунальної форми власності в умовах адаптивного карантину в 2020/2021 навчальному році, Регламенту підготовки та організації освітнього процесу у закладах загальної середньої освіти в умовах адаптивного карантину в 2020/2021 навчальному році та Моделі організації освітнього процесу в умовах адаптивного карантину. •Рекомендувати органам місцевого самоврядування району провести сесійні засідання, де обговорити питання епідеміологічної ситуації у громадах. •Органам національної поліції рекомендувати не вчиняти дій щодо притягнення до відповідальності суб’єктів господарювання, які діятимуть відповідно до цього рішення. •Звернутися до Міністерства інфраструктури України щодо недопущення скасування зупинок поїздів далекого сполучення. •Доручити голові районної ради підготувати і направити звернення до Кабінету Міністрів України щодо оптимізації карантинних вимог в Кіцманському районі.


25.06.2020 14:02

Ліквідація наслідків стихії
Ліквідація наслідків стихії На Буковині триває загальна толока, на якій допомагають тим, чиї домівки та подвір’я пошкодила стихія. Зініціював акцію взаємодопомоги голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук, адже лихо можна побороти, лише взявшись за справу спільно. Відтак кілька сотень людей із різних районів Буковини працюють сьогодні у селі Ревне Кіцманського району. Працівники Кіцманської районної ради також долучилися до ліквідації наслідків стихії. Чоловіки розпилюють стовбури дерев, які водою занесло на обійстя, розчищають двори від гілля, намулу й сміття. Мешканці також прибирають затоплені кімнати. Толоку розпочали із дворів та помешкань одиноких і соціально незахищених людей. Наразі роботи тривають.


18.06.2020 14:58

Сьогодні, 18 червня, відбулось засідання ХХХVІІ сесії районної ради.
Сьогодні, 18 червня, відбулось  засідання ХХХVІІ  сесії районної ради. Роботу сесії розпочали з вшанування пам'яті всіх синів і дочок українського народу, які віддали життя за незалежність України хвилиною мовчання. В роботі пленарного засідання взяли участь голова та перший заступник голови Кіцманської РДА. Відтак, у ході пленарного засідання розглянуто 9 питань порядку денного та питання «Різне», які були попередньо опрацьовані на профільних комісіях районної ради. Основними питаннями порядку денного були: Про районну програму розвитку автомобільних доріг Кіцманського району на 2020-2021 роки Про хід виконання районного бюджету за І кв. 2020 року та внесення змін до районного бюджету на 2020 рік Про хід виконання районних програм медичної галузі та використання коштів районного бюджету виділених на їх виконання в 2019 році Про внесення змін до Порядку формування, фінансування та моніторингу виконання районних (комплексних) програм Про затвердження порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Кіцманська центральна районна лікарня» Кіцманської районної ради та Комунального підприємства «Кіцманський некомерційний центр первинної медико-санітарної допомоги» Кіцманської районної ради Також розглянуто ряд питань щодо спільної власності територіальних громад сіл, селища міст району. Депутатами районної ради було розглянуто та прийнято п’ять звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету міністрів України. В результаті своєї роботи депутати ухвалили проекти рішень з усіх питань порядку денного з внесеними змінами та доповненнями.


16.06.2020 17:33

Відбулись засідання постійних комісій районної ради та колегія Кіцманської районної ради
Відбулись засідання постійних комісій районної ради та колегія Кіцманської районної ради Сьогодні 16 червня в Кіцманській районній раді відбулись засідання постійних комісій районної ради та колегія Кіцманської районної ради під головуванням голови районної ради Петра Васильовича Лумея. Основними питаннями порядків денних комісії та колегії були питання що заплановано винести на розгляд та затвердження ХХХVIІ чергової сесії районної ради 18 червня 2020 року.


25.03.2020 10:05

Кіцманська районна рада допомагає медичним установам.
Кіцманська районна рада допомагає медичним установам. 24 березня під головуванням голови районної ради Лумея П.В. відбулась позачергова сесія Кіцманської районної ради. Відповідально поставились до неї 26 депутатів, які прибули на сесію, не дивлячись на загрози коронавірусу, за що отримали щирі подяки від голови районної ради та голови райдержадміністрації. Усім депутатам було роздано маски і рекомендовано сісти на безпечну відстань один від одного у великій сесійній залі. Головне сесійне питання – це внесення змін до районного бюджету 2020 року, у зв’язку із розподілом коштів резервного фонду райбюджету та субвенцій, які надали об’єднані територіальні громади районному бюджету. Зокрема, Ставчанська ОТГ виділила 65 тисяч гривень, Неполоковецька ОТГ – 70 тисяч гривень, та Кіцманська ОТГ 165 тисяч гривень. Розподіл цих коштів та коштів резервного фонду рай бюджету пов'язаний з необхідністю забезпечення якісної роботи медичних закладів району по боротьбі з коронавірусною інфекцією. За пропозицією керівників району: голови Кіцманської РДА Добровольського О.Д. та голови Кіцманської районної ради Лумея П.В. районна рада прийняла рішення виділити: 1. Кіцманській ЦРЛ – 895 тис.грн., з них: - 300 тис.грн. на оплату енергоносіїв; - 488 тис.грн. на придбання засобів індивідуального захисту для медичних працівників та дезінфікуючих засобів; - 107 тис.грн. на медичне обладнання (кисневі концентрати та інше). 2. Центру ПМСД – 175 тис.грн. на засоби індивідуального захисту медиків та дезінфікуючі засоби. 3. Кіцманській РДА – 350 тис.грн. для створення матеріального резерву необхідного для боротьби з коронавірусною інфекцією під програму цивільного захисту населення. Таким чином, депутати Кіцманської районної ради своїм рішенням виділили з районного бюджету 1 млн. 420 тис.грн. на посилення боротьби з коронавірусною інфекцією в районі. Крім того, варто відмітити, що відповідно до рішення попередньої сесії Кіцманської районної ради від 5 березня цього року Кіцманська ЦРЛ отримала додатково з районного бюджету 346 тис.грн. на медичне обладнання, засоби індивідуального захисту та облаштування водонасосної станції, а Кіцманський центр ПМСД – 52 тис.грн. на придбання засобів індивідуального захисту та співфінансування телемедичного обладнання. Районна рада буде і надалі шукати можливості збільшення доходної частини та оптимізації видатків районного бюджету з метою підтримки медичних закладів району в цей важкий для всіх нас період.


05.03.2020 15:57

Сьогодні, 5 березня, відбулась чергова ХХХV сесія районної ради.
Сьогодні, 5 березня, відбулась чергова ХХХV  сесія районної ради. Перед початком роботи сесії голова Кіцманської районної ради Петро Лумей та голова Кіцманської РДА Олексій Добровольський привітали присутніх жінок з прийдешнім Міжнародним жіночим днем та нагородили найактивніших депутатів районної ради, працівників районної та місцевих рад, установ та організацій Кіцманщини почесними грамотами Кіцманської районної ради та Кіцманської РДА. В роботі пленарного засідання взяли участь керівники установ, підприємств і організацій району, голови місцевих рад району та громадськість. Відтак, у ході пленарного засідання розглянуто 28 питань порядку денного та питання «Різне», які були попередньо опрацьовані на профільних комісіях районної ради. Основними питаннями порядку денного були: Про інформацію керівника Кіцманської місцевої прокуратури про результати діяльності за 12 місяців 2019 року. Про виконання районного бюджету за 2019 рік. Про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік. Про затвердження списку присяжних Про хід виконання районних програм та використання коштів районного бюджету, виділених на її виконання в 2019 році В результаті своєї роботи депутати ухвалили проекти рішень з усіх питань порядку денного.


28.02.2020 12:20

Розпорядження Про скликання чергової ХХХV сесії районної ради VІІ скликання
Керуючись ст.55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати чергову ХХХV сесію районної ради VІІ скликання 05 березня 2020 року о 10 годині ранку в сесійному залі районної ради за адресою: м.Кіцмань, вул.Незалежності,83. На розгляд сесії винести такі питання: 1. Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку Кіцманського району за 2019 рік. 2. Про інформацію керівника Кіцманської місцевої прокуратури про результати діяльності за 12 місяців 2019 року. 3. Про виконання районного бюджету за 2019 рік. 4. Про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік. 5. Інші. На сесію запросити: голову райдержадміністрації та заступників голови райдержадміністрації, начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, голів ОТГ, сільських голів, керівника місцевої прокуратури, голову Кіцманського районного суду, начальників: Кіцманського районного відділення СБУ, Кіцманського відділу поліції Головного управління Національної поліції, районного сектору УДСНС України в Чернівецькій області, Кіцманського управління Головного управління державної фіскальної служби в Чернівецькій області; військового комісара Кіцманського об’єднаного районного військового комісаріату, керівників політичних партій та громадських формувань, працівників районної газети «Вільне життя», районного радіомовлення, виконавчий апарат районної ради.


20.02.2020 14:31

В районній раді проведено «День депутата».
В районній раді проведено «День депутата». Сьогодні, 20 лютого, Із вступним словом до депутатів Кіцманської районної ради звернувся голова райради Петро Васильович Лумей. Про подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування присутніх інформувала Марусяк Наталія Василівна начальник Кіцманської ДПІ Кіцманського управління Головного управління державної податкової служби в Чернівецькій області. Про основні положення Закону України «Про запобігання корупції» доповіла Довбенчук Наталія Юріївна – керуючий справами районної ради.


Tеми