Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Кіцманський район

Новини району ( Діяльність органів місцевого самоврядування )

05.12.2019 13:09

Відбулась чергова ХХХІІІ сесії районної ради
Відбулась  чергова ХХХІІІ  сесії районної ради Сьогодні, 5 грудня, відбулась ХХХІІІ сесії районної ради. Перед початком роботи сесії вшанували волонтерів та захисників України з нагоди відзначення Міжнародного дня волонтера, Дня Збройних Сил України Привітали і нагородили також найактивніших депутатів районної ради, працівників районної та місцевих рад з нагоди Дня місцевого самоврядування України. На святкову сесію завітали і виступили перед присутніми в.о.голови обласної ради Інга Маковецька, депутати обласної ради Андрій Маковей, Ростистав Поклітар. Нагородили також школярів — переможців обласних та всеукраїнських олімпіад і конкурсів. В роботі пленарного засідання взяли участь керівники установ, підприємств і організацій району, голови місцевих рад району та громадськість. Відтак, у ході пленарного засідання розглянуто 7 питань порядку денного та питання «Різне», які були попередньо опрацьовані на профільних комісіях районної ради. Основними питаннями порядку денного були: Звіт голови районної ради Про Комплексну соціальну програму розвитку цивільного захисту, забезпечення пожежної безпеки та запобігання і реагування на надзвичайні ситуації в Кіцманському районі на 2020 - 2024 роки Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік Про Комплексну програму сприяння Кіцманській районній державній адміністрації щодо здійснення повноважень, делегованих районною радою, і територіальним органам міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, задіяних в цих процесах на 2020-2022 роки. В результаті своєї роботи депутати ухвалили проекти рішень з усіх питань порядку денного.


03.12.2019 15:39

Відбулись засідання постійних комісій та колегія Кіцманської районної ради
Відбулись засідання постійних комісій та колегія Кіцманської районної ради Сьогодні 3 грудня в Кіцманській районній раді відбулись засідання постійних комісій районної ради та колегія Кіцманської районної ради під головуванням голови районної ради Петра Васильовича Лумея. Основними питаннями порядків денних комісії та колегії були питання що заплановано винести на розгляд та затвердження ХХХІІІ чергової сесії районної ради 5 грудня 2019 року.


21.11.2019 16:22

Відбулась позачергова сесія районної ради
Відбулась позачергова сесія районної ради Сьогодні, 21 листопада, відбулась ХХХІІ сесії районної ради. З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи, роботу сесії розпочали з вшанування пам'яті про всіх синів і дочок українського народу, які віддали життя за незалежність України хвилиною мовчання. В роботі пленарного засідання взяли участь керівники установ, підприємств і організацій району, голови місцевих рад району та громадськість. Відтак, у ході пленарного засідання розглянуто 18 питань порядку денного та питання «Різне», які були попередньо опрацьовані на профільних комісіях районної ради. Основними питаннями порядку денного були: Про виконання районного бюджету за 9 місяців та внесення змін до районного бюджету на 2019 рік. Про Порядок доступу до матеріалів технічної інвентаризації, реєстрових книг та архівних справ комунального підприємства «Кіцманське районне бюро технічної інвентаризації». Про внесення змін до Комплексної програми сприяння Кіцманській районній державній адміністрації щодо здійснення повноважень, делегованих районною радою, і територіальним органам міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, задіяних в цих процесах на 2017-2019 роки. Також розглянуто ряд питань щодо спільної власності територіальних громад сіл, селища міст району. В результаті своєї роботи депутати ухвалили проекти рішень з усіх питань порядку денного з внесеними змінами та доповненнями.


29.08.2019 15:20

Відбулось засідання сесії Кіцманської районної ради
Відбулось засідання сесії Кіцманської районної ради Сьогодні 29 серпня відбулось чергове засідання ХХХІ сесії Кіцманської районної ради. Головував на засіданні голова районної ради Петро Лумей. В роботі пленарного засідання взяли участь керівники установ, підприємств і організацій району, голови місцевих рад району та громадськість. Роботу сесії було розпочато з вшанування хвилиною мовчання пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Також в ході роботи сесії громадському активісту Василю Івановичу Руснаку було вручена Почесна відзнака "100 років Буковинському віче". Відтак, у ході пленарного засідання розглянуто 20 питань порядку денного та питання «Різне», які були попередньо опрацьовані на профільних комісіях районної ради. Депутатами райради було заслухано звіт керівника Кіцманської місцевої прокуратури Никифорука Андрія Степановича про проведену роботу за 6 місяців 2019 року. та затверджено районні програми, а саме: - Комплексну програму розвитку освітньої галузі Кіцманського району на 2019-2022 роки; - Програму фінансової підтримки комунальних підприємств, організацій (установ, закладів), об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста в Кіцманському районі на 2019-2021 роки. Також депутатами райради прийнято ряд змін до районних програм, зокрема – до Програми підтримки Кіцманського районного товариства політв’язнів та репресованих на 2017 – 2020 роки, до «Комплексної програми розвитку первинної медико - санітарної допомоги в Кіцманському районі та підтримки «Кіцманського некомерційного центру первинної медико-санітарної допомоги» на 2018 - 2020 роки», до Комплексної програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Кіцманська центральна районна лікарня» на 2019 - 2021 роки, до Районної програми «Забезпечення лікування хворих на цукровий діабет та нецукровий діабет на 2019-2020 роки». Крім того, розглянуто ряд питань щодо спільної власності територіальних громад сіл, селища міст району, прийнято рішення про виконання районного бюджету за І півріччя 2019 року та внесення змін до районного бюджету на 2019 рік, прийнято рішення про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку Кіцманського району на 2019 рік за І півріччя 2019 року В результаті своєї роботи депутати ухвалили проекти рішень з усіх питань порядку денного з внесеними змінами та доповненнями.


22.08.2019 12:31

РОЗПОРЯДЖЕННЯ голови Кіцманської районної ради “Про скликання чергової ХХХІ сесії районної ради VІІ скликання”
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я № 123 від «19» серпня 2019 р.Про скликання чергової ХХХІ сесії районної ради VІІ скликання Керуючись ст.55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати чергову ХХХІ сесію районної ради VІІ скликання 29 серпня 2019 року о 10 годині ранку в сесійному залі районної ради за адресою: м.Кіцмань, вул. Незалежності, 83. На розгляд сесії винести такі питання: 1. Про звіт Кіцманської місцевої прокуратури про проведену роботу за 6 місяців 2019 року 2.Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку Кіцманського району на 2019 рік за І півріччя 2019 року. 3.Про затвердження Комплексної програми розвитку освітньої галузі Кіцманського району на 2019-2022 роки” 4. Про виконання районного бюджету за І півріччя 2019 року та внесення змін до районного бюджету на 2019 рік. 5. Інші. На сесію запросити: т.в.о. голови райдержадміністрації та заступника голови райдержадміністрації, начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, голів ОТГ, сільських голів, керівника місцевої прокуратури, голову Кіцманського районного суду, начальників: Кіцманського районного відділення СБУ, Кіцманського відділу поліції Головного управління Національної поліції, районного відділу УДСНС України в Чернівецькій області, Кіцманського управління Головного управління державної фіскальної служби в Чернівецькій області; військового комісара Кіцманського об’єднаного районного військового комісаріату, керівників політичних партій та громадських формувань, працівників районної газети «Вільне життя», районного радіомовлення, виконавчий апарат районної ради.


23.05.2019 15:41

Відбулось чергове засідання ХХХ сесії Кіцманської районної ради
Відбулось чергове засідання ХХХ сесії Кіцманської районної ради Сьогодні 23 травня відбулось чергове засідання ХХХ сесії Кіцманської районної ради. Головував на засіданні очільник районної ради Петро Лумей. В роботі пленарного засідання взяли участь депутат Чернівецької обласної ради Василь Чернівчан, т.в.о. голови районної державної адміністрації Юрій Косар, керівники установ, підприємств і організацій району, голови місцевих рад району та громадськість. Роботу сесії було розпочато з церемонії нагородження команди Кіцманського району, яка виборола І місце в обласній спартакіаді серед голів та депутатів сільських, селищних , міських та районних рад Відтак, у ході пленарного засідання розглянуто 24 питань порядку денного та питання «Різне», які були попередньо опрацьовані на профільних комісіях районної ради. Депутатами райради було заслухано звіт т.в.о. голови Кіцманської районної державної адміністрації Юрія Косара про виконання Програми економічного і соціального розвитку Кіцманського району за 2018 рік та звіт Олександра Северина начальника Кіцманського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області перед населенням про діяльність поліції Кіцманського району за 2018 рік. Також депутатами райради прийнято ряд змін до районних програм, зокрема – до програми реалізації державної молодіжної політики в Кіцманському районі на 2016-2020 роки, до програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції (учасників бойових дій) та членів їх сімей на 2019-2020 роки та до положення про порядок розрахунку і використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району. Крім того, розглянуто ряд питань щодо спільної власності територіальних громад сіл, селища міст району, прийнято рішення про виконання районного бюджету за І квартал 2019 року та внесення змін до районного бюджету на 2019 рік. В результаті своєї роботи депутати ухвалили проекти рішень з усіх питань порядку денного з внесеними змінами та доповненнями.


13.05.2019 17:13

Розпорядження Про скликання чергової ХХХ сесії районної ради VІІ скликання
Керуючись ст.55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати чергову ХХХ сесію районної ради VІІ скликання 23 травня 2019 року о 10 годині ранку в сесійному залі районної ради за адресою: м.Кіцмань,вул. Незалежності, 83. На розгляд сесії винести такі питання: 1. Про звіт т.в.о. голови Кіцманської районної державної адміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку Кіцманського району за 2018 рік. 2. Про звіт начальника Кіцманського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області перед населенням про діяльність поліції Кіцманського району за 2018 рік. 3. Про хід виконання Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Кіцманському районі на 2017-2018 роки за 2018 рік. 4. Інші.


02.04.2019 16:32

Відбулось розширене засідання постійних комісії районної ради.
Відбулось розширене засідання постійних комісії районної ради. Сьогодні 2 квітня в Кіцманській районній раді відбулось розширене засідання постійних комісії районної ради. На порядок денний засідання було винесено питання: 1. Про роботу Кіцманського УГГ ПАТ «Чернівцігаз» по забезпеченню підприємств, установ, організацій та населення газом, підвищення тарифів на газ та якістю надання послуг інформував Федірко Петро Леонідович - начальник Кіцманського УГГ ПАТ «Чернівцігаз». 2. Про роботу Кіцманського РЕМ по забезпеченню підприємств установ, організацій та населення району електроенергією, зростання ціни для не побутових (підприємств, підприємців та бюджетних установ) і побутових споживачів та якості обслуговування абонентів інформував Лісничук Валентин Миколайович – начальник Кіцманського РЕМу. 3. Про хід виконання програми розвитку малого і середнього підприємництва у Кіцманському районі 2017 – 2018 за 2018 рік інформувала Федик Алла Сидорівна – начальник відділу економічного розвитку райдержадміністрації. Після заслуховування присутніми депутатами доповідачів було вирішено: 1. Рекомендувати інформації Федірка П.Л. – начальника Кіцманського УГГ ПАТ «Чернівцігаз», Лісничука В.М. – начальника Кіцманського РЕМу, Федик А.С. – начальника відділу економічного розвитку райдержадміністрації взяти до відома. 2. Рекомендувати начальнику Кіцманського УГГ ПАТ «Чернівцігаз» : - Проводити роз'яснювальну роботу серед газоспоживачів щодо актуальних питань в сфері газопостачання; - Покращити якість обслуговування газоспоживачів. 3. Рекомендувати сільським, селищним та міському голові: - Організувати роботу з обстеження димових та вентиляційних каналів багатоповерхових будинків; - Надавати допомогу Кіцманському відділенню ПАТ «Чернівцігаз» щодо розміщення актуальних оголошень в громадських місцях населених пунктів.


21.02.2019 15:00

Відбулась XXIХ чергова сесія Кіцманської районної ради
Відбулась XXIХ чергова сесія Кіцманської районної ради Сьогодні 21 лютого відбулась XXIХ чергова сесія районної ради. В ході роботи сесії депутатами було прийнято 32 рішення. Основними питаннями порядку денного були: ­ Про інформацію Кіцманської районної виборчої комісії щодо визнання повноважень депутатів районної ради. ­ Про внесення змін до рішення ІІ сесії районної ради VII скликання від 04 грудня 2015 року № 09-02/15 "Про затвердження складу та голів постійних комісій районної ради". ­ Про інформацію керівника Кіцманської місцевої прокуратури про результати діяльності за 12 місяців 2018 року. ­ Про виконання районного бюджету за 2018 рік. ­ Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік. ­ Про затвердження Районної програми забезпечення сталої відповіді на епідемії туберкульозу, в тому числі хіміорезистентного, та ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2019-2020 роки. ­ Про затвердження Комплексної програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства "Кіцманська центральна районна лікарня" Кіцманської районної ради на 2019 - 2021 роки. ­ Про виконання програми забезпечення лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет на 2017 - 2018 роки та використання коштів районного бюджету, виділених на її виконання в 2018 році та затвердження Районної програми забезпечення лікування хворих на цукровий діабет та нецукровий діабет на 2019-2020 роки. ­ Про затвердження Комплексної програми охорони та збереження об'єктів культурної спадщини Кіцманського району на 2019-2023 роки. ­ Про затвердження Комплексної програми розвитку та підтримки галузі культури Кіцманського району. ­ Про внесення змін до Програми розвитку фізичної культури і спорту в Кіцманському районі на 2017-2020 роки. ­ Про внесення змін до Програми підтримки діяльності районної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів - інтернаціоналістів) на 2017 - 2020 роки.


20.02.2019 17:40

Відбулись засідання постійних комісій районної ради та колегія Кіцманської районної ради
Відбулись засідання постійних комісій районної ради та колегія Кіцманської районної ради Сьогодні 20 лютого в Кіцманській районній раді відбулись засідання постійних комісій районної ради та колегія Кіцманської районної ради під головуванням голови районної ради Петра Васильовича Лумея. Основними питаннями порядків денних комісії та колегії були питання що заплановано винести на розгляд та затвердження ХХІХ чергової сесії районної ради 21 лютого 2019 року.


20.12.2018 15:17

Відбулась позачергова ХХVІІІ сесія Кіцманської районної ради
Відбулась позачергова ХХVІІІ сесія Кіцманської районної ради Сьогодні 20 грудня 2018 року відбулась позачергова ХХVІІІ сесія районної ради. Депутатами районної ради було розглянуто понад п'ятнадцять питань порядку денного. Основними питаннями порядку денного сесії були: ­Про Програму економічного і соціального розвитку Кіцманського району на 2019 рік . ­Про Програму розвитку малого і середнього підприємництва у Кіцманському районі на 2019-2020 роки; ­ Про районний бюджет на 2019 рік; ­ Питання про передачу установ та майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району; ­ Про хід виконання районної комплексної Програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота» за 2016-2018 роки та Про затвердження районної Комплексної програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота» на 2019-2021 роки. ­ Про хід виконання Програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції (учасників бойових дій) та членів їх сімей на 2017-2018 роки та Про затвердження програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції (учасників бойових дій) та членів їх сімей на 2019-2020 роки. ­ Про план роботи районної ради на 2019 рік. Також депутатами було прийняті рішення “Про запит депутата районної ради Гринюка І.О.” та “Про звернення до Мамаївської ОТГ”.


12.12.2018 10:41

Розпорядження голови районної ради Про скликання позачергової ХХVІІІ сесії районної ради VІІ скликання
Керуючись ст.55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати позачергову ХХVІІІ сесію районної ради VІІ скликання 20 грудня 2018 року о 10 годині ранку в сесійному залі районної ради за адресою: м.Кіцмань, вул.Незалежності,83. На розгляд сесії винести такі питання: 1. Про Програму економічного і соціального розвитку Кіцманського району на 2019 рік . 2. Про Програму розвитку малого і середнього підприємництва у Кіцманському районі на 2019-2020 роки. 3. Про районний бюджет на 2019 рік. 4. Інші. На сесію запросити: т.в.о. голови райдержадміністрації та заступника голови райдержадміністрації, начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, голів ОТГ, селищного та сільських голів, керівника місцевої прокуратури, голову Кіцманського районного суду, начальників: Кіцманського районного відділення СБУ, Кіцманського відділу поліції Головного управління Національної поліції, районного відділу УДСНС України в Чернівецькій області, Кіцманської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління державної фіскальної служби в Чернівецькій області; військового комісара Кіцманського об’єднаного районного військового комісаріату, керівників політичних партій та громадських формувань, працівників районної газети «Вільне життя», районного радіомовлення, виконавчий апарат районної ради.


29.11.2018 17:04

Відбулась XXVI позачергова сесія районної ради
Відбулась XXVI позачергова сесія районної ради Сьогодні 29 листопада відбулась XXVI позачергова сесія районної ради. В ході роботи сесії депутатами було прийнято 11 рішень. Основними питаннями порядку денного були:  Про Комплексну програму розвитку первинної медико-санітарної допомоги в Кіцманському районі та підтримки Кіцманського некомерційного центру первинної медико-санітарної допомоги» на 2018 - 2020 роки;  Про виконання районного бюджету за 9 місяців 2018 року та внесення змін до районного бюджету на 2018 рік;  Про затвердження Положення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунального закладу «Кіцманський інклюзивно-ресурсний центр»;  Про призначення стипендії Кіцманської районної ради талановитим та обдарованим учням, учасникам конкурсів та олімпіад;  Про призначення стипендії Кіцманської районної ради талановитим дітям у галузі культури;  Про призначення стипендій Кіцманської районної ради перспективним спортсменам району;  Ряд питань про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки на території Кіцманського району та питання що стосуються управління комунальною власністю району.


28.11.2018 18:36

Відбулись засідання постійних комісій районної ради та колегія Кіцманської районної ради
Відбулись засідання постійних комісій районної ради та колегія Кіцманської районної ради Сьогодні 28 листопада в Кіцманській районній раді відбулись засідання постійних комісій районної ради та колегія Кіцманської районної ради під головуванням голови районної ради Петра Васильовича Лумея. Основними питаннями порядків денних комісії та колегії були питання що заплановано винести на розгляд та затвердження ХХVІ позачергової сесії районної ради 29 листопада 2018 року.


28.11.2018 17:11

Розпорядження голови Кіцманської районної ради Про скликання чергової ХХVІІ сесії районної ради VІІ скликання
Керуючись ст.55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати чергову ХХVІІ сесію районної ради VІІ скликання 7 грудня 2018 року о 10 годині ранку в сесійному залі районної ради за адресою: м.Кіцмань, вул.Незалежності,83. На розгляд сесії винести такі питання: 1. Про звіт голови районної ради. 2. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік. 3. Інші.


Tеми