Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Кіцманський район

Новини району ( Діяльність органів місцевого самоврядування )

25.06.2020 14:02

Ліквідація наслідків стихії
Ліквідація наслідків стихії На Буковині триває загальна толока, на якій допомагають тим, чиї домівки та подвір’я пошкодила стихія. Зініціював акцію взаємодопомоги голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук, адже лихо можна побороти, лише взявшись за справу спільно. Відтак кілька сотень людей із різних районів Буковини працюють сьогодні у селі Ревне Кіцманського району. Працівники Кіцманської районної ради також долучилися до ліквідації наслідків стихії. Чоловіки розпилюють стовбури дерев, які водою занесло на обійстя, розчищають двори від гілля, намулу й сміття. Мешканці також прибирають затоплені кімнати. Толоку розпочали із дворів та помешкань одиноких і соціально незахищених людей. Наразі роботи тривають.


18.06.2020 14:58

Сьогодні, 18 червня, відбулось засідання ХХХVІІ сесії районної ради.
Сьогодні, 18 червня, відбулось  засідання ХХХVІІ  сесії районної ради. Роботу сесії розпочали з вшанування пам'яті всіх синів і дочок українського народу, які віддали життя за незалежність України хвилиною мовчання. В роботі пленарного засідання взяли участь голова та перший заступник голови Кіцманської РДА. Відтак, у ході пленарного засідання розглянуто 9 питань порядку денного та питання «Різне», які були попередньо опрацьовані на профільних комісіях районної ради. Основними питаннями порядку денного були: Про районну програму розвитку автомобільних доріг Кіцманського району на 2020-2021 роки Про хід виконання районного бюджету за І кв. 2020 року та внесення змін до районного бюджету на 2020 рік Про хід виконання районних програм медичної галузі та використання коштів районного бюджету виділених на їх виконання в 2019 році Про внесення змін до Порядку формування, фінансування та моніторингу виконання районних (комплексних) програм Про затвердження порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Кіцманська центральна районна лікарня» Кіцманської районної ради та Комунального підприємства «Кіцманський некомерційний центр первинної медико-санітарної допомоги» Кіцманської районної ради Також розглянуто ряд питань щодо спільної власності територіальних громад сіл, селища міст району. Депутатами районної ради було розглянуто та прийнято п’ять звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету міністрів України. В результаті своєї роботи депутати ухвалили проекти рішень з усіх питань порядку денного з внесеними змінами та доповненнями.


16.06.2020 17:33

Відбулись засідання постійних комісій районної ради та колегія Кіцманської районної ради
Відбулись засідання постійних комісій районної ради та колегія Кіцманської районної ради Сьогодні 16 червня в Кіцманській районній раді відбулись засідання постійних комісій районної ради та колегія Кіцманської районної ради під головуванням голови районної ради Петра Васильовича Лумея. Основними питаннями порядків денних комісії та колегії були питання що заплановано винести на розгляд та затвердження ХХХVIІ чергової сесії районної ради 18 червня 2020 року.


25.03.2020 10:05

Кіцманська районна рада допомагає медичним установам.
Кіцманська районна рада допомагає медичним установам. 24 березня під головуванням голови районної ради Лумея П.В. відбулась позачергова сесія Кіцманської районної ради. Відповідально поставились до неї 26 депутатів, які прибули на сесію, не дивлячись на загрози коронавірусу, за що отримали щирі подяки від голови районної ради та голови райдержадміністрації. Усім депутатам було роздано маски і рекомендовано сісти на безпечну відстань один від одного у великій сесійній залі. Головне сесійне питання – це внесення змін до районного бюджету 2020 року, у зв’язку із розподілом коштів резервного фонду райбюджету та субвенцій, які надали об’єднані територіальні громади районному бюджету. Зокрема, Ставчанська ОТГ виділила 65 тисяч гривень, Неполоковецька ОТГ – 70 тисяч гривень, та Кіцманська ОТГ 165 тисяч гривень. Розподіл цих коштів та коштів резервного фонду рай бюджету пов'язаний з необхідністю забезпечення якісної роботи медичних закладів району по боротьбі з коронавірусною інфекцією. За пропозицією керівників району: голови Кіцманської РДА Добровольського О.Д. та голови Кіцманської районної ради Лумея П.В. районна рада прийняла рішення виділити: 1. Кіцманській ЦРЛ – 895 тис.грн., з них: - 300 тис.грн. на оплату енергоносіїв; - 488 тис.грн. на придбання засобів індивідуального захисту для медичних працівників та дезінфікуючих засобів; - 107 тис.грн. на медичне обладнання (кисневі концентрати та інше). 2. Центру ПМСД – 175 тис.грн. на засоби індивідуального захисту медиків та дезінфікуючі засоби. 3. Кіцманській РДА – 350 тис.грн. для створення матеріального резерву необхідного для боротьби з коронавірусною інфекцією під програму цивільного захисту населення. Таким чином, депутати Кіцманської районної ради своїм рішенням виділили з районного бюджету 1 млн. 420 тис.грн. на посилення боротьби з коронавірусною інфекцією в районі. Крім того, варто відмітити, що відповідно до рішення попередньої сесії Кіцманської районної ради від 5 березня цього року Кіцманська ЦРЛ отримала додатково з районного бюджету 346 тис.грн. на медичне обладнання, засоби індивідуального захисту та облаштування водонасосної станції, а Кіцманський центр ПМСД – 52 тис.грн. на придбання засобів індивідуального захисту та співфінансування телемедичного обладнання. Районна рада буде і надалі шукати можливості збільшення доходної частини та оптимізації видатків районного бюджету з метою підтримки медичних закладів району в цей важкий для всіх нас період.


05.03.2020 15:57

Сьогодні, 5 березня, відбулась чергова ХХХV сесія районної ради.
Сьогодні, 5 березня, відбулась чергова ХХХV  сесія районної ради. Перед початком роботи сесії голова Кіцманської районної ради Петро Лумей та голова Кіцманської РДА Олексій Добровольський привітали присутніх жінок з прийдешнім Міжнародним жіночим днем та нагородили найактивніших депутатів районної ради, працівників районної та місцевих рад, установ та організацій Кіцманщини почесними грамотами Кіцманської районної ради та Кіцманської РДА. В роботі пленарного засідання взяли участь керівники установ, підприємств і організацій району, голови місцевих рад району та громадськість. Відтак, у ході пленарного засідання розглянуто 28 питань порядку денного та питання «Різне», які були попередньо опрацьовані на профільних комісіях районної ради. Основними питаннями порядку денного були: Про інформацію керівника Кіцманської місцевої прокуратури про результати діяльності за 12 місяців 2019 року. Про виконання районного бюджету за 2019 рік. Про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік. Про затвердження списку присяжних Про хід виконання районних програм та використання коштів районного бюджету, виділених на її виконання в 2019 році В результаті своєї роботи депутати ухвалили проекти рішень з усіх питань порядку денного.


28.02.2020 12:20

Розпорядження Про скликання чергової ХХХV сесії районної ради VІІ скликання
Керуючись ст.55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати чергову ХХХV сесію районної ради VІІ скликання 05 березня 2020 року о 10 годині ранку в сесійному залі районної ради за адресою: м.Кіцмань, вул.Незалежності,83. На розгляд сесії винести такі питання: 1. Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку Кіцманського району за 2019 рік. 2. Про інформацію керівника Кіцманської місцевої прокуратури про результати діяльності за 12 місяців 2019 року. 3. Про виконання районного бюджету за 2019 рік. 4. Про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік. 5. Інші. На сесію запросити: голову райдержадміністрації та заступників голови райдержадміністрації, начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, голів ОТГ, сільських голів, керівника місцевої прокуратури, голову Кіцманського районного суду, начальників: Кіцманського районного відділення СБУ, Кіцманського відділу поліції Головного управління Національної поліції, районного сектору УДСНС України в Чернівецькій області, Кіцманського управління Головного управління державної фіскальної служби в Чернівецькій області; військового комісара Кіцманського об’єднаного районного військового комісаріату, керівників політичних партій та громадських формувань, працівників районної газети «Вільне життя», районного радіомовлення, виконавчий апарат районної ради.


20.02.2020 14:31

В районній раді проведено «День депутата».
В районній раді проведено «День депутата». Сьогодні, 20 лютого, Із вступним словом до депутатів Кіцманської районної ради звернувся голова райради Петро Васильович Лумей. Про подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування присутніх інформувала Марусяк Наталія Василівна начальник Кіцманської ДПІ Кіцманського управління Головного управління державної податкової служби в Чернівецькій області. Про основні положення Закону України «Про запобігання корупції» доповіла Довбенчук Наталія Юріївна – керуючий справами районної ради.


17.12.2019 16:49

Відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради
Відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради Сьогодні 17 грудня під головуванням голови Кіцманської районної ради Петра Васильовича Лумея відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради та колегія Кіцманської районної ради. Депутатами районної ради було розглянуто сімнадцять питань порядку денного. Основним питанням, що розглядалось на засіданні було питання “Про районний бюджет на 2020 рік”. Всі питання порядку денного спільного засідання постійних комісій районної ради було обговорено та вирішено винести на розгляд та затвердження ХХХІV позачергової сесії районної ради 20 грудня 2019 року.


13.12.2019 16:06

Розпорядження Про скликання позачергової ХХХІV сесії районної ради VІІ скликання
Керуючись ст.55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати позачергову ХХХІV сесію районної ради VІІ скликання 20 грудня 2019 року о 10 годині ранку в сесійному залі районної ради за адресою: м.Кіцмань, вул.Незалежності, 83. На розгляд сесії винести такі питання: 1. Про районний бюджет на 2020 рік. 2. Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік. 3. Про Програму економічного і соціального розвитку Кіцманського району на 2020 рік 4. Інші. На сесію запросити: т.в.о. голови райдержадміністрації та заступника голови райдержадміністрації, начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, голів ОТГ, сільських голів, керівника місцевої прокуратури, голову Кіцманського районного суду, начальників: Кіцманського районного відділення СБУ, Кіцманського відділу поліції Головного управління Національної поліції, районного сектору УДСНС України в Чернівецькій області, Кіцманського управління Головного управління державної фіскальної служби в Чернівецькій області; військового комісара Кіцманського об’єднаного районного військового комісаріату, керівників політичних партій та громадських формувань, працівників районної газети «Вільне життя», районного радіомовлення, виконавчий апарат районної ради.


05.12.2019 13:09

Відбулась чергова ХХХІІІ сесії районної ради
Відбулась  чергова ХХХІІІ  сесії районної ради Сьогодні, 5 грудня, відбулась ХХХІІІ сесії районної ради. Перед початком роботи сесії вшанували волонтерів та захисників України з нагоди відзначення Міжнародного дня волонтера, Дня Збройних Сил України Привітали і нагородили також найактивніших депутатів районної ради, працівників районної та місцевих рад з нагоди Дня місцевого самоврядування України. На святкову сесію завітали і виступили перед присутніми в.о.голови обласної ради Інга Маковецька, депутати обласної ради Андрій Маковей, Ростистав Поклітар. Нагородили також школярів — переможців обласних та всеукраїнських олімпіад і конкурсів. В роботі пленарного засідання взяли участь керівники установ, підприємств і організацій району, голови місцевих рад району та громадськість. Відтак, у ході пленарного засідання розглянуто 7 питань порядку денного та питання «Різне», які були попередньо опрацьовані на профільних комісіях районної ради. Основними питаннями порядку денного були: Звіт голови районної ради Про Комплексну соціальну програму розвитку цивільного захисту, забезпечення пожежної безпеки та запобігання і реагування на надзвичайні ситуації в Кіцманському районі на 2020 - 2024 роки Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік Про Комплексну програму сприяння Кіцманській районній державній адміністрації щодо здійснення повноважень, делегованих районною радою, і територіальним органам міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, задіяних в цих процесах на 2020-2022 роки. В результаті своєї роботи депутати ухвалили проекти рішень з усіх питань порядку денного.


03.12.2019 15:39

Відбулись засідання постійних комісій та колегія Кіцманської районної ради
Відбулись засідання постійних комісій та колегія Кіцманської районної ради Сьогодні 3 грудня в Кіцманській районній раді відбулись засідання постійних комісій районної ради та колегія Кіцманської районної ради під головуванням голови районної ради Петра Васильовича Лумея. Основними питаннями порядків денних комісії та колегії були питання що заплановано винести на розгляд та затвердження ХХХІІІ чергової сесії районної ради 5 грудня 2019 року.


21.11.2019 16:22

Відбулась позачергова сесія районної ради
Відбулась позачергова сесія районної ради Сьогодні, 21 листопада, відбулась ХХХІІ сесії районної ради. З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи, роботу сесії розпочали з вшанування пам'яті про всіх синів і дочок українського народу, які віддали життя за незалежність України хвилиною мовчання. В роботі пленарного засідання взяли участь керівники установ, підприємств і організацій району, голови місцевих рад району та громадськість. Відтак, у ході пленарного засідання розглянуто 18 питань порядку денного та питання «Різне», які були попередньо опрацьовані на профільних комісіях районної ради. Основними питаннями порядку денного були: Про виконання районного бюджету за 9 місяців та внесення змін до районного бюджету на 2019 рік. Про Порядок доступу до матеріалів технічної інвентаризації, реєстрових книг та архівних справ комунального підприємства «Кіцманське районне бюро технічної інвентаризації». Про внесення змін до Комплексної програми сприяння Кіцманській районній державній адміністрації щодо здійснення повноважень, делегованих районною радою, і територіальним органам міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, задіяних в цих процесах на 2017-2019 роки. Також розглянуто ряд питань щодо спільної власності територіальних громад сіл, селища міст району. В результаті своєї роботи депутати ухвалили проекти рішень з усіх питань порядку денного з внесеними змінами та доповненнями.


29.08.2019 15:20

Відбулось засідання сесії Кіцманської районної ради
Відбулось засідання сесії Кіцманської районної ради Сьогодні 29 серпня відбулось чергове засідання ХХХІ сесії Кіцманської районної ради. Головував на засіданні голова районної ради Петро Лумей. В роботі пленарного засідання взяли участь керівники установ, підприємств і організацій району, голови місцевих рад району та громадськість. Роботу сесії було розпочато з вшанування хвилиною мовчання пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Також в ході роботи сесії громадському активісту Василю Івановичу Руснаку було вручена Почесна відзнака "100 років Буковинському віче". Відтак, у ході пленарного засідання розглянуто 20 питань порядку денного та питання «Різне», які були попередньо опрацьовані на профільних комісіях районної ради. Депутатами райради було заслухано звіт керівника Кіцманської місцевої прокуратури Никифорука Андрія Степановича про проведену роботу за 6 місяців 2019 року. та затверджено районні програми, а саме: - Комплексну програму розвитку освітньої галузі Кіцманського району на 2019-2022 роки; - Програму фінансової підтримки комунальних підприємств, організацій (установ, закладів), об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста в Кіцманському районі на 2019-2021 роки. Також депутатами райради прийнято ряд змін до районних програм, зокрема – до Програми підтримки Кіцманського районного товариства політв’язнів та репресованих на 2017 – 2020 роки, до «Комплексної програми розвитку первинної медико - санітарної допомоги в Кіцманському районі та підтримки «Кіцманського некомерційного центру первинної медико-санітарної допомоги» на 2018 - 2020 роки», до Комплексної програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Кіцманська центральна районна лікарня» на 2019 - 2021 роки, до Районної програми «Забезпечення лікування хворих на цукровий діабет та нецукровий діабет на 2019-2020 роки». Крім того, розглянуто ряд питань щодо спільної власності територіальних громад сіл, селища міст району, прийнято рішення про виконання районного бюджету за І півріччя 2019 року та внесення змін до районного бюджету на 2019 рік, прийнято рішення про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку Кіцманського району на 2019 рік за І півріччя 2019 року В результаті своєї роботи депутати ухвалили проекти рішень з усіх питань порядку денного з внесеними змінами та доповненнями.


22.08.2019 12:31

РОЗПОРЯДЖЕННЯ голови Кіцманської районної ради “Про скликання чергової ХХХІ сесії районної ради VІІ скликання”
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я № 123 від «19» серпня 2019 р.Про скликання чергової ХХХІ сесії районної ради VІІ скликання Керуючись ст.55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати чергову ХХХІ сесію районної ради VІІ скликання 29 серпня 2019 року о 10 годині ранку в сесійному залі районної ради за адресою: м.Кіцмань, вул. Незалежності, 83. На розгляд сесії винести такі питання: 1. Про звіт Кіцманської місцевої прокуратури про проведену роботу за 6 місяців 2019 року 2.Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку Кіцманського району на 2019 рік за І півріччя 2019 року. 3.Про затвердження Комплексної програми розвитку освітньої галузі Кіцманського району на 2019-2022 роки” 4. Про виконання районного бюджету за І півріччя 2019 року та внесення змін до районного бюджету на 2019 рік. 5. Інші. На сесію запросити: т.в.о. голови райдержадміністрації та заступника голови райдержадміністрації, начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, голів ОТГ, сільських голів, керівника місцевої прокуратури, голову Кіцманського районного суду, начальників: Кіцманського районного відділення СБУ, Кіцманського відділу поліції Головного управління Національної поліції, районного відділу УДСНС України в Чернівецькій області, Кіцманського управління Головного управління державної фіскальної служби в Чернівецькій області; військового комісара Кіцманського об’єднаного районного військового комісаріату, керівників політичних партій та громадських формувань, працівників районної газети «Вільне життя», районного радіомовлення, виконавчий апарат районної ради.


23.05.2019 15:41

Відбулось чергове засідання ХХХ сесії Кіцманської районної ради
Відбулось чергове засідання ХХХ сесії Кіцманської районної ради Сьогодні 23 травня відбулось чергове засідання ХХХ сесії Кіцманської районної ради. Головував на засіданні очільник районної ради Петро Лумей. В роботі пленарного засідання взяли участь депутат Чернівецької обласної ради Василь Чернівчан, т.в.о. голови районної державної адміністрації Юрій Косар, керівники установ, підприємств і організацій району, голови місцевих рад району та громадськість. Роботу сесії було розпочато з церемонії нагородження команди Кіцманського району, яка виборола І місце в обласній спартакіаді серед голів та депутатів сільських, селищних , міських та районних рад Відтак, у ході пленарного засідання розглянуто 24 питань порядку денного та питання «Різне», які були попередньо опрацьовані на профільних комісіях районної ради. Депутатами райради було заслухано звіт т.в.о. голови Кіцманської районної державної адміністрації Юрія Косара про виконання Програми економічного і соціального розвитку Кіцманського району за 2018 рік та звіт Олександра Северина начальника Кіцманського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області перед населенням про діяльність поліції Кіцманського району за 2018 рік. Також депутатами райради прийнято ряд змін до районних програм, зокрема – до програми реалізації державної молодіжної політики в Кіцманському районі на 2016-2020 роки, до програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції (учасників бойових дій) та членів їх сімей на 2019-2020 роки та до положення про порядок розрахунку і використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району. Крім того, розглянуто ряд питань щодо спільної власності територіальних громад сіл, селища міст району, прийнято рішення про виконання районного бюджету за І квартал 2019 року та внесення змін до районного бюджету на 2019 рік. В результаті своєї роботи депутати ухвалили проекти рішень з усіх питань порядку денного з внесеними змінами та доповненнями.


Tеми