Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Кіцманський район

Новини

29.09.2020 15:27

Сьогодні, 29 вересня, відбулась чергова ХХХІХ сесія районної ради.  |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Сьогодні, 29 вересня, відбулась чергова ХХХІХ сесія районної ради. Роботу сесії розпочали з вшанування пам'яті всіх синів і дочок українського народу, які віддали життя за незалежність України хвилиною мовчання.

В роботі пленарного засідання взяли участь керівники установ, підприємств і організацій району, голови місцевих рад району та громадськість.

Відтак, у ході пленарного засідання розглянуто 25 питань порядку денного та питання «Різне», які були попередньо опрацьовані на профільних комісіях районної ради.

Основними питаннями порядку денного були:

Звіт голови районної ради;

-           Про інформацію керівника Кіцманської місцевої прокуратури про результати діяльності за І-ше півріччя 2020 року;

-           Про виконання районного бюджету за І півріччя 2020 року та внесення змін до районного бюджету на 2020 рік;

-           Про затвердження фінансового плану на 2021 рік Комунального некомерційного підприємства «Кіцманська центральна районна лікарня» Кіцманської районної ради;

-           Про затвердження фінансового плану на 2021 рік Комунального підприємства «Кіцманський некомерційний центр первинної медико-санітарної допомоги» Кіцманської районної ради.

Також під час роботи сесії були розглянуті та затверджені рішення про передачу приміщень лікарських установ на баланс місцевих рад Кіцманського району.

В результаті своєї роботи депутати ухвалили проекти рішень з усіх питань порядку денного.

Фотосесія

Tеми