Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Кіцманський район

Новини

17.07.2020 11:52

Збільшено мінімальний розмір аліментів  |  Правова допомога

З  1 липня 2020 року  в Україні змінився розмір виплат аліментів на утримання дитини  за рахунок збільшення  прожиткового мінімуму.

Для дітей віком до 6 років прожитковий мінімум становить 1859 грн., а для дітей віком від 6 до 18 років — 2318 грн.

Мінімальний гарантований розмір аліментів на одну дитину не може бути меншим, ніж 50% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.

Таким чином,  мінімальний гарантований розмір аліментів становить:

- для дітей до 6 років — 929,5 грн.;

- для дітей віком від 6 до 18 років — 1159 грн..

Ці показники слід враховувати, якщо із зарплати працівників потрібно утримувати аліменти не у твердій грошовій сумі, а в прив'язці до прожиткового мінімуму на дитину відповідного віку .

Стягувачам варто знати, що процес зміни грошових надходжень відбувається автоматично, без звернень до органів державної виконавчої служби.

Нагадуємо, що у разі виникнення правових питань отримати юридичну консультацію або роз’яснення можна  звернувшись до Кіцманського бюро правової допомоги, що знаходиться  за адресою: м. Кіцмань, вул. Незалежності, 83  або за тел.: 2-10-38.

Крім того, можна зателефонувати через систему інтернет – спілкування «Скайп» набравши «Кіцманське бюро правової допомоги», або «kitsmanske@legalaid.cv.ua»  щоденно з 9.00 до 18.00 год. (крім вихідних та святкових днів). 

Також консультацію Ви зможете отримати, написавши на нашу електронну пошту  kitsmanske@legalaid.cv.ua та chernivetske@legalaid.cv.ua.

 Детальну інформацію з питань, пов’язаних з отриманням безоплатної правової допомоги, можна отримати за єдиним номером цілодобової телефонної лінії безоплатної правової допомоги – 0 800 213 103. 

  • Автор:Начальник Кіцманського бюро Анжела Косинська
  • Джерело: Кіцманське бюро правової допомоги

Tеми