Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Кіцманський район

Новини

01.11.2019 16:13

Відбулись урочистості, присвячені 101–річчю проголошення Буковинського віча та Дня працівника соціальної сфери |  День для святкування

 

3 листопада 1918 року в Чернівцях відбулися народні збори, які проголосили возз’єднання Північної Буковини з Західно-Українською Республікою. І саме в першу неділю листопада своє професійне свято відзначають працівники соціальної сфери. Тож з нагоди двох вагомих для суспільства дат у районному будинку народної творчості та дозвілля пройшли урочистості, присвячені 101–річчю проголошення Буковинського віча та Дня працівника соціальної сфери.

Про історичне значення Буковинського віча як ще одного підтвердження одвічного прагнення українців жити в одній державі говорили у своїх виступах заступник голови районної ради Іван Гулей, заступник голови райдержадміністрації Галина Мельничук, голова Кіцманської міської ОТГ Сергій Булега.

Також посадовці привітали людей, які своєю щоденною працею піклуються про ветеранів війни і праці, людей похилого віку, інвалідів, пенсіонерів, дітей-сиріт, безробітних, малозабезпечених та багатодітних сімей, допомагають їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід з найскрутнішої ситуації і впроваджують соціальну політику держави на місцях. Працівників соціальної сфери району нагородили грамотами від обласної, районної і міської влади.

Урочистості доповнив гарний концерт.

Фотосесія

Tеми