Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Кіцманський район

Новини

29.08.2019 15:20

Відбулось засідання сесії Кіцманської районної ради |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Сьогодні 29 серпня відбулось чергове засідання ХХХІ сесії Кіцманської районної ради. Головував на засіданні голова районної ради Петро Лумей.

В роботі пленарного засідання взяли участь  керівники установ, підприємств і організацій району, голови місцевих рад району та громадськість.

Роботу сесії було розпочато з вшанування хвилиною мовчання пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Також в ході роботи сесії громадському активісту Василю Івановичу Руснаку було вручена Почесна відзнака "100 років Буковинському віче".

Відтак, у ході пленарного засідання розглянуто 20 питань порядку денного та питання «Різне», які були попередньо опрацьовані на профільних комісіях районної ради.

Депутатами райради було заслухано звіт керівника Кіцманської місцевої прокуратури Никифорука Андрія Степановича  про проведену роботу за 6 місяців 2019 року. та затверджено районні програми, а саме:

- Комплексну програму розвитку освітньої галузі Кіцманського району на 2019-2022 роки;

- Програму фінансової підтримки комунальних підприємств, організацій (установ, закладів), об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста в Кіцманському районі на 2019-2021 роки.

Також депутатами райради прийнято ряд змін до районних програм, зокрема – до Програми підтримки Кіцманського районного товариства політв’язнів та репресованих на 2017 – 2020 роки, до «Комплексної програми розвитку первинної медико - санітарної допомоги в Кіцманському районі та підтримки «Кіцманського некомерційного центру первинної медико-санітарної допомоги» на 2018 - 2020 роки», до Комплексної програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Кіцманська центральна районна лікарня» на 2019 - 2021 роки, до Районної програми «Забезпечення лікування хворих на цукровий діабет та нецукровий діабет на 2019-2020 роки».

Крім того, розглянуто ряд питань щодо спільної власності територіальних громад сіл, селища міст району, прийнято рішення про виконання районного бюджету за І півріччя 2019 року та внесення змін до районного бюджету на 2019 рік, прийнято рішення про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку Кіцманського району на 2019 рік за І півріччя 2019 року

В результаті своєї роботи депутати ухвалили проекти рішень з усіх питань порядку денного з внесеними змінами та доповненнями.

Фотосесія

  • Автор:Кіцманська районна рада
  • Джерело: Кіцманська районна рада

Tеми