Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Кіцманський район

Новини

23.08.2019 17:12

Вітання голови Кіцманської районної ради з нагоди Дня Незалежності України |  Привітання

Дорогі краяни! Щиросердно вітаю вас із 28-ою річницею національного свята нашої державності — Днем Незалежності України!

Найдорожчою коштовністю для всіх нас є державна незалежність, про яку мріяло не одне покоління українців, за яку віддали своє життя сотні й тисячі героїв національно-визвольної боротьби, а сьогодні їх нащадки зі зброєю в руках теж відстоюють незалежність Батьківщини в зоні анти- терористичної операції.

День Незалежності - свято національної державності, яке символізує єдність і багатовікову перемогу правди та надії. Вірю що, тільки згуртувавшись, ми подолаємо історичні виклики, які постали сьогодні перед українським народом, та відстоїмо цілісність суверенної Української держави.

Бажаю вам і вашим рідним миру, спокою та злагоди, міцного здоров'я, щедрої долі, успіхів у всіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України та її народу! Нехай ваші серця будуть сповнені гордістю за нашу державу, прагненням до єднання та порозуміння, а джерело віри, надії та любові до України буде невичерпним!

 

Tеми