Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Кіцманський район

Новини

04.07.2019 12:30

Петро Лумей привітав поліцейських з прийдешнім професійним святом |  Вітаємо!

Урочистості з нагоди четвертої річниці від дня утворення Національної поліції України та Дня Національної поліції України відбулися сьогодні, 4 липня, в приміщенні Кіцманського РВ ГУНП. Від імені представницької влади району керівництво та особовий склад ГУНП в Кіцманському районі з професійним святом привітав голова районної ради Петро Лумей.

«Упродовж цих чотирьох років буковинські поліцейські не лише захищали мир і спокій на теренах нашого краю, але й направду здобули заслужений авторитет та щиру повагу людей. Саме завдяки вашій професійній роботі нещодавні президентські вибори відбулися в області демократично. Впевнений, що й позачергові парламентські вибори відбудуться у регіоні в атмосфері суспільної злагоди та спокою. Дякую усім вам за самовіддану службу та захист законних інтересів, прав і свобод буковинців. Зі свого боку хочу запевнити, що представницька влада району й надалі сприятиме правоохоронцям у виконанні покладених на них державою обов’язків», – наголосив голова Кіцманської районної ради у своєму вітальному слові.

Відтак, за високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у забезпечення законності, правопорядку, охорони прав і свобод громадян та з нагоди Дня Національної поліції України голова Кіцманської районної ради нагородив Почесними грамотами Кіцманської  районної державної адміністраціїта та Кіцманської районної ради Северина Олександра Івановича, заступника начальника Кіцманського відділу поліції ГУНП, Самотюка Романа Васильовича, начальник сектору превенції Кіцманського відділу поліції ГУНП та Комарицю Ірину Іллівну, старшого інспектора слідчого відділення Кіцманського відділу поліції ГУНП

Фотосесія

Tеми