Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Кіцманський район

Новини

25.04.2019 14:18

Вшанували ліквідаторів аварії на ЧАЕС | |  Пам'ятаємо

Сьогодні, 25 квітня, напередодні 33-ї річниці аварії на ЧАЕС в райдержадміністрації вшанували учасників ліквідації аварії. У заході взяли участь ліквідатори, їхні рідні і рідні загиблих під час катастрофи.
Учасників зборів привітали т.в.о. голови районної державної адміністрації Юрій Косар, заступник голови районної ради Іван Гулей, Кіцманський міський голова Сергій Булега, голова районної громадської організації спілки «Чорнобильці Буковини» Мафтей Гриник.
За мужність і героїзм окремих учасників ліквідації аварії на ЧАЕС було відзначено спільними грамотами районної держаної адміністрації та районної ради, міської ради та районної громадської організації спілки «Чорнобильці Буковини». Також вручено пам’ятні медалі і грошові винагороди.

Час не загоїв чорнобильських ран, не стер у пам’яті важкі й героїчні події, імена мужніх добровольців — пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які тієї квітучої весни пішли на зустріч невідомій небезпеці, виявивши жертовність, високий патріотизм, зупиняючи ядерну катастрофу. Їхній подвиг назавжди записаний до літопису людської мужності та навічно залишиться у пам’яті українського народу.

Голова відокремленого підрозділу «Чорнобильці Буковини у Кіцманському районі» Мафтей Гриник подякував за співпрацю та увагу до проблем ліквідаторів аварії на ЧАЕС міському голові Сергію Булезі, в.о.голови райдержадміністрації Юрію Косару, заступнику голови районної ради Івану Гулею, заступнику голови РДА Галині Мельничук, начальнику управління праці та соціального захисту населення Руслані Височиній та вручив їм пам’ятні грамоти.

Фотосесія

Tеми