Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Кіцманський район

Новини

12.02.2019 12:18

Військова служба за контрактом в ЗСУ – почесний обов’язок справжніх чоловіків! |  Інформації

Військова служба за контрактом в ЗСУ – почесний обов’язок справжніх чоловіків!

Із метою виконання завдань відновлення боєздатності Збройних Сил України Кіцманський об’єднаний районний військовий комісаріат проводить набір громадян України віком від 18 до 57 років на військову службу за контрактом на посади рядового, сержантського та старшинського складу.

Військова служба за контрактом — це особливий вид державної служби, яку проходять громадяни у Збройних Силах України, які в добровільному порядку вступили на військову службу на певний період.

На військову службу за контрактом приймаються громадяни, які пройшли професійно-психологічний відбір і відповідають установленим вимогам проходження військової служби.

Військовослужбовцям Збройних Сил України держава гарантує: стабільне грошове забезпечення, одноразову грошову винагороду при укладанні першого контакту, виплату грошового забезпечення на оздоровлення, щорічну відпустку (від 30 діб), професійне зростання, безкоштовне медичне обслуговування в закладах МО України та інше.

Терміни укладання контрактів:

- на 3 роки – для осіб рядового складу;

- від 3 до 5 років – для осіб сержантського і старшинського складу;

- на 6 місяців - для військовослужбовців строкової військової служби та військовослужбовців військової служби за призовом під час мобілізації, на особливий період, які під час дії особливого періоду вислужили не менше 11 місяців, осіб, звільнених з військової служби під час дії особливого періоду, які приймаються на військову службу за контрактом у період з моменту оголошення мобілізації до часу введення воєнного стану або оголошення рішення про демобілізацію.

За детальною інформацією щодо проходження військової служби за контрактом звертатись до Кіцманського об’єднаного районного військового комісаріату за адресою: м.Кіцмань вул.Сковороди 15, тел.21633, 050-103-53-05.

 

Військовий комісар

Кіцманського об’єднаного районного військового комісаріату

майор                                                                                         Олександр ТОВСТИЙ

 

 

 

Tеми