Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Кіцманський район

Новини

22.01.2019 15:17

День Соборності відзначили в Кіцмані |  День для святкування

Сьогодні в Кіцмані відбулись урочистості з нагоди відзначення сторіччя Дня Соборності України. Всіх присутніх на урочистому заході привітав Петро Васильович Лумей – голова Кіцманської районної ради та в своєму вітальному слові зазначив, що століття тому до літопису українського народу додалася ще одна знакова подія. 22 січня 1919 року в Києві на Софійському майдані, в присутності десятків тисяч людей, урочисто проголосили Акт Злуки: відтак, у єдину соборну державу об’єдналися Українська Народна і Західно-Українська Народна Республіки.

Саме цього дня українці зробили серйозний крок уперед на шляху до реалізації прадавньої мрії – об’єднання більшості етнічних земель у соборну, вільну і неподільну державу. Врешті, то був крок і до єднання духовного. В такий спосіб українці довели світові, ворогам і самим собі, що здатні до реальних вчинків, до конкретних кроків задля великого звершення – появи держави, ім’я якій – Україна!

На завершення свого вітального виступу голова Кіцманської районної ради побажав всім присутнім здоров'я, добра, наснаги, міцності переконань, мирного неба над головою та перемоги!

Під час заходу почесними грамотами районної влади були нагородженні депутати, керівники громад, учасники АТО, волонтери.

Фотосесія

Tеми