Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Кіцманський район

Новини

27.06.2018 10:42

Вітання голови Кіцманської районної ради з нагоди Дня Конституції України |  День для святкування

Шановна громадо Кіцманщини!

Щиро вітаю усіх із Днем Конституції України!

28 червня увійшло в новітню історію нашої держави яскравою та доленосною сторінкою. Адже Конституція не лише заклала основи демократичного ладу в Україні, проголосила її суверенною, незалежною, демократичною, соціально-правовою державою, а й затвердила право українського народу жити у власній соборній країні, стала основою розбудови нашої держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

За час, що минув, Конституції України довелося подолати чимало випробувань. І сьогодні суспільство знову прагне змін, які можливі лише за умови проведення конституційної реформи, що включатиме комплекс заходів із реформування місцевого самоврядування, податкової і бюджетної систем тощо.

Разом з тим, маємо усвідомити, що демократичний спосіб життя, утвердження миру й стабільності неможливі без національної єдності та відповідальності кожного з нас за долю Батьківщини перед сучасним і майбутніми поколіннями.

Впевнені, що наша спільна багатогранна діяльність, заснована на положеннях Конституції і щоденній копіткій праці, дозволить нам зробити чимало масштабних перетворень у рідній країні.

Бажаю вам, шановні земляки, міцного здоров'я, взаєморозуміння, віри і сили духу задля здійснення нових звершень в ім'я Кіцманщини, на благо України! Нехай це свято надає усім нам сил і впевненості в завтрашньому дні, а у наших родинах панують мир, злагода і достаток!

 

 

Голова районної ради     Петро Лумей

Tеми