Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Кіцманський район

Новини

23.06.2018 09:54

У Кіцмані відбулись урочистості з нагоди Дня Конституції України та 100-річчя держслужби  |  День для святкування

Вчора, 22 червня, у Кіцмані відбулися урочисті збори з нагоди Дня Конституції України та 100-річчя державної служби України. Участь у заходах взяли державні службовці органів виконавчої влади, державних установ й організацій Кіцманського району та ветерани державної служби.

Урочистий захід розпочався хвилиною мовчання до Дня скорботи та вшанування жертв війни в Україні та покладанням квітів до Обеліску слави.

З 22-ю річницею Конституції присутніх привітав т.в.о.голови райдержадміністрації Юрій Косар.

Вітаючи учасників заходу з нагоди 100-річчя запровадження державної служби в Україні, Юрій Косар, зазначив, що на державних службовців покладено відповідальне завдання – забезпечувати практичне виконання в державних органах функцій і завдань держави. Кожен державний службовець на своєму місці виступає єднальною ланкою між владою і народом.

Крім того, т.в.о.голови райдержадміністрації подякував ветеранам державної служби за наставництво та відданість справі, за плідну й натхненну роботу на благо Кіцманщини та всієї України, побажавши миру, міцного здоров’я, оптимізму, натхнення, добра та родинного затишку.

З вітальними словами також виступили голова районної ради П. Лумей, міський голова С. Булега та керівник апарату районної державної адміністрації Н. Попович.

Почесною Грамотою обласної державної адміністрації за сумлінну працю в органах державної виконавчої влади, високі ділові та професійні якості та з нагоди 100-річчя запровадження державної служби нагороджено начальника відділу управління персоналом та юридичної роботи Г. Бойду та вручено подяки обласної державної адміністрації заступнику начальника управління праці та соціального захисту населення О.Ткачук і головному спеціалісту відділу документообігу та контролю І.Ростоцькому.

За багаторічну сумлінну працю в органах виконавчої влади, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди відзначення 100-річчя запровадження державної служби 15 кращих державних службовців та 6 держслужбовців за активну громадянську позицію, утвердження принципів демократії, свободи, української державності та з нагоди Дня Конституції України нагороджено спільними грамотами райдержадміністрації та районної ради, 32-м ветеранам державної служби вручено подяки за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток і утвердження органів державної влади та з негоди відзначення 100-річчя запровадження державної служби.

Фотосесія

  • Джерело: http://freelife.cv.ua

Tеми