Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Кіцманський район

Новини

27.02.2018 17:42

З 1 квітня 2018 року в Україні стартує призовна кампанія. |  Інформації

                  “На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, Указу Президента України № № 33/2018 від 15.02.2018 року "Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році”, розпорядження  голови обласної  державної  адміністрації від 22.02.2018 року № 169-р “Про організацію проведення призову громадян України на трокову військову службу”  з 1 квітня  по 31 травня 2018 року буде проводитися призов громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань України.

З 1 квітня 2018 року в Україні стартує призовна кампанія. А з 01.03.2018 року в районі розпочинаються підготовчі заходи, зокрема медичні огляди громадян.

 Виклику на призовну комісію підлягають юнаки віком від 18 до 27 років. Відправці у війська підлягають громадяни України чоловічої статі придатні за станом здоров’я до військової служби в мирний час, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років та старші особи, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

Термін строкової служби становить півтора року для юнаків, які не мають повної вищої освіти, та один рік для тих, хто її має. При цьому, відповідно до розпорядження Президента України, солдати-строковики проходитимуть службу поза межами району проведення АТО.

Солдатам-строковикам виплачується грошова допомога в розмірі двох прожиткових мінімумів з Державного бюджету в порядку, встановленому урядом. Виплати здійснюються через рахунки в установі банку.

За працевлаштованими призовниками на весь період служби зберігається місце роботи і посада, а також виплачується щомісячна заробітна плата під час дії особливого періоду.”

 

 

ТВО військового комісара

Кіцманського об'єднаного районного військового комісаріату

майор                                                                                              В.С.ГАВРИЛЮК

Tеми