Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Кіцманський район

Новини

21.02.2018 11:26

Бюджет, податки, медицина: основні питання семінару з працівниками місцевих рад Кіцманщини |  Різне

20 лютого у великому залі районної ради засідань відбувся семінар- нарада з головами, секретарями, бухгалтерами та землевпорядниками міської, селищних, сільських рад району. Участь у семінарі-нараді взяли: представник департаменту охорони здоров’я Чернівецької облдержадміністрації А.Чайковська, т.в.о. голови Кіцманської райдержадміністрації Ю.Косар, заступник голови районної ради І.Гулей.
На порядок денний було винесено важливі питання, з якими стикаються секретарі, бухгалтери та землевпорядники у своїй щоденній роботі.
Зокрема, про проблемні питання в газопостачанні населенню Кіцманського району інформував начальник Кіцманського УГГ ПАТ «Чернівцігаз» П.Федірко, про виконання місцевих бюджетів за 2017 рік та завдання щодо їх виконання у 2018 році доповідала начальник фінансового управління Г. Курилюк. У виступі т.в.о. голови райдержадмінстрації щодо даного питання наголосив про необхідність здійснення місцевими радами економії коштів з різних джерел, оскільки не вистачає коштів на захищені статті.
Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту прав дитини на належне утримання, шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів начальник Кіцманського районного сектору з питань пробації Ю.Цюпа, начальник Кіцманської об'єднаної державної податкової інспекції в Чернівецькій області І.Репіховський розповів про прийняття рішень щодо встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік. Важливим на сьогоднішній день питанням є впровадження медичної реформи на території Кіцманського району. По даному питанню доповідав головний лікар КУ "Кіцманський центр первинної медико-санітарної допомоги" М.Заліщук.Фотосесія

  • Джерело: http://freelife.cv.ua

Tеми