Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Кіцманський район

Новини

09.02.2018 15:54

Акція «Велика українська хода» відбулася в Кіцмані |  Громадське життя

Незвичайна патріотична акція відбулася 9 лютого у Кіцмані. Більше сотні українських прапорів, серед яких Державні Прапори України, прапори міст та стяги, які побували на полях боїв на Сході нашої держави, майоріли біля приміщення районної ради та на прилеглих алеях. Акція «Велика українська хода» відбулася в Кіцмані.

Організатор Всеукраїнської акції «Велика Українська хода» волонтер Катерина Валевська, яка побувала у багатьох великих і малих містах нашої держави, зазначила, що приурочує свій захід Героям Революції Гідності та АТО. На Буковині їй допомагає волонтерка Оксана Герасименко. Мета акції — пронести через усю Україну дух патріотизму, свободи і єдності, вшанувати загиблих за незалежність нашої держави.

Розпочали цю акцію на Майдані у Києві 14 вересня 2014 року. Четвертий рік поспіль у кожному місті до експозиції долучають ще один прапор з підписами місцевих жителів. Голова районної ради Петро Лумей та т.в.о.голови райдержадміністрації Юрій Косар подякували волонтерам та передали прапор від нашого району, на якому написали свої побажання присутні. Також було організовано виставку шевронів бойових підрозділів українських захисників, частин зброї і осколків із зони АТО. Районна влада підтримала патріотичну акцію та допомогла з організацією «Великої української ходи» в Кіцмані.

 

 

 

Фотосесія

Tеми