Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Кіцманський район

Новини

22.01.2018 17:19

Вітання голови Кіцманської районної ради з нагоди День Соборності та Свободи України |  Привітання

Щиро вітаю жителів району з великим державним святом - Днем Соборності та Свободи України!
22 січня увійшло до національного календаря як велике державне свято -День Соборності України. Саме цього дня у 1919 році на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських І патріотів: на велелюдному зібранні було урочисто проголошено злуку І Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Цей історичний факт показав безсилля будь-яких спроб роз'єднати український народ, протиставити українців один одному.
Свято Соборності нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, що у нас єдина держава, що ми - єдиний народ!
Успіх побудови демократичної та міцної держави залежить від наших спільних зусиль, від дотримання принципів незалежності, від усвідомлення власної відповідальності за майбутнє усього українського народу.
Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети - процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу.
З нагоди свята бажаємо усім жителям Кіцманщини здоров'я і злагоди, сил та натхнення, успіхів та задоволення від роботи.

Голова районної ради Петро ЛУМЕЙ.

Tеми