Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Кіцманський район

Новини

16.01.2018 11:53

При продажу складних побутових товарів усі платники мають проводити готівкові розрахунки через РРО |  Повідомлення податкової інспекції

Кіцманська ОДПІ ГУ ДФС у Чернівецькій області повторно повідомляє, що 7 квітня в "Урядовому кур'єрі" №66/2017  опубліковано постанову КМУ від 16.03.2017 р. № 231, якою затверджено Перелік груп технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню) або гарантійній заміні, в цілях застосування РРО. Ця постанова  набрала чинності через 30 днів з дня її опублікування.  

Перелік містить вісім груп товарів:«Вироби із чорних металів»,«Реактори ядерні, котли, машини, обладнання і механічні пристрої, їх частини»,«Електричні машини, обладнання та їх частини; апаратура для запису або відтворення звуку, телевізійна апаратура для запису та відтворення зображення і звуку, їх частини та приладдя»,«Засоби наземного транспорту, крім залізничного або трамвайного рухомого складу, їх частини та обладнання»,«Прилади та апарати оптичні, фотографічні, кінематографічні, контрольні, вимірювальні, прецизійні; медичні або хірургічні; їх частини та приладдя», «Годинники всіх видів та їх частини», «Музичні інструменти; їх частини та приладдя»,«Іграшки, ігри та спортивний інвентар; їх частини та приладдя».

Повторно нагадуємо, що відповідна норма Закону про РРО щодо обов’язкового застосування РРО всіма суб’єктами господарювання при продажу технічно складних побутових товарів діє ще з 1 січня 2017 року. 

Зміни щодо  застосування РРО з цього приводу фізособами - "єдинниками" визначено у п. 296.10 ПКУ.

Тож "єдинники", які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, повинні будуть застосовувати РРО в обов’язковому порядку незалежно від обсягу отриманого доходу від такого продажу. 

 

Текст постанови за посиланням: http://www.kmu.gov.ua/control/uk/cardnpd?docid=249891557

Tеми