Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Кіцманський район

Новини

18.12.2017 16:42

Керуючий справами районної ради взяла участь в тренінгу для працівників уповноважених підрозділів з питань запобігання корупції |  Діяльність органів місцевого самоврядування

14 грудня Національне агентство з питань запобігання корупції в межах реалізації Закону України «Про засади державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційна стратегія) на 2014–2017 роки» органзувало тренінг «Окремі превентивні антикорупційні механізми: засади антикорупційної політики в Україні, робота уповноважених підрозділів (осіб) з питань запобігання та виявлення корупції, спеціальна перевірка, захист викривачів».
У тренінгу взяла участь Довбенчук Н.Ю. - керуючий справами районної ради, а також працівники уповноважених підрозділів з питань запобігання та виявлення корупції обласних, районних, державних адміністрацій Західного регіону України.
Під час тренінгу особливу увагу зосередили на розгляді питань, які стосувались основних засад антикорупційної політики в Україні.
Окрім того, присутніх ознайомили з порядком проведення спеціальної перевірки стосовно осіб, які претендують на зайняття посад, що передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища, а також посад з підвищеним корупційним ризиком, окремим аспектам функціонування уповноважених підрозділів (осіб) з питань запобігання та виявлення корупції та проблемам пов’язаним із правами викривачів корупції та гарантії їх захисту за законодавством України.
Тренінг відбувся за підтримки Програми розвитку ООН в Україні та Міністерства закордонних справ Данії.

Tеми