Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Кіцманський район

Новини

31.10.2017 10:14

На засіданні колегії обговорили підсумки роботи пенсійної служби Буковини за 9 місяців 2017 року |  Повідомлення Пенсійного фонду

У Головному управлінні Пенсійного фонду України в Чернівецькій області відбулося розширене засідання колегії при начальнику Головного управління в області за участю представників Чернівецької обласної державної адміністрації, роботодавців, обласної ради профспілок, засобів масової інформації та громадських організацій. Розглянули підсумки роботи органів Фонду в області протягом 9 місяців та визначили завдання на найближчу перспективу.

Пенсійна служба Буковини забезпечила своєчасну виплату пенсій та допомоги 227,6 тис. пенсіонерів, в тому числі 8,4 тис. – «військовим». Загальна сума доходів, які надійшли до бюджету Головного управління в області з усіх законодавчо визначених джерел за 9 місяців поточного року, становила 3348,3  млн. грн.

Керівник Головного управління Михайло Романів повідомив, що завдяки тісній взаємодії та співпраці з органами Державної виконавчої служби вдалося стягнути з боржників суми боргу, які обліковувалися понад 10 років. Відзначив, що використання практики забезпечення юридичним управлінням участі представника в судовому засіданні в режимі відеоконференції забезпечує економію робочого часу юридичної служби, а також значну економію бюджетних коштів, яку необхідно витратити на відрядження представника.

Колегія відзначила роботу Головного управління щодо підвищення якості обслуговування громадян, забезпечення належних умов для інклюзивного обслуговування людей з інвалідністю та наближення надання послуг з питань пенсійного забезпечення на рівні об’єднаних територіальних громад. Зокрема, станом на 01.10.2017 мережею віддалених робочих місць працівників Фонду охоплено 50 % від існуючих в області об’єднаних територіальних громад, до складу яких входить понад 40 населених пунктів. Також в усіх підрозділах обслуговування громадян забезпечено належні умови для інклюзивного обслуговування людей з інвалідністю: наявні засоби доступності до приміщень, облаштовано зони очікування та місця обслуговування громадян, забезпечено навігації в приміщеннях та маркування зон потенційної небезпеки.

Заступник голови Чернівецької обласної державної адміністрації Ігор Богатирець зауважив, що Пенсійний фонд є першим у дотриманні стандартів доступності надання послуг та якісного обслуговування громадян, побажав фахівцям пенсійної служби краю успіхів у подальшій роботі в умовах пенсійної реформи.
Прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

Tеми