Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Кіцманський район

Новини

30.10.2017 16:06

Гирьовики Кіцманщини привезли чудові новини з Греції |  Здоров'я та спорт

12-14 жовтня на землі славної Еллади у м.Лоутраки (Афіни, Греція) проходив 25 чемпіонат світу з гирьового спорту серед чоловіків, жінок, юніорів та ветеранів, на який зібралися найсильніші гирьовики з 22 держав: України, Росії, Білорусі, Казахстану, Узбекистану; Норвегії, Ірландії, Шотландії, Англії, Уельсу, Німеччини, Польщі, Данії, Швеції, Італії, Греції, Угорщини, Бразилії, США, Австралії, Ізраїлю та Лівану.
У складі збірної України виступали четверо буковинських гирьовиків, які вибороли 4 золотих та 4 срібних медалі чемпіонату світу. Починаючи свою розповідь про спортивні здобутки, вони просять насамперед щиро подякувати голові Кіцманської РДА Івану Васильовичу Друцулу та голові районної ради Петру Васильовичу Лумею, генеральному директору товариства «Дьолер Буковина» Володимиру Вадимовичу Доллежалю та його заступнику Галині Олександрівні Тураш за надану матеріальну підтримку участі у чемпіонаті, за піднесення спортивного престижу України у світі.
Упродовж трьох днів тривала напружена спортивна боротьба за звання найсильніших у світі. Перший день спортсмени виконували поштовх довгим циклом. У цій вправі КМС, чемпіон України серед юніорів Сергій Петришин з Ошихлібів (тренер МС Петро Ілик) став першим серед юніорів у ваговій категорії 75 кг, здійснивши поштовх 2-х гир вагою 32 кг 35 разів. Чемпіонка України серед юніорів, КМС Діана Панченко (тренер МС Петро Ілик) з Шишківців теж виборола золото серед юніорок, штовхнувши гирю 16 кг 110 разів. Чемпіонка Європи, майстер спорту міжнародного класу Уляна Деревенко з Шишківців стала другою серед жінок та першою у своїй віковій групі з результатом 136 підйомів гирі 16 кг, покращивши на 4 бали світовий рекорд, встановлений нею ж на чемпіонаті світу в Італії 2016 р. Загалом у поштовху довгим циклом першими стали італійці, на другому місці — наші спортсмени, треті — білоруси. У двоборстві розгорнулася ще напруженіша боротьба. В цій вправі Сергій Петришин став другим з результатом 159 ривків гирі вагою 32 кг, Діана Панченко теж зайняла друге місце, виконавши 150 ривків, Уляна Деревенко здобула срібну медаль серед жінок та золоту у своїй віковій групі з фантастичним результатом — 191 ривок 16-кілограмової гирі і отримала сертифікат про встановлення світового рекорду у ваговій категорії 60 кг, покращивши власне досягнення на 9 балів! У загальнокомандному заліку українські спортсмени здобули золото, срібло — у білорусів і бронзові нагороди — в італійців.
Ділячись враженнями про свій перший у житті чемпіонат світу, Діана Панченко сказала, що її вразила напруженість спортивної боротьби і те, що гирі підіймають навіть австралійці. А ще подякувала своєму тренеру за наполегливу роботу, за підтримку в ході змагань, що принесло гарний результат. Сергій Петришин додав, що завдяки підтримці Петра Івановича Ілика, його порадам безпосередньо під час виступу зумів пересилити себе і покращив особисте досягнення у ривку на 3 бали.
Розглядаючи спортивне фото наших переможців у кінці першого дня чемпіонату, помічаємо на їхніх обличчях радість перемоги, гордість за Українську державу та прагнення підносити спортивну славу до нових висот! Побажаймо ж їм нових успіхів!

  • Джерело: http://freelife.cv.ua

Tеми