Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація
  • SiteHeart

Кіцманський район

Новини

17.08.2017 09:40

До військових частин Нацгвардії з Буковини відправлено 23 призовників |  Різне

16 серпня, з обласного збірного пункту в м.Кіцмань до військових частин Національної гвардії України відправлено 23 призовників з Буковини, серед яких четверо жителів нашого району.
14 юнаків проходитимуть службу в м.Львів. Дев’ятеро відправляються у військову частину, яка дислокується в м.Івано-Франківськ, їх чекає служба там або в Чернівцях у 2-гій стрілецькій роті Нацгвардії.
Це позачерговий призов громадян України на строкову військову службу. Адже досі в нашій державі призови відбувалися двічі на рік — восени та навесні. Та відповідно до Указу Президента в Україні та, зокрема, в Чернівецькій області здійснюються заходи позачергового призову для відправлення виключно до військових частин Національної гвардії України.
«Пов’язано це з тим, що Нацгвардія здійснюватиме ще одну функцію — охорону судів. Для цього було здійснено цей позачерговий призов. І вже можу сказати з впевненістю, що наша область виконала планове завдання, — каже начальник відділу комплектування та призову, заступник військового комісара Чернівецького ОВК, підполковник Юрій Миронець. — Юнаки відібрані відповідно до вимог для нацгвардійців, всі виявили особисте бажання служити».
Слова військового підтверджує і новобранець 20-річний Микола Баб’юк із Суховерхова: «Піти до війська було моїм особистим рішенням, а батьки змушені підтримати. Нацгвардія — це престижно».
На плацу з хлопцями провели інструктаж. Батьківські настанови для синів, побажання для братів, онуків, родичів звучали від найрідніших людей, які прийшли проводжати своїх захисників до війська.
Вік призовників — від 20 до 27 років. Термін проходження служби для юнаків без вищої освіти — 1,5 року, для тих, хто має вищу освіту, ступінь «магістра» — 12 місяців.
Також заступник військового комісара Чернівецького ОВК запевнив, що ці хлопці, згідно з рішенням ради Національної безпеки та оборони, залучатися до заходів у зоні антитерористичної операції не будуть. Лише в разі підписання контракту на проходження військової служби за їх власним бажанням.
Крім того, в області проводяться заходи щодо відбору кандидатів на військову службу за контрактом. Активно відбувається пошук кандидатів для комплектування високомобільних десантних військ, зокрема для 3-ї батальйонної тактичної групи, яка дислокується в м.Чернівці. Тож військкомати запрошують всіх бажаючих громадян України, патріотично налаштованих і свідомих на військову службу за контрактом.

  • Джерело: http://freelife.cv.ua

Tеми