Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Кіцманський район

Новини

03.08.2017 12:01

Урочисто відкрито оновлене приміщення Мамаївської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини |  Заходи

Голова Кіцманської районної ради Петро Лумей взяв участь в відкритті  оновленого приміщення Мамаївської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини.

На захід завітали представники обласної влади, лікарі, які працюють у медичному закладі, громада села.

Голова обласної державної адміністрації Олександр Фищук, вітаючи всіх присутніх, наголосив, що завершення реконструкції та капітального ремонту Мамаївської амбулаторії є і очікуваною подією, і, одночасно, підведенням певних підсумків роботи органів виконавчої влади та місцевого самоврядування в цьому напрямку.

Мамаївська амбулаторія розташована в приміщенні збудованому в 1951 році, отже закладу був необхідним терміновий ремонт. На його проведення витрачено 300 тис. грн. та 185 тис. грн. на придбання меблів, 18 тис. грн. на придбання жалюзі. Всього витрачено  503 тис. грн.

Амбулаторія обслуговує 6238 мешканців с. Мамаївці та с. Новий Киселів. Санітарним автотранспортом медзаклад забезпечений. Тут розгорнуто 10 ліжок денного стаціонару   (в тому числі  3 - дитячих). В амбулаторії за  І півріччя  прийнято 24212 осіб, здійснено 5987 відвідувань вдома.

  • Автор:Кіцманська районна рада
  • Джерело: Кіцманська районна рада

Tеми