Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Кіцманський район

Новини

06.07.2017 12:24

На Буковині в польових умовах триває активна фаза навчань з територіальної оборони роти з Кіцманського району |  Різне

На полігоні «Прибан», що в Чернівецькій області, триває активна фаза навчань з військовозобов’язаними роти охорони територіальної оборони Кіцманського району. Удосконалення бойових навичок бійців загону проводиться під керівництвом інструкторів, які мають бойовий досвід участі бойових дій в Афганістані та у районі проведення АТО на території Донецької та Луганської областей.
Під час навчальних зборів бійці підрозділу територіальної оборони в польових умовах відпрацьовують питання пов’язані із військово-медичної, інженерної, тактико-тактичної підготовки, мінної безпеки та вогневої підготовки із практичним виконанням стрільб.
За словами військового комісара Кіцманського районного військового комісаріату полковника Леоніда Підручного головною метою навчальних зборів є підготовка людських ресурсів в інтересах своєчасного розгортання та функціонування системи територіальної оборони в окремо взятому районі області.
— У випадку збройної агресії саме мешканці району, підприємці, працівники підприємств, ветерани бойових дій зможуть виконувати завдання за призначенням. Адже під час навчань кожен матиме змогу перевірити свої можливості, навчитись чомусь новому, згадати старі навики, які можуть стати в пригоді навіть у повсякденному житті, — зазначив офіцер.

  • Джерело: http://freelife.cv.ua

Tеми